مسئله ی سوء مدیریت در شیلات گلستان مسئله ای است که امروزها بشدت آینده ی شیلات استان گلستان را با تهدید مواجه می کند.

دسته: اقتصادی ویژه

در سال گذشته خبری با موضوع انعقاد قرارداد بیمه ای توسط مدیرکل شیلات استان گلستان با برادر زاده ی خود بنام سیده فاطمه قدس علوی نمایندگی بیمه ی پاسارگاد منجر به انتقادات زیادی به مدیریت شیلات گلستان گردید.

دسته: اقتصادی ویژه

جو ملتهب انتخابات سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان گلستان باعث شده تا برخی افراد مهم که زمانی با هم همراه در یک جریان شناخته می شدند اصطلاحا از کوره در رفته و علیه یکدیگر به افشاگری های قابل تامل و البته تاسف بار بپردازند.

دسته: اقتصادی ویژه

موج حمایتی سلبریتی ها از حسن روحانی در انتخابات سال گذشته شش ماه هم دوام نیاورد، و هشتگ #دوباره_ایران جای خود را به هشتگ #پشیمانیم داد.

دسته: اقتصادی ویژه

اسداله قره خانی نماینده علی آباد کتول در مجلس شورای اسلامی

سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس با انتقاد از تیم اقتصادی و صنعتی دولت دوازدهم، گفت: کابینه در حوزه اقتصادی و صنعتی باید ترمیم شود و تغییر کند.

دسته: اقتصادی ویژه

انسداد سامانه صدور مجوز برای نانوایی در استان گلستان باعث شده تا بازارسیاه فروش مجوز و سوداگری بوجود بیاید ، همچنین این امر مخالف اشتغال زایی و کارآفرینی در حوزه اقتصاد مقاومتی و استفاده از سرمایه گذاری های جدید است .

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"اگر قبول کنیم همه این کارها در راستای مبارزه با فساد باشد باز هم این آدرس اشتباه است چون فساد در بخش های دولتی و عناصر بانفوذ در بدنه استانداری دیده می شود نه در کشاورزان .

دسته: اقتصادی ویژه

Tagsاخبارمطالبه گری, یادداشت, اخبار مدافعان حرم, اخبار جریان فتنه, اخبار انتخابات, اخبار حوادث, اخبار ورزشی, اخبارفرهنگی, اخبارجهادومقاومت, اخبار روز, اخبار ویژه, اخبارشهرداری, اخبارشهرداری گرگان, شهرداری, اخباراستانی, اخبارکشور, اخباربین المللی, آخرین اخبارروز, خبرگزاری عدالت خواهان, خبرفوري, فوري, اخبار, اخبارفوري امروز, مقاله, یاداشت, خبر, عدالت خواهان گلستان, اخبارتحلیلی استان گلستان, اخباراستان گلستان, اخبار رامیان, اخبار آزادشهر, اخبارعلی آباد کتول, اخبار گرگان, اخبار آق قلا, اخبار بندر ترکمن, اخبار بندر گز, اخبار کردکوی, اخبار گمیشان, اخبار مینودشت, عدالت, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, نهضت عدالتخواهی, پیروزی حق, فساد, مبارزه با فساد, فساد مالی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, امنیت اقتصادی, ویژه‏خواری, اشرافی‌گری مسئولان, کارگزاران نظام, مردم, وظیفه مردم نسبت به مسئولین, برخورد با ظالم, ظلم‌‏ستیزی, ایستادگی مقابل ظلم, نظام جمهوری اسلامی ایران

پایگاه عدالت خواهان"این سوء مدیریت شیلات یک شکست استراتژیک برای اقتصاد استان گلستان بشمار می رود. باید گفت پس تلفات فجیع ماهیان خاویاری و حواشی دردآور پس از آن که هم اکنون نیز در دستگاههای نظارتی در حال پیگیریست این شکست مهم اقتصادی نیز خسارت عظیمی را به مجموعه ی استان تحمیل کرده است.

دسته: اقتصادی ویژه

نورمحمد تربتی نژاد ماینده مردم گرگان و آق‌قلا:

پایگاه عدالت خواهان"وی افزود: مدیریت داخلی در بخش عدالت اجتماعی، ضعیف عمل کرده است و دولت محترم طبق قولی که به مردم داده است، نتوانست آن را عملی کند

دسته: اقتصادی ویژه

 پایگاه عدالت خواهان"چندی پیش امام جمعه محترم گرگان از وضعیت نابسامان کشاورزی در این استان و انفعال برخی  مسئولین در این حوزه ابراز گلایه مندی کرده بود
حال فارغ از سخنان ایشان نیکوست آن مقام محترم برای نخستین بار به شهروندان  استان پاسخ دهند خود آیا پای درد دل مسئولین در آن حوزه نشسته اند و چه اقداماتی در این حوزه انجام داده اند !؟

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"بر اساس اخبار رسیده از منابع موثق یکی از مدیران استان گلستان-شهر گرگان-در هفته ی گذشته بدلیل مفاسد اقتصادی و تخلفات تحت تعقیب قرار گرفته و بازداشت شده که البته آزاد شده است.

