متاسفانه این بی اخلاقی ،  و شهری و روستای کردن جنابعالی و از حمایت و حرف گوش کردنتان از آقای مهیمنی شهر گرگان را   در چند روز اخیر دوباره دستخوش چند دستگیهای تازه کرده .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" مسلمی پور:این روزها که شهر گرگان در آستانه تغییرات فراوان , مهم و سرنوشت ساز هستیم، اتفاقات گوناگونی در حوزه اخلاق سیاسی و نمایندگی دیده و شنیده می‌شود که البته در مواردی جای تامل بسیار دارد.
رعایت حقوق همه مردمی که فردی نماینده آنها می شود یکی از ابتدایی ترین اصول اخلاق نمایندگی است که در قانون نیز به شکلی در مورد تصاحب پست های سیاسی استان و شهرستان همواره مورد توجه بوده است. اما به هر شکل رعایت این حقوق از سوی هر یک از نمایندگان و هواداران آنان نیز در جای خود یک عمل کاملاً اخلاقی است.
اینکه یک نماینده که از دل بچه های روستا و روستازاده است به خوداجازه بدهد اخلاق و فرهنگ را زیر سوال ببرند یکی از اشتباهاتی است که از هیچ کس حتی نماینده مجلس با مدرک پرفسورها هم به هیچ وجه قابل قبول نیست.

جناب دکتر تربتی نژاد :
اتحادیه که شما خود را منتصب به آن میدانید و با پا گذاشتن بر دوش نیروهای آن بر صندلی ریاست تکیه زدید از چه کسانی تشکیل شده ؟
شما رای خودتان را از چه کسانی گرفتید ؟
شما متولد کجا هستید ؟
همه اینها فقط یک جواب دارد
روستا .روستا . روستا

اینکه پس از گذشت 40 سال و تجربه آمدن چندین استاندار و نماینده و فرماندار و بخشدار ، آیا برابر سنتی که ایجاد شده، همچنان لازم است در آستانه این تغییرات باز هم از اخلاق نمایندگان سخن به میان آید، خود بحث مستقلی را می‌طلبد اما بنا به ضرورت به یک نمونه اشاره میکنیم که متاسفانه این بی اخلاقی ، و شهری و روستای کردن جنابعالی و از حمایت و حرف گوش کردنتان از آقای مهیمنی شهر گرگان را در چند روز اخیر دوباره دستخوش چند دستگیهای تازه کرده .
اگر روستایها لیاقت فرمانداری گرگان را ندارند البته از دید شما پس جنابعالی هم لیاقت نمایندگی بر این مردم شریف را ندارید

متاسفانه در چند روز اخیر باخبر شدیم که جنابعالی تنها به شام جردن اکتفا نکردید
در مجالس شام خوری دیگری هم حضور داشتید

ولی این بار مهمان اتحاد ملت و برادران مهیمنی ها بودید
جناب دکتر اگر قرار باشد با هر شام یک نفر جا به جا کنید
لطفا سری به سفره ما هم بزنید

هرچند ما بچه های روستا برای برند پرفسوری حضرتعالی مایه خجالت هستیم
آقای دکتر فرزند روستازاده هستید و اهل روستای زیبای کلاجان به داشته های خودتان پا نزنید و با شهامت گیلکی حرف بزنید
ما همه اهل ایرانیم و زیر پرچم جمهوری اسلامی با هم برابریم ، با توسل به تکنیک های تاریخ مصرف گذشته و دهه شصتی، برای مظلوم نمایی و تعدادی رای دست به اقداماتی خلاف اخلاق و با ترفندی پیش پا افتاده و خنده دار، همانگونه که آگاه هستید ، سعی نکنید که جایگاه خود را برای دور بعد محکمتر کنید و خود را پرچمدار و سینه سوخته گرگانیها و مخصوصا مهیمنی ها جلوه دهید
بخدا پاکتر از بچه های روستا هیچ کس نیست لطفا دیدگاه خود را تغییر داده

این قبری که مهیمنی ها به شما نشان میدهند مرده ندارد
لطفا روی آن گریه نکنید و نگذارید بیشتر از این شما را بازیچه خود کنند
دوستان عزیز همه آقایونی که انتخاب شدن به عنوان فرماندار ، از لحاظ رعایت مسائل شرعی و اخلاقی در استان گلستان زبانزد عموم مردم و طیف های سیاسی مختلف می باشند . و هیچ انگ و وصله ای به سرداران عرصه ی دفاع از حقوق مردم که قبلا امتحان خود را به خوبی و روشنی پس داده اند، هرگز نمیچسبد
بنده روی سخنم با هیچ یک از این عزیزان نمی باشد

از درخت پرسیدن تو چرا از تبر نالانی
گفت من از تبر نالان نیستم از دسته تبر نالانم که همجنس خود من است
آقای نماینده ماهمه با هم دوست و برادر هستیم
چه شهری باشیم چه روستایی ولی شما با این دیدگاه دیگر نه در بین مردم شهر و نه در بین مردم روستا هیچ جایگاهی نداری

جمعی از بچه های روستاهای شرق و غرب و شمال و جنوب شهرستان گرگان

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #3 ایرانی 1397-01-04 01:01
مرگ بر سه فتنه گر اموی
موسوی وکروبی و خاتمی
وهمه طرفدارانشان
نقل قول کردن
0 #2 آشنا 1396-12-17 01:59
نبی هزار جریبی اتحادیه و اصلاح طلبان را کاملا دور زده .این امتیاز هم به تندروهای گرگانی داده که حمایتش کنند .نبی جان جنبه مجلس نداشتی که...خیلی واست زود بود ‌.اسم شهیدان قندهاری و هزار جریبی را هم شما و هم تربتی به یدک میکشید ولی ناخن آنها هم نیستید
نقل قول کردن
0 #1 مطلع 1396-12-17 00:54
چرا به نقش اساسی نبی هزار جریبی اشاره نمیکنند.نبی هزار جریبی یک محافظه کار به تمام معناست .ایشان نوکر چپی های تند رو است مانند مهیمنی ها .اصلا ایشان دنبال کار صفوی بود و با مهیمنی ها بسته است.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه