سرمربی پرسپولیس در ابتدای بازی با سیاه‌جامگان به شکلی متفاوت به شهید حججی ادای احترام کرد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

فیلم جدید عملیات انتقام شهید حججی | در تصاویر منتشر شده از عملیات انتقام شهید حججی، آتش سنگین نیروهای سپاه قدس علیه داعش دیده می شود. به گزارش رسانه های منطقه ای، نیروهای ایرانی سپاه در منطقه حمیمه در حومه حمص این بار به طور مستقیم وارد نبرد با داعش شده اند. فیلم جدید عملیات محسن حججی را در ادامه می بینید...

دسته: اخبارمدافعان حرم

محسن ماقبل از شهادتش ضربه سنگینی به تروریست‌ها وارد کرده و خدا فقط می‌داند که چندتایی را آن روز هلاک کرد. این جمله‌اش هیچ‌وقت یادم نمی‌رود که به فرمانده می‌گفت حاجی هر کاری که دستور بدید من انجام می‌دهم فقط شما به من بگو کجا را باید بزنم.

دسته: اخبارمدافعان حرم

مجری این برنامه در معرفی شهید محسن حججی او را یک امام حسینی قمه زن معرفی کرد و اعلام کرد این جوانان قمه زن هستند که این روزها در دفاع از حضرت زینب (س) فعالیت می کند. البته این شبکه در حالی تلاش کرده با دروغ قمه زن بودن این شهید برای خویش جایگاه کسب نماید که حرفی از بسیجی بودن او به میان نیاورده است

دسته: اخبارمدافعان حرم

فرمانده لشکر 8 نجف اشرف گفت: روز یکشنبه هفته گذشته هواپیماهای آمریکایی یکی از مقرهای حوالی منطقه اسارت شهید حججی که گردان حشدالشعبی حضور داشته را بمباران می‌کند و 30 نفر در این حمله شهید می‌شوند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

خانواده شهید حججی که شب گذشته وارد مشهد شدند امروز با حجت الاسلام و المسلمین رئیسی دیدار کردند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

با گذشت بیش از یک هفته از شهادت شهید:

مردم طی این روزها به هر نحو ممکن ارادت خویش را به این فرزند راستین امام(ره) و رهبری و انقلاب اسلامی نشان دادند اما متاسفانه ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران که به هر مناسبتی پستی در پیج اینستاگرام و توئیتر خویش منتشر می کنند این بار ترجیح دادند از کنار این واقعه مهم به سادگی عبور نمایند؟!

دسته: اخبارمدافعان حرم

وقتی وزارت ارشاد فقط تذکر می دهد

در حالی که چند روز قبل روزنامه قانون در اقدامی وقیح مدافعان حرم را مورد هتاکی قرار داده بود و تنها یک تذکر از معاونت مطبوعاتی وزارت ارشاد گرفته بود، اینبار ورق دیگری از وقاحت خود را رونمایی کرد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

حضور یکی از همسنگران با پرچم تبرکی حرم حضرت رقیه و تربت کربلا در منزل شهید مدافع حرم محسن حججی

دسته: اخبارمدافعان حرم

 

یکی از دلیرمردان غیور شهر کوت عبدالله شهرستان کارون در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س) و حضرت رقیه(س) به شهادت رسید.

دسته: اخبارمدافعان حرم

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پیامی به مناسبت شهادت مدافع حرم «محسن حججی» تاکید کرد که انتقام جمهوری اسلامی ایران از تکفیری‌ها بسیار سخت خواهد بود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

عضو حزب بر انداز و منحله مشارکت و نماینده اصلاح‌طلب مجلس ششم به شهدای مدافع حرم اهانت کرد.

دسته: اخبارمدافعان حرم