نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا مدام در رسانه ها و در مواجهه با خبرنگاران و دوربین های صدا و سیما اذعان می کند که مرید رهبری است و سرباز ولایت اما در عمل همراهی زیادی با جریان اصلاح طلب و چپ تندرو دارد .

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان" نبی هزارجریبی نماینده گرگان و آق قلا مدام در رسانه ها و در مواجهه با خبرنگاران و دوربین های صدا و سیما اذعان می کند که مرید رهبری است و سرباز ولایت اما در عمل همراهی زیادی با جریان اصلاح طلب و چپ تندرو دارد .
او اخیرا به پیشنهاد حزب اعتماد ملی و شخص علی اصغری دبیر این حزب برای ابوذر پورادیب یکی از خبرنگاران وابسته به جریان چپ تندرو مجوز نشریه گرگان شهر را گرفته است .
هزارجریبی یکی از دو نماینده گرگان است که با منتجب نیا و اتحادیه انجمن های اسلامی گلستان در نشست پنهانی سید عباس حسینی فرماندار گرگان را کله پا کرده و صفوی را به جای وی برگزیدند که با فشار رسانه ها این امر هنوز اتفاق نیفتاد اما زیرپوستی این انتصاب دنبال می شود .
تصویر زیر هم او را در کنار سران و هسته اصلی فتنه 88 در گرگان نشان می دهد که به ترتیب او در کنار سید رضی قدس علوی مسئول دفتر شیخ فتنه گر صانعی ، شیخ عبدالله شاهینی از سران فتنه در گرگان که با بیانیه ها و مقالاتش هیزم آتش فتنه بود ، حسین رفعتی مسئول حقوقی ستاد میرحسین موسوی فتنه گر در سال 88 گرگان بود که حضور وی درراهپیمایی ها علیه نظام در فیلم ها موجود است و علی خاری بازداشتی فتنه 88 و مشاور جوان حسین رفعتی در دوران فرمانداری گرگان .

حال شورای نگهبان قانون اساسی همانطور که گفته نسبت به فتنه 88 حساس است در رابطه با این عکس نظر دهد که واقعا چنین شخصی مناسب مردم متدین گرگان جهت نمایندگی مجلس می باشد ؟نوشتن دیدگاه