تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

فتحی خبر داد

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر گفت:تیم های ارزیاب هلال احمر بعد از وقوع زلزله4/7 ریشتری در راور کرمان به محل حادثه اعزام شدند.

دسته: کرمان

در آستانه سالروز شهادت حضرت زهرا (س)صبح دوشنبه نهم اسفندماه پیکر 17 شهید گمنام و یک شهید دفاع مقدس پس از ورود به فرودگاه این شهر مورد استقبال مردم شهیدپرور کرمان قرار گرفت.

دسته: کرمان

معلمی که دانش اموزش را در شهرستان رودبار کرمان شنبه 23 بهمن 95 این گونه تنبیه کرد

دسته: کرمان

مردم این روستا از پیر و جوان و کودک با واژه بدبختی خو گرفته‌اند و این کلمه در جان و فکر و باورشان رسوخ کرده و بارها و بارها آن را در وصف خود تکرار می‌کنند. ای کاش مسئولان اوج محرومیت و استیصال این هموطنانمان را در لابه‌لای کلماتشان می‌شنیدند و باور می‌کردند.

دسته: کرمان

کارخانه صنایع غذایی گلناز کرمان به‌دلیل نداشتن مواد اولیه و عدم‌همکاری بانک در پرداخت تسهیلات تعطیل شد.

دسته: کرمان

دادستان عمومی و انقلاب کرمان از دستگیری ۳۴ زن و مرد در پارتی شبانه خبر داد و گفت: دو برادر با سوءاستفاده از ثروت و امول خود، منزل بزرگ و مجللشان در قلب شهر را به مکان برپایی فسق و فجور و سرو مشروبات الکلی و ارتکاب جرائم دیگر تبدیل کرده‌ بودند.

دسته: کرمان

یک فرزند شهید ۳۵ ساله جویای کار کرمانی با مراجعات متعدد به بنیاد شهید برای اشتغال در نمازخانه زرند کرمان به علت فشارهای زندگی وعدم توجه مسئولان خودکشی کرد!

دسته: کرمان

 

فرمانده انتظامی استان کرمان از سوختن ۱.۵ تن تریاک در درگیری مسلحانه با اشرار خبر داد.

دسته: کرمان

آقای هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه سفر خود به استان کرمان عصر پنج شنبه به شهرستان رفسنجان سفر کرد.

دسته: کرمان

فرمانده انتظامی استان کرمان از دستگيری اعضای باند شرارتی كه سرباز شهيد "بهنام چوپان نژاد" را به شهادت رسانده بودند، خبر داد.

دسته: کرمان