خريد انحصاري بيش از٢٠٠هزار نهال توسط مهندس ص از بردارش!!!؟و بهانه قرار دادن گواهي سلامت براي نهالستان ها و از بين بردن فرصتهاي شغلي توسط باغباني استان با حمايت محمدس مدیر حوزه ریاست بعنوان ظلمی دیگر در حق باغبانی استان و واحد های تولیدی نهال بشمار می رود!

دسته: اقتصادی ویژه

مسئله ی واگذاری های اراضی سایت میگوی گمیشان بدون ظوابط علمی و اجرایی و بر اساس روابط سیاسی-اقتصادی بعنوان یکی از آسیب های تولید در مجتمع میگوی گمیشان شناخته می شود واگذاری هایی که در سایه ی خلع ید اراضی باارزش و میلیاردی مجتمع از فارغ التحصیلان توانمند مجتمع میگو ظلمی آشکار به این عزیزان نیز بشمار می آید!

دسته: اقتصادی ویژه

ساخت سازه ی نمایندگی از شرایطی خاص و پلان هایی مشخص و مرتبط با کار نمایندگی تبعیت می کند در حالی که پلان این نمایندگی احداث شده و .....

دسته: اقتصادی ویژه

ماجرایی که توسط قربان برزگر و عواملش با حمایت های باندی صورت می گیرد فردی دیگر بنام روحی در شهرک صنعتی کلاله نیز به چنین اقداماتی دست زده است و حتی در بارندگی های اخیر کلاله حدود۵۰تن از گندم های وی فاسد شده است!!!و این مسائل با توجه به شباهت فرآیند تخلف می تواند به باند قربان برزگر و حامیانش مرتبط باشد!!؟

دسته: اقتصادی ویژه

امروز ها بشدت قربان شفاهی معاون توسعه ی منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی و شیخ معصومی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد استان که از جایگاه خود برای فرزندان بهره ها بردند در صددند تا با اعمال فشار و توصیه هایی خارج از چهارچوب وظایف و ساختار سازمانی لولایی رئیس اسبق مرکز آموزش جهاد را به دکتر فرجی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان تحمیل کنند!؟

دسته: اقتصادی ویژه

نکته اینجاست که مفاد این صورتجلسه که با اولویت بندی و امتیازدهی!!!به اشخاص واجد صلاحیت نوشته شد عملا رعایت نمی گردد و بخشی از افراد از گردونه خارج می شوند و تنها افراد دانه درشت و متنفذ این لیست از مزارع بارزش و میلیاردی بهره مند می گردند!افرادی نظیر احمد قره خانی برادر نماینده ی مجلس و افرادی مانند موسی پور با دستور ناپلئونی حجتی وزیر جهاد (تا جایی که عوض ۵قطعه در لاین۳از۹قطعه بهره مند می گردند)و البته جزئیاتی که بعدا توسط این پایگاه منتشر می گردد.

دسته: اقتصادی ویژه

علی اکبر مهرفرد با شریک تجاری خود "علی جابریان" (علی جابریان، استاندار همدان در دولت اصلاحات و برادر محمد جابریان از ثروتمندان بزرگ ایران است که مدیرعامل مجتمع فولاد آرین سهند و خریدار بلوک عمده سهام فولاد خوزستان در سال 1388 بود. شرکت های گروه جابریان  متعلق به برادران جابریان  به بازرگانی فولاد و تولید انواع آهن آلات مشغول هستند) شرکت های زیر را تاسیس کرده است

دسته: اقتصادی ویژه

فساد اداری و اقتصادی معاونان وزارتخانه (مداخلات مستقیم معاون بازرگانی در واردات گوشت و نهاده های کشاورزی؛ مداخله آقای عبدالمهدی بخشنده – معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزیر در واگذاری زمین به برادر خود – محمد بخشنده – در خوزستان؛ رانت رییس سازمان شیلات در واردات نهاده های شیلاتی به کشور؛ دریافت 400 میلیون تومان وجه نقد از متقاضی واردات کمباین توسط رییس مرکز مکانیزاسیون کشاورزی وزارتخانه و صدها مورد دیگر از رشوه گیری در شرکت پشتیبانی امور دام و شرکت بازرگانی دولتی ایران و ...)

دسته: اقتصادی ویژه

سازمان خصوصی سازی برای دومین بار در یک هفته اخیر، از سهامداران عدالت خواست، شماره شبای حساب بانکی خود را ارائه دهند ولی هنوز ۱۹ میلیون نفر شماره حساب ندادند.

