این انتصاب مهم از یک طرف ، مایه‌ی مباهات و خرسندی است که عملکرد موثر ، قاطع و ارزشمند ایشان در استان گلستان مورد توجه و تایید بزرگان دستگاه قضایی کشور قرار گرفته و سبب افزایش اعتماد آنان شده است تا همین مسئولیت مهم را -با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور- در استانی که از حیث میزان تبادلات اقتصادی و تجاری ، گمرکات ، صادرات و واردات و ... در رتبه‌ی بالایی قرار دارد، به جناب آقای حقی بسپارند

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در پی انتقال و انتصاب حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید مصطفی حقی دادستان انقلابی و مردمی مرکز استان گلستان بعنوان دادستان مرکزی استان هرمزگانسیدعلی طاهری نماینده‌ی ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی از گرگان و آق‌قلا و سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گلستان پیامی بدین شرح صادر کردند:

 

                                      " بسم الله الرحمن الرحیم "

من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

"دستگاه قضایی نظام جمهوری اسلامی ایران باید صددرصد انقلابی باشد و انقلابی عمل کند."

امام خامنه‌ای مدظله‌العالی

در روزهای اخیر باخبر شدیم که مسئولیت سنگین دادستانی استان هرمزگان به جناب حجت‌الاسلام‌ و المسلمین سید مصطفی حقی دادستان انقلابی و مردمی مرکز استان گلستان سپرده شده است .

این انتصاب مهم از یک طرف ، مایه‌ی مباهات و خرسندی است که عملکرد موثر ، قاطع و ارزشمند ایشان در استان گلستان مورد توجه و تایید بزرگان دستگاه قضایی کشور قرار گرفته و سبب افزایش اعتماد آنان شده است تا همین مسئولیت مهم را -با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور- در استانی که از حیث میزان تبادلات اقتصادی و تجاری ، گمرکات ، صادرات و واردات و ... در رتبه‌ی بالایی قرار دارد، به جناب آقای حقی بسپارند و از طرف دیگر ، مایه تاثر و دلتنگی است که استان گلستان با شرایط خاص خود در حالی از خدمات و نعمت ارزشمند این چهره برجسته‌ی قضایی محروم می‌شود که جا داشت با تداوم کار و اقدامات موثر ایشان به وضعیت مناسب‌تر و با ثبات‌تری از جهات گوناگون قضایی برسد .

از نقاط برجسته و قابل توجه خدمت ۳ساله‌ی دادستان محترم مرکز استان گلستان می‌توان به موارد متعددی اشاره کرد که برخی از آنها عبارتند از :
احیاء جایگاه مهم " دادستانی " در سطح استان ، کمک در جلب اعتماد مردم و مسئولین به مجموعه‌های قضایی، بالا رفتن ضریب انقلابی‌گری در دستگاه قضا ، مبارزه‌ی قاطع با دست‌اندازان به منابع طبیعی و جنگل‌ها ، پیگیری جدی معوقات بانکی ، فعالیت موثر در صیانت از بیت‌المال ، برخورد قاطع با جریانات فتنه‌گر و تحرکات آنان ، تلاش برای سالم سازی مجموعه‌ی قضایی تحت پوشش ، فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی مناسب برای زندانیان و ... .

اینک با قدردانی صمیمانه و عرض خداقوت به پاس زحمات ارزشمند جناب حجت‌الاسلام‌ و المسلمین حقی در طول مدت حضور و خدمت صادقانه در استان گلستان، ضمن تبریک بابت انتصاب به سِمت دادستانی استان هرمزگان، توفیق و سربلندی ایشان را از درگاه خداوند متعال مسألت می‌نمایم .

امید است که حضور این چهره‌ی برجسته و انقلابی قضایی در استانِ واجد اهمیتِ هرمزگان با تراز اقتصادی و تجاری بالا ، منشا خیرات و برکات ارزشمندی برای آن منطقه و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران باشد .


                                                          سید علی طاهری
                               سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی گلستان و واحد گرگان
                             نماینده‌ی ادوار هشتم و نهم مجلس شورای اسلامی از گرگان و آق‌قلا

 

 

 

 نوشتن دیدگاه