صداهای عجیب و غریب این بار در آسمان شهر یزد توسط شهروندخبرنگار ما گزارش شده است.

دسته: یزد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد خبر داد:

یزد ـ مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد با اشاره به میزان برداشت از منابع آب زیرزمینی در استان گفت: این منابع به شدت در استان یزد افت داشته و زنگ خطر منابع آب شیرین یزد به صدا درآمده است.

دسته: یزد

برای اولین بار

ثبت تصویر یوزپلنگ برای اولین بار با استفاده از دوربین تله ای ساخت ایران صورت گرفت که به گفته محیط بانان پناهگاه حیات وحش دره انجیر دراستان یزد عملکرد مناسبی داشته است.

دسته: یزد

سردار فتوحی با اشاره به وقایع اخیر استان یزد بیان کرد: اتفاقات رخ داده و سخنرانی انجام شده در میدان امیرچخماق را محکوم می‌کنیم و مردم نیز اعتراض خود را به هنجارشکنی‌های رئیس جمهور اعلام کرده‌اند.

دسته: یزد

 

باور ما این است که رئیس جمهور به عنوان شخص دوم کشور، نباید وابسته به جناح و طیف خاصی باشد؛ همچنان که کسی حق ندارد رهبر را به نفع خود سوق دهد و وی به عنوان ولی امر فقیه، پدراین مملکت بلکه امت اسلام درزمان حاضر است نه اینکه وابسته به طیف وجناحی باشد.

دسته: یزد

رییس جمهوری در اجتماع بزرگ مردم استان یزد با بیان اینکه «دولت یازدهم ارزش پولی ملی، ثبات بازار ملی و روند کاهنده تورم را باوجود کاهش شدید و کم سابقه درآمدهای نفتی حفظ نموده»، اطمینان داد که سال 95، سال شکوفایی و رونق اقتصادی ایران خواهد بود.

دسته: یزد

در این مراسم دانش آموزان حضور چشمگیری داشتند. علاوه بر این 1000 دانش آموز با لباس هایی به رنگ پرچم کشورمان به اجرای سرود پرداختند.

دسته: یزد

یزد ، تفت ،عدالتخواهان ، عدالتخواهان گلستان ، آخرین اخبار ، نتایج انتخابات مجلس دهم ، نتایج انتخابات خبرگان ، نتایج انتخابات ، آمار انتخابات مجلس ، آمار انتخابات خبرگان ، نتایج اصولگرایان ، نتایج اصولگرایان

منابع غیررسمی نتایج قطعی انتخابات در حوزه‌های انتخابیه یزد و تفت و را اعلام کردند که بر این اساس سید ابوالفضل موسوی کوچه بیوکی از حوزه انتخابیه یزد به مجلس راه‌ یافته است.

دسته: یزد