دسته: اقتصادی ویژه

 

رئیس کمیسیون اقتصاد مجلس از نشست این کمیسیون با مسئولان بانک مرکزی در مورد موسسات مالی اعتباری کوثر، ثامن و مهر اقتصاد خبر داد و گفت: این موسسات از پشتوانه خوبی برخوردار هستند.

دسته: اقتصادی ویژه

رئیس کل بانک مرکزی اتریش خبر داد

رئیس کل بانک مرکزی اتریش گفت: یک بانک بزرگ اتریشی دیگر هم در آینده بسیار نزدیک فعالیت خود را در ایران از سر خواهد گرفت.

دسته: اقتصادی ویژه

رئیس اتحادیه گوشت گوسفندی با بیان اینکه در پی شیوع بیماری تب کریمه کنگو مردم از خرید گوشت قرمز خودداری می‌کنند، گفت: همین امر سبب رکود بازار و کاهش قیمت گوشت گوسفندی شده است.

دسته: اقتصادی ویژه

صبح امروز صورت گرفت

جمعی از سپرده‌گذاران مؤسسه مالی و اعتباری کاسپین برای چندمین بار در اعتراض به عدم بازگشت سرمایه‌شان در برابر ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

دسته: اقتصادی ویژه

بانک جهانی پیش‌بینی خود از رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۷ را کاهش داد و اعلام کرد انتظار دارد اقتصاد ایران در سال جاری به رشد ۴درصدی دست پیدا کند.

دسته: اقتصادی ویژه

یک اقتصاددان مطرح کرد

یک اقتصاددان پیشنهاد اجرای فاز جدید هدفمندی یارانه ها از سال ۹۷ و لغو پرداخت یارانه نقدی یکسان به همه را مطرح کرد.

دسته: اقتصادی ویژه

در شرایطی که روند احداث پالایشگاه آناهیتا همچنان در بلاتکلیفی به سر می برد، مجوز خوراک ۱۵۰ هزار بشکه‌ای برای شرکت بهره برداری صادر شده است تا این شرکت،دست به کارشود.

دسته: اقتصادی ویژه

معاون وزیر جهاد کشاورزی خبر داد

معاون وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی با اعلام اینکه هم اکنون گوشت گوساله به صورت منجمد با قیمت ۲۲ هزار تومان به وفور در سراسر کشور موجود است، گفت: مشکل توزیع گوشت گوسفند در دو سه روز آینده حل خواهد شد.

دسته: اقتصادی ویژه

پیشنهاد دبیر کمیسیون اقتصادی مجلس به دولت روحانی

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: حال که رئیس‌جمهور و وزرا معتقدند، مردم در این انتخابات به یارانه "نه" گفتند، با برطرف شدن معذوریتهای سیاسی، پروژه انصراف یا حذف افراد پردرآمد را مجدداً کلید بزند.

دسته: اقتصادی ویژه

تحلیل وزیر اقتصاد از انتخابات دوازدهم

وزیر اقتصاد گفت: باید حواسمان به این نکته جمع باشد که مردمی که به ما رای داده‌اند، از وعده‌های پر آب و تاب اضافه کردن یارانه‌ها چشم پوشی کرده و اکنون از ما توقع دارند آینده بهتری برای آنها فراهم بیاوریم.

دسته: اقتصادی ویژه

دولت از توزیع گسترده ۹۰هزار تن مرغ، شکر و برنج ارزان دولتی خبر داد تا سفره های مردم در رمضان امسال رنگین شود.

دسته: اقتصادی ویژه

اتحادیه مرغداران با صدور اطلاعیه اعلام کرد: اتحاد مرغداران تنها راه مقابله با قیمت غیرمنصفانه جوجه یک روزه است و مرغداران خود باید تا ۱۵ روز ار خرید جوجه ۲۵۰۰ تومانی خودداری کنند، زیر هیچ امیدی به سیاست تنظیم بازار نهادهای مسئول و نظارتی وجد ندارد.

دسته: اقتصادی ویژه

سازمان هدفمند سازی یارانه؛

هفتاد و پنجمین مرحله از پرداخت یارانه نقدی، ساعت 24:00 روز سه شنبه 26 اردیبهشت ماه 96 به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

دسته: اقتصادی ویژه

یک تولیدکننده پوشاک در گفت‌وگو با تسنیم:

یک تولیدکننده پوشاک با بیان اینکه بازار پوشاک کشور امروز خیلی بی حساب و کتاب شده و هرکس به دنبال منافع خود است، گفت: دولتیان وقتی خودشان به نوعی واردکننده شده‌اند دیگر چه توقعی از سایرین باید داشت.

دسته: اقتصادی ویژه