این است دولت راستگویان روحانی / رسیدن به قدرت از هر راهی

در تازه ترین اظهار نظر مدیرکل سیاسی و انتخابات وزارت کشور می گوید: ما که چنین دستورالعملی نفرستادیم و از آن بی خبریم...این انکارهای صریح و تکذیب در روز روشن در حالی است که ابلاغیه جنجالی ۱۹ ماده ای به شماره ۱۳۱۰۷۹ و در تاریخ ۹۵/۱۰/۰۸ به امضای شخص وزیر کشور به استانداران سراسر کشور ارسال شده است.

دسته: مطالب ویژه

وی گفت: اختلاف نظرها و بگو مگوهای داخلی عادی است ،این اختلاف نظرها و بگو مگوهای داخلی و خانوادگی ربطی به جلبک های سبز، خناسان امریکایی و اسرائیلی و انگلیسی خبیث ندارد و از جایگاه هاشمی و از خدمات ارزشمند ایشان در دوران انقلاب نمی کاهد"حتی رهبری معظم در خطبه 29 خرداد 88 ، حساب فرزندان هاشمی و خانواده هاشمی را از ایشان به کلی جدا دانست و از خدمات ایشان تجلیل کرد.

دسته: مطالب ویژه

دعوت به «انقلابی بودن» و «انقلابی ماندن» یکی از پرتکرارترین توصیه‌های رهبر انقلاب در دیدار با اقشار گوناگون مردم و نیز مسئولین کشور در دیدارهای خصوصی و عمومی ایشان به‌ویژه در ماه‌های اخیر بوده است.

دسته: مطالب ویژه

قابل توجه اعضای شورای شهر تهران

چرا در شرایطی که موسسات فرهنگی بزرگی در کشور بدلیل عدم توجه مسئولین دچار رکود شده اند و حتی در چاپ بروشور و تراکت و... بعنوان ابتدایی ترین امکانات مشکل دارند باید چنین خوش خدمتی به موسسه ی میرداماد که در راس آن مجتبی نورمفیدی از اعضای مجمع روحانیون مبارز تشکل متمایل به فتنه صورت پذیرد؟!

دسته: مطالب ویژه

سوابق اجرایی و مدیریتی 10 نفر از چهره‌های انقلابی که به عنوان اعضای هیات موسس «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» فعالیت می‌کنند، منتشر شد.

دسته: مطالب ویژه

با استقرار دولت یازدهم آنانی که با ترکیب دولت و افکار و خط سیر راهبردهای مختلف دولت تدبیر و امید که ریشه در دولت های سازندگی و اصلاحات داشت این نگرانی قوت گرفت که شاید

دسته: مطالب ویژه

آقای سید مجتبی نورمفیدی فرزند سید کاظم نور مفیدی از اعضای مجمع روحانیون مبارز است که نقش بسیاری از آنان وبه ویژه دبیرکل مجمع در فتنه سال 88 برکسی پوشیده نیست

دسته: مطالب ویژه

در مقابل این فتنه «که با این برخوردهای گوناگون سیاسی و امنیتی و این ها حل نمی شد؛ یک حرکت عظیم مردمی لازم داشت/آنها می خواستند «از درونِ این نظام، به نظام جمهوری اسلامی ضربه بزنند، نتوانستند موفق بشوند

دسته: مطالب ویژه

روز امید جریان انقلابی و نا امیدی فتنه گران ؛


سرلشکر جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز 23 آذر ماه بعد از سالها به گلستان سفر کرد و در کانون گرم رزمندگان و جانبازان گلستانی قرار گرفت ، فرمانده اصیل ترین نهاد انقلابی و پاسدار آن ، خیلی خاکی و بی ریا مثل یک خادم در کنار رزمندگان نشست .

دسته: مطالب ویژه

در کنگره کنگره رزمندگان دفاع مقدس استان گلستان

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان این که نمی توانیم همیشه در گذشته زندگی کنیم، گفت: عده ای در کشور ادعای همراهی با نظام را می کنند، اما در عمل بر خلاف مسیر انقلاب حرکت می کنند. لذا ما باید هدف خود از وحدت را بدانیم و معانی اصول انقلاب را بشناسیم.

دسته: مطالب ویژه