پایگاه عدالت خواهان"ظاهرا اختلال در دستگاه فرهنگی تا جایی است که حامیان اغتشاشگران از نظر این دستگاه مصونیت دارند و برخی از مدیران سازمان سینمایی کشور هم مجوز دارند در فضای مجازی علنا از پروژه ضداسلامی و ضدایرانی مثل «دختران خیابانی» حمایت نمایند و همچنان در صندلی مدیریت جا خوش کنند!

دسته: اخبارمدافعان حرم

گفتنی است میلانی و حاتمی به حمایت از تروریست‌ها و اغتشاشگران پرداختند. میلانی از شهدای مدافع حرم، به عنوان کشته‌شده‌های هدف اعتراض مردم ایران نام برده است!

دسته: اخبارمدافعان حرم

در پی اظهارات اخیر لیلا حاتمی در جشنواره فیلم برلین درخصوص حمایت از اغتشاشگران، مادر یکی از مدافعان حرم دادخواستی علیه این حرکت او تنظیم کرد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

اول احساس می کردم استخوان هایم آب می شوند و اصلا متوجه نشدم که چه جوری خودم را به خانه رساندم.به مادرش چیزی نگفتم و موقعی که خواستم نماز شب را بخوانم سجده شکر بجا آوردم. خدا را شکر کردم چون زمانی که خودم در افغانستان با کمونیست ها می جنگیدم، خیلی از همرزمانم دینشان را فروختند و راهشان عوض شد، ولی من نه تنها راهم تغییر نکرد، حتی پسرم را هم در راه دفاع از حرم اهل بیت(ع) تقدیم کرده بود

دسته: اخبارمدافعان حرم

حسن شمشادی خبرنگار و فعال رسانه ای با انتشار عکسی از یک فرزند شهید مدافع حرم در اینستاگرام، دلنوشته ای را تقدیم مردم و مسئولین کرده و از مردم خواسته با خانواده شهدا مهربانتر باشند.

دسته: اخبارمدافعان حرم

هر سه نفر بالای سر آقا مرتضی بودیم. شروع به حرف زدن کردم. گفتم سلام آقا مرتضی دل مان خیلی برایت تنگ شده؟ نفیسه هم گفت بابا جان می گویند شهدا زنده اند، اگر هستی به ما یک نشانه بده...

دسته: اخبارمدافعان حرم

این برنامه که با اجرای شاهین جمشیدی برگزار شد واز بازیگران و خواننده های مشهور نیز در این برنامه دعوت شده بود، در بخش های انتهایی برنامه از جانباز مدافع حرم، امیرحسین حاجی نصیری نیز به عنوان مهمان دعوت به عمل آمد. اما در بخشی از برنامه ، مجری خطاب به وی گفت: "خب! بیشتر از این یلدامون رو غمناک نکنید!"

دسته: اخبارمدافعان حرم

"مهدی قره محمدی" از پاسداران یگان صابرین نیروی زمینی سپاه پاسداران در نبرد با تروریست های تکفیری در سوریه به فیض شهادت نائل آمد.

دسته: اخبارمدافعان حرم

برای اولین بار منتشر می شود

ناگفته هایی از حضور مستمر حاج قاسم سلیمانی در طول هفت سال جنگ سوریه و زخمی شدن ایشان در یکی از عملیات ها برای نخستین بار در رسانه ها بیان می شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

جریان تکفیر برای مبارزه با روسیه در عراق و سوریه راه اندازی نشد.لذا جنس وتلقی ما از پیروزی با تلقی روسها متفاوت است.ایرانی ها؛عراقی ها،سوریها؛لبنانی ها؛ افغانی ها و پاکستانی ها سر کسانی را کوبیدند که آمده بودند آنان را نابود کنند و این شامل حال روسها نمی شود.

دسته: اخبارمدافعان حرم

با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش انجام شد

فرمانده نیروی قدس سپاه در پیامی به محضر مقام معظم رهبری با اعلام پایان سیطره شجره خبیثه داعش، رهبری حکیمانه ایشان و پایداری ملت، دولت، ارتش و نیروهای مردمی عراق و سوریه و مجاهدین و شهدای مدافع حرم از دیگر کشورهای اسلامی را عامل پیروزی جبهه مقاومت دانست.

دسته: اخبارمدافعان حرم