رئیس کل بانک مرکزی گفت: بر اساس آخرین تصمیم مبلغ 200 میلیون تومان به تمامی سپرده‌گذاران اعم از سپرده‌گذارانی که زیر 200 میلیون تومان و بیش از این ارقام سپرده‌‌گذاری کرده‌اند پرداخت شود.

 

دسته: اقتصادی روز

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، مصوبه جدید سرویس‌های پرسرعت غیر حجمی را اعلام کرد.

دسته: اقتصادی روز

فرمانده قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیاء(ص) به منظور بازدید از اقدامات قرارگاه در خدمت‌رسانی به زائران اربعین وارد پایانه مرزی مهران شد.

دسته: اقتصادی روز

شرایط خرید نقدی و اعتباری کیا پیکانتو از سوی اطلس خودرو اعلام شد؛

اطلس خودرو جدیدترین بخشنامه خود، شرایط فروش نقدی و اعتباری کیا پیکانتو را اعلام کرد.

دسته: اقتصادی روز

ابراهیم رزاقی:

استاد اقتصاد دانشگاه تهران با اشاره به آمار صادرات و خروجی گمرکات کشور و مناطق آزاد گفت: دولت در این بخش تاکنون آمار دقیق و واقعی را به مردم اعلام نکرده است حتی آماری که در بخش واردات هم دارد از سوی دولت دستکاری می شوند و قطعا آمار درستی ارائه نمی کنند.

دسته: اقتصادی روز

از سوی مدیر عامل بیمه معلم بیان شد

به گفته مدیر عامل بیمه معلم، این شرکت در حالی آماده ورود به فرابورس می‌شود که صندوق سرمایه گذاری زمین و ساختمان سهند در تدارک شروع پذیره نویسی در بورس تهران است.

دسته: اقتصادی روز

صادرات نفت ایران به مشتریان آسیایی برای سومین ماه متوالی به لطف خرید بیشتر چین و کره جنوبی افزایش یافت و به روزانه 1.9 میلیون بشکه رسید.

دسته: اقتصادی روز

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی:

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با بیان اینکه بانک‌ها در ۵۰ روز کاری ۵۲۰‌ هزار فقره تسهیلات ازدواج پرداخت کردند، گفت: تا پایان سال ۶۰۰ هزار فقره تسهیلات ازدواج دیگر پرداخت می‌‌شود.

دسته: اقتصادی روز

معاون وزیر جهاد کشاورزی:

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی گفت: بیش از ۴۸ هزار هکتار گلخانه جدید تا افق سال ۱۴۰۴ در کشور ایجاد می‌شود.

دسته: اقتصادی روز

شعار اسنپ برای نمایشگاه مطبوعات

بعد از آنکه شرکت اسنپ به دلیل کوتاهی در جذب و ورود رانندگان منجر به رسوایی بزرگ گردید و آسیب هایی را به شهروندان وارد کرد، اینبار وزارت ارشاد اقدام به تبلیغ برای این شرکت مسئله دار نمود.

دسته: اقتصادی روز

آل اسحاق مطرح کرد:

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ایران با اشاره به اینکه اقتصاد ایران با 11 مشکل ریشه‌ای مواجه است، گفت: علیرغم این مشکلات سخنرانی ترامپ هیچ تأثیری بر اقتصاد ایران نداشت.

دسته: اقتصادی روز

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی :

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت:‌ طرح جامع مالیاتی قرار بود سال گذشته اجرا شود، اما به سال جاری موکول شده و از برنامه عقب است.

دسته: اقتصادی روز

رویترز اذعان کرد

رویترز طی گزارشی نوشت علی‌رغم اینکه ایرانی‌ها از تبعات بازگشت تحریم‌ها نگرانند اما پرشور و حرارت از تصمیم حکومت ایران برای مقاومت در برابر آمریکا حمایت می‌کنند.

دسته: اقتصادی روز