واژگونی و انفجار تانکر حمل سوخت در جاده سنندج به سروآباد، خوشبختانه این حادثه تلفات جانی نداشت.

دسته: کردستان

در این راهپیمایی هیچ مقام و مسئولی را ندیدم ... خبری از دستیار ویژه رئیس جمهور در امور حقوق شهروندی، معاون زنان رئیس جمهور، معاون حقوقی رئیس جمهور، رئیس ستاد حقوق بشر قوه قضائیه و سایر دوستان و آشنایان همیشگی رسانه ها نبودند.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان خبر داد:

سنندج – فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با اشاره به شلیک شش موشک به قلب تروریست ها از کردستان و کرمانشاه، گفت: این اقدام در راستای خنثی کردن توطئه صهیونیست ها در مورد کردها صورت گرفت.

دسته: کردستان

روابط عمومی قرارگاه حمزه سید الشهدا (ع) خبر داد:

روابط عمومی قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از انهدام یک تیم تروریستی بامداد امروز (جمعه) در کردستان خبر داد.

دسته: کردستان

حضور مقتدرانه نیروهای انقلابی سپاه "مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران است

امام جمعه دیواندره گفت: حمله موشکی نشانه «وحدت و یکدلی» و پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای حامیان داعش و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت ایران را دارند بود.

دسته: کردستان

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بانه گفت: ابلاغ "قطع اضافه‌کاری و کارانه" باهدف الگوسازی و حساس شدن کارکنان در جهت کاهش وزن و تشویق عملی برای اجرای برنامه‌های طرح نظام سلامت بود.

دسته: کردستان

استان كردستان به علت نداشتن كارخانه‌هاي صنعتي و بي‌توجهي بخش دولتي به صنعت اين منطقه،‌ از استان‌هاي محروم كشور در بخش صنعت به شمار مي‌آيد

دسته: کردستان

فرماندار بوکان جزییات حمله مسلحانه ظهر امروز دوشنبه در بوکان را تشریح کرد.

دسته: کردستان

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان درباره چگونگی پرتاب شی انفجاری به داخل خودروی گشت نیروی انتظامی توضیحاتی را ارائه کرد.

دسته: کردستان

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که آمارهای مختلفی در خصوص میزان بیکاری در کردستان منتشر می شود که آمار واقعی بالای ۴۵ درصد است.

دسته: کردستان