صبح امروز

پایگاه عدالت خواهانابوالقاسم صفوی امروز در مراسمی به‌عنوان فرماندار جدید گرگان معرفی شد.

دسته: اجتماعی ویژه

تغییرات گسترده در آموزش و پرورش گلستان؛

پایگاه عدالت خواهانگفته می شود کشیری رئیس آموزش و پرورش گرگان بزودی از سمت خود برکنار و بهجت تربتی نژاد سرپرست دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی (ره) جایگزین وی می شود .

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"منابع موثق از سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از تبدیل   تبدیل  شدن شرکت زیر مجموعه جهاد کشاورزی گلستان   به حیات خلوتی برای استخدام های فامیلی و منطقه ای افراد ذی نفوذ پرده برداری کرد.
این منبع در این رابطه افزود:

دسته: اجتماعی ویژه

،‌ رئیس کل دادگستری استان گلستان خبرداد

پایگاه عدالت خواهان"  رئیس کل دادگستری استان گلستان در گفت: وگو با خبرنگار گروه حقوقی و قضایی خبرگزاری میزان گفت: حکم اعدام متهمان ردیف اول و دوم این پرونده ۸ هزار صفحه‌ای که در دیوان عالی کشور تایید شده بود امروز در محوطه زندان گرگان اجرا شد. این دو نفر ۱۳ قتل و ۸۰ فقره سرقت مسلحانه را در استان‌های گلستان و مازندران مرتکب شده بودند.

دسته: اجتماعی ویژه

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان:

پایگاه عدالت خواهان"مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان گفت: قرار نیست ما 365 روز سال را به استاد لطفی اختصاص دهیم با وجود آنکه همه ما به جایگاه استاد لطفی و خانواده آن مرحوم احترام گذاشته و خواهیم گذاشت.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهانچندی از موضوع اسامی و لیست نمایندگان ارایه شده به مجلس شورای اسلامی جهت استیضاح برخی وزار میگذرد

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان" باید متذکر شد در دوران تصدی آقای هادی هاشمیان رئیس کل ولایی دادگستری استان گلستان تحولاتی قابل لمس در ابعاد مختلف دستگاه قضایی استان ایجاد شده که یکی از برجسته ترین این ابعاد را باید بعد فرهنگی دانست.

دسته: اجتماعی ویژه

جهانگیری داد نماینده اصلاح طلب مجلس را درآورد /

پایگاه عدالت خواهان"نبی هزارجریبی نوشت: آقای جهانگیری! شما مردم غیور ایران را چی فرض کردید؟ اگر کار کردید چرا سر سفره مردم چیزی نیامده، چرا امنیت خانوادگی و آسایش مردم نابود شده، طلاق بیداد می کنه...، با مردم رو راست باشید.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، مراسم رژه نیروهای مسلح با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، نیروهای نظامی و انتظامی، خانواده معزز شهدا و مردم شهرستان گرگان در میدان بسیج برگزار شد .

دسته: اجتماعی ویژه

درگیری خونین و قتل دو نفر در یکی از روستاهای کردکوی / مرگ یک زن خارج از درگیری بر اثر شلیک گلولهکردکوی شهرستان کردکوی درگیری خونین فرمانده انتظامی شهرستان درگیری مسلحانه گرگان گلستان نشست اضطراری نیروی انتظامی شورای تامین  کردکوی شهرستان کردکوی درگیری خونین فرمانده انتظامی شهرستان درگیری مسلحانه گرگان گلستان نشست اضطراری نیروی انتظامی شورای تامین  کردکوی شهرستان کردکوی درگیری خونین فرمانده انتظامی شهرستان درگیری مسلحانه گرگان گلستان نشست اضطراری نیروی انتظامی شورای تامین

پایگاه عدالت خواهان"فرمانده انتظامی شهرستان کردکوی از درگیری خونین در روستای رادکان کردکوی خبر داد.

دسته: اجتماعی ویژه

صبح امروز با حضور مردم شهید پرور برگزار شد؛

پایگاه خبری عدالتخواهان گرگان حجت‌الله نوچمنی شهید مدافع حرم امامزاده روشن‌آباد پیکر پاک شهید نوچمنی پایگاه هوایی حمص سوریه شهادت امام موسی کاظم حمله جنگنده‌های رژیم صهیونیستی آرام گرفت گلستان مراسم تشییع پیکر بهداری سپاه امامزاده عبدالله چهارراه شهدا گلزار شهدای عازم سوریه  پربیننده‌ترین خبر عدالت خواهان  گلستان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان مراسم وداع غرب گلستان شهرستان گرگان خاک سپرده شب شهادت تهران روزهای گذشته

پایگاه عدالت خواهان"پیکر مطهر شهید حجت الله نوچمنی هفدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان صبح امروز با حضور پرشور خانواده شهدا و جانبازان، قشرهای مختلف مردم و مسئولان استانی و شهرستانی از معراج شهدا شهرستان گرگان(بهداری سپاه) به سمت چهار راه شهدا برگزار شد.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"، شهید مدافع حرم حجت الله نوچمنى، از روستاى نوچمن استان گلستان، در حمله موشکى عصر روز گذشته در سوریه به خیل همرزمان شهیدش پیوست و مدال هفدهمین شهید مدافع حرم استان گلستان به گزد آویخت.

