پایگاه عدالت خواهان"این سوء مدیریت شیلات یک شکست استراتژیک برای اقتصاد استان گلستان بشمار می رود. باید گفت پس تلفات فجیع ماهیان خاویاری و حواشی دردآور پس از آن که هم اکنون نیز در دستگاههای نظارتی در حال پیگیریست این شکست مهم اقتصادی نیز خسارت عظیمی را به مجموعه ی استان تحمیل کرده است.

دسته: اقتصادی ویژه

نورمحمد تربتی نژاد ماینده مردم گرگان و آق‌قلا:

پایگاه عدالت خواهان"وی افزود: مدیریت داخلی در بخش عدالت اجتماعی، ضعیف عمل کرده است و دولت محترم طبق قولی که به مردم داده است، نتوانست آن را عملی کند

دسته: اقتصادی ویژه

 پایگاه عدالت خواهان"چندی پیش امام جمعه محترم گرگان از وضعیت نابسامان کشاورزی در این استان و انفعال برخی  مسئولین در این حوزه ابراز گلایه مندی کرده بود
حال فارغ از سخنان ایشان نیکوست آن مقام محترم برای نخستین بار به شهروندان  استان پاسخ دهند خود آیا پای درد دل مسئولین در آن حوزه نشسته اند و چه اقداماتی در این حوزه انجام داده اند !؟

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"بر اساس اخبار رسیده از منابع موثق یکی از مدیران استان گلستان-شهر گرگان-در هفته ی گذشته بدلیل مفاسد اقتصادی و تخلفات تحت تعقیب قرار گرفته و بازداشت شده که البته آزاد شده است.

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه خبری عدالتخواهان گرگان دانشگاه فرهنگیان اعتراض دانشجویان دانشجویان دانشگاه پردیس آیت‌الله خامنه‌ای کیفیت پایین مشکلات صنفی

پایگاه عدالت خواهان"اعتراض دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گرگان (پردیس آیت الله خامنه ای گرگان) به کیفیت پایین غذا و مشکلات صنفی را در این عکس ببینید.

دسته: اقتصادی ویژه

 عدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان هادی هاشمیان رئیس‌کل دادگستری گلستان دست‌اندازی به بیت‌المال برداشت شن و ماسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال زمین‌های کشاورزی تشکیل پرونده قضایی برخورد با متخلفان گرگان برداشت غیرمجاز زمان تعیین تکلیف قوه قضائیه صدور مجوز دستگاه‌های متولی استفاده غیرمجاز خودروهای دولتی دستگاه قضایی آسیب جدی فرزندان مسئولان نیروی انتظامی سازمان بازرسی

پایگاه عدالت خواهاندستگاه قضایی استان پیش از برخورد با متخلفان برداشت غیرمجاز از زمین‌های کشاورزی و بستر رودخانه‌های استان، برای مدیرانی که بر امر نظارت بر این برداشت‌ها کوتاهی کرده اند پرونده قضایی تشکیل می‌دهد.

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"کارگردان سینمای ایران گفت که همه می‌گفتند که دولت قبل دروغگو است؛ اما دولت حال حاضر کشور دروغ‌تر از دولت قبل است. دروغ‌های دولت قبل همه را می‌خنداند؛اما دروغ‌های دولت آقای روحانی اشک مردم را در آورده است.

دسته: اقتصادی ویژه

عدم حمایت مجمع نمایندگان استان گلستان از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین کشور/

مجمع نمایندگان استان گلستان طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین کشور را امضا نکرده اند. 

دسته: اقتصادی ویژه

براساس این سند، مالکان جدید شرکت رشت الکتریک کسانی نبودند جز خانم‌ها خیرالنساء عسگریان همسر غلامحسین کرباسچی، فاطمه صدیقیان همسر عبدالله نوری، گیتا شاه‌نواز همسر غلامرضا قبه و سوده جبلی دختر باجناق کرباسچی.

دسته: اقتصادی ویژه

مناقصه ای که با موضوع و محتوای بکارگیری نیروهای شرکتی در مجموعه ی غله ی گلستان برگزار گردیده است.

دسته: اقتصادی ویژه

مسئله ی زمین خواری و تصرف اراضی ملی مسئله ای بوده که امام المسلمین خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت به آن هشدار داده و امروز دستگاه های انقلابی قابل اعتماد به معظم له بشدت در پی برخورد با عوامل سودجو و دست انداز به این منابع بعنوان میراث آیندگان می باشند.

دسته: اقتصادی ویژه

ظرفیت مجموعه سازمان جهاد امروز در خدمت آقای قره خانی

مسئله ی رعایت عدالت اقتصادی مسئله ایست که جامعه بشدت امروز نیازمند بدان است و در همین رابطه ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت این موضوع موارد مهمی را به مسئولین و دست اندر کاران توصیه نموده اند.

دسته: اقتصادی ویژه

پیشتر این پایگاه خبری از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی مواردی را بیان کرده بود.

