نااهلان و نامحرمان انقلاب هیچگاه نباید اجازه ورود به عرصه مدیریتی کشور را پیدا کنند، این خائنین در برهه های مختلف  خود را خادم معرفی می کنند، در حالی که دین برای آنها ابزار دست یابی قدرت است و هیچگاه دست روی دست نگذاشته و اهداف شوم خود را تحت عناوین مختلف پنهان می کنند و در فرصتی مناسب به انقلاب و نظام ضربه خواهند زد.""

به گزارش پایگاه عدالت خواهان-   «جارودبن عمر» از بزرگان قبیله «عبدالقیس» (در شرق عربستان)- در عصر جاهلیت پیرو دین مسیحیت بود و بعد از دعوت پیامبر اعظم(ص) به همراه جمعی از قبائل خویش نزد پیامبر(ص) رفت و اسلام را پذیرفت و مسلمان شد... «جارود»فرزندی داشت به نام«منذر»که در زمان حیات پیامبر اعظم (ص) به دنیا آمد... «منذربن جارود» از بزرگان بصره و از سپاهیان آقاامیرالمومنین حضرت علی علیه السلام بود و در جنگ جمل و صفین در رکاب ایشان نقش آفرینی نمود... و در بحران «فتنه» جنگ صفین وقتی تعدادی در مقابل امام علی(ع) شمشیر کشیدند، نام«منذر»در بین «وفاداران» امام علی(ع) به چشم می خورد.
-   تاريخ يعقوبي می نویسد پس از جنگ صفین امام علی(ع)«منذربن جارود» را «فرماندار و کارگزار خویش» در «اصطخر فارس» قرار داد. (استخر یا اصطخر شهری باستانی در جنوب مرودشت فعلی در استان فارس قرار دارد). پس از مدتی به امام علی(ع)خبر موثق آوردند که «منذر»در پی خوشگذرانی، دست اندازی به بیت المال، دنیاگرایی، خویشاوندگرایی و تکبر از سمتش با مردم در پی عدالت نیست، که امام علی(ع) با دریافت این خبر در نامه ای توبیخ آمیز وی را از سمتش عزل و سی هزار درهم غرامت برگردن وی نهاد و در کوفه زندانی اش نمود... «منذربن جارود» در زمان واقعه کربلا با دعوت امام حسین(ع) به کربلا  نرفت! و در قیام مختار نیز بی طرف ماند؟! بدین سبب منذر نه فرماندار خوبی برای علی(ع) بود و نه یاور خوبی برای فرزند او، امام حسین(ع) و عاقبت درسال63 هـ.ق در مرز هند از دنیا رفت و برای همیشه به عنوان «فرماندار و کارگزار ذلیل و روسیاه» در تاریخ ماندگار شد.
-   تاریخ ثابت کرد که «خوی اشرافیگری و بی تقوایی» «فرماندار منتصب امام معصوم (ع)» را نیز به پرتگاه میکشاند و از ریل اصلی خط امام منحرف میسازد.
-     «ساده زیستی» و «دوری از اشرافی گری» همواره یکی از توصیه های موکد ائمه معصومین علیهم السلام و بزرگان دین به کارگزاران حکومتی بوده است.
-    در نظام جمهوری اسلامی ایران، این مهم، همواره از جانب حضرت امام خمینی(ره) و خلف صالح ایشان حضرت امام خامنه ای موکداً در خطاب به مسئولین کشور مورد تاکید قرار گرفته است.

هنوزنزدیک به نیم قرن است که صدای دلنشین حضرت امام خمینی (ره)در گوشمان طنین انداز میشود که فرمودند: «این انقلاب، انقلاب مستضعفین است، انقلاب کوخ نشینان است، ...آن روزی که دولتمردان ما از کوخ نشینی بیرون روند و به کاخ نشینی توجه کنند، ...آن روز است که فاتحه انقلاب و کشور را باید خواند.»
   اما امروزه ما شاهدیم که عده ای به اصطلاح روشنفکران  به صورت خزنده و مرموزانه فرزندان خود را جهت تحصیل  به بهترین مدارس و دانشگاههای غربی میفرستند و  با تفکر غرب پرورش می یابند و با نفوذ پدرانشان با ظاهری مذهبی و ته ریش و یقه آخوندی و... وارد سیستم اداری میشوند و مدتی بعد از استخدام با انواع کارشکنی برای مردم مستضعف و کارچاق کنی برای سرمایداران، مردم را نسبت به نظام، انقلاب و آرمانهای امام راحل(ره) بدبین میکنندو اینجاست که فرمایش گهربار بنیانگذار نظام مقدس اسلامی در دل و جانمان طنین انداز میشود که: «من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد.»


""شاید سوال مطرح میشود که نااهلان و نامحرمان انقلاب چه کسانی هستند؟
اکنون که بيش از سه دهه از پيروزي نهضت مردمي انقلاب اسلامی ايران مي گذرد دوستداران و علاقمندان انقلاب اسلامي و جوانان اندیشمند و انقلابی مي بايست با مروري مجدد بر انديشه هاي تابناک و دوراندیشی آن پیر فرزانه که در صحیفه نور تاکید شده است، مانع دست درازی نااهلان و نامحرمان به انقلاب اسلامي گردند.
حال براساس مباني فکري حضرت امام(ره) برخي از مهمترين گروه هايي که در دايره «نااهلان و نامحرمان» قرار دارند به شرح زير مي باشند:
سرسپردگان و دلباختگان به غرب و شرق، مدعيان امروز و قاعدين کوته نظر ديروزومرفهين بي درد،  متحجرين و مقدس نمايان بي هنر، نااهلان سياسي و تجديدنظرطلبان ديپلماسي، فتنه انگيزان و توطئه کنندگان، بازیگران آشکار و پنهان فتنه88، حقوق بگیران نجومی و منادیان شعار: نه غزه- نه لبنان – جانم فدای ایران! را میتوان مهمترین این گروه برشمرد.
نااهلان و نامحرمان انقلاب هیچگاه نباید اجازه ورود به عرصه مدیریتی کشور را پیدا کنند، این خائنین در برهه های مختلف  خود را خادم معرفی می کنند، در حالی که دین برای آنها ابزار دست یابی قدرت است و هیچگاه دست روی دست نگذاشته و اهداف شوم خود را تحت عناوین مختلف پنهان می کنند و در فرصتی مناسب به انقلاب و نظام ضربه خواهند زد.""


در اینجا برحسب وظیفه چند نکته ای لازم است خدمت استاندار محترم به عرض برسانم:جناب آقای استاندار! چند گروه هنگام انتصاب و شروع خدمت تبریک می گویند: دسته اول افرادی که به قصد تملق و چاپلوسی به دنبال پست ومقامی برای خود هستند. دسته دوم مدیران و مسولین فعلی که نگران آینده خویش و از دست دادن موقعیت و مقام خود هستند. ودسته سوم افرادی که معتقدند برای دلگرمی و ایجاد انگیزه خدمت به استاندارجدید بایدتبریک بگویند.
دراینجا ازجنابعالی انتظار میرود به چاپلوسانی که فقط برای گرفتن پست ومقام به دنبال سهم خواهی و حفظ میز و پست، دور شما پرسه میزنند اهمیت ندهید و سعی کنید در انتصاب مدیران و فرمانداران و... از نیروهای مومن، متعهد و متخصص و جوانان خوش فکر، مستعد و انقلابی استفاده کنید و با کادر سازی برای آینده انقلاب سهیم باشید.

جناب آقای استاندار! در زمان تصدی این مسئولیت مهم و امانت، مراقب مکر وحیله تربیت یافتگان تفکر غرب و شرق و حامیان فتنه88 وسیاسیون منفعت طلب، مصلحت اندیش، جاه طلب، سود جو و مکّار باشید تا خدای نکرده شما را از هدف بزرگ خدمت به مردم ولایتمدار استان دور نسازد و مطمئن باشید اکثراین افراد با اصل نظام و انقلاب هم مخالفند و فقط با «ریاکاری» خود را به ظاهر «موجه» جلوه میدهند!

جناب آقای استاندار! بدون تردید میراث بزرگ انقلاب مدیون خداباوری و اخلاص و بصیرتی عمیق، کلام نافذ و نگاه بلند حضرت امام خمینی (ره) و خون هزاران شهیداست و حضورهمیشگی مردم خداجو درتمام صحنه ها باعث شد، بسیاری از انحرافات وفرهنگ های غلط غربی از کشور بیرون رود، اما متأسفانه شاهد بودیم که فرماندار فعلی یکی از شهرستانها در زندگی اشرافیگری، سیاست بازی و خود برتر بینی  غرق شده است و اولویت مهم او برگزاری کنسرت مختلط زن ومرد باشد!

جناب آقای استاندار! با توجه به تاکید فراوان رهبر فرزانه انقلاب حضرت امام خامنه ای در خصوص جرائم سران فتنه 88 و خسارات بزرگ و نابخشودنی و جبران ناپذیر فتنه گران... و توجه مسئولان به احیای اقتصاد مقاومتی و... هنوز فرماندار یکی از شهرستانها با هزینه بیت المال به حمایت علنی و نشستهای مکرر سیاسی با هم حزبی هایش و اصحاب فتنه  می پردازد و این امرسبب راکد ماندن پروژههای عمرانی، بنگاههای اقتصادی و شهرکهای صنعتی رو به تعطیلی کشیده شود وبه تبع آن افزایش نرخ بیکاری  و آشفتگی مدیریتی در شهرستان به نام دولت تمام گردیده است.

جناب آقای استاندار! مال پرستی واشرافیگری سبب شد بسیاری از مدیران ، که می بایستی چشم بیدار اسلام و پاسدار ارزشهای اخلاقی باشند، به جمع آوری پول و ثروت پرداخته  و در این مسابقه نامشروع ثروت اندوزی حرام از هیچ کوششی از هیچ کوششی فرو گذار نمی‌کنند که این خطر بزرگی برای انقلاب و کشور میباشد و مردم منتظرند در صورت صحت تخلف بعضی از فرمانداران و مدیران به تبعیت از مولی متقیان امام علی(ع)، جنابعالی در عزل مدیران متخلف، «انقلابی» عمل کنید و مطمئن باشید در این راه مردم نجیب و شریف، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران ، بازاریان و اصناف، طلاب و ائمه جمعه و.. از جنابعالی حمایت خواهند نمود و در این مسیر از سرو صدای عده ای معدود که همواره به دنبال سهم خواهی و حفظ پست ومقام هستند کوتا نیائید.
✅{تِلكَ الدّارُ الآخِرَةُ نَجعَلُها لِلَّذينَ لا يُريدونَ عُلُوًّا فِي الأَرضِ وَلا فَسادًا  وَالعاقِبَةُ لِلمُتَّقينَ﴿۸۳- قصص﴾}دوهفته نامه صبح طبرستان

 

 

 

 نوشتن دیدگاه