سریالی که با حضور بازیگر مسئله‌دار تهیه شده، دارای مشکلات اساسی محتوایی است که به نظر می‌رسد حاکی از یک شیطنت رسانه‌ای باشد. اتفاقی که با توجه به سوءسابقه یکی از نویسندگان آن در مخالفت با نظام اسلامی اصلا عجیب نیست.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"یک طلبه مسجد فاطمیه کیان‌پارس اهواز، پس از اقدام به نهی از منکر جوانی در پارک، مورد هجوم چند فرد ناشناس قرار گرفت.

دسته: فرهنگی روز

رئیس تبلیغات اسلامی گرگان:

پایگاه عدالت خواهان"رئیس اداره تبلیغات اسلامی گرگان از برگزاری مراسم لیالی قدر در بیش از 200 مسجد شهر و روستاهای این شهرستان خبر داد.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهانحاتم بخشی مدیریت شهری در ضیافت افطار از جیب چه کسانی؟+عکس مهمانی و ضیافت در ماه مبارک رمضان در سازمان‌ها و نهادهای دولتی و عمومی یک رسم همیشگی است ولی شهرداری تهران امسال از آن منع شده بود.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان" راه باریک است. من حضرت امام را خواب دیدم فرمود به دوستان بگویید که من از صراط رد شدم، امّا کار خیلی مشکل است. قصّه شوخی نیست.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"«ناصر ملک مطیعی» بازیگر معروف ایرانی درگذشت + عکس | ناصر ملک مطیعی بازیگر سینمای ایران درگذشت. ناصر ملک‌مطیعی متولد ۱۳۰۹ کارگردان و بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی پیش از انقلاب بود. پس از انقلاب ۱۳۵۷ و تغییر چارچوب‌های حاکم بر سینمای ایران، ملک‌مطیعی، هم چون فردین و بهروز وثوقی، جایی در سینمای پس از انقلاب نداشت و زمینه ادامه فعالیت هنری او فراهم نشد

دسته: فرهنگی روز

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"عمو موسی بعد از ماه ها معالجه به دلیل سن و وزن بالا و عدم پذیرش بدن او نسبت به تغییرات متاسفانه عمو موسی از دنیا رفت(روحش شاد).

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"آیت‌الله بهجت در کودکی تحت تربیت پدری چنین که دلسوخته اهل بیت علیهم‌السلام به ویژه سید‌الشهداء علیه السلام بود، و نیز با شرکت درمجالس حسینی و بهره مندی از انوار آن بارآمد. ازهمان کودکی از بازیهای کودکانه پرهیز می‌کرد و آثار نبوغ و انوار ایمان در چهره‌اش نمایان بود، و عشق فوق‌العاده به کسب علم و دانش در رفتارش جلوه‌گر.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهاناین اتفاق بار دیگر نشان داد طیف غرب‌پرست سینمای ایران منفعل از جریان رسانه‌ای غرب به پادویی برای آنها تبدیل شده و از استانداردهای دوگانه رنج می‌برد. استانداردهایی که در آن خون غربیان همیشه رنگین‌تر از مردم مظلوم جهان و مسلمانان است.

دسته: فرهنگی روز

به گزارش پایگاه عدالت خواهانمراسم فرش قرمز فیلم «سه‌رخ» در جشنواره کن بدون حضور کارگردان و با حضور بهناز جعفری و پوشش عجیب یکی از بازیگر‌های این فیلم برگزار شد.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"تصویری که "بهاره رهنما"، بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون، در استوری اینستاگرامش منتشر کرده است را مشاهده می کنید.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"قائم‌مقام آیت‌الله مصباح‌یزدی در مؤسسه آموزشی و پژوهشی امام خمینی(ره) قم، با بیان این که بر اساس قانون، قوه‌قضائیه باید تلگرام را فیلتر می‌کرد، گفت: رئیس‌جمهور حق مخالفت با فیلترینگ تلگرام را ندارد.

دسته: فرهنگی روز

رباره پست اینستاگرامی روحانی درباره فیلترینگ تلگرام

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"طی نشدن مراحل قانونی امور اجرایی که با استفاده از ابزار قهریه و قضاییه صورت بگیرد، در تعارض با شعار «استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی» و در نقطه مقابل دموکراسی قرار دارد. اگر در عالی‌ترین سطح نظام، تصمیمی برای محدود کردن یا مسدودسازی ارتباطات مردم گرفته شده است، باید صاحبان واقعی این کشور که مردم هستند در جریان امور قرار بگیرند.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"کدام بیماران نباید روزه بگیرند؟ | روزه داری در ماه رمضان یکی از عبادات تاکید شده در دین است، اما این عبادت موکد نیز در مواردی از دوش فرد برداشته و حتی حرام می شود. یکی از مهمترین مواردی که مانع از روزه گرفتن در ماه رمضان می شود، بیماری است. در این مطلب، بیماری هایی که مانع از روزه گرفتن اند را معرفی می کنیم

دسته: فرهنگی روز

 

پایگاه عدالت خواهانحکم خوانندگی زن ، نظر مراجع تقلید و پاسخ به سوالات مختلف درباره گوش دادن به صدای موسیقی زن را در این گزارش دنبال کنید.

دسته: فرهنگی روز

سوگ عضو شورای شهر برای دیکتاتور پهلوی:

پایگاه عدالت خواهانگویا جواد حق‌شناس با تاریخ هم آشنایی ندارد که دست‌کم بداند، رضاخان در جایگاه یک دیکتاتور دست‌نشانده، اولین شاهی است که حجاب از سر زن مسلمان ایرانی برداشت، باعث تجزیه ایران در سال 1316 شد، بیش از 24هزار زندانی را به قتل رساند، ایرانیان مسلمان را در مسجد گوهرشاد قتل‌عام کرد، روزنامه‌نگاران منتقد سیاست‌های ضدایرانی را به بند و شکنجه و قتل رساند و ...

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهانعلی کاوه عکاس پیشکسوت خاطره گرفتن عکسی را بیان کرد که در جیب همه ایرانی‌ها وجود دارد.

دسته: فرهنگی روز

پایگاه عدالت خواهان"مشکل این جماعت که درسشان را از فراری هایی چون کدیور می گیرند،دین است! هرچند که ظاهری دینی داشته باشند و یا بخواهند خود را پشت این موضوع مخفی کنند که منطورشان از نقد دین، دین حاکم در جامعه امروز است!

دسته: فرهنگی روز

گردونه هنرنمایی سلبریتی ها چرخید و مجددا نوبت به حمید فرخ نژاد رسید. این بار آقای بازیگر به بهانه خبر جعلی کشف مومیایی جسد رضاخان خائن، شاه اول پهلوی که منشا فساد و عقب افتادگی گسترده ملت ایران شد در پستی عجیب نوشته است که «رضاخان منشا خدمات ارزنده ای برای کشور بوده است!»

دسته: فرهنگی روز