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه خبری عدالتخواهان گرگان دانشگاه فرهنگیان اعتراض دانشجویان دانشجویان دانشگاه پردیس آیت‌الله خامنه‌ای کیفیت پایین مشکلات صنفی

پایگاه عدالت خواهان"اعتراض دانشجویان دانشگاه فرهنگیان گرگان (پردیس آیت الله خامنه ای گرگان) به کیفیت پایین غذا و مشکلات صنفی را در این عکس ببینید.

دسته: اقتصادی ویژه

 عدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان هادی هاشمیان رئیس‌کل دادگستری گلستان دست‌اندازی به بیت‌المال برداشت شن و ماسه شورای حفظ حقوق بیت‌المال زمین‌های کشاورزی تشکیل پرونده قضایی برخورد با متخلفان گرگان برداشت غیرمجاز زمان تعیین تکلیف قوه قضائیه صدور مجوز دستگاه‌های متولی استفاده غیرمجاز خودروهای دولتی دستگاه قضایی آسیب جدی فرزندان مسئولان نیروی انتظامی سازمان بازرسی

پایگاه عدالت خواهاندستگاه قضایی استان پیش از برخورد با متخلفان برداشت غیرمجاز از زمین‌های کشاورزی و بستر رودخانه‌های استان، برای مدیرانی که بر امر نظارت بر این برداشت‌ها کوتاهی کرده اند پرونده قضایی تشکیل می‌دهد.

دسته: اقتصادی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"کارگردان سینمای ایران گفت که همه می‌گفتند که دولت قبل دروغگو است؛ اما دولت حال حاضر کشور دروغ‌تر از دولت قبل است. دروغ‌های دولت قبل همه را می‌خنداند؛اما دروغ‌های دولت آقای روحانی اشک مردم را در آورده است.

دسته: اقتصادی ویژه

عدم حمایت مجمع نمایندگان استان گلستان از طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین کشور/

مجمع نمایندگان استان گلستان طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین کشور را امضا نکرده اند. 

دسته: اقتصادی ویژه

براساس این سند، مالکان جدید شرکت رشت الکتریک کسانی نبودند جز خانم‌ها خیرالنساء عسگریان همسر غلامحسین کرباسچی، فاطمه صدیقیان همسر عبدالله نوری، گیتا شاه‌نواز همسر غلامرضا قبه و سوده جبلی دختر باجناق کرباسچی.

دسته: اقتصادی ویژه

مناقصه ای که با موضوع و محتوای بکارگیری نیروهای شرکتی در مجموعه ی غله ی گلستان برگزار گردیده است.

دسته: اقتصادی ویژه

مسئله ی زمین خواری و تصرف اراضی ملی مسئله ای بوده که امام المسلمین خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت به آن هشدار داده و امروز دستگاه های انقلابی قابل اعتماد به معظم له بشدت در پی برخورد با عوامل سودجو و دست انداز به این منابع بعنوان میراث آیندگان می باشند.

دسته: اقتصادی ویژه

ظرفیت مجموعه سازمان جهاد امروز در خدمت آقای قره خانی

مسئله ی رعایت عدالت اقتصادی مسئله ایست که جامعه بشدت امروز نیازمند بدان است و در همین رابطه ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت این موضوع موارد مهمی را به مسئولین و دست اندر کاران توصیه نموده اند.

دسته: اقتصادی ویژه

پیشتر این پایگاه خبری از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی مواردی را بیان کرده بود.

دسته: اقتصادی ویژه

 

پس از پیگیری های بعمل آمده راجع به مجوزهای مربوطه به زمینی که پیشتر در اخبار این پایگاه منتشر گردید که در حال حاضر ابعادی جزئی تر از این اقدامات سودجویانه و غیر قانونی توسط سرویس اقتصادی این پایگاه بشرح ذیل منتشر می گردد:

دسته: اقتصادی ویژه

رئیس کل دادگستری گلستان ؛ قراردادهای یکطرفه با سود بالا و جریمه تاخیرهای زیاد نه تنها کمکی به رونق تولید نمی کند بلکه سبب فراری دادن سرمایه گذاران می شود .

دسته: اقتصادی ویژه

این اقدامات سودجویانه در حالی انجام می گیرد که می بایست مدیریت جهاد کشاورزی استان و شهرستان گرگان با همکاری سازمان صنعت،معدن و تجارت اقدام به تعطیلی معادن می کردند تا تکلیف انها مشخص شود و از این عوارض هیچ برداشتی انجام نگیرد.

دسته: اقتصادی ویژه