وزیر کشاورزی گفت:اینکه در آینده کجا باشم به رییس جمهور مرتبط است. در مورد شهرداری بعضی دوستان به ما لطف داشتند و اسم من را مطرح کردند؛ اگر روزی هم دوستان علاقه داشتند من به آنجا منتقل شوم در ‌‌نهایت من کارمند جناب آقای رییس‌جمهور هستم و با نظر ایشان عمل می‌کنم.

دسته: مطالب ویژه

یک اقازاده معروف ایرانی در ویلای پارک ملی گلستان بازداشت شد .

دسته: مطالب ویژه

مسئول سابق حفاظت اطلاعات سپاه گلستان گفت :معتقدیم که وزارت اطلاعات باید تبدیل به سازمان اطلاعات شود و مسئولش توسط مقام معظم رهبری مشخص شود تا مجموعه اطلاعاتی دستخوش مشکلات و چالش های سیاسی نشود.

دسته: مطالب ویژه

هاشمی و خاطراتی که واقعیت ندارد؛

این که در این برهه از زمان، که فعالان جریان اصلاحات در کنار جریان موسوم به اعتدال، قصد «اسطوره سازی» از هاشمی رفسنجانی را دارند، «مرشد سیاسی» اصلاحات، نقد هاشمی را کلید می زند، قابل تامل است.

دسته: مطالب ویژه

مقامات ارشد دولتی طی چند روز اخیر توهین به منتقدان را از سر گرفته‌اند.

دسته: مطالب ویژه

وی گفت: من به عنوان امام جمعه اخطار می کنم و در این تریبون مقدس نمازجمعه به همه مسئولین  هشدار می دهم که اگر بخواهند فضا  را به سوی بی بندباری و لااوبالی گری بکشانند مردم دیندار و دینمدار و خانواده های معظم شهدا و جانبازان و یادگاران و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس نخواهند گذاشت که دهن کجی به دین و دیانت بشود و به کسانی که به دین و دیانت ما دهن کجی کنند و بی حرمتی به ارزش ها کنند پاسخ درخور خواهند داد.(تکبیرحضار)

دسته: مطالب ویژه

سلسله های اختاپوسی و جمع رفقایی مرکب از دختر خاله و پسر خاله های سفارشی بدون هیچ تخصص درخوری، به تاختن مرکبی پرداخته اند که علاوه بر خدمات فرودگاهی، مسول ارائه خدمات بسیار حساس هوانوردی نیز می باشد.

دسته: مطالب ویژه

اختصاصی

،رانت اطلاعاتی و اعطای مجوزهای خاص و طلایی برای واردات گوشت بعنوان نمونه از کشورهای مغولستان و ارمنستان است که با رفع محدودیت ها و و بصورت هدایت شده به شرکت های مرتبط با شخص علی اکبر مهرفرد یا دوستان مورد حمایت ایشان در هیات مدیره انجمن مذکور است. بدیهی است بررسی دقیق واردات صورت گرفته توسط شرکت های متعلق به علی اکبر مهرفرد حقایق را آشکار خواهد کرد

دسته: مطالب ویژه

اختصاصی

از سال 1385 الی 1392 (طی دولت های نهم و دهم) محمود حجتی بعنوان شخص حقیقی در هیات مدیره شرکت های متعلق به خود حضور دارد اما از زمان تصدی وزارت جهاد کشاورزی (1392)، پسر وی، محمد حجتی نجف آبادی با کد ملی 1288406916، جایگزین وی در هیات مدیره شرکت ها شده است.

دسته: مطالب ویژه

سوال از رئیس‌جمهور که روز سه شنبه 23 خرداد در مجلس تهیه شده و به امضای 85 نماینده رسیده، قرار است امروز یکشنبه تحویل هیئت رئیسه مجلس شود.

دسته: مطالب ویژه