منابعی موثق از نقش آفرینی ویژه ی دو تن از سرمایه داران شرق استان گلستان به نام های علی محمد چوپانی و ابراهیمی(کارخانه ی صنایع لبنی صباح)در انتصابات خبر می دهند

دسته: سیاسی ویژه

 آقای روحانی هفته گذشته در جمع مدیران وزارت اقتصاد گفت؛ "با انتقاد هیچ وقت مخالف نیستیم. همه باید انتقاد بشوند؛ استثنا ندارد. تمام مسئولین در کشور قابل نقدند؛ ما در کشور معصوم نداریم.

دسته: سیاسی ویژه

وایت یک گرفتار در فضای مجازی :

متهم دستگیر شده در اغتشاشات هفته گذشته گرگان پرده از راز چگونگی عضویت در یکی از شبکه‌های خرابکاری برداشت.

 

دسته: سیاسی ویژه

توسط پایگاه عدالت خواهان

پایگاه عدالت خواهان طی نامه ایی از مواضع انقلابی ،استکبارستیزانه ، ضدفتنه و ولایتمدارانه حضرت آیت الله نورمفیدی تقدیر و تشکر کرد

دسته: سیاسی ویژه

معاون استاندار گلستان:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان با بیان اینکه آبشخور فکری اغتشاش‌گران در خارج از مرزهاست، گفت: حدود ۱۵۰ اغتشاش‌گر‌ در گلستان دستگیر شدند.

دسته: سیاسی ویژه

سردار آبنوش:

معاون قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران گفت: ما که با اقتدار جلوی ورود داعش را می‌گیریم آیا نمی‌توانیم جلوی ورود کاروان‌های طولانی قاچاق را بگیریم؟ آیا کسی که هزار میلیارد دزدیده، به‌اندازه کسی که یک کیلو مواد مخدر دارد به کشور ضربه نمی‌زند؟ چرا نباید اسم این افراد برده شود؟.

دسته: سیاسی ویژه

طبق اعلام منابع آگاه؛

تلاش ها برای شناسایی و دستگیری افراد پشت پرده و سایر فعالین موثر در فضاهای حقیقی و مجازی در باب ایجاد و مدیریت تجمعات غیر قانونی ادامه دارد .

دسته: سیاسی ویژه

در تجمع غیر قانونی شب گذشته گرگان که حدود 40 نفر از لیدرها و عناصر اصلی آن بازداشت شدند ، 2 نفر از بازداشتی ها از تهران به استان گلستان آمده بودند .

دسته: سیاسی ویژه

یک منبع مطلع ؛

بر اساس اخبار و اطلاعات موثق ؛ حدود 40 نفر از لیدرها و عناصر اصلی تجمع غیر قانونی شب گذشته در خیابان شالیکوبی گرگان از سوی مراجع انتظامی ، امنیتی و قضایی شناسایی و بازداشت شدند .

دسته: سیاسی ویژه

کلیپ زیر تصاویر دیده نشده از آشوب های خیابانی سال 88 شهر گرگان را نشان می دهد .

دسته: سیاسی ویژه

منابع موثق از فشارهای تفکرات رادیکال اصلاح طلب امثال ربیعی،مهیمنی و...که در رعایت خطوط قرمز نظام سابقه ی درخشانی ندارند برای سهم خواهی و مدیریت مجموعه ی استان خبر می دهند که عمده ی این فشارها از تهران و تشکیلاتی مانند بنیاد باران و تشکل هایی مانند مجمع روحانیون مبارز نشات می گیرد.و ...

دسته: سیاسی ویژه

چرا ایشان که نماینده ولی فقیه در استان گلستان و امام جمعه شهر گرگان است تا بحال نتوانسته و یا نخواسته یک مجلس در شان این روز بزرگ برای مردم گرگان بگیرد و اساسا چرا اهتمامی از سوی ایشان و دفترش برای بزرگداشت این روز وجود ندارد ، مگر نه اینکه امام حسن عسگری امام یک امت و پدر امام زمان (عج) بود که به گرگان مشرف شد ، پس چرا رگ غیرت آیت الله نورمفیدی بالا نمی آید .

دسته: سیاسی ویژه

پایان مدیریت وطنی در آموزش و پرورش :

خبرهای رسیده از قرارگاه استانی انتصابات حکایت از پایان عمر مدیریتی وطنی و انتصاب مدیر کل آینده از بین دو گزینه حاج تقی ایزد و احسان گوهری دارد .

دسته: سیاسی ویژه

استاندار گلستان وقتی دید اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان لیست 130 نفره برای انتصابات استانی ارائه کرد عصبانی و خشمگین شد

دسته: سیاسی ویژه

اصغر میرزایی فرماندار سابق بندرگز بعنوان معاون مدیرکل حراست استانداری گلستان منصوب گردید

دسته: سیاسی ویژه

در ادامه ی سیر تحولات در استانداری گلستان منابع موثق از انتصاب احسان مکتبی بعنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گلستان خبر دادند

دسته: سیاسی ویژه

نااهلان و نامحرمان انقلاب هیچگاه نباید اجازه ورود به عرصه مدیریتی کشور را پیدا کنند، این خائنین در برهه های مختلف  خود را خادم معرفی می کنند، در حالی که دین برای آنها ابزار دست یابی قدرت است و هیچگاه دست روی دست نگذاشته و اهداف شوم خود را تحت عناوین مختلف پنهان می کنند و در فرصتی مناسب به انقلاب و نظام ضربه خواهند زد.""

