وضع دو دانشگاه استان که به حیاط خلوتی برای جولان منحرفین سیاسی استان به سرکردگی هاشم مهیمنی تبدیل شده اند و از خط و جریان هاشم مهیمنی در پشت پرده ی تمام این عناصر تبعیت می کنند و فضای تاریک فتنه را در این دو دانشگاه در سایه ی مدیریت خطی -فامیلی به اصطلاح گرگانی افکنده اند!!!

 

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"دکتر یغمائی رئیس دانشگاه گلستان طی اقدامی جریانی خواهر قدس علوی وابسته به جریان فتنه ی ۸۸گلستان را در دانشگاه جذب کرده است.جالب اینجاست برادر دکتر یغمائی عضو سازمان منافقین بوده که که بدلیل ارتباط با این گروهک خائن و کثیف از آموزش و پرورش اخراج می شود.یغمائی خود از افرادیست که به اصطلاح در دامان هاشم مهیمنی رشد کرده است.
همسر دکتر یغمائی(خانم سبطی)از بستگان نزدیک سبطی عضو افراطی و رادیکال حزب منحله و خائن مشارکت بشمار می رود.و از طریق این جریان و عناصر حامی وی نظیر هاشم مهیمنی و امیر عبدالسلام مهیمنی خط می گیرند و اصطلاحا مهندسی می شوند.
از طرف دیگر نجفی نژاد رئیس دانشگاه علوم کشاورزی گرگان پسرخاله ی عبدالرضا چراغعلی مدیرکل امور اجتماعی استانداری گلستان می باشد که در جریان کاندیداتوری در انتخابات مجلس توسط شورای محترم نگهبان رد صلاحیت شد.چراغعلی برادر خانم صفریان می باشد و صفریان از نزدیکان و پسردایی قدس علوی فتنه گر و منحرف می باشد.
جالب اینکه صفریان مسئول فنی ساخت و سازهای دانشگاه علوم کشاورزی می باشد.و جالب توجه است که دختر خاله ی آقای نجفی نژاد و حجت عامری پروژه های پیمانکاری دانشگاه را با حجم بالایی از ارزش ریالی و از طریق ترک تشریفات!!! (بدون مناقصه) برعهده دارند!!!؟؟؟
این است وضع دو دانشگاه استان که به حیاط خلوتی برای جولان منحرفین سیاسی استان به سرکردگی هاشم مهیمنی تبدیل شده اند و از خط و جریان هاشم مهیمنی در پشت پرده ی تمام این عناصر تبعیت می کنند و فضای تاریک فتنه را در این دو دانشگاه در سایه ی مدیریت خطی -فامیلی به اصطلاح گرگانی افکنده اند!!!
در همین رابطه با توجه به اینکه امام خامنه ای مدظله العالی فتنه را خط قرمز نظام دانستند و از طرفی تاکید ویژه ای بر جلوگیری از نفوذ جریان منحط و منحرف سیاسی در دانشگاه داشته اند باید دید چرا این دو دانشگاه مهم استان جولانگاه چنین عناصری شده اند و چرا باید فضای این دانشگاه برای روابط فامیلی و جریانی وابسته به فتنه و سران فتنه اینگونه هموار باشد!؟آنهم در فضایی که بدلیل حضور جوانان در عرصه های مختلف محل حساسیت و نگاه هوشمندانه و امنیتی است؟!
انتظار می رود دستگاههای امنیتی استان و همچنین دستگاههای نظارتی با دقت به جوانب اینگونه مهره چینی های هدفمند در محیط حساس دانشگاهی اهتمام ورزند و دست خائن به نظام و ولایت فقیه را هر چه سریعتر از این محیط مقدس علمی قطع نمایند.
در پایان از بسیج دانشجویی این دو دانشگاه انتظار داریم با بصیرت و هوشمندی نسبت به اینگونه مسائل و تحرکات واکنش موثر نشان دهند تا فضای دانشگاه برای جولان عناصر فتنه گر و وابسته به فتنه و ضد ولایت هرگز امن نباشد.
انتهای خبر

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #2 یاشار 1396-08-25 19:02
چرا پیامها رو نمینویسید
نقل قول کردن
0 #1 علی 1396-08-20 21:06
سلام صفریان برادر خانم چراغعلی است
دخترخاله نجفی نژاد که پروژه ها رو گرفته کیه؟
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه