پایگاه عدالت خواهان"عضو مجلس خبرگان رهبری با تأکید بر محور قراردادن فرمایشات مقام معظم رهبری در گفت و گوی ملی،گفت: اگر همه توافق کنند براینکه با هر نگاه سیاسی و با هر ایده و اندیشه ای در جهت رفع فقر و فساد و تبعیض،اجرای عدالت اجتماعی و اندیشیدن به پیشرفت تلاش کنند، فکر می کنم مهمترین محور برای ایجاد وفاق و انسجام ملی است.

دسته: سیاسی روز

از سال 1368 که حضرت آیت الله خامنه ای پس از امام خمینی(ره) به رهبری انقلاب اسلامی برگزیده شدند، نزدیک 28 سال می گذرد. ایشان از سال 69 به بعد در ابتدای سال بر یک مساله و موضوع به عنوان مساله مورد تاکید نظام اشاره می کردند تا اینکه به طور رسمی از سال 1378 بنا را بر نامگذاری سال ها گذاشته و در سخنرانی نوروزی شان نام سال را انتخاب و معرفی می کردند.

پایگاه عدالت خواهان"از سال 1368 که حضرت آیت الله خامنه ای پس از امام خمینی(ره) به رهبری انقلاب اسلامی برگزیده شدند، نزدیک 28 سال می گذرد. ایشان از سال 69 به بعد در ابتدای سال بر یک مساله و موضوع به عنوان مساله مورد تاکید نظام اشاره می کردند تا اینکه به طور رسمی از سال 1378 بنا را بر نامگذاری سال ها گذاشته و در سخنرانی نوروزی شان نام سال را انتخاب و معرفی می کردند.

دسته: سیاسی روز

درحالی که افشای پرداخت پول از سوی اصلاح‌طلبان به «دختران خیابان انقلاب» رسوایی بزرگی برای این جریان به بار آورده است، برخی تلاش کردند در یک هماهنگی پنهان، تاجزاده را مسوول این اقدام معرفی کنند.

پایگاه عدالت خواهان"درحالی که افشای پرداخت پول از سوی اصلاح‌طلبان به «دختران خیابان انقلاب» رسوایی بزرگی برای این جریان به بار آورده است، برخی تلاش کردند در یک هماهنگی پنهان، تاجزاده را مسوول این اقدام معرفی کنند.

دسته: سیاسی روز

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"چرا کسی واقعا نامه‌های احمدی نژاد را جدی نگرفت؟

دسته: سیاسی روز

عضو کمیسیون انرژی مجلس از تهیه طرح جدید استیضاح وزیر کشور با 11 محور و 30 امضاء خبر داد و گفت: این استیضاح اخیرا برای بررسی به کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ارجاع شد.

دسته: سیاسی روز


پایگاه عدالت خواهان"این روز‌ها اصلاح‌طلبان پرچم گفت‌وگوی ملی را در هر کوچه و برزن به اهتزاز درآورده‌اند، ولی معلوم نیست با «کی» در مورد «چی» می‌خواهند گفت‌وگو کنند.

دسته: سیاسی روز

به‌خاطر حرف‌هایی که گوش نکردید!

پایگاه عدالت خواهان"*عباس عراقچی به تازگی تصریح کرده که : «انتظارات مردم از برجام برآورده نشد»! / *صدا و سیما هنوز گزارش‌های نوستالژیک از کوبورگ پخش می‌کند و جوری وانمود می‌کند که ما در پایان یک مهمانی شاد و مفرح، حداکثر ناراحت این هستیم که حیف! چه زود تمام شد! / *روزنامه‌های زنجیره‌ای دیگر چیزی به روی خودشان نیاورند / *لابد منتظرند تا فردا نوه‌های ما بعد از خواندن قراردادهای ترکمانچای و گلستان و... یادی هم بکنند از برجام!/ *اکنون گرد و غبار و هیاهوها خوابیده! روزنامه‌ها تیتر نمی‌زنند «صبح بدون تحریم»!

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"من و خیلی های دیگر برای عاقبت بخیری احمدی نژاد دعا می کنیم.اوباید قدر حمایت های نیروهای انقلابی و ولایی را بیشتر از اینها بداند و صبر و تحمل خود را نسبت به آنچه که ظلم می پنداردبیشتر کند.احمدی نژاد می تواند و باید از این گردنه عبور کند. نمی خواهم شاهد جشن و پایکوبی منتقدان احمدی نژاد 84 باشم.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهانتولیت آستان قدس رضوی (ع) از مردم برای حضور باشکوه در سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری در حرم رضوی دعوت به‌عمل آورد و گفت: مراسم باشکوه سخنرانی رهبر معظم انقلاب از ساعت 15 روز چهارشنبه یکم فروردین‌ماه 97 در رواق امام خمینی (ره) حرم رضوی برگزار می‌شود.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهاناختلافات شورای شهر اول و شهرداری تهران در ‌نهایت به آنجا ختم شد که اولین شورای شهر پایتخت با اعضای اصلاح‌طلب به‌دست وزارت کشور دولت اصلاح‌طلب منحل شد.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"در حوزه بانکی هنوز به حالت عادی قبل از تحریم ها برنگشته ایم اما این علل متعددی هم دارد، یکی همین فضایی است که آمریکا ایجاد کرده است.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"روحانی در قطار اصلاحات سوار نبود در نتیجه واژه "قطار اصلاحات و گزینه های حذف به روش اصلاح طلبی درباره او کارگر نبود در نتیجه "استراتژی رحم اجاره ای را برای او انتخاب کردند و از ابتدای دولت یازدهم با سیاست "یکی به مبخ یکی به نعل" این کار را انجام داده اند و امروز که به زمان پایان دولت نزدیکتر می شویم می بینیم که روند جدایی اصلاح طلبان و اعتدایون و "عبور از روحانی "صورت عمل بخود گرفته است .

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"حوزه سینما در حصن حصین این خط قرمزها قرار ندارد و مرکز بررسی های استراتژیک ریاست جمهوری از آزادی عمل مناسب و خیره کننده ای برای زیر ذربین قراردادن وضعیت آن برخوردار است و می تواند بدون نگرانی از توبیخ و تنبیه، خیلی تند و تیز به این مقوله بپردازد.

دسته: سیاسی روز

پایگاه عدالت خواهان"استیضاح سه وزیر طی دو روز جلسه فوق‌العاده مجلس بیش از 8 میلیارد تومان هزینه داشت و بررسی نتیجه دقیق این اقدام، راهگشای تصحیح عملکردهای آتی سیاسیون در موارد مشابه است.

دسته: سیاسی روز

 استیضاح ربیعی واکنش نوبخت شازند ربیعی وزیر کار توئیتر قانون اساسی نماینده مردم شازند طبق قانون جلسه استیضاح محمدباقر نوبخت آقای ربیعی سخنگوی دولت راه و شهرسازی اخذ آرا آرای نمایندگان رای مخالف وجدان عمومی مجلس شورای اسلامی وزیر رفاه علی ابراهیمی آقای وزیر آخرین مرحله تامین اجتماعی شورای شهر

پایگاه عدالت خواهان"سخنگوی دولت گفت: استیضاح نوعی داوری است که اختیارش طبق قانون اساسی با مجلس است. 

دسته: سیاسی روز