سر انجام بعد از چند ماه چشم انتظاری, مسئولین دستگاه قضایی با درخواست انتقال شخصی حقی دادستان انقلابی مرکز استان به  استان هرمزگان موافقت کردند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان""سید مصطفی حقی دادستان انقلابی مرکز استان گلستان در ماههای اخیر طی درخواستی از مسئولین دستگاه قضایی کشور خواستار انتقالی از استان گلستان به استان هرمزگان شده بودند که در نتیجه طی روزهای گذشته با این درخواست موافقت لازم بعمل آمد.

 ایشان دارای روحیه ی  انقلابی,  و اهل صداقت  همراه با صراحت لهجه  بوده و از جمله اقدامات حجت الاسلام حقی مبارزه با زمینخواری ، دریاخواری ، کوهخواری و حفظ اراضی طبیعی و بیت المال ، مبازره بی امان با قلیان خانه ها و سرو قلیان در اماکن عمومی ، حضور با لباس مبدل بصورت شبانه در اماکنی مانند ناهارخوران جهت مبارزه با بزهکاران  ، مبارزه با ساخت و سازهای غیر مجاز و اجرای بیش از هزار حکم بجای مانده از قبل در جهت مبارزه با ساخت و سازها ، همراهی برای نجات خلیج گرگان و مشکلات محیط زیست ، ایجاد فضای امن برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی ، ساماندهی بدون هزینه و بدون درگیری موسسات مالی غیر مجاز در استان گلستان ، ساماندهی کانونهای اصلاح و تربیت در زندانهای گرگان با انجام امورات فرهنگی نظیر حفظ قران و اعزام زندانیان به راهیان نور و مشهد مقدس ،حمایت از خانواده های شهدای مدافع حرم و لغو برخی مراسمات مانند کنسرت که در شان نظام جمهوری اسلامی نبود ، مخالفت قاطع با حضور برخی عناصر ساختار شکن جهت سخنرانی سیاسی در استان گلستان ، مبازره با فتنه انگیزانی که دیماه امسال قصد آشوب های خیابانی و بر هم زدن نظم عمومی را داشتند ، حمایت از جریانهای انقلابی ، مبارزه با گردن گلفتهایی که بیت المال را بساط لهو و لعب خود ساخته بودند و ... همه و همه از اقدامات مثبت حقی در گلستان به شمار می رود .

ضمنا بیشترین ورودی کالای قاچاق به کشور  از استان هرمزگان صورت می گیرد آنهم با هماهنگی بین باندهای حرفه ای قاچاق و برخی دستگاه های شهرها و مبادی رسمی تونل اصلی در مسیر قاچاق است. با توجه به این امر وجود دادستان انقلابی همچون حقی در استان فوق میتواند نقش موثری در  کاهش یا کشفیات کالای قاچاق  در استان مذکور داشته باشند

 

 

 

 

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه