مراسم تشییع پیکر شهید مدافع حرم مصطفی زال نژاد روز پنجشنبه با حضور پرشور مردم در آمل‎ برگزار شد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اعضای خانواده شهید مدافع حرم، مهدی نعمایی با پیکر شهید در معراج شهدای مرکز برای آخرین بار وداع کردند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

سخنرانی فرمانده دانشگاه امام حسین(ع)، مداحی ذاکر اهل بیت(ع) ابوالفضل بینائیان و اجرای نوجوان هنرمند عرفان فولادیان از جمله برنامه های مراسم نخستین سالگرد شهادت کبوتر خونین بال مدافع حرم الله شهید سعید علیزاده بود که با حضور فرمانده تیپ ۱۲ حضرت قائم آل محمد (عج) استان سمنان، فرمانده سپاه ناحیه دامغان، روحانیان، نیروهای نظامی و انتظامی، ایثارگران و بسیجیان، خانواده معظم شهدا و دیگر دلدادگان فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

مراسم وداع با پیکر یکی از شهدای مدافع حرم در استان البرز تشییع می شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

مقدار زیادی دلار با خودمان داشتیم که اگر آمریکایی‌ها آنها را پیدا می‌کردند می‌توانستند حاج حمید را شناسایی کنند. آمریکایی‌ها برای سر حاج حمید جایزه تعیین کرده بودند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

پیکر مطهر مدافع حرم شهید "حمزه کاظمی" پس از یک سال انتظار به کشور بازگشت.

دسته: اخبارمدافعان حرم

برخی منابع تروریستی از شهادت حسن شمشادی در میدان های نبرد سوریه خبر داده اند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اما همسرم در رفتنش آن‌قدر مطمئن بود كه چون ديد از هرمزگان اعزامش نمي‌كنند، اين در و آن در زد و از سيستان اعزام گرفت. ظاهراً چند نفر از دوستانش از آنجا تماس گرفته بودند كه نيروهاي داوطلب مردمي را از اينجا راحت‌تر مي‌برند و عبدالحميد هم با عنوان اين كه اهل سيستان است، چند روزي به آن جا رفت و اعزام گرفت. جالب است كه در مراسم تشييع پيكرش، يكي از فرماندهانش مي‌گفت: «زمان جنگ شناسنامه‌ها را دست‌كاري مي‌كردند و حالا محل سكونت را!»

دسته: اخبارمدافعان حرم