منابع موثق از سازمان جهاد کشاورزی از عزم جدی مجموعه ی بازرسی استان برای رسیدگی به تخلفات و مفاسد موجود در شیلات استان گلستان خبر می دهند.

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"در همین رابطه این منبع مطلع افزود:پرونده ی مربوط به تلفات چندین تن ماهی خاویاری در مرکز شهید مرجانی در حال تکمیل و ارجاع به دادسرای مرکز استان گلستان می باشد.وی همچنین خاطر نشان کرد:میزان خسارات به ذخایر مولد خاویاری خارج از حد تصور می باشد و تلفات به این ذخایر ارزشمند و نادر بی سابقه بوده است!؟
این منبع خاطر نشان کرد عوامل تخلف در مرکز به بخشی از تلفات اقرار کرده اند و البته بخشی دیگر از میزان تلفات توسط بازرسی و دستگاه قضایی بررسی و ابعاد آن اعلام می شود.


این فرد مطلع در ادامه عنوان کرد:حواشی پیرامون لاشه ی این حجم از ماهیان خاویاری محل ابهام شدید افکار عمومی می باشد و اولین سوال افکار عمومی این است که لاشه ی این حجم بالا از ماهیان خاویاری چه شده است؟!


این منبع در پایان افزود:اکنون خود سازمان شیلات ایران نیز که زمانی زیر بار تخلفات مدیر کل شیلات نمی رفت اراده اش بر برخورد قرار گرفته است و البته جا دارد با جدیت بیشتری ورود کنند.چرا که امروز شاهد هستیم برای تلف شدن یک قلاده پلنگ مدیرکل متخلف به فور عزل می گردد حالیکه با وجود تلفات سنگین ماهیان خاویاری بعنوان یک برند نادر و بین المللی شاهد برخوردی با مدیرکل مربوطه نبوده ایم.


در پایان جا دارد از طرف این پایگاه خبری تشکر و قدر دانی ویژه ای از رئیس سازمان بازرسی استان بابت کشف این خسارت عظیم به مجموعه ی منابع با ارزش خاویاری استان داشته باشیم و برای این مسئول محترم سلامتی و توفیق برخورد هر چه بیشتر با اینگونه مفاسد اقتصادی را از درگاه ربوبیت مسئلت نمائیم.

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

-1 #1 حسن پور 1396-10-24 13:20
مدیر جسور سایت وزین عدالت گلستان
لطفا درباره اتلاف سرمایه های دام ،طیور و آبزیان استان طی سالیان اخیر
بدلیل سومدیریت ، حیف ومیل اموال عمومی و کتمان واقعیات توسط مدیر کل دامپزشکی استان و باند مافیایی مستقر نیز گزارش خبری ویژه تهیه نمایید.
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه