متقاضیان جذب هیات علمی که دارای شرایط لازم بوده ولی توسط دانشگاه ها پذیرش نشده اند درخواست خود را در فرم سایت دبیرخانه هیات عالی جذب ثبت کنند تا مجدد تقاضای آنها بررسی شود.

دسته: فرهنگی روز

معاونت هنری دست به جیب شد

دو اثر از هفتمین حراج تهران توسط معاونت هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران خریداری شد.

دسته: فرهنگی روز

امیر متوسلیان:

برادر سردار جاویدالاثر احمد متوسلیان می‌گوید: سوال من از دولت و وزارت خارجه اینست که در این ۳۵ سال با مطالبه‌ای که از اسرائیل دارید چه کرده‌اید؟

دسته: فرهنگی روز

نشست خبری مسابقه بین المللی کارتون و کاریکاتور «ترامپیسم» در حالی صبح امروز ۱۰ تیرماه برگزار شد که اختتامیه این مسابقه و معرفی برگزیدگان ۱۲ تیرماه در حوزه هنری برگزار می شود.

دسته: فرهنگی روز

رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس:

علی اصغر جعفری رییس سازمان هنری و امور سینمایی دفاع مقدس اهم فعالیت های این سازمان در حوزه های مختلف هنری تا پایان سال ۹۶ را تشریح کرد.

دسته: فرهنگی روز

رئیس سازمان رسانه‌ای صبا:

قم- مدیر شبکه‌ هدهد با بیان اینکه دارای بزرگ‌ترین سرویس کودک اینترنتی کشور هستیم گفت: به زودی تمام کودکان ایرانی می‌توانند برنامه‌های شبکه هدهد را بدون ماهواره دریافت کنند.

دسته: فرهنگی روز

میزگرد با نسخه‌شناسان روس؛

قاچاق نسخ خطی قدیمی و ارزشمند به خارج از کشور، به بازاری پررونق برای سودجویان تبدیل شده؛ طوری که دولت بودجه‌ای قابل توجه برای خرید این نسخ در داخل تخصیص داده است.

دسته: فرهنگی روز

حاشیه‌ای از دیدار شاعران با رهبر انقلاب

محمد مهدی سیار روایتی خواندنی از ماجرای شعرخوانی شب گذشته خود در محضر رهبر انقلاب اسلامی بیان کرد.

دسته: فرهنگی روز

رهبر انقلاب در دیدار جمعی از شعرا در شام میلاد امام حسن مجتبی علیه‌السلام:

جمعی از اهالی فرهنگ، استادان شعر و ادب فارسی و شاعران جوان و پیشکسوت کشور و تعدادی از شاعران از کشورهای هندوستان، افغانستان و ترکیه با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند.

دسته: فرهنگی روز

داوود غفارزادگان می‌گوید دست‌اندرکاران نشر و ادبیات این روزها به جای اینکه بیشتر آدم ادبیات باشند آدم کاسبی و بیزینس و بازار هستند و نویسنده جوان توان مقابله با آنها را معمولا ندارد.

دسته: فرهنگی روز