همچنین گفته می شود آیت الله نورمفیدی نماینده ی محترم ولی فقیه در استان نیز بشدت نسبت به هزینه سازی های مناف هاشمی برای مجموعه ی استان نگران بوده و هرگز راضی به تشنج در استان و بویژه مرکز استان گلستان نمی باشد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در ادامه ی موج جدید اعتراضات و انتقادات شدید فعالان سیاسی اصلاح طلب شوذب میر آئیز رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی در سال ۹۲نسبت به سلسله رفتار های خارج از چهار چوب سید مناف هاشمی در خصوص انتصاب ابوالقاسم صفوی وابسته به جریان فتنه۸۸ و مروج افکار و عقاید ضاله و انحرافی عبدالکریم سروش واکنش نشان داد.
میرآئیز عنوان کرد:
 برخی گزینه های فرمانداری و انتصابات را که می شنویم، نمی توانند پاسخگوی مطالبات جامعه باشند.
گفتنیست در فضای مجازی به شدت نسبت به سلسله اقدامات مناف هاشمی استاندار گلستان و معاون سیاسی و امنیتی استانداری واکنش نشان داده شده است.
همچنین غلامرضا رستمی فرماندار دولت اصلاحات و رییس کمیته حقوقدانان ستاد دکتر روحانی در سال های ۹۲ و ۹۶ در استان گلستان نسبت به رویکرد مناف هاشمی در انتصابات جریان وابسته به فتنه ی ۸۸واکنش شدید نشان داده است و رفتار عملی مناف در میدان دادن به فتنه گران را مصداق تفاوت در حرف و عمل! دانسته است.
همچنین گفته می شود آیت الله نورمفیدی نماینده ی محترم ولی فقیه در استان نیز بشدت نسبت به هزینه سازی های مناف هاشمی برای مجموعه ی استان نگران بوده و هرگز راضی به تشنج در استان و بویژه مرکز استان گلستان نمی باشد.
سرویس سیاسی این پایگاه خبری از مجموعه ی موضع گیری های شدید اخیر فعالان سیاسی اصلاح طلب و اعتدال نسبت به رفتار عملی و رویکرد مناف هاشمی در خصوص میدان دادن به ایادی فتنه در استان نظیر ابوالقاسم صفوی به این نتیجه رسیده که مناف هاشمی در روزهایی نه چندان دور شرایط سختی را برای ادامه ی کار بعنوان استاندار خواهد داشت.

بیشتربخوانیم

ابوالقاسم صفوی گزینه احتمالی فرمانداری گرگان و حامی جریان فتنه را بهتر بشناسیم+تصویر

در جلسه مهم و خصوصی منرل حسین میراحمدی رییس حزب اعتماد ملی گلستان و رییس دفتر تربتی نژاد چی گذشت؟!!

واکنش فعالان سیاسی اصلاح طلب به انتصاب ابوالقاسم صفوی حامی جریان فتنه و مبلغ تفکرات ضاله ی عبدالکریم سروش بعنوان فرماندار گرگان

کنایه ای سنگین به سلسله انتصابات عناصر وابسته به جریان فتنه توسط مناف هاشمی استاندار گلستان


انتهای خبر

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 ایرانی 1397-01-04 01:02
مرگ بر منافق فتنه گر
نقل قول کردن
+1 #1 سهراب 1396-12-17 16:16
سلام لطفا یه گزارش تهیه کنید از متخلفانی که در انتخابات شهر قرق تخلف کردن سرنوشتشون چی شد؟ آیا مسئولین پیگیر این تقلب بزرگ که همه متوجه آن شدن و نتیجه صد درصد تغییر کرد چه شد من خبر دارم مازیار سوخته سرایی یکی از متقلبها الان شده رئیس پارک جنگلی قرق چطور میشه یه متخلف اینقدر راحت رها بشه و سمت به این مهمی بهش بدن پشت پرده کیه که اینا راحت بعد از این تقلب هنوز سرشون بلنده؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه