پیشتر در اخبار ذکر شد که قربان شفاهی و شیخ معصومی فر در سازمان جهاد فشارهایی را برای انتصاب محمد مهدی لولایی به عنوان معاون مرکز کشاورزی و منابع طبیعی گلستان وارد میکند.اکنون به این سوال پاسخ داده میشود ک چرا امروز شیخ معصومی و قربان شفاهی اینگونه حمایت قرار می دهند ؟!

دسته: اجتماعی ویژه

این مسئولین باید از آنچه می کنند خجالت بکشند و توجه کنند در شرایطی که با حقوق های بالا و نیمه نجومی خود این زیاده خواهی ها و سو استفاده ها را انجام می دهند در یک خانواده ی شهید یک عضو  که سابقه 18 ماه در جنگ دفاع مقدس داشت خود رابدلیل بیکاری خودکشی کرد و عضو دیگر همین خانواده  به دلیل همین معضل بیکاری کلیه ی خود را فروخت!؟

دسته: اجتماعی ویژه

تب تند تغییرات و طوفان تحولات از شورای اسلامی شهر به شهرداری و پرسنل آن رسیده است در مورخه 2/6/96 طی شماره 8305 ابلاغی برای یکی از پرسنل واحد شهرسازی صادر گردید که هنوز بر مسند اداری مسقر نگردیده طی حکم دیگری فرد دیگری در تاریخ 4/6/96 جایگزین می گردد ولی آنقدر...

دسته: اجتماعی ویژه

اطلاعیه جدید مرکز ماهر؛

مرکز ماهر اعلام کرد: باج افزار سایبری «واناکرای» در نسخه نهایی خود از روش رمزنگاری قوی استفاده می کند که تاکنون هیچ روشی برای رمزگشایی فایلهای آسیب دیده از سمت این بدافزار، یافت نشده است.

دسته: اجتماعی ویژه

فرهنگ غلطی که در شبکه های اجتماعی موج می زند؛

 

در حالی این روزها شاهد استفاده از خط های شکسته، استیکر و شکلک های مختلف به جای تایپ درست برخی کلمات هستیم که این مهم باعث شده زبان فارسی مورد تهدید قرار گیرد و مردم همان گونه که صحبت می کنند، بنویسند.

دسته: اجتماعی ویژه

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: برخلاف باور رایج موجود در بین مردم مصرف مواد غذایی ترش مانند لواشک تاثیری در چربی‌سوزی و لاغری افراد ندارد.

دسته: اجتماعی ویژه