پایگاه عدالت خواهان طی نامه ایی از مواضع انقلابی ،استکبارستیزانه ، ضدفتنه و ولایتمدارانه حضرت آیت الله نورمفیدی تقدیر و تشکر کرد

 متن نامه پایگاه عدالت خواهان بدین شرح میباشد:

باسمه تعالی
حضرت آیت الله نورمفیدی
نماینده ی محترم ولی فقیه در استان گلستان
باسلام و تحیت؛
احتراما، به استحضار می رساند در ماهها و هفته های اخیر شاهد موضع گیریهای خردمندانه و ولایتمدارانه جنابعالی هستیم.
اینکه آیا این جنس موضع گیریهای قابل تقدیر قبلا هم بوده (( که قطعا  بوده ))ولی رسانه ای نمی شد  ویا اینکه تااین حد آشکارا وعلنی نبوده و جدیدا مواضع جنابعالی بطور رسمی وعلنی مطرح واعلام میشود الله اعلم.


و اما ... نکته حائز اهمیت و قابل تقدیر اینست که حرف دل نیروهای مخلص وانقلابی و بچه های حزب اللهی از لسان حضرتعالی زده می شود ؛ و وجه اشتراک دلسوزان وعلاقمندان به نظام مقدس جمهوری اسلامی وولایت مطلقه فقیه و نیروهای انقلابی و ولایی ،برائت ازفتنه گران بخصوص آشوب طلبان فتنه 88 و هنجارشکنان سال جاری ؛ و دفاع محکم وجانانه از ولی امرمسلمین حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) و مبارزه با استکبار و استعمار و رسیدگی به معیشت ورفاه اجتماعی و حمایت از تولیدواقتصاد داخلی می باشد که درهمه این موارد موضع گیریهای  آیت الله نورمفیدی نشان از همسویی و همگرایی با نیروهای درون نظام ونیروهای انقلاب دارد.
 واین موضوع ؛ یعنی فرمایش مقام معظم رهبری (دسته بندی جناح های سیاسی از اصولگرا و اصلاح طلب به خودی و غیر خودی) به سمت عملی شدن پیش می رود وانشالله جبهه واحدی درحال شکل گیری است.
 با توجه به موضع گیریهای ارزشمند حضرتعالی ,لازم است دیدارها ونشست هایی بین جنابعالی و اصولگرایان انقلابی و ولایتمدارا صورت پذیرد تا به اشتراک مواضع و وحدت نظربیشتری دست یابیم.
حال که وجه اشتراک دوستان انقلابی اصلاح طلب و اصولگرا  روز به روز بیشتر می شود و اخیرا  حمایت از معیشت مردم و رفع فقر وتنگدستی از چهره مردم فهیم ایران و حمایت از تولیدملی واقتصاد داخلی نیز خواسته مشترک جناح های علاقمند به نظام و رهبری شده است ، پس شایسته هست همه نیروهای انقلاب در استان گلستان ودرسطح کشور  باهرگرایش سیاسی به وحدت و همدلی دست یابند و وقت ، توان ، امکاناتشان را بجای دعوا ومناقشات بیهوده سیاسی واقدامات دشمن شادکن به سمت همگرایی برای پیشرفت وتوسعه استان و کشورکنند


مجددا از مواضع انقلابی ،استکبارستیزانه ، ضدفتنه و ولایتمدارانه  حضرتعالی کمال تشکر و امتنان را داریم.وامیدواریم این همگرایی ،روزبه روز افزونتر و مستدام گردد.


                                     

                                               از طرف مدیریت پایگاه عدالت خواهان

 

 

 

 نوشتن دیدگاه