هر سه نفر بالای سر آقا مرتضی بودیم. شروع به حرف زدن کردم. گفتم سلام آقا مرتضی دل مان خیلی برایت تنگ شده؟ نفیسه هم گفت بابا جان می گویند شهدا زنده اند، اگر هستی به ما یک نشانه بده...

دسته: اخبارمدافعان حرم

این برنامه که با اجرای شاهین جمشیدی برگزار شد واز بازیگران و خواننده های مشهور نیز در این برنامه دعوت شده بود، در بخش های انتهایی برنامه از جانباز مدافع حرم، امیرحسین حاجی نصیری نیز به عنوان مهمان دعوت به عمل آمد. اما در بخشی از برنامه ، مجری خطاب به وی گفت: "خب! بیشتر از این یلدامون رو غمناک نکنید!"

دسته: اخبارمدافعان حرم

"مهدی قره محمدی" از پاسداران یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل آمد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

برای اولین بار منتشر می شود

ناگفته هایی از حضور مستمر حاج قاسم سلیمانی در طول هفت سال جنگ سوریه و زخمی شدن ایشان در یکی از عملیات ها برای نخستین بار در رسانه ها بیان می شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

جریان تکفیر برای مبارزه با روسیه در عراق و سوریه راه اندازی نشد.لذا جنس وتلقی ما از پیروزی با تلقی روسها متفاوت است.ایرانی ها؛عراقی ها،سوریها؛لبنانی ها؛ افغانی ها و پاکستانی ها سر کسانی را کوبیدند که آمده بودند آنان را نابود کنند و این شامل حال روسها نمی شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش انجام شد

فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به محضر مقام معظم رهبری با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش، رهبری حکیمانه ایشان و پایداری ملت، دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و مجاهدین و شهدای مدافع حرم از دیگر کشورهای اسلامی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.

دسته: اخبارمدافعان حرم

دو ماه پس از وعده سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه، داعش حالا نابود شده و دیگر حکومتی ندارد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

در حالی که در اواخر شهریور ماه سرلشکر سلیمانی نابودی داعش را تا دو ماه دیگر وعده داده بود؛ پس از کشور عراق، شهر «البوکمال» نیز به عنوان آخرین پناهگاه داعش در سوریه آزاد شد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

قابل توجه مردم و مسئولان:

همانند شهيد حسين ميرزايي كه هنوز مادرش نتوانسته به زيارت مزارش برود، هستند خانواده‌هاي ديگري كه در حسرت ديدار سنگ مزار فرزندشان روزشماري مي‌كنند. يا خانواده شهيد سيد ضياء حسيني عنوان مي‌داشتند مدتي از سرنوشت فرزندشان بي‌خبر بودند و يك روز به صورت اتفاقي ديگر پسرشان در يك هيئت مذهبي شاهد گرداندن تابوتي با نام شهيد سيد ضياء حسيني مي‌شود. پيگير مي‌شوند و ...

دسته: اخبارمدافعان حرم

در واقع در مواجهه با شهادت شهید حججی و ادامه این جریان در داخل کشور، شاهد وحدت و همدلی بی‌سابقه مردم طی چند سال اخیر بودیم؛ دیگر اهمیت نداشت که این شهید به چه کسی رای داده یا نماد کدام جریان سیاسی در کشور است، اکنون فرزند همه مردم ایران است و در دفاع از کشور به شهادت رسیده است.

دسته: اخبارمدافعان حرم