پیکر مطهر مدافع حرم شهید "حمزه کاظمی" پس از یک سال انتظار به کشور بازگشت.

دسته: اخبارمدافعان حرم

برخی منابع تروریستی از شهادت حسن شمشادی در میدان های نبرد سوریه خبر داده اند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اما همسرم در رفتنش آن‌قدر مطمئن بود كه چون ديد از هرمزگان اعزامش نمي‌كنند، اين در و آن در زد و از سيستان اعزام گرفت. ظاهراً چند نفر از دوستانش از آنجا تماس گرفته بودند كه نيروهاي داوطلب مردمي را از اينجا راحت‌تر مي‌برند و عبدالحميد هم با عنوان اين كه اهل سيستان است، چند روزي به آن جا رفت و اعزام گرفت. جالب است كه در مراسم تشييع پيكرش، يكي از فرماندهانش مي‌گفت: «زمان جنگ شناسنامه‌ها را دست‌كاري مي‌كردند و حالا محل سكونت را!»

دسته: اخبارمدافعان حرم

*کار سوریه تقریباً تمام شده بود/ * بشار و حاکمیت حزب بعث تا گردن در باتلاق غرق شده‌اند و این‌قدری نمانده است تا از بین بروند/ *سال 1389 دمشق محاصره شده و قرار بود [تروریستها]حمله سراسری به دمشق را آغاز کنند/ *اسفند 1391 تروریست‌ها کاملاً به نقطه پیروزی نزدیک شده بودند. آنها با حمایت همه‌ جانبه عربستان، قطر .... توانسته بودند حلقه محاصره را تنگ‌تر و به کاخ ریاست جمهوری سوریه در دمشق نزدیک شوند/ *نقشه را به سردار سلیمانی دادیم ....

دسته: اخبارمدافعان حرم

غلامعلی قلی‌زاده که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شده بود حین مبارزه با تروریست‌های تکفیری به شهادت رسید. به گزارش «میزان»، سردار غلامعلی قلی‌زاده که از رزمندگان قدیمی هشت سال جنگ تحمیلی نیز بود،

دسته: اخبارمدافعان حرم

آئین بزرگداشت نخستین سالگرد شهید محمدرضا علیخانی از شهدای مدافع حرم باغملک با حضور پرشور مردم در روستای طلاور باغملک برگزار شد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

یکر شهید یاسین رحیمی از مدافعان حرم حضرت زینب(س) صبح پنجشنبه درمشهد تشییع و تدفین شد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

سردار حسن اکبری که برای دفاع از حرم حضرت زینب(س) عازم سوریه شد و سرانجام در حالی که فرماندهی گردان تخریب را در «تدمر» بر عهده داشت حین مبارزه با تروریست های تکفیری به شهادت رسید.

دسته: اخبارمدافعان حرم