از بمبئی تا مسکو ؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد گلستان دغدغه فرهنگی دارد یا سفر های تفریحی !!!

از بمبئی  تا مسکو  ؛ مدیر کل فرهنگ و ارشاد گلستان دغدغه فرهنگی دارد یا سفر های تفریحی !!!

دسته: مطالب ویژه

تلاش روحانی و علوی برای مصادره دستاوردی که نقشی در آن ندارند،نشانه ای ترحم برانگیز از باطن آنهاست. در این باره گفتنی ها بسیار است، شاید روزگاری گفتم .

دسته: مطالب ویژه

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"به نقل از سپاه نیوز، روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در اطلاعیه شماره ۲ خود، بخشی ازجزئیات عملیات موشکی" لیله القدر" ضد تروریستهای تکفیری را تشریح کرد.

دسته: مطالب ویژه

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"   اعلام میزان فطریه ، فطریه از نظر آیت الله مکارم ، ماه رمضان ، مبلغ فطریه ، قوت غالباعلام میزان فطریه ، فطریه از نظر آیت الله مکارم ، ماه رمضان ، مبلغ فطریه ، قوت غالب به گزارش پایگاه عدالت خواهان" اعلام میزان فطریه ، فطریه از نظر آیت الله مکارم ، ماه رمضان ، مبلغ فطریه ، قوت غالب

میزان فطریه از نظر آیت‌الله مکارم شیرازی اعلام شد.

دسته: مطالب ویژه

دادستان عمومی وانقلاب گرگان ؛خودروهایی که سرنشینان آن کشف حجاب کنند، توقیف می شود

دسته: مطالب ویژه

حجت الاسلام سید علی خمینی در گفتگویی به تشریح اندیشه های امام خمینی در مواردی همچون جمهوری اسلامی ، مردم، زنان و ... پرداختند.

دسته: مطالب ویژه

ادامه-روند-حاشیه-سازی-انتخابات-شورای-شهر-قرق-لزوم-هوشیاری-دستگاههای-قضایی-و-نظاترتی-استان-گلستان

شنیده ها از منابع موثق حاکی از آن است که تیم متخلفین در انتخابات شورای شهر قرق کماکان دست بردار نبوده و با پیگیری های مستمر و چهره به چهره و فشار بی سابقه و حتی در برخی موارد جر و بحث با مقامات مسوول استان و علی الخصوص فشار بر دکتر تربتی نژاد....

دسته: مطالب ویژه

آنها که در شوی انتخاباتی، عزّت فروختند. 38 سال اقتدار و صلابت و امنیت نظام را در عوض چند رأی، با موج آفرینی و طرح پروژه جنگ یا صلح، در افکار عمومی و اذهان جهانیان شبهه افکندند و دشمنان نظام را خشنود و دلسوزان، دردمندان انقلاب و امام را سوزاندند ...

دسته: مطالب ویژه

آیا-سند-مکتوبي-در-خصوص-توبه-مجتبی-نورمفیدی-از-اعضای-سابق-سازمان-تروریستی-منافقین-خلق-وجود-دارد؟

راويان اصلي اين واقعه که در اين عمليات کشف و دستگيري حضور داشته اند يک شخص عالي رتبه است که در حال حاضر در تهران در حال خدمت مي باشد و از او به نام قهرماني ياد مي کنند که اولين سيلي را به صورت اين عنصر نواخته است و همچنين اشخاص ديگري که در استان حضور فيزيکي در عمليات مقدماتي داشته اند.

دسته: مطالب ویژه

هفته نامه وابسته به کارگزاران از زلزله در کابینه دوم حسن روحانی خبر داد که باعث می‌شود ترکیب بخش عمده‌ای از دولت در آینده تغییر کند.

دسته: مطالب ویژه