این مسئولین باید از آنچه می کنند خجالت بکشند و توجه کنند در شرایطی که با حقوق های بالا و نیمه نجومی خود این زیاده خواهی ها و سو استفاده ها را انجام می دهند در یک خانواده ی شهید یک عضو  که سابقه 18 ماه در جنگ دفاع مقدس داشت خود رابدلیل بیکاری خودکشی کرد و عضو دیگر همین خانواده  به دلیل همین معضل بیکاری کلیه ی خود را فروخت!؟

 به گزارش پایگاه عدالت خواهان"پیشتر در خبری توسط این پایگاه خبری عنوان شد قربان شفاهی معاون توسعه ی منابع انسانی سازمان معاون توسعه ی منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان طی اقدامی خلاف قانون و هدفدار فردی ناظر بنام مهدی لولایی را در قالب طرح ناطرین بخش کشاورزی جذب می نماید و با اینکه قانون اجازه نمی دهد تا فرد ناظر در ستاد و حتی شهرستان بکارگیری شود بلکه می بایست در دهستانها به خدمت بپردازد در اقدامی خلاف قانون او را جذب سازمان می نماید و جالب تر اینکه به مجرد جذب به او مرخصی بدون حقوق می دهد و با توجه به اینکه این معاون سازمان جهاد استان عضو هیئت مدیره ی صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان می باشد همین فرد را که سه سال مرخصی بدون حقوق به او داده را دفعتا واحده و به اصطلاح یک شبه بعنوان مدیرعامل صندوق حمایت از بخش کشاورزی استان گلستان یعنی عالی ترین مقام یک صندوق وابسته به دولت اما غیر دولتی منصوب می نماید!؟  دختر خود را در موج بیکاری و گرفتاری مردم بی کس را در نظارت و اطلاع کامل مختار مهاجر رئیس سازمان جهاد استان گلستان و از طریق لولایی دست نشانده در این حیات خلوت جذب و بکارگیری نماید!!!؟


این مسئله در یک سیستم سالم طبیعتا باید توسط رئیس سازمان و مسئولین نظارتی خود آن سازمان رسیدگی و برخورد می شد اما چرا چنین اتفاقی نیفتاد سوالی است که به آن پاسخ خواهیم داد:
با خبر شدیم مختار مهاجر رئیس سازمان جهاد استان گلستان طی اقدامی برادرزاده ی خود را در همین سازمان جهاد جذب کرده است در حالی که ردیفی قانونی برای جذب این ژن خاص گلستانی وجود نداشته است!؟


در اقدامی دیگر جواد ایمانی کتولی رئیس حراست سازمان جهاد استان گلستان نیز برادرزاده  خود را جذب مدیریت آب و خاک سازمان جهاد استان نموده که این اقدام نیز در خور توجه است!؟
ضمنا در اقدامی دیگر پسر شیخ معصومی فر، مسئول دفتر نماینده ی ولی فقیه در سازمان جهاد استان بعنوان بخش دیگر نظارتی مجموعه ی سازمان جهاد نیز در شرکت خدمات حمایتی کشاورزی وابسته به سازمان جهاد کشاورزی استان جذب و بکارگیری شده است؟!


باید توجه شود در سازمانی که رئیس و مسئول حراست و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه آن سازمان خود متخلف اند و از موقعیت و جایگاهشان به نفع خود بهره می برند چگونه می توان انتظار داشت زیر مجموعه حتی تا حد راننده و نگهبان ساده تن به تخلف ندهند؟!آیا می توان عقلا با دستمال کثیف شیشه ی کثیف را در چنین مجموعه ای پاک کرد؟!
آقایان دستگاههای نظارتی که برای کشف و برخورد با این قبیل مسائل از بیت المال مردم ارتزاق می کنید!؟کمی به فکر منافع مردم بی کس که امیدشان به شماست باشید چون خوب تر از ما می دانید مدیران متخلف چه می کنند و بکجا می روند؟!


برخی از پرسنل دردکشیده و ضیف سازمان جهاد طی تماس تلفنی به مدیریت این پایگاه گفتند؛دست خیلی ها با هم در یک کاسه است!!!
این مسئولین باید از آنچه می کنند خجالت بکشند و توجه کنند در شرایطی که با حقوق های بالا و نیمه نجومی خود این زیاده خواهی ها و سو استفاده ها را انجام می دهند در یک خانواده ی شهید یک عضو بدلیل بیکاری خودکشی کرد و عضو دیگر همین خانواده  به دلیل همین معضل بیکاری کلیه ی خود را فروخت!؟

و سرانجام انشاالله خدا ریشه ی ظلم و بی عدالتی را بخشکاند
انتهای خبر

یادآوری:  شما می توانید اخبار و مطالب و اسناد تخلفات  را یا پل ارتباطی  برای ما ارسال نمایید

 

 

 

اخبار مرتبط

*   در وزارت جهاد کشاورزی دولت روحانی چه می گذرد+سند

*  زمین بیت المال هکتاری 830 هزارتومان / آقایان مسئولین نظارتی به داد بیت المال برسید!!+سند

 *   آقای وزیر! اگر شما از شهدا و جانبازان خجالت می کشیدید هرگز چنین نمی کردید!! / هر چه بگندد نمکش می زنند وای بروزی که بگندد نمک!!+سند

*   تخلفات و فسادهای مالی میلیاردی در پروژه های شیلات گلستان/ سازمان بازرسی کجاست؟

*   تخلفات عدیده ی مسئولین سازمان شیلات ایران وحامیان شرکت مامسا در وزارت جهاد/ بی تفاوتی مسئولین نظارتی تاکی ؟+سند

ازتصرف غیر قانونی منابع ملی و اراضی تا فعالیت غیرقانونی شرکت مامسا / وقتی بیت المال تبدیل به بیت الحال میشود!

*  رانت دیگری در شیلات گلستان/اینبار برای دو شرکت نقشاب گستر و رهاب سازه/چرا با فساد مالی مدیران شیلات برخورد نمی شود/ در صورت عدم برخورد منتظر تحصن امت حزب الله باشید

تخصیص 260000 لیترسوخت غیر قانونی جهت فعالیت های غیر قانونی شرکت مامسا توسط مدیرکل شیلات گلستان!؟

*  پرده برداری ار تخلفات و رانت دیگر سید جواد قدس علوی

هزینه ده ها میلینونی برای سفر یک روزه رئیس سازمان شیلات ایران توسط مدیرکل شیلات گلستان!!

*  بیت المال قربانی تعاملات سیاسی!! / بی اعتنایی به حکم سازمان بازرسی توسط متولیان مجتمع میگوی گمیشان!؟

شرکت مهندسین مشاور آسارآب تک گزینه مطالعات مجتمع میگوی گمیشان!!

خسارت میلیاردی اداره کل شیلات استان گلستان به بیت المال+سند

بازداشت یکی از عوامل عمرانی سایت میگو گمیشان توسط ضابطین محیط زیست / کریمی : اجرای عملیات با تصویب شورای تامین استان گلستان متوقف شده است

*  اعتراض شدید شرکت های بومی به مناقصات برگزار شده در اداره کل شیلات گلستان + سند

پروژه احداث کانال mc،زهکش mdو پل های c2و d3مجتمع پرورش میگوی گمیشان فاقد استاندارداست

 

 

 

 نوشتن دیدگاه