محسن غریبی

ایران اساسا در هیچ شرایطی پذیرای استقلال کردستان عراق نیست و در عوض معتقد به امتداد روابط نظامی، اقتصادی و سیاسی خود با مسئولان اقلیم کردستان از یک سو و از سوی دیگر ، پیگیری کمک به دولت عراق برای مشارکت بیشتر کردها در دولت قانونی این کشور می ­باشد.

دسته: سیاسی روز

علیرضا مومنی

مجمع عمومی از مهم ترین ارکان سازمان ملل محسوب می شود. در نتیجه به نظر می رسد که جایگاه و نقش مجمع عمومی باید در کلیه زمینه ها به ویژه در صلح و امنیت بین المللی، تقویت شود،امری که تاکنون از دید همه ی دولت ها مغفول مانده است.

دسته: سیاسی روز

محمد عبدالهی

سالهاست تئوریسین های آمریکایی (نظریه پردازان دانشگاهی)، تزهای کلی و جامع ارائه می کنند، دقیقا به همین دلیل است که مشترکات نطق نتانیاهو و ترامپ در سازمان ملل آنقدر زیاد می شود که به وضوح نشان می دهد ماشین طراحی این دو نطق یکی بوده است.

دسته: سیاسی روز

مشاور رئیس منطقه خودمختار کردستان عراق

مشاور رئیس منطقه خودمختار کردستان عراق رسما اعلام کرده، اربیل به حمایت و کمک رژیم صهیونیستی در مورد قضیه همه‌پرسی چشم دوخته است.

دسته: سیاسی روز

قائم‌مقام خانه کشاورز:

قائم‌مقام خانه کشاورز گفت: نرخ خرید تضمینی گندم اعلام نمی‌شود و گندم‌کاران به دلیل عدم مطالبات خود باید بابت دیرکرد اقساط خود به بانک‌ها جریمه پرداخت کنند.

دسته: سیاسی روز

گفت و شنود کیهان امروز دوشنبه :

یک عضو مرکزیت کارگزاران«ایران نباید پشت کردهای عراق را خالی کند»!

دسته: سیاسی روز

زیرپوست جنگ ، نماینده وقت صدام در سازمان ملل:

ابراهیم یزدی حقیقتا این تصویر را در ذهن من از خود به جا گذاشت که انسانی است که بسیار بسیار تمایل دارد این بحران بین [دو کشور همسایه خاتمه یابد].

دسته: سیاسی روز

پژمان کریمی در کیهان نوشت:

شناخت «نفوذ و مصادیق نفوذ» در عرصه‌های گوناگون و از جمله «فرهنگ» گام بلندی در مسیر مبارزه با پدیده شوم و عفن و رقت بار نفوذ است!

دسته: سیاسی روز

آزمایش موفقیت‌آمیز موشک راهبردی خرمشهر:

موشک بالستیک دور برد خرمشهر، یک روز پس از رونمایی آن که با بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های گروهی جهان روبرو شده بود، با موفقیت آزمایش شد و وحشت صهیونیست‌ها را بیش از پیش برانگیخت.

دسته: سیاسی روز

حسین شمسیان در یادداشت روزکیهان :

«باید خلاقیت دانش‌آموزان شکوفا شود... باید بگذاریم مهارت دانش‌آموزان بالا رود. ما باید دانش‌آموز را علاقه‌مند و ماهر حداقل در یک رشته تحویل جامعه دهیم... ما باید دانش‌آموز را برای حداقل ۱۲ سال بعد تربیت کنیم نه برای امروز و دیروز.»

دسته: سیاسی روز

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس:

عضو کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محیط‌بانان باید به‌عنوان ضابط قضایی عام معرفی شوند، گفت: لایحه حمایت از محیط‌بانان کارآمد نیست.

دسته: سیاسی روز

صفار هرندی، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: در حال حاضر برخی با وجود تجربه تلخ برجام به دنبال برجام جدیدی با آمریکا هستند و مدیران حامی برجام 2 باید از تاریخ دفاع مقدس و وصیت‌نامه شهدا آگاهی یابند.

دسته: سیاسی روز

روحانی در جلسه رای اعتماد به پنج استاندار مطرح کرد

رییس­ جمهور با آرزوی توفیق برای استانداران منتخب، بر رعایت مشی اعتدالی در اداره استان تأکید کرد و اقتصاد مقاومتی، رونق اقتصادی، جذب سرمایه و توسعه اشتغال را از اولویت­ های مهم استانداران دانست.

دسته: سیاسی روز

سردار فضلی:

جانشین رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه ملت ما در دفاع از دین خدا با کسی تعارف ندارد، گفت: ترامپ هنوز مردم ما را نشناخته و دست از یاوه‌گویی‌هایش برنمی‌دارد.

دسته: سیاسی روز