دسته: اجتماعی ویژه

با تائید حکم از سوی دیوان عالی کشور

 گلستان اعضای باند قتل‌های سریالی رئیس‌کل دادگستری استان گلستان گرگان هادی هاشمیان رئیس‌کل دادگستری گلستان اعدام در ملاعام سریالی گلستان دیوان عالی متهمان ردیف اول متهم ردیف سوم سرقت‌های مسلحانه در گرگان نفی بلد متهم پرونده رای پرونده دادگاه انقلاب افساد فی‌الارض دادسرای عمومی و انقلاب تشکیل پرونده قتل سرقت مسلحانه شناسایی و دستگیر مجرمان سابقه‌دار کارآگاهان جنایی دادسرای گرگان حقوقی و قضایی مازندران قتل راننده خودروهای سواری عملیات ضربتی ماشین‌آلات کشاورزی پلیس آگاهی

پایگاه عدالت خواهان"رئیس کل دادگستری گلستان گفت : دادگاه انقلاب گرگان متهمان ردیف اول و دوم را را به اعدام در ملاعام و متهم ردیف سوم  را به نفی بلد ( تبعید ) محکوم کرده بود.

دسته: اجتماعی ویژه

لزوم توجه نماینده ولی فقیه و استاندار گلستان به کودکان سرطانی اقشار مستضعف

پایگاه عدالت خواهاندرآخرین روزهای سال گذشته بود که انجمن حمایت از کودکان سرطانی ( لبخند دوباره) با برگزاری نشست مطبوعاتی از درد و دل های خود در یک سالی که از آغاز به کار این انجمن گذشته ، صحبت کرد.

دسته: اجتماعی ویژه

با قاطعیت مدیر کل :

 پایگاه عدالت خواهاناین فرد که به صورت مامور از یکی دیگر از ادارات استان گلستان به این اداره کل منتقل شده بود علیرغم نداشتن تخصص لازم سمت مهم " معاونت" را کسب کرد و طی این مدت توانست ارتباط های گسترده ای با ارباب زر و زور و تزویر برقرار کند

دسته: اجتماعی ویژه

درختان روستای دهنه در شهرستان کلاله استان گلستان به وسیله افرادی سودجو قطع شده است.

دسته: اجتماعی ویژه

فرماندار گرگان با بیان اینکه ایجاد شفافیت در کار بسیار خوب است، گفت: اموال من در قبل از جایگاه مدیریتی و بعد از جایگاه مدیریتی دیده شود بسیار خوب است و این کار باعث می‌شود که جامعه اعتماد بیشتری به مدیران دستگاه‌های اجرایی کند.

دسته: اجتماعی ویژه

نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی گفت:  من ثابت می کنم که فراجناحی عمل می کنم و هرگز روی فرد خاصی نظر ندارم و فرماندار گرگان بعد از استعلامات مشخص می شود .

دسته: اجتماعی ویژه

طي حكمي از سيدمناف هاشمي استاندار گلستان مديركل امنيتي و انتظامي استانداري گلستان منصوب شد.

دسته: اجتماعی ویژه

در شرایطی که در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های ایرانی اشتغال فرزندانشان با مدارک عالیه ی دانشگاهی می باشد.متاسفانه افراد ذی نفوذ با استفاده از جایگاه اداری و اجرائی نزدیکان خود  را در ارگانها و یا اداراتی بعنوان حیاط خلوتی مشغول بکار می نمایند.

دسته: اجتماعی ویژه

توسعه کلاله با انتخاب فرماندار توانمند و متخصص در امور اجرایی شتاب میگیرد

دسته: اجتماعی ویژه

این انتصاب مهم از یک طرف ، مایه‌ی مباهات و خرسندی است که عملکرد موثر ، قاطع و ارزشمند ایشان در استان گلستان مورد توجه و تایید بزرگان دستگاه قضایی کشور قرار گرفته و سبب افزایش اعتماد آنان شده است تا همین مسئولیت مهم را -با توجه به شرایط خاص اقتصادی کشور- در استانی که از حیث میزان تبادلات اقتصادی و تجاری ، گمرکات ، صادرات و واردات و ... در رتبه‌ی بالایی قرار دارد، به جناب آقای حقی بسپارند

دسته: اجتماعی ویژه

بعد ار چند ماه توسط مسئولین قویه قضائیه

 

سر انجام بعد از چند ماه چشم انتظاری, مسئولین دستگاه قضایی با درخواست انتقال شخصی حقی دادستان انقلابی مرکز استان به  استان هرمزگان موافقت کردند.

دسته: اجتماعی ویژه

وزیر کشور در حکمی میرمحمد غراوی را به سمت معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری گلستان منصوب کرد.

دسته: اجتماعی ویژه

نجفی نژاد با وجود انبوهی از گزینه های ذیصلاح و خوش سابقه مجددا بر ریاست دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان ابقاء شد.

دسته: اجتماعی ویژه

یک منبع مطلع از حواشی پیرامون مجموعه ی امور اراضی استان و ایذاهایی که متوجه بخشی از پرسنل این مجموعه می باشد پرده برداری کرد.مسائلی همچون تبعیض در برخورد با پرسنل مجموعه ی سازمان جهاد گلستان مسئله ای نو بشمار نمی رود و پیشتر در اخباری مصادیقی از این تبعیضات در سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان توسط همین پایگاه خبری منتشر گردید.

دسته: اجتماعی ویژه

منابع موثق از سازمان جهاد کشاورزی از عزم جدی مجموعه ی بازرسی استان برای رسیدگی به تخلفات و مفاسد موجود در شیلات استان گلستان خبر می دهند.

دسته: اجتماعی ویژه

یکی از روش های متداول در سیستم های اداری در فرآیند جذب ها و بکارگیری های خویشاوندی در بین برخی مدیران را باید جذب ضربدری دانست.

دسته: اجتماعی ویژه