خريد انحصاري بيش از٢٠٠هزار نهال توسط مهندس ص از بردارش!!!؟و بهانه قرار دادن گواهي سلامت براي نهالستان ها و از بين بردن فرصتهاي شغلي توسط باغباني استان با حمايت محمدس مدیر حوزه ریاست بعنوان ظلمی دیگر در حق باغبانی استان و واحد های تولیدی نهال بشمار می رود!

دسته: اقتصادی ویژه

شیخ-اصغر-فضیلت-درجلسه-جامیان-فتنه-چه-می-کند؟-عکس

شنیده ها از تحرکات معنا دار شیخ اصغر فضیلت مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان برای پیوستن به جرگه ی یاران محمد رضا صالحی و سید رضی قدس علوی رئیس دفتر شیخ صانعی در گلستان خبر می دهند تا وی از الطاف محمد رضا صالحی در خراسان شمالی بی بهره نماند!!!

دسته: سیاسی ویژه

بقلم: هیئت تحریریه ی پایگاه عدالتخواهان

بی تعارف و شجاعانه باید بگوئیم برخوردی که در سایه ی کمترین نقدها نسبت به دولت به ظاهر عدالتخواه احمدی نژاد با یک تحصن کننده انجام شد هرگز قابل مقایسه با برخوردی نبوده که با همین جانباز منتقد به دولت روحانی در سطحی تند و غلیظ تا به امروز شده است؟

دسته: سیاسی ویژه

یک منابع اصلاح طلب از حذف قطعی محمود ربیعی و مروتی از دو معاونت استانداری گلستان خبر می دهند.

دسته: سیاسی ویژه

مسئله ی واگذاری های اراضی سایت میگوی گمیشان بدون ظوابط علمی و اجرایی و بر اساس روابط سیاسی-اقتصادی بعنوان یکی از آسیب های تولید در مجتمع میگوی گمیشان شناخته می شود واگذاری هایی که در سایه ی خلع ید اراضی باارزش و میلیاردی مجتمع از فارغ التحصیلان توانمند مجتمع میگو ظلمی آشکار به این عزیزان نیز بشمار می آید!

دسته: اقتصادی ویژه

ساخت سازه ی نمایندگی از شرایطی خاص و پلان هایی مشخص و مرتبط با کار نمایندگی تبعیت می کند در حالی که پلان این نمایندگی احداث شده و .....

دسته: اقتصادی ویژه

پیشتر در اخبار ذکر شد که قربان شفاهی و شیخ معصومی فر در سازمان جهاد فشارهایی را برای انتصاب محمد مهدی لولایی به عنوان معاون مرکز کشاورزی و منابع طبیعی گلستان وارد میکند.اکنون به این سوال پاسخ داده میشود ک چرا امروز شیخ معصومی و قربان شفاهی اینگونه حمایت قرار می دهند ؟!

دسته: اجتماعی ویژه

ماجرایی که توسط قربان برزگر و عواملش با حمایت های باندی صورت می گیرد فردی دیگر بنام روحی در شهرک صنعتی کلاله نیز به چنین اقداماتی دست زده است و حتی در بارندگی های اخیر کلاله حدود۵۰تن از گندم های وی فاسد شده است!!!و این مسائل با توجه به شباهت فرآیند تخلف می تواند به باند قربان برزگر و حامیانش مرتبط باشد!!؟

دسته: اقتصادی ویژه


پس از اعلام نقش خائنانه ی آقای ج بعنوان یکی از کارمندان یک دستگاه نظارتی در ماست مالی پرونده های فساد و رانت سید جواد قدس علوی مدیر کل متخلف و فاسد شیلات گلستان که باید به دستگاه قضائی معرفی می شد ابعاد دیگری از خیانت های آقای ج را ذکر می کنیم:

دسته: سیاسی ویژه

بعد از سخنان سریع در رابطه با کوروش و کورش پرستان:

یکی از مهمترین مسائلی که جامعه را در آماج فتنه ها از سقوط نشان می دهد خواص و نقش آنان در آگاهی بخشی به جامعه و هدایت افکار عمومی است.

دسته: سیاسی ویژه

امروز ها بشدت قربان شفاهی معاون توسعه ی منابع انسانی سازمان جهاد کشاورزی و شیخ معصومی فر مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد استان که از جایگاه خود برای فرزندان بهره ها بردند در صددند تا با اعمال فشار و توصیه هایی خارج از چهارچوب وظایف و ساختار سازمانی لولایی رئیس اسبق مرکز آموزش جهاد را به دکتر فرجی رئیس مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی استان تحمیل کنند!؟

دسته: اقتصادی ویژه

قابل توجه دستگاههای امنیتی استان گلستان

وضع دو دانشگاه استان که به حیاط خلوتی برای جولان منحرفین سیاسی استان به سرکردگی هاشم مهیمنی تبدیل شده اند و از خط و جریان هاشم مهیمنی در پشت پرده ی تمام این عناصر تبعیت می کنند و فضای تاریک فتنه را در این دو دانشگاه در سایه ی مدیریت خطی -فامیلی به اصطلاح گرگانی افکنده اند!!!

دسته: سیاسی ویژه

باید دید این دو چهره که هرکدام قبل از استاندار شدن مناف به دنبال کرسی استانداری گلستان بودند آیا با تمام شدن سنوات بازنشستگی باز هم برای ماندن در دولت دست و پا خواهند زد یا خود از قانون تمکین کرده و تشریفات خداحافظی خود از سیستم را فراهم می آورند یا خیر؟!

دسته: مطالب ویژه

نکته اینجاست که مفاد این صورتجلسه که با اولویت بندی و امتیازدهی!!!به اشخاص واجد صلاحیت نوشته شد عملا رعایت نمی گردد و بخشی از افراد از گردونه خارج می شوند و تنها افراد دانه درشت و متنفذ این لیست از مزارع بارزش و میلیاردی بهره مند می گردند!افرادی نظیر احمد قره خانی برادر نماینده ی مجلس و افرادی مانند موسی پور با دستور ناپلئونی حجتی وزیر جهاد (تا جایی که عوض ۵قطعه در لاین۳از۹قطعه بهره مند می گردند)و البته جزئیاتی که بعدا توسط این پایگاه منتشر می گردد.

دسته: اقتصادی ویژه

این مسئولین باید از آنچه می کنند خجالت بکشند و توجه کنند در شرایطی که با حقوق های بالا و نیمه نجومی خود این زیاده خواهی ها و سو استفاده ها را انجام می دهند در یک خانواده ی شهید یک عضو  که سابقه 18 ماه در جنگ دفاع مقدس داشت خود رابدلیل بیکاری خودکشی کرد و عضو دیگر همین خانواده  به دلیل همین معضل بیکاری کلیه ی خود را فروخت!؟

دسته: اجتماعی ویژه