معاون استاندار کرمانشاه ؛

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از پرداخت تمام طلب‌های کشاورزان کرمانشاهی حداکثر تا پایان شهریور امسال خبر داد.

دسته: کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از کلاهبردار 250 میلیارد تومانی در کرمانشاه از سوی یک رنگرز خبر داد و گفت: 23 هزار مالباخته داریم که در بین مالباختگان پزشک متخصص، استاد دانشگاه و حتی رئیس یک بانک هم است.

دسته: کرمانشاه

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق توسط پلیس را علت تیراندازی امروز در نزدیکی فرودگاه کرمانشاه عنوان کرد.

دسته: کرمانشاه

نیروی انتظامی از دستگیری 2 نفر از مرتبطین عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم امام(ره) در روانسر کرمانشاه خبر داد.

دسته: کرمانشاه

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه به مهر خبر داد:

کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: گذر موجی ناپایدار از جو منطقه، از امروز شنبه تا صبح یکشنبه شرایط را برای تشدید وزش باد و نفوذ غبار به جو استان فراهم می کند.

دسته: کرمانشاه

در حالی که طی سالهای اخیر خبرهای متعددی از هزینه های سرسام آور سفرهای دولت به کرمانشاه منتشر شده است، گذری به کوچه های شهر نشان می دهد که این پولها می توانست صرف چه مشکلاتی شود.

دسته: کرمانشاه

ماجرای هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است، منتشر شد.

دسته: کرمانشاه

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: در پی کسب خبر ورود عناصر تکفیری داعش به شهر کرمانشاه از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج)، موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت

دسته: کرمانشاه

معاون وزیر کشور یکی از عناصر به هلاکت رسیده در درگیری صبح امروز در کرمانشاه را از افراد رده بالای جریان تکفیری در کشورعراق معرفی کرد....

دسته: کرمانشاه

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از به هلاکت رسیدن عوامل تکفیری در شهر کرمانشاه و کشف جلیقه انفجاری خبر داد.

دسته: کرمانشاه

 

اختلاس چند میلیاردی در توزیع برق استان کرمانشاه صورت گرفته است.

دسته: کرمانشاه

 

نماینده مردم قصر شیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه اعتراض آمیز نمایندگان استان کرمانشاه به روحانی خبرداد. در این نامه تصریح شده که نمایندگان این استان روحانی را در سفر به کرمانشاه همراهی نمی کنند. فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی ، از عدم همراهی نمایندگان…

دسته: کرمانشاه

 

نمایندگان کرمانشاه اکبر میثاقی رئیس جبهه ایستادگی استان کرمانشاه، دبیر حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی کرمانشاه،در گفتگو با تابناک بیان کرد: 8 نماینده پر تلاش و ارزشمند استان کرمانشاه طبق بیانیه اعلام شده مجمع نمایندگان در صورتی حسن روحانی را همراه خواهند کرد که مساعدت خود را با منطقه آزاد تجاری داشته باشد.

دسته: کرمانشاه

مجمع نمایندگان کرمانشاه در نامه ای به روحانی نوشتند: اگر خواسته های مردم کرمانشاه در تصویب طرح ایجاد منطقه آزاد در کرمانشاه عملی نشود همراهی با کاروان امید در سفر استانی میسر نیست.

دسته: کرمانشاه

ملکی در رابطه با آخرین جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب از توابع استان کرمانشاه گفت: با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات توسط ضابطین امنیتی، نظامی و انتظامی در حال انجام است.

دسته: کرمانشاه

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سفر روحانی به کرمانشاه در هفته آینده خبر داد.

دسته: کرمانشاه

دادستان عمومی و انقلاب کرمانشاه از دستور ویژه دادستان کل کشور برای رسیدگی به حادثه تروریستی کرمانشاه خبر داد.

دسته: کرمانشاه

مسئولان امنیتی انتظامی استان کرمانشاه

مقارن ساعت ۱۴:۴۰ امروز ۲۰ تیر پس از بازگشت هیئتی متشکل از مدیران استان و مسئولان شهرستان دالاهو از منطقه ریجاب، کاروان مسئولان توسط حدود ۵ نفر سرنشین یک دستگاه پژوی پارس سربی رنگ به رگبار بسته شد.

دسته: کرمانشاه

طوماری به بلندای خشم و انزجار

طوماری به بلندای خشم و انزجار مردم داغدیده شهرستان سنقروکلیایی در راستای اعدام قاتل "حنانه غیاثی" به طول 10 متر امضاء شد.

دسته: کرمانشاه

اسدالله رازانی استاندار کرمانشاه که در بدو روی کار آمدن دولت یازدهم با حکم "صفدر حسینی" به عنوان معاون اداری و مالی صندوق توسعه ملی منصوب شد منبع خبری خوبی برای شفاف سازی در این زمینه باشد.

دسته: کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری:

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: زمانی که عمر مدیریتی استانداران کرمانشاه نهایت دو تا سه سال است مشکلات استان خود را به شکل امروز نشان می‌دهند.

دسته: کرمانشاه

سرلشکر محسن رضایی پیش از ظهر امروز در مراسم بزرگداشت عملیات بازی‌دراز گفت:

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: دشمنان خارجی با اهرم تحریم‌ها و اعمال فشار و برخی از داخلی‌ها با تردیدی سی و چند ساله منتظر تعیین تکلیف رابطه با آمریکا برای اجرای کار هستند.

دسته: کرمانشاه