درد مزمن ناوگان اتوبوسرانی یک بزرگ شهر؛

رشت- شهر رشت به رغم جمعیتی قریب به یک میلیون نفر، از ضعف جدی در ناوگان اتوبوسرانی برخوردار بوده و تنها ۴۰ اتوبوس در پنج منطقه این شهر مشغول به فعالیت هستند.

دسته: گیلان

شهید حسن عشوری که روز گذشته به دنبال درگیری با تروریستها در چابهار دعوت حق را لبیک گفت، دانشجوی ارشد حقوق بود که تصویری از جای خالی او در جلسه امتحان پایان ترم را در ادامه خواهیم دید.

دسته: گیلان

معاون توسعه آبزی‌پروری شیلات گیلان از آمادگی لهستان برای خرید تمام ماهیان قزل‌آلای تولیدی ایران در دریای خزر خبر داد.

دسته: گیلان

 

ادامه اعتراضات کاندیداهای شورای اسلامی شهر لاهیجان امروز وارد فاز تازه ای شد. امروز پس از پایان نماز جمعه در مسجد جامع لاهیجان در حالی که مردم در حال امضای طومار اعتراضی کاندیداهای معترض شورای شهر بودند ، پس از درگیری لفظی داریوش نظری از کاندیداهای معترض […]

دسته: گیلان

عصر امروز پنج‌شنبه چهارم خردادماه مراسم سومین روز درگذشت مهدی تقی زاده پژوهشگر ، روزنامه‌نگار و فعال سیاسی اصلاح‌طلب با حضور محمدباقر نوبخت معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان برنامه‌وبودجه،محمدعلی نجفی استاندار گیلان و جمع زیادی از مدیران استانی،چهره‌های سیاسی،دوستان و خانواده تقی زاده برگزار شد.

دسته: گیلان

محمدباقر قالیباف که امروز در جمع مردم گیلان سخنرانی کرده بود با حضور در بیت آیت الله قربانی با امام جمعه رشت دیدار کرد.

دسته: گیلان

عضو شورای شهر مطرح کرد؛

در این ایامی که چندین میلیون نفر مسافر به گیلان آمده اند و شهر رشت هم میزبان چندین هزار مهمان است، ثابت قدم بدون مجوز شورای شهر به خارج از کشور سفر کرده است!

دسته: گیلان

رییس جمهوری پنج شنبه هفته جاری به استان گیلان سفر می کند.

دسته: گیلان

رییس جمعیت هلال احمر رودسر گفت: 3 صیاد رودسری دیشب در دریای خزر در محدوده لـله رود این شهرستان ناپدید شدند.

دسته: گیلان

مدیر کل سیاسی استانداری گیلان گفت:

آقای مسئول! ۹دی برای یک گروه خاص نیست و متعلق به یک ملت است. ملتی که با تمام دسیسه های دشمنان قسم خورده نظام، خون خود را نثار آن می کنند و به برعکس برخی از مسئولین که دشمن در افکار آنها نفوذ زیبایی کرده است، تا پای جان ایستاده اند.

دسته: گیلان