از سوی استاندار گلستان صورت گرفت

پایگاه عدالت خواهان" از سوی استاندار گلستان یک انتصاب جدید در حوزه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری گلستان صورت گرفت.

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"سرپرست جدید فرمانداری گرگان، در اولین روز کاری خود با حضور در گلزار شهدای امامزاده عبدالله این شهر، با آرمان های امام و شهدا تجدید بیعت کرد

دسته: سیاسی ویژه

مراسم تودیع سید عباس حسینی و معارفه سید ابوالقاسم صفوی "فرماندار گرگان" صبح امروز 31 اردیبهشت ماه در گرگان برگزار شد.

دسته: سیاسی ویژه

صبح امروز

پایگاه عدالت خواهانابوالقاسم صفوی امروز در مراسمی به‌عنوان فرماندار جدید گرگان معرفی شد.

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"این سوء مدیریت شیلات یک شکست استراتژیک برای اقتصاد استان گلستان بشمار می رود. باید گفت پس تلفات فجیع ماهیان خاویاری و حواشی دردآور پس از آن که هم اکنون نیز در دستگاههای نظارتی در حال پیگیریست این شکست مهم اقتصادی نیز خسارت عظیمی را به مجموعه ی استان تحمیل کرده است.

دسته: اقتصادی ویژه

http://edalatgolestan.ir حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه  انقلابی http://edalatgolestan.ir

وقتی از برجام کاملا دوشیده شد و منافعش برای امریکا تمام شد دیگر ضرورت نمی بیند در برجام بماند. چرا بماند؟ دیگر برای امریکا منفعتی ندارد.حال که هسته ای ایران نابود شد دیگر چرا باید بماند؟حالا از برجام خارج می شود و با یک فشار مضاعف با یک طرح جدیدی بنام برجام 2 یعنی برجام موشکی وارد می شود و برجام 2 را کلید می زند

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"مدرس خارج فقه و اصول گفت: متاسفانه امروز یکی که دلش برای رهبری و انقلاب می سوزد قدرت دستش نیست. چرا باید تلویزیون استان شبیه کاباره باشد و نوازنده زندانی در ان بنوازند، امروز جوری شده که ظاهر اسلامی غیر ارزش محسوب شده و کسی که انقلابی و با مردم است یا چادری است منزوی می شود.

دسته: سیاسی ویژه

پایگاه عدالت خواهانسوال اصلی رسانه ها از دو نماینده گرگان و آق قلا در مجلس اینست که چرا برای فرمانداری گرگان فقط روی یک گزینه خاص و سیاسی زوم کرده اند ؟

دسته: سیاسی ویژه

مرکز استان پایگاه فتنه گران می شود ؛

پایگاه عدالت خواهانمنابع موثق از وزارت کشور خبر دادند که کار "ابوالقاسم صفوی" برای فرمانداری گرگان به پایان رسیده و بزودی وی به عنوان "فرماندار گرگان" معرفی می شود .

دسته: سیاسی ویژه

تغییرات گسترده در آموزش و پرورش گلستان؛

پایگاه عدالت خواهانگفته می شود کشیری رئیس آموزش و پرورش گرگان بزودی از سمت خود برکنار و بهجت تربتی نژاد سرپرست دانشگاه فرهنگیان پردیس امام خمینی (ره) جایگزین وی می شود .

دسته: اجتماعی ویژه

پایگاه عدالت خواهان"منابع موثق از سازمان جهاد کشاورزی استان گلستان از تبدیل   تبدیل  شدن شرکت زیر مجموعه جهاد کشاورزی گلستان   به حیات خلوتی برای استخدام های فامیلی و منطقه ای افراد ذی نفوذ پرده برداری کرد.
این منبع در این رابطه افزود:

دسته: اجتماعی ویژه