واکنش آیت الله قدمی به اظهارات روحانی در مراسم روز ارتش؛

پایگاه عدالت خواهان"جناب آقای رئیس جمهور! علیه ارتش، طرحی ناصواب داده‌اید و هنوز از آن عذرخواهی نکرده‌اید! بارها به سپاهی که بر اساس سیاست ولایت فقیه – که شما خودت را پیرو آن می‌دانید - با ریختن خون فرزندانش استکبار را خون به‌دل کرده است، با زخم زبانت خون به‌دل کرده‌اید و می‌کنید ولی عذرخواهی نمی‌کنید! جزء کدامیک از خطاکاران‌اید؟!

دسته: سیاسی ویژه

 نماینده ولی‌فقیه در گلستان خطبه‌های نماز جمعه گرگان صدا و سیمای مرکز گلستان آیت‌الله سیدکاظم نورمفیدی متهم به فساد خطیب جمعه گرگان فعالیت در فضای مجازی فرمایشات مقام معظم رهبری ساماندهی فضای مجازی پیام‌رسان‌های داخلی امام جمعه گرگان تهمت و افترا پیام‌رسان‌های خارجی آیت‌الله نورمفیدی رئیس‌کل بانک مرکزی دین و اخلاق پس از پیروزی انقلاب برخورد جدی ارتش جمهوری اسلامی بدنه ارتش امام خمینی رژیم شاه دوران انقلاب اسلامی برخورد قاطع بازار ارز وضع بازار روزهای اخیر عوامل اصلی

پایگاه عدالت خواهان"وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در چند روز اخیر درباره فضای مجازی و پیام‌رسان‌های موجود افزود : مقام معظم رهبری در یک سال گذشته توجه ویژه‌ای به فضای مجازی داشتند و تاکید دارند باید این فضا ساماندهی شود.

دسته: سیاسی ویژه

 ستاد مبارزه با قاچاق کالا شورای عالی انقلاب فرهنگی جلسات مجمع تشخیص مصلحت نظام قاچاق کالا و ارز محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی عدم دسترسی وزرای دولت شورای عالی فضای مجازی ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی رئیس دولت نهم و دهم عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی رئیس فراکسیون زنان مجلس رئیس فراکسیون امید مجلس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی دولت تدبیر و امید ثبت‌نام در انتخابات ریاست‌جمهوری حاشیه جلسه هیئت دولت آقای روحانی کابینه دولت دوازدهم نمایندگان مجلس امور اقتصادی و دارایی حجت‌الاسلام روحانی انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم اقوام و مذاهب سیدمصطفی میرسلیم

پایگاه عدالت خواهان"با مروری بر غیبت‌های رئیس‌جمهور در نهادهای سیاستگذاری و عدم دسترسی وزرای دولت و نمایندگان مجلس به حجت‌الاسلام روحانی فعالیت بسیاری از دستگاه‌ها و شوراهای سیاستگذاری مختل شده است.

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"در سالهای اخیر، انتشار تصویری از یک خودروی خارجی توسط تیم محافظ رهبر انقلاب برای بسیاری شبهه‌ساز شده است. سردار نجات، فرمانده سابق تیم حفاظت از رهبری با نقل خاطره ای به این شبهه پاسخ داده است.

دسته: سیاسی ویژه

به گزارش پایگاه عدالت خواهانپر سر و صدا ترین جابجایی استان گلستان در ایام نوروز 97 در هفتمین روز از فروردین ماه انجام شد و "احسان گوهری راد" چهره علمی آموزش و پرورش گلستان بعنوان مدیرکل جدید آموزش و پرورش گلستان معرفی شد

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"در جلسه مهم و خصوصی منرل حسین میراحمدی رییس حزب اعتماد ملی گلستان و رییس دفتر تربتی نژاد چی گذشت؟!! / عکس/ نشستن مودبانه نبی هزار جریبی نماینده مردم گرگان در مجلس, در کنار فتنه گران/ شورای نگهبان کجایی؟ /عکس/ جولان فعالان فتنه در گلستان/ بخوانید تا بدانید که شرکت نوید بخش استرآباد ( شرکت مورد حمایت محمود ربیعی معاون توسعه ی منابع استانداری گلستان) چه معجزه هایی که نمی کند!!) و ... از جمله پربیننده‌ترین اخبارپایگاه عدالتخواهان در یکماه گذشته میباشند

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"هرچند گزینه های مطرح شده برای مصاحبه به وزارت هم رفته اند و گویا تاکید شده "نظر نمایندگان را هم در معرفی مدیر جدید لحاظ کنند" اما نمی توان از لابی گری های مستمر سیاسیون استان بر سرمدیریت این اداره کل گذشت چرا که عطش رسیدن به سمت های بالاتر دراین افرا وجود دارد و چه جایی بهتر از آموزش و پرورش.

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"بنظر می رسد افراطیون با همان روشی که در نوروز سال 94 یحیی خاکی را برکنار کردند ، دنبال عزل سید عباس حسینی و انتصاب صفوی در تعطیلات نوروز هستند .

دسته: سیاسی ویژه

بعید به نظر می رسد که در چند روز آینده نیز صفوی برای تصدی جایگاه فرمانداری مرکز استان گلستان تائید شود.

دسته: سیاسی ویژه

از همه دست اندرکاران انتصابات مدیران در استان انتظار می رود سوابق و ماهیت همه افراد و جریانات پشت پرده حامی آنان با دقت مدنظر قرار دهند تا در دام جریانات فتنه و نفاق و فساد گرفتار نشوند و در خصوص انتصاب ابوالقاسم صفوی به فرمانداری گرگان هم مراقب حمایت افراد مساله داری مانند جبار ایری و ... باشند تا انتصابی شبهه برانگیز و خائنانه صورت نگیرد .

دسته: سیاسی ویژه

 

در شرایطی که تربتی نژاد نماینده ی گرگان و آق قلا بر اثر تحریکات و خط دهی های محمد حسین علی اصغری به پرچم دار تیم مهیمنی ها تبدیل شده است بد نیست به احوال و رویکرد عملی عضو دیگر ائتلاف در منزل شام میر احمدی یعنی نبی هزار جریبی نگریسته شود.

دسته: سیاسی ویژه


در پی واکنش های شدید اصلاح طلبان چهارچوب دار و نیروهای باسابقه اصلاح طلب به سلسله اقدامات اخیر استاندار به نظر می رسد جریان فتنه ی گلستان زخم عمیقی را برداشته اند و کمی از پشت پرده ی نقش آفرینی در پروژه ی کادر سازی برای عناصر وابسته به خود بیرون آمده اند.

دسته: سیاسی ویژه

همچنین گفته می شود آیت الله نورمفیدی نماینده ی محترم ولی فقیه در استان نیز بشدت نسبت به هزینه سازی های مناف هاشمی برای مجموعه ی استان نگران بوده و هرگز راضی به تشنج در استان و بویژه مرکز استان گلستان نمی باشد.

دسته: سیاسی ویژه

متاسفانه این بی اخلاقی ،  و شهری و روستای کردن جنابعالی و از حمایت و حرف گوش کردنتان از آقای مهیمنی شهر گرگان را   در چند روز اخیر دوباره دستخوش چند دستگیهای تازه کرده .

دسته: سیاسی ویژه

 

به نظر می رسد مناف هاشمی با روی آوردن به تیم سیاسی وابسته به جریان فتنه ی ۸۸و میدان دادن به گزینه هایی همچون ابوالقاسم صفوی معلوم الحال بعنوان گزینه ی فرمانداری به شدت استان گلستان و بالاخص گرگان را صحنه ی تنش های شدید سیاسی قرار داده است و بالانس سیاسی استان را به شکلی خارج از قاعده ی یک مدیریت منطقی بر هم زده است.

دسته: سیاسی ویژه

مردم چطور باور کنند که فرماندار شهرشان ویلایی غیرقانونی و غیر مجاز ساخته است ، ریش و سبیلش را تیغ زده و آستین کوتاه دور می زند ، دو تا اتومبیل جنسیس و هیوندا دارد که روی هم یک میلیارد و 500 میلیون تومان می ارزد.

دسته: سیاسی ویژه

بعد از هفته ها رایزنی بالاخره ابواقاسم صفوی فرماندار گرگان شد و بزودی مراسم تودیع و معارفه فرمانداری مرکز استان برگزار می شود .

دسته: سیاسی ویژه

روحانی با بی‌عقل خطاب کردن منتقدان، عدد توهین‌های خود به منتقدان را به ۵۴ رساند.

دسته: سیاسی ویژه

کشف​ بزرگ روحانی / مخالفت‌ها با دولت از روی کمبود عقل است!

رئیس جمهور با اشاره به اینکه مخالفت با دولت معنی ندارد، گفت: بیشتر مخالفت‌ها با دولت از روی کمبود عقل است.

دسته: سیاسی ویژه

براساس اخبار دریافتی از منابع موثق در سفر هفته گذشته رسول منتجب نیا قائم مقام حزب منحله و فتنه گر  اعتماد ملی به استان گلستان ، یک جلسه بسیار مهم و خصوصی با همراهی سران فتنه گرگان و گلستان برگزار.....

دسته: سیاسی ویژه


مسئله ی فعالیت های سیاسی جریان فتنه ی ننگین ۸۸در استان گلستان را نباید مسئله ای سطحی و  ساده دانست بلکه می توان ادعا کرد این جریان شیطانی و خائن به آرمانهای امام و انقلاب و رهبر فرزانه ی انقلاب اسلامی که امروز در فضای سیاسی استان گلستان جولان می دهند مستقیما از محکومان امنیتی فتنه ی ۸۸تغذیه می شوند.

دسته: سیاسی ویژه

وی درر همین ایام که تمام نگاهها به دادگاه انقلاب و آرای صادره حجت الاسلام خلخالی بود جوانی پشت سر تصاویر و دیده می شد که بعدها عنوان شد وی محافظ حاج اقاست ، او  که از سپاه پاسداران به عنوان محافظ حاج آقا خلخالی معرفی شد، بودن کنار خلخالی را از افتخارات دوران کاری اش می داند او را مثل بچه اش دوست می داشت و به خانه اش می برد .

دسته: سیاسی ویژه


برد فعالیت های سید امامی را نباید صرفا منحصر در تهران خلاصه کرد وی تحرکاتی مشکوک در نقاط مرزی سایر استان ها صورت داده که جا دارد بدانها با ریزبینی و موشکافی خاصی نگریسته شود.

دسته: سیاسی ویژه

علی یزدانی رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان هم در مراسم امروز با بیان این که رصد کامل اطلاعاتی و امنیتی در حوزه های قضایی استان وجود دارد گفت: امسال چندین باند کارچاق کنی ، جعل اسناد و عناوین قضایی در استان شناسایی و اعضای آن ها دستگیر شده اند .

دسته: سیاسی ویژه

پیرو اخبار درج شده در فضاهای خبری استان مبنی بر احتمال انتصاب ابوالقاسم صفوی بعنوان فرماندار گرگان مواردی قابل تامل و البته قابل بهره برداری برای استاندار و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان را بشرح ذیل مورد بررسی قرار می دهیم:

دسته: سیاسی ویژه