نجفی نژاد با وجود انبوهی از گزینه های ذیصلاح و خوش سابقه مجددا بر ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ابقاء شد.


به گزارش پایگاه عدالت خواهان"این در حالی بود که در سایه ی مدیریت نجفی نژاد این دانشگاه به حیاط خلوتی برای تیم سیاسی گرگانی وابسته به جریان فتنه۸۸ بدل  شده بود و این موضوع اعتراضات گسترده ای را برای افکار عمومی ایجاد کرده بود.و حتی نیروهای بسیجی دانشگاه مذکور مواضعی محکم در قبال جولان فتنه گران در این دانشگاه اتخاذ کرده بودند.


اما چگونه  بدل محیط حساس دانشگاه به جولانگاهی برای منحرفین سیاسی و عقیدتی نظیر حزب منحله ی مشارکت در استان و البته نارضایتی گسترده ی خانواده های ایثارگران و نیروهای ولایی و البته سوء مدیریت های معنا دار اجرائی در انتخاب پیمانکارانی دانه درشت و البته وابسته که با الطاف نجفی نژاد بدون هرگونه تشریفات و به صورت انحصاری پروژه ها را در انحصار گرفته بودند،ابقاء مجدد نجفی نژاد صورت می پذیرد؟!مسئله ای که فقط می توان دو وجه برای آن متصور بود.

اول اینکه استاندار جدید گلستان که انتظار می رفت طور دیگری در مسئله ی این انتصاب که به شدت بوی فتنه می دهد عمل کند تسلیم فشارهای سیاسی گرگانی های وابسته به جریان فتنه نظیر ،عبدالرضا چراغعلی و تیم سیاسی هاشم مهیمنی شده است و در بین ناباوری افکار عمومی به جواز این انتصاب حکم کرده است!؟

دوم اینکه استاندار به درستی از دیدگاه های دستگاه های امنیتی استان در رابطه با سوء سوابق جریانات حامی نجفی نژاد در قبال نظام و ولایت فقیه مطلع نشده است و از تحرکات پر ابهام سیاسی-رابطه ای نجفی نژاد در دانشگاه بی اطلاع بوده است!؟

سوم اینکه استاندار با وجود علم و اطلاع نسبت  به جریانی معلوم الحال و آگاهی نسبت به خطرات انتصاب چنین گزینه ای به هر دلیلی نجفی نژاد و جریان وابسته به خود را دارای صلاحیت سیاسی و اجرایی می داند که این در این مقطع برای نیروهای ولایی استان ثابت نشده و نمی شود!؟

چهارم اینکه اصولا استاندار با این شکل انتصابات مخالف بوده اما جریان فتنه در استان توانسته از طریق لابی های جریانی و پنهان خود در وزارت مربوطه نسبت به تحمیل چنین گزینه ای به مجموعه ی استان اقدام کنند و در حقیقت استاندار را دور زده باشند!؟


در پایان لازم است از حراست بعنوان مرجع تائید صلاحیت مسئولین پرسید که مبنای ابقاء مجدد چنین عنصری که مورد حمایت شدید عناصر معلوم الحال سیاسی و احزاب منحله بوده چه بوده است؟!آیا نباید به استناد مطالبات رهبری عظیم الشان و نگاه خاص معظم له به محیط حساس دانشگاه و توجهاتی مکرر که ایشان نسبت به حفظ محیط های علمی از جریانات منحط به مسئولین ذیربط داده اند نباید از اینگونه انتصابات که هویت سیاسی و عقیدتی یک دانشگاه را با تهدید و چالش مواجه می کند جلوگیری بعمل آورند؟!


به هر حال به طور خاص از بسیج دانشجویی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی و همینطور دانشجویان ولایی به شدت خواستار واکنش بجا و سنجیده به این انتصاب هستیم.

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 علی اصغر طغرایی 1396-10-30 19:39
سلام علیکم مستدعی اتهاماتی که به برادر دکتر نجفی نزاد زده اید تامل نمایید بنده بیش از سی سال ایشان را می شناسم در محیط دانشگاه با تمام مشکلات اگر خوب عمل نکرده بود در زمینه های مختلف مگر وزیر تمدید میکرد فقط نکته ای را متذکر میشوم که مسیول بسیج دانشجویی استان نزد حقیر خیلی رضایت داشت و......لبیک یا حسین ع
خدایا اخلاص وقرب الی الله را نصیبمان فرما
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه