یکی از مسائلی که امروز مردم ما را به بیزاری رسانده آقازاده هایی است که بواسطه ی مقام و منصب پدرشان متنعم به نعمت هایی بادآورده اند و با سرمایه ای که ناشی از تسلط بر منافع مردم است امروز اصطلاحا به مردم فخر می فروشند!؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهانیکی از مسائلی که امروز مردم ما را به بیزاری رسانده آقازاده هایی است که بواسطه ی مقام و منصب پدرشان متنعم به نعمت هایی بادآورده اند و با سرمایه ای که ناشی از تسلط بر منافع مردم است امروز اصطلاحا به مردم فخر می فروشند!؟
اما این ها که اگر بنا بود از بدو استخدام شب و روز بیل و کلنگ زده و همه ی درآمدشان را عمدتا مشمول حقوق ناچیز کارمندی میشده را جمع کرده بودند باز هم امکان زندگی مجلل و اشرافی که امروز دارند را نداشتند امروز بدون اعتنا به سیره ی امام راحل و رهبری عظیم الشان انقلاب اسلامی در سلسله اقداماتی گسترده فخر فروشی و مانور اشرافیگری را در سطح جامعه انجام می دهند!؟
اما در یکی از این موارد اینبار تصویری از پسر آقای کبیر رئیس بیمه ی سلامت کشور و از اصلاح طلبان برجسته به دست این پایگاه خبری رسیده است که نشان می دهد این آقازاده ی گلستانی و مرفه در کنار چند اصلاح طلب گرگانی دیگر مانوری از اشرافیگری را سوار بر یک ماشین لاکچری و لوکس و گران قیمت را به رخ مردمی می کشاند که امثال پدرش از صدقه سر آنها ارتزاق می کنند!؟
قطعا مردم آزاده و عدالتخواه اینگونه رفتارهای آقازاده های مرفه را می بینند و در می یابند چه می گذرد...
آقایان مسئول که به برکت بیت المال مردم گرفتار و دردمند غرق در رفاه و نعمت شده اید به خود و آینده ی تان رحم کنید و به تعبیر امام راحل بترسید از آن روزی که مردم با شما تسویه حساب کنند.
لازم به ذکر است بیمه ی سلامت کشور که ریاست آن را پدر این آقازاده بعهده دارد در جریان  دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری در لوای طرح سلامت کمک شایانی را به انتخاب مجدد حسن روحانی بعنوان رئیس جمهور داشته است!؟
در دولت یازدهم در مقطعی از همین آقای کبیر بعنوان جایگزین احتمالی و جدی حسن صادقلو در کرسی استانداری گلستان یاد می شد.


انتهای خبر

مانور اشرافیگری و فخر فروشی  آقازاده ی گلستانی چند اصلاح طلب گرگانی+عکس

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 حسینعلی شعبانی 1396-09-11 20:09
سلام چه کسی اشرافی گری رابوجود اورد چه کسانی ازلیبرالیسم حمایت میکند چگونه میشود باانها مبارزه کرد ایاراهی برای فرارازاین بلای خانمانسوزهست تمام اینهاسولاتی است که همیشه درذهن من واثال من یک لاقبا متبادراست وهنوزبه جوابی نرسیده ام رهبری که مدام درصحبتهاونصایحشان به همه توصیه میکنند بااشرافیگری مقابله شود ومیبینیم دررفتارخودشان واقازاده هایشان اثری ازاشرافیت نبوده وبه ساده زیستی شهره خاص وعام بوده وازاشرافیت واشرافیگری حمایت نمیکنند.
ریاست جمهوری هم که مدام دم ازمردم داری ومردم محوری وحمایت ازپابرهنگان میزنندودرشعارهایشان میگویندازدهک های پایین جامعه حمایت مینمایندودراخرین صحبت هایشان فرمودندحقوق بگیران بهزیستی به سه برابردردوران ریاستشان رسیده گرچه به صراحت اشرافی گری رامحکوم نکرده وشنیده هاحاکی ازداشتن منزلی انچنانی دربهترین نقاط تهران وزندگی نسبتا خوبی برخوردارندریاست قوه قضائیه هم که خودوقوه قضائیه راسرمنشابرخوردبامفاسداقتصادی دانسته که اگرچنین بود اینهمه فساداقتصادی که خودموجب اشرافی گری میشودچگونه بوجودامده گس اقایان راچه کسی حمایت میکندوچگونه میتوانندازادانه وباخودروهای انچنانی وسرووضعی به مراتب بالاترازفخرفروشی است این چنین نمک برزخم مردم میپاشندتنهادراین میان ماکه حتی به نان شبمان محتاج ودرارزوی یک روزبی دغدغه وداشتن ارامش جهت پرداخت قروص واقساط مانده ایم تنهامیگوییم الهم عجل لولیک الفرج
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه