مسئله ی فعالیت های سیاسی جریان فتنه ی ننگین ۸۸در استان گلستان را نباید مسئله ای سطحی و  ساده دانست بلکه می توان ادعا کرد این جریان شیطانی و خائن به آرمانهای امام و انقلاب و رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی که امروز در فضای سیاسی استان گلستان جولان می دهند مستقیما از محکومان امنیتی فتنه ی ۸۸تغذیه می شوند.


به گزارش پایگاه عدالت خواهان"جریان فتنه ی استان گلستان وابسته به محکومین امنیتی ذی نفوذ در دولت فعلی بعنوان رحم اجاره ای جنبش سبز را باید در ابعاد کلانی فعال دید که متاسفانه در سایه ی تسامح و ساده اندیشی و یا همراهی برخی به ظاهر دلسوز برای این جماعت خناس و خائن محقق گردیده است.
در مسئله ی جریان فتنه استان گلستان باید احزاب منحله نظیر سازمان مجاهدین و مشارکت،دفتر شیخی به ظاهر مرجع در گلستان،برخی اعضای حزب کارگزاران،آقازاده ای قم نشین و بعضا در حرکت بین تهران(جماران)-قم ،محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی و...را دارای نقطه ی مشترکی در پایتخت برای برنامه ریزی های مشترک و هدفدار ارزیابی کرد.
اما این ها در پایتخت کجا جمع شده و از کجا تغذیه می شوند؟
در پاسخ به این سوال باید موسسه ی فرهنگی(البته به ظاهر) گرگانیان مقیم تهران را نقطه ی اجماع این جریان دانست.تشکلی که در قالب کار فرهنگی امروز برای اخذ پست های حساس استان برای ایادی خود بشدت جنگ و دندان نشان می دهند.و پس پرده ی پروژه ی حمایت از آزادی سران خائن فتنه ی ۸۸ (موسوی وطن فروش و کروبی ساده لوح)و حفظ یکی از سران فتنه یعنی سید محمد خاتمی قرار دارند.و بواسطه ی این رسالت های شوم است که لازم است از منبعی وابسته به استکبار و سرویس های جاسوسی (محکومین فتنه ی شوم 88) تغذیه شوند.تا فی المثال قدرتی پیدا کنند و گلوی مسئولین استانی و کشوری را برای کاشتن مهره ای خائن بر مسندی بفشارند.


در حال حاضر جواد امام رئیس بنیاد باران مستقیما مسئول تغذیه کردن جریان وابسته به فتنه در گلستان می باشد.و می توان به سفر های گاهانه ی جواد امام و همسرش به گلستان و نشست های آنان و اقامت های مشکوک آنان در زیارت که محل تردد برخی وابستگان به فتنه نیز است با دقت بیشتری نگریست.
به هر حال باید گفت جواد امام به طور مشخص مدیریت مجموعه های وابسته به فتنه ی ۸۸گلستان را برعهده دارد.


اما یکی از نزدیک ترین عوامل گلستانی به وی (در سایه) را بد نیست بشناسیم.فردی که مستقیما پیگیر اهداف و برنامه های جواد امام در رابطه با وابستگان فتنه ی ۸۸در گلستان می باشد.عنصری که پیشتر در جایگاه حساسی مانند مدیرکلی حراست وزارت نیرو قرار داشته و در حال حاضر بعنوان نماینده ی غیر رسمی بنیاد باران در امورات سیاسی استان گلستان می باشد.و از طریق شخص جواد امام مهره چینی هایی را در انواع وزارتخانه ها و البته ادارات کل گلستان مدیریت می کند.گفته می شود وی حتی عامل پیگیری انتصاب محمد رضا صالحی بعنوان استاندار خراسان شمالی بوده است و با هماهنگی با جواد امام در این رابطه نقش آفرینی بارزی داشته است.


پیگیری خواست امثال محمد رضا صالحی و تیم های وابسته به جریان فتنه در امورات سیاسی و انتصابی استان گلستان را برعهده دارد.
این مهره کسی نیست جز محمد ولی علاالدینی مدیرکل سابق حراست وزارت نیرو و از گردانندگان موسسه ی فرهنگی گرگانیان مقیم تهران؛فردی که در سفر جواد امام مدیرعامل فتنه گر بنیاد باران نقش مهم و بارزی را ایفا کرده و به نحوی میزبان و مدیر برنامه های سفر وی  و همسرش بشمار می رود.
سفری که در باطن با اهداف سیاسی مشخص انجام گرفته است و باطنی کاملا مرموز و پیچیده را داشته است.


گفته می شود یکی از اهداف این سفر دمیدن روحی تازه در کالبد جریان فتنه ی گلستان بوده و لذا نباید ساده از کنار آن گذشت.
اما علاالدینی نفوذ قابل ملاحظه و رابطه ای پنهان با سید مجتبی نور مفیدی داشته و از طریق این عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز (تشکل حامی فتنه۸۸)نیز حمایت می گردد.تا جائیکه در اجلاسیه ی ۴۰۰۰شهید استان گلستان!!! نیز می توان به نفوذ این عضو وابسته به بنیاد باران در کنار سید مجتبی نورمفیدی اشاره کرد!!!(در غفلت مسئولین اجلاسیه و گزینش گران این اجلاسیه ی مهم، رابط رئیس بنیاد باران در کنار سید مجتبی نور مفیدی عضو شورای مرکزی مجمع روحانیون مبارز نفوذ می کنند!!!)


این جریان در کنار فعالیت های کلان خود در رابطه با فضای سیاسی کلان در قالب نهضت به ظاهر مطالبات مردمی و با حمایت های سید مجتبی نور مفیدی و رضا جعفری جلساتی را با آیت الله نورمفیدی نماینده ی ولی فقیه برگزار می کنند و بعضا این جلسات در قالب موسسه ی فرهنگی گلستانی های مقیم تهران صورت می پذیرد.
منبعی موثق در خصوص فعالیت های علاالدینی به نمایندگی غیر رسمی از جواد امام گفت:در شرایط کنونی دولت عزل اصلاح طلبان و چپ های سنتی استان و کاشتن نیروهای فاسد سیاسی وابسته به جریان فتنه  از مهمترین برنامه هاییست که در دستور کار این ها قرار گرفته...

و در این مسیر بنیاد باران نقش آفرینی مهمی را در دستورکار خود دارد.
این منبع افزود:نباید به مسئله ی نفوذ و قدرت سیاسی پنهان این جریان ساده و سطحی نگریست بلکه باید توجه کرد چگونه فردی نزدیک به جواد امام مدیرعامل بنیاد باران در سایه ای کاملا طراحی شده در مسئله ی مهمی مثل اجلاسیه ی ۴۰۰۰شهید استان گلستان که حضور در آن اجلاسیه دست دولت نبوده نفوذ می کند؟!


مسئله ای که باید افراد و دستگاه های قابل اعتماد به رهبری در کشور عمیقا و به صورت محتوایی به آن توجه کنند مخصوصا شخص سردار جعفری رئیس کل انقلابی سپاه پاسداران انقلاب و سازمان اطلاعات سپاه کل کشور بعنوان عیون قابل اعتماد رهبر معظم انقلاب اسلامی...
این منبع در پایان گفت:در گلستان راه همه جوره برای جولان چنین مهره هایی دارای اهداف شوم سیاسی هموار است و مسئله ای که در استانهای دیگر به این دز و میزان مشاهده نمی شود و علت آن باید کاملا عمیق و غیر جریانی بررسی شود تا ریشه ی نفوذ در گلستان خشکانده شود.


به هر حال سرویس سیاسی این پایگاه خبری ضمن ابراز تاسف از جولان خیلی راحت فعالان فتنه در گلستان خواستار پایان دادن به این جو مسموم در گلستان می باشد.
سرویس سیاسی پایگاه عدالتخواهان

 

انتهای پیامنوشتن دیدگاه