دسته: اقتصادی ویژه

 

پس از پیگیری های بعمل آمده راجع به مجوزهای مربوطه به زمینی که پیشتر در اخبار این پایگاه منتشر گردید که در حال حاضر ابعادی جزئی تر از این اقدامات سودجویانه و غیر قانونی توسط سرویس اقتصادی این پایگاه بشرح ذیل منتشر می گردد:

دسته: اقتصادی ویژه

رئیس کل دادگستری گلستان ؛ قراردادهای یکطرفه با سود بالا و جریمه تاخیرهای زیاد نه تنها کمکی به رونق تولید نمی کند بلکه سبب فراری دادن سرمایه گذاران می شود .

دسته: اقتصادی ویژه

این اقدامات سودجویانه در حالی انجام می گیرد که می بایست مدیریت جهاد کشاورزی استان و شهرستان گرگان با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت اقدام به تعطیلی معادن می کردند تا تکلیف انها مشخص شود و از این عوارض هیچ برداشتی انجام نگیرد.

دسته: اقتصادی ویژه

منابع موثق خبری در گفتگو با این پایگاه خبر از واگذاری غیر کارشناسی و دور از انتظار  و در عین حال یک بام و دو هوای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در مناقصه حمل کود شرکت خدمات حمایتی کشاورزی گلستان  خبر می دهند .

دسته: اقتصادی ویژه

منابع موثق از ورود جدی دیوان محاسبات در خصوص حواشی مالی شیلات و پروژه های آن خبر می دهند.

دسته: اقتصادی ویژه

قدس علوی مدیرکل شیلات گلستان در جلسه ای نمایشی در رابطه با تکثیر و پرورش زالو عنوان کرده:تکثیر مراکز تولید زالو ،مشکل بیکاری گلستان را برطرف میکند!!!

دسته: اقتصادی ویژه

حانباز محمد خادملو مدیریت پایگاه عدالت خواهان در بخش خبر جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی که عصر امروز 16 دیماه در رشت برگزار شد رتبه برتر را به خود اختصاص داد.

دسته: اقتصادی ویژه

اخذ وام و بدهی های میلیاردی نامبرده به یک بانک در حالیست که جوانان این مملکت و خصوصا این منطقه نمیتوانند ۱۰میلیون وام ازدواج یا اشتغال بگیرند و مردم مدام برای یک یا دو قسط معوق تحت فشار بانک ها قرار دارند. و البته نباید از بدهی ۱میلیاردی وی به  شرکت گاز نیز غفلت شود.

دسته: اقتصادی ویژه

شنیده های موثق حاکی از آن است که بسیاری از انبارها و کارخانجات آرد و سیلوهای ذخیره سازی گندم  بخش خصوصی در سطح استان گلستان  که به عنوان مباشر شرکت غله اقدام به خرید گندم کشاورزان نموده اند حال جهت تحویل گندم به دولت به بهانه های مختلف کارشکنی نموده و از تحویل گندم طفره می روند .

دسته: اقتصادی ویژه

مسئله ی شکایت ساکنین بلوک های پروژه ی میثاق با بنیاد تعاون آنجا در گلستان یکی از مهمترین و داغ ترین مسائلی بوده که تمام دستگاههای استان و شخصیت های سیاسی استان و حتی کشور را درگیر این ماجرا کرده است!

دسته: اقتصادی ویژه

خريد انحصاري بيش از٢٠٠هزار نهال توسط مهندس ص از بردارش!!!؟و بهانه قرار دادن گواهي سلامت براي نهالستان ها و از بين بردن فرصتهاي شغلي توسط باغباني استان با حمايت محمدس مدیر حوزه ریاست بعنوان ظلمی دیگر در حق باغبانی استان و واحد های تولیدی نهال بشمار می رود!

دسته: اقتصادی ویژه

مسئله ی واگذاری های اراضی سایت میگوی گمیشان بدون ظوابط علمی و اجرایی و بر اساس روابط سیاسی-اقتصادی بعنوان یکی از آسیب های تولید در مجتمع میگوی گمیشان شناخته می شود واگذاری هایی که در سایه ی خلع ید اراضی باارزش و میلیاردی مجتمع از فارغ التحصیلان توانمند مجتمع میگو ظلمی آشکار به این عزیزان نیز بشمار می آید!

دسته: اقتصادی ویژه

ساخت سازه ی نمایندگی از شرایطی خاص و پلان هایی مشخص و مرتبط با کار نمایندگی تبعیت می کند در حالی که پلان این نمایندگی احداث شده و .....

دسته: اقتصادی ویژه

ماجرایی که توسط قربان برزگر و عواملش با حمایت های باندی صورت می گیرد فردی دیگر بنام روحی در شهرک صنعتی کلاله نیز به چنین اقداماتی دست زده است و حتی در بارندگی های اخیر کلاله حدود۵۰تن از گندم های وی فاسد شده است!!!و این مسائل با توجه به شباهت فرآیند تخلف می تواند به باند قربان برزگر و حامیانش مرتبط باشد!!؟

دسته: اقتصادی ویژه