هیات وزیران آیین‌نامه اجرایی مربوط به پرداخت‌های نقدی و غیرنقدی یارانه‌ها در سال 1397 را تصویب کرد.

دسته: اقتصادی روز

درست در سالگرد روزی که مردم به روحانی برای اداره کردن پاستور رای دادند، آقای روحانی از اهالی رسانه دعوت می‌کند تا برای آنان از رویاهای دور و درازی بگوید که خود کابینه و حامیان وی هم از آن ناامید شده‌اند.

دسته: اقتصادی روز

ابطحی در واکنش به اظهارات روحانی:

عضو مجمع روحانیون مبارز خطاب به روحانی نوشت: خیلی از وزرای سوپر محافظه‌کار شما، عامل به وجود آمدن این فضای به قول شما روانی هستند؛ تو را به خدا زودتر تغییرشان دهید.

دسته: اقتصادی روز

هیجان بازار خودروهای داخلی با توجه به انتظار برای تعیین قیمت که روز گذشته انجام شد و نیز کاهش مشتری در مسیر فروکش قرار گرفت.

دسته: اقتصادی روز

رئیس اتحادیه نمایشگاه داران و فروشندگان خودرو تهران در خصوص اعلام افزایش قیمت 7 درصدی خودروهای ساخت داخل که مشمول قیمت گذاری هستند، گفت : با نگاهی به گذشته تجربه نشان می دهد که هرگاه خودروسازان تصمیم به افزایش قیمت خودرو گرفتند ابتدا عرضه خودرو به بازار را کاهش داده و سپس به راحتی قیمت ها را افزایش دادند.

دسته: اقتصادی روز

ایران خودرو عید فطر 97 | به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر سال 97 ایران خودرو در نظر دارد تعدادی از محصولات خود را به صورت پیش فروش به متقاضیان عرضه کند. شرایط پیش فروش محصولات ایران خودرو ویژه عید فطر 97 را معاون فروش ایران خودرو اعلام کرده است. در پیش فروش ایران خودرو به مناسبت عید فطر، تلاش شده دست واسطه ها از خرید محصولات ایران خودرو کوتاه بماند...

دسته: اقتصادی روز

پایگاه عدالت خواهان"سخنگوی اورژانس کشور از مصدومیت ۱۰۸ در راهپیمایی روز جهانی قدس خبر داد.

دسته: اقتصادی روز

پایگاه عدالت خواهان"شرکت هواپیمایی بوئینگ علیرغم قول و قرارهای پیشین از عدم همکاری با ایران خبر داد و اظهارداشت: «هیچ هواپیمایی به ایران تحویل نمی‌دهیم» شاید این تصمیم بوئینگ را باید پایان مسیر بن بستی دانست که وزارت راه و شهرسازی علیرغم انتقادات دلسوزان ادامه داد و در آخر این چنین نتیجه گرفت.

دسته: اقتصادی روز

پایگاه عدالت خواهان"سرنوشت یک قرارداد پسابرجامی دیگر هم مطابق پیش‌بینی منتقدان دولت شد: خروج از ایران بدون پرداخت جریمه و غرامت.

دسته: اقتصادی روز

پایگاه عدالت خواهان"یک دادگاه آمریکایی، ایران را به اتهام واهی دست داشتن در حملات 11 سپتامبر محکوم‌به پرداخت 6 میلیارد دلار کرده است، وزارت خارجه و معاونت حقوقی با پاس‌کاری این موضوع، خود را مسئول نمی‌دانند؛ درحالی‌که مجلس، وزارت امور خارجه، معاونت حقوقی ریاست جمهوری و قوه قضاییه را مسئول پیگیری این موضوع می‌داند.

دسته: اقتصادی روز