مطالبات رودبار و منجیل از معاون اول رئیس جمهور؛ آقای جهانگیری! منجیل ایستگاه راه آهن و رمپ ورود و خروج به آزاد راه می خواهد/ اقتصاد رودبار وابسته به زیتون و آزاد راه است

جمعی از مسئولین و مردم رودبار و منجیل همزمان با سفر معاون اول رئیس جمهور به گیلان و رودبار، احداث ایستگاه راه آهن و رمپ ورود و خروج در منجیل و تکمیل آزاد راه با محوریت بازار زیتون رودبار را مطالبه کردند.

دسته: گیلان

درد مزمن ناوگان اتوبوسرانی یک بزرگ شهر؛

رشت- شهر رشت به رغم جمعیتی قریب به یک میلیون نفر، از ضعف جدی در ناوگان اتوبوسرانی برخوردار بوده و تنها ۴۰ اتوبوس در پنج منطقه این شهر مشغول به فعالیت هستند.

دسته: گیلان

شهید حسن عشوری که روز گذشته به دنبال درگیری با تروریستها در چابهار دعوت حق را لبیک گفت، دانشجوی ارشد حقوق بود که تصویری از جای خالی او در جلسه امتحان پایان ترم را در ادامه خواهیم دید.

دسته: گیلان

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان از آمادگی لهستان برای خرید تمام ماهیان قزل‌آلای تولیدی ایران در دریای خزر خبر داد.

دسته: گیلان

 

ادامه اعتراضات کاندیداهای شورای اسلامی شهر لاهیجان امروز وارد فاز تازه ای شد. امروز پس از پایان نماز جمعه در مسجد جامع لاهیجان در حالی که مردم در حال امضای طومار اعتراضی کاندیداهای معترض شورای شهر بودند ، پس از درگیری لفظی داریوش نظری از کاندیداهای معترض […]

دسته: گیلان

عصر امروز پنج‌شنبه چهارم خردادماه مراسم سومین روز درگذشت مهدی تقی زاده پژوهشگر ، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه،محمدعلی نجفی استاندار گیلان و جمع زیادی از مدیران استانی،چهره‌های سیاسی،دوستان و خانواده تقی زاده برگزار شد.

دسته: گیلان

محمدباقر قالیباف که امروز در جمع مردم گیلان سخنرانی کرده بود با حضور در بیت آیت الله قربانی با امام جمعه رشت دیدار کرد.

دسته: گیلان

عضو شورای شهر مطرح کرد؛

در این ایامی که چندین میلیون نفر مسافر به گیلان آمده اند و شهر رشت هم میزبان چندین هزار مهمان است، ثابت قدم بدون مجوز شورای شهر به خارج از کشور سفر کرده است!

دسته: گیلان

رییس جمهوری پنج شنبه هفته جاری به استان گیلان سفر می کند.

دسته: گیلان