یکی از افراد نزدیک به سید جواد قدس علوی مدیر کل متخلف شیلات گلستان از تلاش های شدید او برای گرفتن یک پست سیاسی در مجموعه ی وزارت کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" این چهره ی نزدیک به قدس علوی خاطر نشان کرد:حامیان قدس به شدت در پی فشار به استاندار برای تصدی یکی از معاونت های استانداری گلستان می باشند!
همچنین گمانه زنی ها می رساند که سید جواد قدس علوی در صورت عدم انتصاب در یکی از معاونت های استانداری گلستان که با توجه به روابط ناسالم اقتصادی وی نیز در دوران تصدی مدیرکلی شیلات محتمل می باشد، راهی خراسان شمالی شود تا از الطاف محمد رضا صالحی استاندار وابسته به دفتر شیخ صانعی و حزب منحله ی مشارکت بهره مند گردد!


این اعمال فشارها برای انتصاب قدس علوی در حالیست که وی بدلیل تخلفات اقتصادی پرونده ای در هیئت تخلفات در وزارت جهاد کشاورزی دارد و ذیحساب وی نیز بدلیل تخلفات گسترده ی اقتصادی و حواشی مالی مربوط به مناقصات به هیئت تخلفات اداری سازمان جهاد کشاورزی معرفی شده است.


گفتنیست سید جواد قدس علوی از فعالان فتنه ی۸۸استان گلستان می باشد که هرگز مورد تائید دستگاههای امنیتی انقلابی استان نبوده و نمی باشد.وی با اعمال فشارهای سیاسی توسط حامیان رادیکال خویش به سمت مدیرکلی شیلات با مدرک غیر مرتبط (لیسانس خاکشناسی)منصوب شد.و این انتصاب استان گلستان،سازمان شیلات ایران و سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان را با حواشی و جنجال های متعددی روبرو کرده است.


او پیش از رسانه ای شدن تخلفات و فساد های مالی خود در رسانه ها تحرکات شدیدی را برای تصدی ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان انجام داده بود.که این تحرکات با واکنش شدیدی از سوی چهره های مختلف در سازمان جهاد استان روبرو شده بود.

*  زمین بیت المال هکتاری 830 هزارتومان / آقایان مسئولین نظارتی به داد بیت المال برسید!!+سند

 *   آقای وزیر! اگر شما از شهدا و جانبازان خجالت می کشیدید هرگز چنین نمی کردید!! / هر چه بگندد نمکش می زنند وای بروزی که بگندد نمک!!+سند

*   تخلفات و فسادهای مالی میلیاردی در پروژه های شیلات گلستان/ سازمان بازرسی کجاست؟

*   تخلفات عدیده ی مسئولین سازمان شیلات ایران وحامیان شرکت مامسا در وزارت جهاد/ بی تفاوتی مسئولین نظارتی تاکی ؟+سند

*  ازتصرف غیر قانونی منابع ملی و اراضی تا فعالیت غیرقانونی شرکت مامسا / وقتی بیت المال تبدیل به بیت الحال میشود!

*  رانت دیگری در شیلات گلستان/اینبار برای دو شرکت نقشاب گستر و رهاب سازه/چرا با فساد مالی مدیران شیلات برخورد نمی شود/ در صورت عدم برخورد منتظر تحصن امت حزب الله باشید

*  تخصیص 260000 لیترسوخت غیر قانونی جهت فعالیت های غیر قانونی شرکت مامسا توسط مدیرکل شیلات گلستان!؟

*  پرده برداری ار تخلفات و رانت دیگر سید جواد قدس علوی

*  هزینه ده ها میلینونی برای سفر یک روزه رئیس سازمان شیلات ایران توسط مدیرکل شیلات گلستان!!

*  بیت المال قربانی تعاملات سیاسی!! / بی اعتنایی به حکم سازمان بازرسی توسط متولیان مجتمع میگوی گمیشان!؟

*  شرکت مهندسین مشاور آسارآب تک گزینه مطالعات مجتمع میگوی گمیشان!!

*  خسارت میلیاردی اداره کل شیلات استان گلستان به بیت المال+سند

*  بازداشت یکی از عوامل عمرانی سایت میگو گمیشان توسط ضابطین محیط زیست / کریمی : اجرای عملیات با تصویب شورای تامین استان گلستان متوقف شده است

*  اعتراض شدید شرکت های بومی به مناقصات برگزار شده در اداره کل شیلات گلستان + سند

*  پروژه احداث کانال mc،زهکش mdو پل های c2و d3مجتمع پرورش میگوی گمیشان فاقد استاندارداست

 


انتهای خبر

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه