در شرایطی که در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های ایرانی اشتغال فرزندانشان با مدارک عالیه ی دانشگاهی می باشد.متاسفانه افراد ذی نفوذ با استفاده از جایگاه اداری و اجرائی نزدیکان خود  را در ارگانها و یا اداراتی بعنوان حیاط خلوتی مشغول بکار می نمایند.

دسته: اجتماعی ویژه

توسعه کلاله با انتخاب فرماندار توانمند و متخصص در امور اجرایی شتاب میگیرد

دسته: اجتماعی ویژه

این انتصاب مهم از یک طرف ، مایه‌ی مباهات و خرسندی است که عملکرد موثر ، قاطع و ارزشمند ایشان در استان گلستان مورد توجه و تایید بزرگان دستگاه قضایی کشور قرار گرفته و سبب افزایش اعتماد آنان شده است تا همین مسئولیت مهم را -با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور- در استانی که از حیث میزان تبادلات اقتصادی و تجاری ، گمرکات ، صادرات و واردات و ... در رتبه‌ی بالایی قرار دارد، به جناب آقای حقی بسپارند

دسته: اجتماعی ویژه

بعد ار چند ماه توسط مسئولین قویه قضائیه

 

سر انجام بعد از چند ماه چشم انتظاری, مسئولین دستگاه قضایی با درخواست انتقال شخصی حقی دادستان انقلابی مرکز استان به  استان هرمزگان موافقت کردند.

دسته: اجتماعی ویژه

وزیر کشور در حکمی میرمحمد غراوی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان منصوب کرد.

دسته: اجتماعی ویژه

نجفی نژاد با وجود انبوهی از گزینه های ذیصلاح و خوش سابقه مجددا بر ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ابقاء شد.

دسته: اجتماعی ویژه

یک منبع مطلع از حواشی پیرامون مجموعه ی امور اراضی استان و ایذاهایی که متوجه بخشی از پرسنل این مجموعه می باشد پرده برداری کرد.مسائلی همچون تبعیض در برخورد با پرسنل مجموعه ی سازمان جهاد گلستان مسئله ای نو بشمار نمی رود و پیشتر در اخباری مصادیقی از این تبعیضات در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان توسط همین پایگاه خبری منتشر گردید.

دسته: اجتماعی ویژه

منابع موثق از سازمان جهاد کشاورزی از عزم جدی مجموعه ی بازرسی استان برای رسیدگی به تخلفات و مفاسد موجود در شیلات استان گلستان خبر می دهند.

دسته: اجتماعی ویژه

یکی از روش های متداول در سیستم های اداری در فرآیند جذب ها و بکارگیری های خویشاوندی در بین برخی مدیران را باید جذب ضربدری دانست.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه خبری عدالت خواهان گلستان در جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی "رتبه اول بخش خبر" را به خود اختصاص داد .

دسته: اجتماعی ویژه

حال یک معلم آزمایشگاه متولی امورات فرهنگی اداره کل حجیم و وسیع شده است تا فرهنگ غدیر ، نماز جماعت ، پیشگیری از ترویج اعتیاد به مواد مخدر در بین جامعه کارگری و دهها وظیفه فرهنگی و اجتماعی خطیر در بدنه کارگری را انجام دهد .

دسته: اجتماعی ویژه

حاج سعید قاسمی مطرح کرد

مردم اینجا تا الان جمهوری اسلامی را در کوچه‌های خود ندیده بودند. این مردم زلزله‌زده تازه دارند طعم حضور جمهوری اسلامی را درک می‌کنند. آنها باور نمی‌کردند بسیجی‌ها از ابتدای این حادثه به اینجا بیایند و به جمع‌آوری زباله و آواربرداری و کمک به ساخت منازل مسکونی بپردازند.

دسته: اجتماعی ویژه

 

تعدادی از بسیجیان و جوانان ولایتمدارشهرستان گرگان در تماس با این پایگاه خبری از انتخاب مسیر راهپیمایی 13 دی مردم گرگان در جواب آشوبگری های شبهای گذشته که قرار است فردا چهارشنبه برگزار شود ، انتقاد کردند .

دسته: اجتماعی ویژه

سخنگوی وزارت کشور از تغییرات و جابه جایی فرمانداران تا پایان بهمن ماه خبر داد.

دسته: اجتماعی ویژه

در روزهای گذشته همایشی با حضور مقامات دولت روحانی در کرمانشاه برگزار شده است که تجملات عجیب آن در روزهای رنج مردم زلزله زده رنج آور است.

دسته: اجتماعی ویژه

این پایگاه خبری پیشتر در سلسله اخباری به صورت مستند و قابل فهم ولو برای بچه های دبستانی و دبیرستانی اقدام به انتشار اسناد تخلف یک مدیرکل متخلف نمود!در همین رابطه مردم شریف نیز از ابعاد تخلفات گسترده ی آن مدیرکل را دراین پایگاه خبری به زبانی ساده و روشن تنظیم شده بود را درک کردند.

دسته: اجتماعی ویژه


اقدامات جناب  از سال 91 تاکنون در اداره كل امور اقتصادی و دارایی استان گلستان که جای تامل و البته پاسخ به افکار عمومی استان نیز دارد بشرح ذیل مورد اشاره قرار می گیرد:

دسته: اجتماعی ویژه

نکته ای که از دل این تحرکات بیرون می آید اینکه براستی دستگاههای نظارتی چه می کنند و چه فضایی ایجاد کرده اند که یک مدیر متخلف مالی عوض احساس خطر از تخلفات علنی و پرواضح خود با جسارت در پی کسب قدرت بیشتر در عرصه های سیاسی و اقتصادی هستند!؟

دسته: اجتماعی ویژه

پیشتر در اخبار ذکر شد که قربان شفاهی و شیخ معصومی فر در سازمان جهاد فشارهایی را برای انتصاب محمد مهدی لولایی به عنوان معاون مرکز کشاورزی و منابع طبیعی گلستان وارد میکند.اکنون به این سوال پاسخ داده میشود ک چرا امروز شیخ معصومی و قربان شفاهی اینگونه حمایت قرار می دهند ؟!

دسته: اجتماعی ویژه

این مسئولین باید از آنچه می کنند خجالت بکشند و توجه کنند در شرایطی که با حقوق های بالا و نیمه نجومی خود این زیاده خواهی ها و سو استفاده ها را انجام می دهند در یک خانواده ی شهید یک عضو  که سابقه 18 ماه در جنگ دفاع مقدس داشت خود رابدلیل بیکاری خودکشی کرد و عضو دیگر همین خانواده  به دلیل همین معضل بیکاری کلیه ی خود را فروخت!؟

دسته: اجتماعی ویژه

تب تند تغییرات و طوفان تحولات از شورای اسلامی شهر به شهرداری و پرسنل آن رسیده است در مورخه 2/6/96 طی شماره 8305 ابلاغی برای یکی از پرسنل واحد شهرسازی صادر گردید که هنوز بر مسند اداری مسقر نگردیده طی حکم دیگری فرد دیگری در تاریخ 4/6/96 جایگزین می گردد ولی آنقدر...

دسته: اجتماعی ویژه

اطلاعیه جدید مرکز ماهر؛

مرکز ماهر اعلام کرد: باج افزار سایبری «واناکرای» در نسخه نهایی خود از روش رمزنگاری قوی استفاده می کند که تاکنون هیچ روشی برای رمزگشایی فایلهای آسیب دیده از سمت این بدافزار، یافت نشده است.

دسته: اجتماعی ویژه

فرهنگ غلطی که در شبکه های اجتماعی موج می زند؛

 

در حالی این روزها شاهد استفاده از خط های شکسته، استیکر و شکلک های مختلف به جای تایپ درست برخی کلمات هستیم که این مهم باعث شده زبان فارسی مورد تهدید قرار گیرد و مردم همان گونه که صحبت می کنند، بنویسند.

دسته: اجتماعی ویژه

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: برخلاف باور رایج موجود در بین مردم مصرف مواد غذایی ترش مانند لواشک تاثیری در چربی‌سوزی و لاغری افراد ندارد.

دسته: اجتماعی ویژه