مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با اشاره به دستگیری ده تفنگدار متجاوز آمریکایی در جزیره فارسی گفت: خلیج فارس و تنگه هرمز یک آبراه بین‌المللی بوده و حفاظت از آن به عهده کشور‌های منطقه است و حضور نیرو‌های بیگانه، آمریکا و ائتلاف غرب نوعی تعدی و تجاوز به حقوق کشور‌های منطقه است. بر اساس آموزه‌های دینی و اعتقادی ما، تحمل تجاوز بیگانه غیر قابل قبول است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"حجت‌الاسلام عبدالنبی صداقت در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به روز ٢٢ دی ٩٤ - سالروز دستگیری ده تفنگدار متجاوز آمریکایی در جزیره فارسی - اظهار کرد: خلیج فارس و تنگه هرمز یک آبراه بین‌المللی بوده و حفاظت از آن به عهده کشور‌های منطقه است و حضور نیرو‌های بیگانه، آمریکا و ائتلاف غرب نوعی تعدی و تجاوز به حقوق کشور‌های منطقه است. بر اساس آموزه‌های دینی و اعتقادی ما، تحمل تجاوز بیگانه غیر قابل قبول است.

وی با بیان اینکه پاسداران در طول ۴۰ سال پیروزی انقلاب اسلامی در دفاع از این انقلاب و دستاوردهایش لحظه‌ای تردید و درنگ به خود راه نداده و با اتکال به خداوند در صحنه نبرد حضور دارند، عنوان کرد: برخورداری دشمن از تجهیزات و سلاح‌های پیشرفته، در اراده آهنین برگرفته از معنویت و روحیه جهاد و شهادت طلبی پاسداران هیچ گونه خللی نمی‌تواند ایجاد کند.

 

 

تحمل تجاوز بیگانه غیر قابل قبول است/ رضایت مقام معظم رهبری، مؤید موفقیت و انجام صحیح مأموریت در سپاه است


مسئول نمایندگی ولی فقیه در نیروی دریایی سپاه با اشاره به وجود قدرت ایمان در نیرو‌های مسلح ایران از جمله سپاه، تاکید کرد: با توجه به نقش مهم و اساسی سپاه پاسداران در حفظ و تداوم ارزش‌های انقلاب اسلامی، تأکید بر معنویت و روحیه دینی و انقلابی همواره در صدر برنامه‌های سپاه قرار دارد و سپاه به عنوان یک نیروی نظامی با تأسی به آیه "واعدوا لهم ماستطعتم من قوه" علاوه بر استفاده از تجهیزات نظامی به آمادگی معنوی به عنوان اصلی‌ترین مؤلفه قدرت سپاه توجه ویژه داشته و همواره رمز پیروزی خود را در حفظ و افزایش روحیه دینی و انقلابی در کنار پیشرفت نظامی می‌داند.

حجت الاسلام صداقت با بیان اینکه ولایتمداری و تبعیت از حضرت آیت الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا، اصلی‌ترین و اساسی‌ترین انگیزه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، گفت: پاسداران در طول دوران تشکیل سپاه و در همه صحنه‌های انقلاب اسلامی تمام تلاش و کوشش خود را برای کسب رضایت، ولی امر مسلمین به کار گرفته اند.

وی در پایان با بیان اینکه لبخند رضایت، ولی فقیه یعنی خشنودی خدا، خاطرنشان کرد: رضایت مقام معظم رهبری که در حقیقت رضایت خداست، مؤید موفقیت و انجام صحیح مأموریت در سپاه است.

انتهای پیام/

 

 

 

 نوشتن دیدگاه