دسته: سیاسی ویژه

نگارنده طی سالهای گذشته در عرصه خطیر عدالت خواهی استان  هستم هیچکدام از این افراد را ندیدم که در بحران های استانی و عرصه های خطیر مواضع رسمی و علنی بگیرند و پابرهنه و عمارگونه به میدان بیایند و همواره با پنهان شدن پشت نام آیت الله طاهری و چسبیدن به آقا سید محسن و سید علی سعی کردند خودشان را از گزند حاشیه های سیاسی دور نگه دارند .

دسته: سیاسی ویژه

بالاخره بعد از حواشی های متعدد و خفقان در دانشگاه در اثر مدیریت سیاسی دانشگاه فرهنگیان گلستان تصمیم بر جابجایی سرپرست این دانشگاه جدی است و گزینه هایی نیز در این راستا معرفی شده اند .

دسته: سیاسی ویژه

منابع موثق در اتحادیه انجمنهای اسلامی  خبر از اختلاف و دو دستگی شدید در تشکیلات اتحادیه انجمنهای اسلامی در سطح استان می دهند .

دسته: سیاسی ویژه

همزمان با ایام هفته وحدت، فیلمی مربوط به سال‌های گذشته از سخنرانی جناب مولوی گرگیج، به صورت هدفمند و مدیریت شده در فضای مجازی منتشر شد که متاسفانه با ادبیاتی نامناسب به طرح برخی موضوعات تفرقه‌انگیز می‌پرداخت

دسته: سیاسی ویژه

محمد حسین علی اصغری که ریاست اتحادیه ی انجمن های اسلامی را یدک می کشد علاوه بر برند اتحادیه با همان تیم سیاسی اتحادیه در حزب اعتماد ملی حضور دارند و...

دسته: سیاسی ویژه

یکی از مسائلی که امروز مردم ما را به بیزاری رسانده آقازاده هایی است که بواسطه ی مقام و منصب پدرشان متنعم به نعمت هایی بادآورده اند و با سرمایه ای که ناشی از تسلط بر منافع مردم است امروز اصطلاحا به مردم فخر می فروشند!؟

دسته: سیاسی ویژه

یکی از افراد نزدیک به سید جواد قدس علوی مدیر کل متخلف شیلات گلستان از تلاش های شدید او برای گرفتن یک پست سیاسی در مجموعه ی وزارت کشور خبر داد.

دسته: سیاسی ویژه

شیخ-اصغر-فضیلت-درجلسه-جامیان-فتنه-چه-می-کند؟-عکس

شنیده ها از تحرکات معنا دار شیخ اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای پیوستن به جرگه ی یاران محمد رضا صالحی و سید رضی قدس علوی رئیس دفتر شیخ صانعی در گلستان خبر می دهند تا وی از الطاف محمد رضا صالحی در خراسان شمالی بی بهره نماند!!!

دسته: سیاسی ویژه

بقلم: هیئت تحریریه ی پایگاه عدالتخواهان

بی تعارف و شجاعانه باید بگوئیم برخوردی که در سایه ی کمترین نقدها نسبت به دولت به ظاهر عدالتخواه احمدی نژاد با یک تحصن کننده انجام شد هرگز قابل مقایسه با برخوردی نبوده که با همین جانباز منتقد به دولت روحانی در سطحی تند و غلیظ تا به امروز شده است؟

دسته: سیاسی ویژه

یک منابع اصلاح طلب از حذف قطعی محمود ربیعی و مروتی از دو معاونت استانداری گلستان خبر می دهند.

دسته: سیاسی ویژه


پس از اعلام نقش خائنانه ی آقای ج بعنوان یکی از کارمندان یک دستگاه نظارتی در ماست مالی پرونده های فساد و رانت سید جواد قدس علوی مدیر کل متخلف و فاسد شیلات گلستان که باید به دستگاه قضائی معرفی می شد ابعاد دیگری از خیانت های آقای ج را ذکر می کنیم:

دسته: سیاسی ویژه

بعد از سخنان سریع در رابطه با کوروش و کورش پرستان:

یکی از مهمترین مسائلی که جامعه را در آماج فتنه ها از سقوط نشان می دهد خواص و نقش آنان در آگاهی بخشی به جامعه و هدایت افکار عمومی است.

دسته: سیاسی ویژه

قابل توجه دستگاههای امنیتی استان گلستان

وضع دو دانشگاه استان که به حیاط خلوتی برای جولان منحرفین سیاسی استان به سرکردگی هاشم مهیمنی تبدیل شده اند و از خط و جریان هاشم مهیمنی در پشت پرده ی تمام این عناصر تبعیت می کنند و فضای تاریک فتنه را در این دو دانشگاه در سایه ی مدیریت خطی -فامیلی به اصطلاح گرگانی افکنده اند!!!

دسته: سیاسی ویژه