بعد از حضور منتجب نیا ، مجید انصاری و فاطمه هاشمی امروز شنبه 21 بهمن ماه جواد امام مدیر عامل بنیاد باران نیز در گرگان خیابان شهید رجایی جلسه مشکوکی با حزب ندا دارد .

به گزارش پایگاه عدالت خواهان؛ متاسفانه ایام الله دهه فجر امسال بجای اینکه صرف جشن و شادی و سرور مردم شود پاتوقی شد برای حضور سیاسیون دگر اندیش در استان گلستان که بعضا هر کدام در ایامی ، نقش مدیران احزابی را بازی کردند که در فتنه 88 خون به دل نظام کردند .

رسول منتجب نیا قائم مقام حزب اعتماد ملی و نفر دوم حزب بعد از کروبی فتنه گر روز پنجشنبه به گلستان آمد و جلسات داخلی زیادی با شخصیتهای استانی از جمله استاندار و برخی محافل حزبی اصلاح طلب برگزار کرد .

مجید انصاری هم از فرصت استفاده کرد و خود را به گرگان رساند تا او نیز گفتگوهایی خصوصی با برخی شخصیتهای داخل استان داشته باشد ، گفته می شود در خلال صحبتهای انجام شده احزاب گلستانی حسابی زیرآب استاندار جدید را زده اند تا بتوانند امتیازات بیشتری بگیرند که در روزهای بعد صدای این تصمیمات در می آید .

در همین راستا گفته شده فاطمه هاشمی هم به گلستان سفر خواهد کرد . او دختر بزرگ آیت الله هاشمی رفسنجانی است که نسبت به دختر دیگر آیت الله یعنی فائزه از وجهه اجتماعی بهتری برخوردار است .

اما در این آشفته بازار حضور اصلاح طلبان در گرگان ، جواد امام مدیر عامل بنیاد باران و عضو زندانی سازمان مجاهدین انقلاب اسلامی و رئیس ستاد انتخاباتی مهندس میرحسین موسوی در تهران هم به گرگان سفر کرده است .

او بعد از ظهر امروز شنبه 21 بهمن ماه در خیابان شهید رجایی گرگان در اتاق حزب ندای ایرانیان گلستان با اعضای این حزب جلسه مهم داخلی دارد .

جواد امام از بازداشتی های فتنه 88 می باشد که به همین دلیل به یکسال حبس تعزیری از طرف دادگاه انقلاب محکوم شد .

دختر وی عاطفه امام نیز به دلیل بازداشت پدرش طی اقدام ماجراجویانه و کینه توزانه سنبت به نظام ناپدید شد تا خبر ربودن وحشیانه وی توسط نظام اسلامی برجسته شود . همسر وی ابتدا مصاحبه تندی علیه نظام کرد اما بعد مجبور به عذرخواهی شد .

همسر جواد امام خبر دستگيري و بازداشت دختر خود را دروغ اعلام كرد و گفت: دختر بنده در اقدامي ماجراجويانه و با توجه شرايط خاص روحي و رواني ناشي از دستگيري پدرش كه موجب نگراني خانواده و بنده شده بود،‌ چنين اقدامي را كرد كه به همين خاطر از همه عذرخواهي مي‌كنم.

حال چطور اینگونه افراد استان گلستان را پایتخت خود کرده اند و در یک روز چند نفر به این استان سفر می کنند باید استاندار ، معاون سیاسی امنیتی و فرماندار گرگان پاسخگو باشند .

در مشکوک و محرمانه بودن این سفر و این جلسه همین بس که کانال تلگرامی گرگان فردا که تبدیل به ارگان غیر رسمی بنیاد باران در گلستان شده هیچ خبری از سفر جواد امام مدیر عامل این بنیاد به گرگان منتشر نکرده است .

دیدار خانواده سیدجواد امام، مدیرعامل و رئیس دفتر بنیاد باران با  موسوی سرکرده فتنه ۸۸ 

سیدجواد امام، مدیرعامل بنیاد باران – خاتمی – لیلی سادات همسر سیدجواد امام، مدیرعامل و رئیس دفتربنیاد باران

لیلی سادات همسر سیدجواد امام، مدیرعامل و رئیس بنیاد باران و خاتمی

 

 

مروری بر مواضع مجید انصاری در فتنه 88 /حمایت از براندازان فتنه 88/هم نوا با کروبی، تهمت زدن به نظام/حمله به شورای نگهبان+ تصاویر

 

انتهای پیام /

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه