مسئله ی رعایت عدالت اقتصادی مسئله ایست که جامعه بشدت امروز نیازمند بدان است و در همین رابطه ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت این موضوع موارد مهمی را به مسئولین و دست اندر کاران توصیه نموده اند.


به گزارش پایگاه عدالت خواهانمسئله ی تبعیض ها در سیستم های اداری و اجرائی و بهره مندی اقلیتی خاص و متنفذ از امکانات و فرصت ها موضوعی بوده که امام المسلمین بارها و بارها به صراحت به آن پرداخته و ضمن محکومیت اینگونه اقدامات به مسئولین در این رابطه هشدار داده اند.


اما این موضوعات توسط متنفذین و دانه درشت ها در گلستان همچنان ادامه دارد و این موضوعیست که باید مورد توجه دستگاه های نظارتی مسئول قرار گیرد.


احمد قره خانی(برادر آقای اسدالله قره خانی نماینده ی مجلس شورای اسلامی) به موجب روابط خاص و طی سلسله جریان های صرفا اتفاقی!که اصلا بوی رانت و بهره برداری از نفوذ برادرش را نمی دهد! به قطبی در اخذ پروژه های سنگین و سودآور اقتصادی در مجموعه ی سازمان جهاد گلستان بدل شده است.


در همین رابطه می توان به پروژه های اقتصادی او در زمینه ی آبخیزداری تحت عنوان نظارت بر اجرای پروژه های آبخیزداری و دو پروژه ی دیگر با اداره ی استعداد یابی منابع طبیعی اشاره کرد حالیکه شرکت های بسیار قوی دیگری در این زمینه ها در استان وجود داشته و دارند.مسئله ی بهره مندی وی از اراضی مجتمع میگوی گمیشان در مساحت قابل ملاحظه نیز جای خود را دارد که پیشتر به صورت مستند توسط این پایگاه خبری منتشر گردید.


باز هم این منفعت طلبی ها و زیاده خواهی ها ادامه دارد و امروز آقای احمد قره خانی در حال حاضر در پی اخذ پروانه ی چرای دام و واگذاری مرتع می باشد و البته در زمینه ی معدن نیز در پی اخذ پروانه پروژه ی معدن سنگ نیز است.


این سلسله اقدامات یعنی امروز بخشی ظرفیت مجموعه سازمان جهاد امروز در خدمت آقای قره خانی است و تقریبا کار سود آور دیگری نمانده که به ایشان تعارف گردد!
به تعبیر دیگر مجموعه ی سازمان جهاد گلستان  به حیاط خلوتی برای برنامه های اقتصادی وی بدل گشته است.


جناب  مختار مهاجر کتولی رئیس سازمان جهاد،جواد ایمانی کتولی رئیس حراست سازمان جهاد،آقای کاویانی کتولی معاون آقای مهاجر،آقای خسروی کتولی رئیس امور اراضی استان،آقای مهندس عابدی کتولی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان لطف دیگری مانده که در  حق آقای احمد قره خانی کتولی نکرده باشید؟!
اگر این رویه بخواهد ادامه پیدا کند می توان پیشنهاد داد کلا ورود دیگر سرمایه گذاران و بویژه جوانان بیکار فارغ التحصیل بی کس را در مجموعه ی سازمان  جهاد کلا ممنوع نمایندرا  تا خیال همگان راحت شود و اصلا از شما و سازمانهای تحت مدیریتتان قطع امید کلی برای لقمه ای نون حلال درآوردن کرده و اصطلاحا دندان طمع خود را از ظرفیت های آن سازمان بکنند.


در پایان انتظار می رود دلسوزان انقلاب و دلدادگان به اوامر امام خامنه ای مد ظله العالی به این قبیل تبعیض ها که مردم را به خیلی از مسائل بدبین می کنند در مجموعه ی سازمان جهاد پایان دهند و این فضا را در آن سازمان ریشه کن نمایند.


                   انتهای پیام

 

 

 نوشتن دیدگاه