یک منابع اصلاح طلب از حذف قطعی محمود ربیعی و مروتی از دو معاونت استانداری گلستان خبر می دهند.


به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در همین رابطه از گزینه هایی بعنوان جایگزین احتمالی این دو نام برده می شود.
گفته میشود رضا جعفری مسئول دفتر آیت الله نورمفیدی محتمل ترین گزینه برای جایگزینی ربیعی باشد.
وی خاطر نشان کرد:رضا جعفری بواسطه ی فعالیت در مقاطعی در ستاد انتخاباتی دکتر محمد باقر قالیباف (قبل از انتخابات سال۹۶)روابطی خاص با دکتر سید مناف هاشمی استاندار جدید گلستان دارد.
این منبع خاطر نشان کرد مجموعه ی تشکل ها و گروه های اصلاح طلب قطعا به این انتصاب واکنش نشان خواهند داد.و هزینه ی این انتصاب برای استاندار جدید گلستان قابل توجه خواهد بود.
وی در ادامه اظهار  کرد:شخص استاندار و مناف هاشمی به حواشی این انتصاب احتمالی می اندیشند و در همین راستا احتمال دارد در صورت عدم انتصاب رضا جعفری او در استانداری نقش دولت در سایه را ایفا نماید و نهایتا گزینه ای غیر بومی بعنوان جایگزین محمود ربیعی معارفه شود.
این منبع همچنین انتصاب شیخ لیوانی را به سمت مشاور امور روحانیت استانداری را نیز نمونه ای از مهندسی های شخص آقای رضا جعفری دانست که رابطه ای حسنه و نزدیک با این روحانی دارد.
این منبع در خصوص جایگزین احتمالی مروتی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری نیز گفت:رفتن مروتی از استانداری حتمی و قطعیست ولی هنوز گزینه ای قطعی برای این گزینه از مجموعه ی استان نمی توان در نظر گرفت.
وی گفت:احتمال انتصاب گزینه ای غیر بومی توسط استاندار برای جایگزین مروتی نیز وجود دارد.
این منبع در پایان خاطرنشان کرد:سید مجتبی نور مفیدی نیز در پشت صحنه حضور فعال دارد و در حقیقت رضا جعفری مجری سیاست های وی می باشد.
این اخبار به مرور تکمیل می گردند...
انتهای خبر

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه