پیرو اخبار درج شده در فضاهای خبری استان مبنی بر احتمال انتصاب ابوالقاسم صفوی بعنوان فرماندار گرگان مواردی قابل تامل و البته قابل بهره برداری برای استاندار و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان را بشرح ذیل مورد بررسی قرار می دهیم:


به گزارش پایگاه عدالت خواهان"گرگانیسم وابسته و حامی جریان فتنه به سرکردگی هاشم مهیمنی و البته نقش آفرینی امیر عبدالسلام مهیمنی و وابستگان سیاسی وابسته به جریان فتنه در سایه ی ائتلاف خاکستری با کارگزاران سعی می کنند تا در گلستان و بیخ گوش استاندار مهره چینی نمایند.


اینبار در مرکز استان گلستان یعنی شهرستان گرگان می توان صدای طبل توخالی این جماعت فرصت طلب و بنیادگرای افراطی را شنید.
جایی که به شدت تلاش می شود  انتصاب گزینه ای وابسته به این جریان بنام ابوالقاسم صفوی بعنوان فرماندار مرکز استان گلستان رقم بخورد.


حال باید دید ابوالقاسم صفوی کیست و بر اساس کدام ویژگی هاست که مورد لطف هاشم مهیمنی و فرصت طلبان سیاسی استان قرار گرفته است؟!سوالی که پاسخ به آن می تواند از ماهیت سیاسی این گزینه پرده برداری کند.


ابوالقاسم صفوی از وابستگان و نزدیکان محمد هاشم مهیمنی استاندار سابق و رادیکال گلستان بوده که در استان گلستان یکی از رئوس فتنه۸۸بشمار می رود.صفوی در زمان استانداری هاشم مهیمنی مسئولیت هایی در استانداری گلستان داشته و جزو حلقه ی اولیه اصحاب هاشم مهیمنی و گرگانی های به اصطلاح متعصب بشمار می رود.ارتباط نزدیک و خاص وی با چهره هایی رادیکال همچون هاشم مهیمنی،شیخ عبدالله شاهینی،امیر بهادران ،علا الدین،حسین رفعتی،سبطی و...(با سابقه ی سیاسی مشخص برای دستگاه های سیاسی و امنیتی )کاملا مشهود می باشد.


از اهم فعالیت های سیاسی و اجتماعی زاویه دار وی با انقلاب وی می توان به فعالیت پر رنگ وی در پیج اینستاگرامی شخصی اش اشاره کرد.


پیج اینستاگرامی با محتوای سیاسی کاملا افراطی و ضد ارزشی با ارزش های نظام اسلامی؛حمایت صریح و علنی از سران فتنه۸۸و چهره های مردود در این فتنه،اقدام به انتشار پست های تخریبی علیه شخصیت های انقلابی و روسای دو قوه ی مقننه و قضائیه و البته نمایش ارتباطات با فعالین فتنه ی گلستان و حمایت علنی از جنبش سبز و حامیان منحرف این جنبش خائن نظیر عبدالکریم سروش و مخالفت عملی با فرامین و اشارات امام خامنه ای از جمله مواردیست که باطن سیاسی مردود این گزینه را بیش از پیش برای افکار عمومی مردم دارالمومنین گرگان روشن می کند.


برخی فعالین سیاسی اصلاح طلب در تماس تلفنی با مدیریت این پایگاه خبری ضمن اشکال و ایراد اساسی به انتصاب احتمالی چنین گزینه ای برای تصدی سمت فرمانداری مرکز استان خاطر نشان کردند:این جنس انتصابات که به تجویز مهیمنی ها و کارگزارانی های قدرت طلب گلستان برنامه ریزی می شود در صورت تحقق تیری بر پاشنه ی آشیل استاندار بشمار می رود.


این منبع گفت:در صورت اینکه استاندار با شناخت محتوایی به اینگونه انتصابات تن دهد به شدت پایه ی خود را در گلستان و بویژه مرکز استان گلستان سست خواهد کرد از جمله پایگاه مردمی.
یکی از این منابع در ادامه گفت:استاندار باید با هوشمندی معادلات را بسنجد و توجه کند با اینگونه انتصابات آرامش سیاسی فرمانداری بشدت تحت الشعاع قرار خواهد گرفت.چرا که دستگاههای انقلابی استان با این جنس انتصابات کنار نخواهند آمد و از طرفی دیگر مجموعه ی استانداری با اینگونه انتصابات تضعیف خواهد شد.


در پایان این پایگاه خبری ضمن آگاهی بخشی به استاندار و دستگاههای مسئول بررسی صلاحیت مدیران به شدت بر این مهم تاکید می نماید که ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی به تصریح بر عدم بکارگیری وابستگان جریان فتنه ۸۸به مسئولین امر هشدار داده و از بکارگیری این جریان در سمت های اجرائی و حساس به شدت نهی کرده اند.


                    سرویس سیاسی پایگاه عدالتخواهان

 

rezaa


انتهای پیام

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 ایرانی 1397-01-04 00:58
مرگ بر منافق فتنه گر
مرگ بر ضد ولایت فقیه
نقل قول کردن
+4 #1 گرگانی 1396-11-26 23:17
مرگ بر سه فتنه گر اموی
موسوی وکروبی وخاتمی
مرگ بر حزب مشارکت
مرگ بر فتنه گران فاسد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه