چریک‌های فدایی خلق و تیم بیژن جزنی بود. آنها با الگو گرفتن از آنچه که در کوبا اتفاق افتاد و فیدل کاسترو این کشور را از دست طرفداران امریکا آزاد کرد شروع به فعالیت کردند.

دسته: سیاسی روز

گزارش؛

 

اعمال تحریم های ظالمانه علیه نظام اسلامی، بیانگر این واقعیت است که در زمان کنونی نقطه جهش انقلاب اسلامی ایران به قله های پیشرفت، همان نقطه اقتصادی است. بی دلیل نیست که دشمنان نیز همه ی سرمایه و همت خویش را در همین امر متمرکز ساخته و برای به چالش کشیدن این نظام گذرگاه اقتصادی را برگزیده اند.

دسته: سیاسی روز

به دعوت پوتین

 رییس جمهوری ایران برای دیداری رسمی و به دعوت رییس جمهوری روسیه، بعد از ظهر دوشنبه تهران را به مقصد مسکو ترک کرد.

دسته: سیاسی روز

آیت الله رئیسی:

تولیت آستان قدس رضوی با تاکید بر اعتماد به نیروهای متخصص، گفت: راهکار حفظ استقلال اقتصادی، اقتصاد مقاومتی است.

دسته: سیاسی روز

محسن رضایی:

 

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حوزه‌های اقتصادی و صنعتی و یا روابط خارجی هنوز نتوانسته‌ایم به شکوفایی برسیم و این عرصه نیازمند یک انقلاب اقتصادی است.

دسته: سیاسی روز

وزیر نفت دولت دهم:

 

وزیر نفت دولت دهم با تاکید بر اینکه دولت پاسخ معتبری به حل مشکلات مردم در مسائل معیشتی و اقتصادی نداده است، گفت: پاشنه آشیل دولت در وجود ضعف‎هایش است دولت نتواسته به آنچه وعده کرده، درصدی هم عمل کند.

دسته: سیاسی روز

رسانه رسمی چین:

خبرگزاری رسمی چین در گزارشی اعلام که سفر حسن روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران به روسیه یک دیدار تاریخی است که روند رو به گسترش روابط دو کشور را تحکیم خواهد بخشید.

دسته: سیاسی روز

صدیقی در خطبه‌های نمازجمعه تهران:

 

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه مشکلات به دلیل ضعف مدیریت‌ها هنوز ادامه دارد، گفت: باید مدیران انقلابی، متدین، کارآمد، شجاع و پرکار در رأس امور قرار گیرند.

دسته: سیاسی روز

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" حجت‌الاسلام و المسلمین حسن روحانی رئیس جمهور صبح امروز در مجموعه تله کابین توچال حضور یافت.

 

/ عصرخبر

 

 

اسحاق جهانگیری عکسی از سردار سلیمانی را در اولین روز های سال نو در منزل مادرش منتشر کرد.

دسته: سیاسی روز