دانشجویان دانشگاه پیام نور اهواز یاد و خاطره دو تن از همکلاسی های شهید خود را در جلسه امتحان گرامی داشتند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

نبرد در شامات به روایت جانبازان مدافع حرم

دیدم یک روز جاسم به خودش رسیده و محاسنش را کوتاه کرده. پرسیدم جاسم خبری شده؟ گفت: می‌خواهم تر و تمیز باشم تا معراج شهدا زحمت نکشه.

دسته: اخبارمدافعان حرم

هذیان‌گویی یک مدعی اصلاح‌طلبی روی دور تند!

پایگاه عدالت خواهان"این افراد فراموش کرده اندکه در دولت اصلاحات هر روز از سایه جنگ و احتمال حمله نظامی به ایران به خود می‌لرزیدند و کوتاه آمدن‌ها و وادادگی‌هایشان نه تنها سایه جنگ را دور نکرد که ایران به محور شرارت هم لقب گرفت.

دسته: اخبارمدافعان حرم

پایگاه عدالت خواهانهفت سال از جنگ نیابتی آمریکا در سوریه گذشته است، جنگی که در ابتدای کار به سمت پیشبرد اهداف یانکی‌ها رفت؛ اما بعد از گذشت مدتی با ورود محور مقاومت به این جنگ قواعد، این بازی عبری - غربی - عربی تغییر کرد و برگ برنده در اختیار دولت و ملت سوریه قرار گرفت.

دسته: اخبارمدافعان حرم

پایگاه عدالت خواهان"ظاهرا اختلال در دستگاه فرهنگی تا جایی است که حامیان اغتشاشگران از نظر این دستگاه مصونیت دارند و برخی از مدیران سازمان سینمایی کشور هم مجوز دارند در فضای مجازی علنا از پروژه ضداسلامی و ضدایرانی مثل «دختران خیابانی» حمایت نمایند و همچنان در صندلی مدیریت جا خوش کنند!

دسته: اخبارمدافعان حرم

گفتنی است میلانی و حاتمی به حمایت از تروریست‌ها و اغتشاشگران پرداختند. میلانی از شهدای مدافع حرم، به عنوان کشته‌شده‌های هدف اعتراض مردم ایران نام برده است!

دسته: اخبارمدافعان حرم

در پی اظهارات اخیر لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین درخصوص حمایت از اغتشاشگران، مادر یکی از مدافعان حرم دادخواستی علیه این حرکت او تنظیم کرد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اول احساس می کردم استخوان هایم آب می شوند و اصلا متوجه نشدم که چه جوری خودم را به خانه رساندم.به مادرش چیزی نگفتم و موقعی که خواستم نماز شب را بخوانم سجده شکر بجا آوردم. خدا را شکر کردم چون زمانی که خودم در افغانستان با کمونیست ها می جنگیدم، خیلی از همرزمانم دینشان را فروختند و راهشان عوض شد، ولی من نه تنها راهم تغییر نکرد، حتی پسرم را هم در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) تقدیم کرده بود

دسته: اخبارمدافعان حرم

حسن شمشادی خبرنگار و فعال رسانه ای با انتشار عکسی از یک فرزند شهید مدافع حرم در اینستاگرام، دلنوشته ای را تقدیم مردم و مسئولین کرده و از مردم خواسته با خانواده شهدا مهربانتر باشند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

هر سه نفر بالای سر آقا مرتضی بودیم. شروع به حرف زدن کردم. گفتم سلام آقا مرتضی دل مان خیلی برایت تنگ شده؟ نفیسه هم گفت بابا جان می گویند شهدا زنده اند، اگر هستی به ما یک نشانه بده...

دسته: اخبارمدافعان حرم

این برنامه که با اجرای شاهین جمشیدی برگزار شد واز بازیگران و خواننده های مشهور نیز در این برنامه دعوت شده بود، در بخش های انتهایی برنامه از جانباز مدافع حرم، امیرحسین حاجی نصیری نیز به عنوان مهمان دعوت به عمل آمد. اما در بخشی از برنامه ، مجری خطاب به وی گفت: "خب! بیشتر از این یلدامون رو غمناک نکنید!"

دسته: اخبارمدافعان حرم

"مهدی قره محمدی" از پاسداران یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل آمد.

دسته: اخبارمدافعان حرم