پایگاه عدالت خواهان"بازخوانی کتاب خاطرات هسته ای آقای روحانی و بیان نقض عهدهای مکرر کشورهای اروپایی در مذاکرات سالهای 82 تا 84 که خود آقای روحانی رئیس تیم مذاکره کننده بود، بهترین سندی است که امروز می تواند مورد توجه قرار گیرد تا مانع از تکرار یک تجربه تلخ تاریخی دیگرگردد.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"آغاز دولت اصلاحات - اعتدال با حواشی های زیادی در سال 92 همراه بود، از جمله حرفهای قشنگ وزیری که مدعی بود برای نجات ملی!؟ صنعت نفت سرجوخه ها را مرخص و از ژنرالها استفاده می نماید!

دسته: سیاسی روز

با سپری شدن قریب به 5 سال از عمر دولت:

پایگاه عدالت خواهان"اکنون قریب به پنج سال از عمر دولت روحانی سپری شده است. اما متاسفانه مدعیان اصلاحات با ادعاهایی همچون «اختیارات بسیار محدود دولت» و «فشارهای دولت پنهان» و... دولت را به فرافکنی و حاشیه سازی تشویق می‌کنند.

دسته: سیاسی روز

اعتراف تحلیل‌گر manoto:

پایگاه عدالت خواهان"این سخنان نشان دهنده این واقعیت تاریخی است که در دهه های اخیر بارها از زبان رهبران انقلاب گفته شده است و با گذشت زمان حتی ضد انقلاب خارج نشین با دیدن قدرت نرم و سخت جمهوری اسلامی به این نتیجه رسیده اند که آمریکا و انگلیس هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"اگرچه اطمینان از باقی ماندن ایران در برجام برای بسیاری در داخل و خارج، احتمال بالایی دارد اما صدور بخشنامه ای مهم که با قید "خیلی فوری از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت خطاب به 6 معاون خود ارسال شده، نشان می دهد سناریوهای دیگری نیز برای دولت کشورمان فرض شده است.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"بیش از ۶۰ نفر از نمایندگان در تذکری به رئیس‌جمهور خواستار تجدیدنظر جدی در کلیه روابط با کشور امارات به‌دلیل موضع‌گیری این کشور علیه جمهوری اسلامی ایران شدند.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهانبررسی لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین‌المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم در دستور کار امروز حاشیه‌هایی را به دنبال داشت

دسته: سیاسی روز