خبر ویژه کیهان از روزنامه فرهیختگان :

باشگاه نفت و نیرو به اسم اتاق فکر وزارت نفت ایجاد شده اما در عمل ایجاد رانت و فساد می‌کند.

دسته: سیاسی ویژه

به زودی تکلیف استاندارهای دیگر نیز مشخص خواهد شد و گویا در نهایت استانداران 16 استان را تغییر خواهند داد.

دسته: مطالب ویژه

در جلسه امروز هیئت دولت :

در جلسه امروز هیئت دولت استانداران ۷ استان کشور مشخص شدند.

دسته: مطالب ویژه

سخنگوی دولت در ادامه در مورد تغییرات در سطح مدیران عالی استانها گفت: این تغییرات در حال انجام است، از زحمات تعدادی از استانداران و مدیران قدردانی خواهیم کرد و برخی از استانداران نیز جابه جا می شوند و به استان های دیگر می روند و برخی دیگر نیز که حُسن عملکردشان ثابت شده، در استان های دیگر مشغول می شود و تعدادی استاندار جدید نیز مشغول به کار خواهند شد.

دسته: مطالب ویژه

شنیده ها حاکی از آن است که امروز مهندس علی اصغر احمدی معاون سیاسی وزیر کشور از سمت خود استعفا داده است

دسته: مطالب ویژه

طبق وعده وزیر کشور استانداران سالخوره و بازنشسته در شهریورماه تغییر میکنند

دسته: مطالب ویژه

استخدام رانتی در بهزیستی استان گلستان.نادیده گرفتن معلولین در استخدام ها

چندی پیش دکتر محسنی بندپی رییس سازمان بهزیستی کشور از راه اندازی اورژانس اجتماعی در کشور و استخدام ۳۰۰۰هرار نیرو در سطح کشور خبر داد که استان گلستان نیز از این استخدامی بهره مند می شد

دسته: مطالب ویژه

نظر دعایی درباره اظهارات ابراهیم یزدی درباره امام و جنگ عراق

 

پایگاه خبری جماران اظهارات ابراهیم یزدی درباره شرایط آغاز جنگ عراق علیه ایران و انگیزه‌های تجاوز صدام به کشورمان، را تکذیب کرد و آن را مطالبی خلاف واقع نسبت به امام خمینی‌ (ره) دانست.

دسته: سیاسی ویژه

ویژه‌های مشرق

ساختارسازی در جریان اصلاحات وانتقادات نسبت به شورای عالی سیاستگذاری اصلاحات از جمله مباحثی است که در این جریان مطرح شده و با انتقادات زیادی همراه است.

دسته: سیاسی ویژه

گزارش اختصاصی پایگاه عدالت خواهان"ا

رانتخواری-وتخلفات-و-دریافت-حقوق-های-نجومی-پلکان-ترقی-آقایان-وای-الله-دینی-و-دکتر-سید-رضا-رهنمای-توحیدی-از-مسئولین-سابق-شرکت-گاز-آذربایجان-شرقی-سند

آقای دینی به عنوان معاون معاون وزیر نفت و مدیر منابع انسانی شرکت گاز ایران در کل کشور منصوب شده است. و آقای توحیدی به سمت مدیرعاملی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی ارتقاء یافته اند و همه مدارک از خیانت این افراد از ماهها و سالهای قبل به مراکز حراست ، بازرسی و نظارت داده شده است ، اما به علت نفوذ این افراد در حلقه کانون و مافیای قدرت و ثروت ، نتیجه چندانی حاصل نشده است جز بیکار شدن نیروهای انقلابی به خاطر ارائه گزارش.

دسته: مطالب ویژه

اخبار ویژه روزنامه ها

روزنامه آفتاب یزد نوشت: در پارت اختصاص‌یافته به اصلاح‌طلبان در بهارستان، قرار است پالایشی انجام شود. آنها که هم‌پیاله اصلاح‌طلبان می‌شدند، اما با اصولگرایان پیمان می‌بستند، تصفیه شوند.

دسته: سیاسی ویژه