باید تحقیقا وآماری بپذیریم مدعیانی که امروز با شعار حمایت از بیت امام راحل عظیم الشأن به دنبال تضعیف جایگاه ولایت فقیه هستند جنسشان از همان جنسی است که مرحوم پدرتان بی سابقه عملکرد سیاسی و اقتصادی آنها را در اواخر عمر پر برکتشان مورد مناقشه و نقد شدید قرار دادند.

دسته: مطالب ویژه

،حسب تکلیف شرعی و از موضع کمترین سرباز رهبری، بر خود لازم می دانم مواردی را که دلالتی آشکار بر عدم صلاحیت آقای حسن روحانی برای حضور بعنوان کاندیدا در دوازدهمین دوره ی انتخابات ریاست جمهوری دارد را خدمت آن اعضای...

دسته: مطالب ویژه

در-پشت-پرده-اصلاح-طلبان-رادیکال-گلستان-و-وابسته-به-جریان-فتنه
طی اقدامی غیر دموکراتیک از سوی اصلاح طلبان رادیکال گلستان و وابسته به جریان فتنه نوعی کودتای نرم علیه نیروهای سنتی چپ استان رخ داده است

دسته: مطالب ویژه

بررسی ها نشان می دهد افراد حاضر در جنگ گنبد بلحاظ تعریف مذکور در بند و قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران رزمنده بحساب می آیند نه ایثارگر چراکه اگر بنا بود فرد مزبور بلحاظ قوانین و ایین نامه ها ایثارگر در نظر گرفته شود می بایست مزایای مربوط به ایثارگری در حکم کارگزینی وی لحاظ شود حال آنکه هرگز چنین نبوده است!

دسته: مطالب ویژه

 

وظایف گروه های سیاسی ارزشی و مدعی اصولگرایی بسی دارای اهمیت می باشد.وحدت و از خود گذشتگی از اهم وظایفی می باشد که مدعیان انقلابی گری باید بدان جهت تغییر مدیریت و رویکرد دولت فعلی پایبند باشند تا زمینه ی انتخاب درست و منسجم ملت شریف و ولایت مدار فراهم گردد.

دسته: مطالب ویژه

از همه مهمتر توجه ایی که حضرتعالی به فتنه گران مرفهین بی درد که در خانه های مجلل اشرافی  ده ها میلیونی زندگی می کنند دارید اما به تدبین راه عملی حضرت امام خمینی ره ندارید؟!

دسته: مطالب ویژه

تخلفات گسترده مالی خصوصا در این یکسال اخیر در پروژه های ....به نحوی بوده که کارشناس شجاع، سالم و انقلابی اداره کل بازرسی استان با نام ...گزارشی چهارصفحه ای از تخلفات سنگین میلیاردی سازمان مربوطه را در فقط دو سه پروژه تحت بررسی خود گزارش نمود که با عتاب و خطاب مدیرکل بازرسی استان .... مواجه شد و در نهایت که دیگر نتوانستند جلوی ابعاد بحرانی نشت این اطلاعات را بگیرند، طی ...  اعلام کردند که این هشت میلیارد تومان اضافه ، فقط پرداخت نشود ولی هیچکس بخاطر این تخلف میلیاردی تحت تعقیب قرار نگرفت چراکه  .....معتقدند جناب مسئول تقصیری نداشته و ندارند و اشتباهی شده که برطرف می شود!!!

دسته: مطالب ویژه

تخلفات-کیقبادی-مشاور-معاون-عمرانی-استانداری-گلستاان-در-روز-روشن-و-سکوت-نهادهای-نظارتی

بر اساس اسنادی که این پایگاه در اختیار دارد حقوق و مزایای کیقبادی از طریق سازمان همیاری ها بعنوان حیاط خلوتی برای نورچشمی های سیاسی تأمین می گردد.حال این سوال مطرح می گردد که چه رابطه ای را باید بین اشتغال کیقبادی در معاونت عمرانی استانداری و تأمین اعتبار حقوق و مزایای نامبرده در سازمان همیاری ها بعنوان دستگاهی مجزا  و. .....قائل باشیم؟!

دسته: مطالب ویژه

همانطور که پرواضح است هر تعاونی می بایست تابع اساسنامه یا مرام نامه ی مصوب مجمع عمومی(اعضای عادی تعاونی و سرمایه گذاران) باشد.حال آنکه متأسفانه نگاه های تنگ نظرانه و یا سیاسی جای خود را به تبعیت از قوانین و منافع عموم مردم بعنوان سرمایه گذاران تعاونی داده است بصورت مصداقی می توانیم به وضعیت مملو از تخلف در تعاونی دهیاری های بخش مرکزی گنبد کاوس اشاره نمائیم

دسته: مطالب ویژه

بزرگترین-کارخانه-دارمتخلف-استان-گلستان-از-زندان-آزاد-شد-انتظار-مردم-از-دستگاه-قضایی

اخیرا در  خبر ی مبنی بر یکی از کارخانه دار معروف غله به اتهام سوء استفاده میلیاردی توسط سربازان گمنام اطلاعات سپاه گلستان بازداشت توسط رسانه ها انتشار یافت

دسته: مطالب ویژه