پایگاه عدالت خواهان"چندی پیش امام جمعه محترم گرگان از وضعیت نابسامان کشاورزی در این استان و انفعال برخی  مسئولین در این حوزه ابراز گلایه مندی کرده بود
حال فارغ از سخنان ایشان نیکوست آن مقام محترم برای نخستین بار به شهروندان  استان پاسخ دهند خود آیا پای درد دل مسئولین در آن حوزه نشسته اند و چه اقداماتی در این حوزه انجام داده اند !؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"ایشان نیک میدانند گندم تنها کالای استراتژیک استان و دارای ارزش افزوده بوده ، آیا هرگز از وضعیت اسفبار متولیان گندم در این استان مطلعند !؟
آیا ایشان اساسنامه دستگاه متولی گندم در استان را مطالعه نموده اند !؟
آنجا که تمامی حوزه تصمیم سازی و اختیارات مکفی در آن حوزه به استان مجاور واگذار گردیده و اما دستگاههای نظارتی استان اداره کل تابعه استانی را ملزم به پاسخگویی در امور میدانند !


با توجه به انفعال نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و آنکه تنها هم و غم نمایندگان تنها تقسیم مسئولیتها و کرسی های مدیریت در بین نزدیکان و خویشان خود هست آیا نماینده محترم ولی فقیه بر خود واجب میداند در آستانه فصل برداشت گندم در این حوزه قدمی بردارد ؟
براستی چگونه است که تولید کالای استرتژیک و پاسخگویی به کشاورزان در این استان صورت پذیرد اما تصمیم سازی ها در ردیف بودجه اختصاص یافته و مدیریت خرید به استانی دیگر واگذار شود !؟


شاید فارغ از گرایشات و سلایق حمیدرضا علیمحمدی ایشان را یگانه مدیری در این حوزه نامید که دغدغه اصلاح وضع موجود را از روز نخست انتصاب داشته و دارد و اما در غیاب نمایندگان مجلس تا چه اندازه میتوان در اصلاح ساختار اساسنامه پیشرفت حاصل نمود !؟


انتظار کلیه شهروندان این استان از امام جمعه محترم آن است که با پیگیری وضع موجود و ایراد سخن در خطبه های نماز جمعه تلنگری بر نمایندگان منفعل مجلس شورای اسلامی زده تا در راستای احقاق حقوق  این استان قدم مثبتی بردارند ..
آیت الله نورمفیدی بزرگوار مردم این استان در انتظار اقدامات آتی شما در این حوزه خواهند نشست
امید است آن مقام محترم یار دیرین و یادگار روزهای جنگ را در این حوزه تنها نگذارند ...


احسان هنری نیست به امید تلافی      نیکی به کسی کن که بکار تو نیاید  .

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

+1 #2 حزینی 1397-02-14 13:57
داداش استاندارمون که از همون استان مجاوره پس برآورده شدن این آرزو محاله ممکنه !
نقل قول کردن
+3 #1 خادم الزینب 1397-02-14 13:54
سلام اخوی
امید است با انتشار این مطلب و ارسال آن به دفتر امام جمعه محترم گرگان تابوی چندین ساله حل شود و از زیر بلیت استان مجاور خارج شویم ...!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه