نکته ای که از دل این تحرکات بیرون می آید اینکه براستی دستگاههای نظارتی چه می کنند و چه فضایی ایجاد کرده اند که یک مدیر متخلف مالی عوض احساس خطر از تخلفات علنی و پرواضح خود با جسارت در پی کسب قدرت بیشتر در عرصه های سیاسی و اقتصادی هستند!؟

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حسب شنیده ها از منابع موثق سید جواد قدس علوی مدیرکل متخلف و پرحاشیه ی شیلات استان گلستان با اعمال فشارهای سیاسی شدیدا در پی تصدی یکی از معاونت های استانداری گلستان بود و این فشارها به حدی بود که او در آستانه ی انتصاب قرار می گیرد لکن نیروهای ولایی مجموعه ی وزارت کشور در تهران و البته سایر نیروهای امنیتی که نسبت به سوابق متخلفانه و فسادهای مالی وی اشراف کامل داشتند طی سلسله اقداماتی صریح و قابل تقدیر در مقابل این انتصاب ایستادگی کرده و نتیجتا با پیگیری های شبانه روزی این انتصاب ملغی گردید.
حال گفته می شود برخی حامیان قدس علوی در وزارت کشور جولان می دهند تا در سایه ی مایه های سنگین محمد رضا صالحی استاندار خراسان شمالی بتوانند با ماست مالی پرونده های تخلف وی موافقت وزارت کشور را برای حضور این عنصر متخلف در یکی از معاونت های استانداری خراسان شمالی باز نمایند.
اما نکته ای که از دل این تحرکات بیرون می آید اینکه براستی دستگاههای نظارتی چه می کنند و چه فضایی ایجاد کرده اند که یک مدیر متخلف مالی عوض احساس خطر از تخلفات علنی و پرواضح خود با جسارت در پی کسب قدرت بیشتر در عرصه های سیاسی و اقتصادی هستند!؟
انتهای خبر

 

 

 

 

 

 

 

 دیدگاه‌ها   

0 #1 اکبر . ف 1396-09-10 00:16
مدیران متخلف مستقل زیادی داریم در سایه غیر سیاسی بودن دارن راست راست میگردن و میخورن. روحانی و وزیرانش هم کاری ندارند . این افراد بازرسی و حفاظت و دیوان و . . رو هم میخرند . نه از جیب خودشون . از جیب بیت المال . پول اضافه به پیمانکار میدن . از اونطرف میگیریم. برید؟ اونا رو هم رسوا کنید برادر انقلابی . خوب میشناسیدشون . . ‌
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه