رئیس سازمان رسانه‌ای صبا:

قم- مدیر شبکه‌ هدهد با بیان اینکه دارای بزرگ‌ترین سرویس کودک اینترنتی کشور هستیم گفت: به زودی تمام کودکان ایرانی می‌توانند برنامه‌های شبکه هدهد را بدون ماهواره دریافت کنند.

دسته: فرهنگی روز

میزگرد با نسخه‌شناسان روس؛

قاچاق نسخ خطی قدیمی و ارزشمند به خارج از کشور، به بازاری پررونق برای سودجویان تبدیل شده؛ طوری که دولت بودجه‌ای قابل توجه برای خرید این نسخ در داخل تخصیص داده است.

دسته: فرهنگی روز

حاشیه‌ای از دیدار شاعران با رهبر انقلاب

محمد مهدی سیار روایتی خواندنی از ماجرای شعرخوانی شب گذشته خود در محضر رهبر انقلاب اسلامی بیان کرد.

دسته: فرهنگی روز

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شعرا در شام میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام:

جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای هندوستان، افغانستان و ترکیه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دسته: فرهنگی روز

داوود غفارزادگان می‌گوید دست‌اندرکاران نشر و ادبیات این روزها به جای اینکه بیشتر آدم ادبیات باشند آدم کاسبی و بیزینس و بازار هستند و نویسنده جوان توان مقابله با آنها را معمولا ندارد.

دسته: فرهنگی روز

محمود شهریاری

محمود شهریاری مجری باسابقه درباره برنامه «ماه عسل» بیان کرد که رویکرد فعلی آن را نمی پسندد و اعتقاد دارد که این شیوه بیشتر سوءاستفاده از احساسات رقیق شده مخاطب است.

دسته: فرهنگی روز

مدیر شبکه سه در پاسخ به فارس:

مدیر شبکه سه سیما از تحولات بسیار جدی در ساختار و محتوای سری جدید برنامه تلویزیونی «هفت» خبر دارد.

دسته: فرهنگی روز

بازار فست فود یا غذاهای فوری طی دو دهه اخیر به سرعت رو به توسعه بوده و در ایران نیز با رشد روزافزونی مواجه شده‌ است به طوری که ارزش بازار داخلی آن حدود ۱۶هزار میلیارد تومان برآورده شده است.

دسته: فرهنگی روز

فیفا علیه فدراسیون وارد عمل می‌شود؛

یکی از بازیکنان فوتبال ایران به دلیل اینکه همسرش یک مدل است و عکس‌های وی در فضای مجازی منتشر می‌شود دچار محرومیت شد.

دسته: فرهنگی روز

رضا داوری اردکانی:

داوری اردکانی گفت: عزت الله فولادوند در این چهل یا پنجاه سال اخیر تمام تلاش خود را صرف فلسفه کرده است. امروز دانشجویان فلسفه مدیون ایشانند.

دسته: فرهنگی روز