در شرایطی که در حال حاضر یکی از مهمترین دغدغه های خانواده های ایرانی اشتغال فرزندانشان با مدارک عالیه ی دانشگاهی می باشد.متاسفانه افراد ذی نفوذ با استفاده از جایگاه اداری و اجرائی نزدیکان خود  را در ارگانها و یا اداراتی بعنوان حیاط خلوتی مشغول بکار می نمایند.

دسته: اجتماعی ویژه

مسئله ی زمین خواری و تصرف اراضی ملی مسئله ای بوده که امام المسلمین خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت به آن هشدار داده و امروز دستگاه های انقلابی قابل اعتماد به معظم له بشدت در پی برخورد با عوامل سودجو و دست انداز به این منابع بعنوان میراث آیندگان می باشند.

دسته: اقتصادی ویژه

ظرفیت مجموعه سازمان جهاد امروز در خدمت آقای قره خانی

مسئله ی رعایت عدالت اقتصادی مسئله ایست که جامعه بشدت امروز نیازمند بدان است و در همین رابطه ولی امر مسلمین امام خامنه ای مد ظله العالی بارها و بارها نسبت این موضوع موارد مهمی را به مسئولین و دست اندر کاران توصیه نموده اند.

دسته: اقتصادی ویژه

پیشتر این پایگاه خبری از تلفات سنگین ماهیان مولد خاویاری در مرکز شهید مرجانی مواردی را بیان کرده بود.

دسته: اقتصادی ویژه

علی یزدانی رئیس حفاظت و اطلاعات دادگستری گلستان هم در مراسم امروز با بیان این که رصد کامل اطلاعاتی و امنیتی در حوزه های قضایی استان وجود دارد گفت: امسال چندین باند کارچاق کنی ، جعل اسناد و عناوین قضایی در استان شناسایی و اعضای آن ها دستگیر شده اند .

دسته: سیاسی ویژه

پیرو اخبار درج شده در فضاهای خبری استان مبنی بر احتمال انتصاب ابوالقاسم صفوی بعنوان فرماندار گرگان مواردی قابل تامل و البته قابل بهره برداری برای استاندار و دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی استان را بشرح ذیل مورد بررسی قرار می دهیم:

دسته: سیاسی ویژه

بعد از حضور منتجب نیا ، مجید انصاری و فاطمه هاشمی امروز شنبه 21 بهمن ماه جواد امام مدیر عامل بنیاد باران نیز در گرگان خیابان شهید رجایی جلسه مشکوکی با حزب ندا دارد .

دسته: سیاسی ویژه

منابع موثق خبر دادند که ابوالقاسم صفوی بزودی جانشین سید عباس حسینی در فرمانداری گرگان می شود.

دسته: سیاسی ویژه

 

پس از پیگیری های بعمل آمده راجع به مجوزهای مربوطه به زمینی که پیشتر در اخبار این پایگاه منتشر گردید که در حال حاضر ابعادی جزئی تر از این اقدامات سودجویانه و غیر قانونی توسط سرویس اقتصادی این پایگاه بشرح ذیل منتشر می گردد:

دسته: اقتصادی ویژه

نکته مهم این است که ازجمله مشکلات مهم استان گلستان در بخش کشاورزی، آب و منابع طبیعی است و هر دو نماینده می‌توانند چالش‌های این بخش‌ها را به خوبی هم در مجلس و هم در کمیسیون‌های مربوطه با دلایل و مستندات ارائه کنند و به درد مردم گلستان برسند، اما عملاً عملکرد قابل عنوانی از سوی آنها دیده نمی‌شود.

دسته: سیاسی ویژه

خبرفوری

 لحظاتی پیش، صدای تیراندازی در محدوده نهاد ریاست جمهوری شنیده شد که گویا دلیل آن این بود که ماموران انتظامی و امنیتی به سمت ضارب قمه کش که قصد ورود به ریاست جمهوری را داشته است، تیراندازی کرده اند.

دسته: سیاسی ویژه

پشت پرده ی این حرکت حذف سبحانی بود که اولا در مقابل فتنه موضع رسمی داشت و ثانیا بلحاظ اقتصادی سلامت داشت و اهل لابی های خاص از جنس لابی های کارگزاران نبود.ربیعی در آن مقطع در مقابل برای جلب نظر مهیمنی و اطمینان دادن به وی در پشت پرده خواهر زاده ی هاشم(مهدی صفایی)را بعنوان مشاور استاندار جابجا کرد و این گوشه ای از نقش آفرینی کارگزارن برای ائتلاف علیه جریان چپ سنتی در آن زمان بود.

دسته: سیاسی ویژه

مجتبی فارسیانی جوان سیاسی جویای نام اصلاح طلب شهرستان گالیکش که در پست های اینستاگرامی او حتی می توان نشانه هایی از نماد های جریان فمنیست و شعار های فمنیستی مشاهده کرد.البته او با انتشار تصویر سید محمد خاتمی که در فتنه مردود تلقی می شود بیش از پیش ماهیت سیاسی خود را نشان می دهد.

دسته: سیاسی ویژه

امام جمعه گرگان

امام جمعه گرگان با اشاره به آخرين اظهار نظرهاي ترامپ در سالگرد رياست جمهوريش در خصوص تشويق به اغتشاش در ايران براي رسيدن مردم كشور به آزادي گفت: لازم است ملت ايران قوي‌تر از هر سال در ٢٢ بهمن حاضر شوند

دسته: سیاسی ویژه

محمد تقی بسطامی (رئیس شاخه جوانان کارگزاران گلستان)با جسارت و در شرایطی که اصلاح طلبان منصف به شخصیت خائن و لجوج میر حسین موسوی اقرار کردند در حمایت از او پست اینستاگرامی می گذارد.

دسته: سیاسی ویژه