دو کودک در حادثه زمین لرزه کرمانشاه در زیر آوار گرفتار و توسط نیروهای امدادی نجات پیدا کردند.

دسته: کرمانشاه

سجاد شاکری از شعرای آیینی کشورمان انگشتر هدیه مقام معظم رهبری را برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاه به حراج گذاشت.

دسته: کرمانشاه

اطلاعات غلط، حاشیه سازی، اغراق در قدرت زلزله و آسیب های وارده و مطرح کردن موضوعات دیگر و ربط دادن آن به زلزله از جمله اقداماتی است که در زلزله اخیر در شبکه های اجتماعی به شدت دنبال می شود. ولی در این میان برخی نیز عامدانه و برای انحراف افکار عمومی جهت کمک رسانی به آسیب دیدگان، مسائلی را که مشخصا نسبت به آن نقد یا حتی کینه دارند، به زلزله کرمانشاه ربط می دهند.

دسته: کرمانشاه

میثم مطیعی و مهدی رسولی از مداحان اهل بیت علیهم السلام خود را به مناطق زلزله زده غرب کشور رساندند.

دسته: کرمانشاه

فیلم/ فریاد کمک مردم روستای نیمه کار

دسته: کرمانشاه

تصویری تلخ از منطقه زلزله زده سرپل ذهاب استان کرمانشاه را در تصویر زیر می بینید.

دسته: کرمانشاه

زمین لرزه ای 7.3 ریشتری شب گذشته در کرمانشاه خسارات سنگینی را به منازل مسکونی و راه‌های این استان وارد کرده است.

دسته: کرمانشاه

زلزله شب گذشته در سر پل ذهاب باعث شد تا تعدادی از سربازان نیز کشته شوند.

دسته: کرمانشاه

معاون استاندار کرمانشاه ؛

معاون اقتصادی و توسعه منابع استانداری کرمانشاه از پرداخت تمام طلب‌های کشاورزان کرمانشاهی حداکثر تا پایان شهریور امسال خبر داد.

دسته: کرمانشاه

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی از کلاهبردار 250 میلیارد تومانی در کرمانشاه از سوی یک رنگرز خبر داد و گفت: 23 هزار مالباخته داریم که در بین مالباختگان پزشک متخصص، استاد دانشگاه و حتی رئیس یک بانک هم است.

دسته: کرمانشاه

معاون اجتماعی انتظامی استان کرمانشاه تعقیب و گریز خودروی حامل قاچاق توسط پلیس را علت تیراندازی امروز در نزدیکی فرودگاه کرمانشاه عنوان کرد.

دسته: کرمانشاه

نیروی انتظامی از دستگیری 2 نفر از مرتبطین عملیات تروریستی مجلس شورای اسلامی و حرم امام(ره) در روانسر کرمانشاه خبر داد.

دسته: کرمانشاه

مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه به مهر خبر داد:

کرمانشاه- مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه گفت: گذر موجی ناپایدار از جو منطقه، از امروز شنبه تا صبح یکشنبه شرایط را برای تشدید وزش باد و نفوذ غبار به جو استان فراهم می کند.

دسته: کرمانشاه

در حالی که طی سالهای اخیر خبرهای متعددی از هزینه های سرسام آور سفرهای دولت به کرمانشاه منتشر شده است، گذری به کوچه های شهر نشان می دهد که این پولها می توانست صرف چه مشکلاتی شود.

دسته: کرمانشاه

ماجرای هلاکت یکی از فرماندهان ارشد داعش که در جریان یک عملیات پیچیده در کرمانشاه به هلاکت رسیده است، منتشر شد.

دسته: کرمانشاه

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه: در پی کسب خبر ورود عناصر تکفیری داعش به شهر کرمانشاه از سوی سربازان گمنام امام زمان(عج)، موضوع با جدیت در دستور کار قرار گرفت

دسته: کرمانشاه

معاون وزیر کشور یکی از عناصر به هلاکت رسیده در درگیری صبح امروز در کرمانشاه را از افراد رده بالای جریان تکفیری در کشورعراق معرفی کرد....

دسته: کرمانشاه

 

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از به هلاکت رسیدن عوامل تکفیری در شهر کرمانشاه و کشف جلیقه انفجاری خبر داد.

دسته: کرمانشاه

 

اختلاس چند میلیاردی در توزیع برق استان کرمانشاه صورت گرفته است.

دسته: کرمانشاه

 

نماینده مردم قصر شیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی از ارسال نامه اعتراض آمیز نمایندگان استان کرمانشاه به روحانی خبرداد. در این نامه تصریح شده که نمایندگان این استان روحانی را در سفر به کرمانشاه همراهی نمی کنند. فرهاد تجری نماینده مردم قصرشیرین و گیلانغرب در مجلس شورای اسلامی ، از عدم همراهی نمایندگان…

دسته: کرمانشاه

 

نمایندگان کرمانشاه اکبر میثاقی رئیس جبهه ایستادگی استان کرمانشاه، دبیر حزب توسعه و عدالت ایران اسلامی کرمانشاه،در گفتگو با تابناک بیان کرد: 8 نماینده پر تلاش و ارزشمند استان کرمانشاه طبق بیانیه اعلام شده مجمع نمایندگان در صورتی حسن روحانی را همراه خواهند کرد که مساعدت خود را با منطقه آزاد تجاری داشته باشد.

دسته: کرمانشاه

مجمع نمایندگان کرمانشاه در نامه ای به روحانی نوشتند: اگر خواسته های مردم کرمانشاه در تصویب طرح ایجاد منطقه آزاد در کرمانشاه عملی نشود همراهی با کاروان امید در سفر استانی میسر نیست.

دسته: کرمانشاه

ملکی در رابطه با آخرین جزئیات حمله مسلحانه در منطقه مرزی ریجاب از توابع استان کرمانشاه گفت: با توجه به اهمیت موضوع تحقیقات توسط ضابطین امنیتی، نظامی و انتظامی در حال انجام است.

دسته: کرمانشاه

معاون اجرایی رئیس‌جمهور از سفر روحانی به کرمانشاه در هفته آینده خبر داد.

دسته: کرمانشاه