حضور مقتدرانه نیروهای انقلابی سپاه "مایه حفظ شرف، آبرو و ناموس ایران است

امام جمعه دیواندره گفت: حمله موشکی نشانه «وحدت و یکدلی» و پاسخ محکم و دندان‌شکنی برای حامیان داعش و کسانی که قصد ضربه زدن به امنیت ایران را دارند بود.

دسته: کردستان

رئیس مرکز بهداشت شهرستان بانه گفت: ابلاغ "قطع اضافه‌کاری و کارانه" باهدف الگوسازی و حساس شدن کارکنان در جهت کاهش وزن و تشویق عملی برای اجرای برنامه‌های طرح نظام سلامت بود.

دسته: کردستان

استان كردستان به علت نداشتن كارخانه‌هاي صنعتي و بي‌توجهي بخش دولتي به صنعت اين منطقه،‌ از استان‌هاي محروم كشور در بخش صنعت به شمار مي‌آيد

دسته: کردستان

فرماندار بوکان جزییات حمله مسلحانه ظهر امروز دوشنبه در بوکان را تشریح کرد.

دسته: کردستان

جانشین فرماندهی انتظامی استان کردستان درباره چگونگی پرتاب شی انفجاری به داخل خودروی گشت نیروی انتظامی توضیحاتی را ارائه کرد.

دسته: کردستان

نماینده مردم شهرستان های سنندج، دیواندره و کامیاران در مجلس شورای اسلامی گفت: در حالی که آمارهای مختلفی در خصوص میزان بیکاری در کردستان منتشر می شود که آمار واقعی بالای ۴۵ درصد است.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه کردستان از هلاکت دو عضو دیگر تیم اشرار وابسته به گروهک‌های معاند و ضدانقلاب در شهرستان سروآباد این استان خبر داد.

دسته: کردستان

فرمانده سپاه کردستان از انهدام یک تیم ۱۱ نفره ضدانقلاب وابسته به حزب منحله دموکرات در شهرستان سروآباد خبر داد و گفت: ۱۱ نفر عضو این تیم توسط پاسداران بومی استان به هلاکت رسیدند.در این عملیات سه نفر از نیروهای بومی سپاه کردستان به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.

دسته: کردستان

بنیاد برکت از اهدای ۵۵۰ هکتار زمین کشاورزی به مردم یک روستای کردستان به عنوان هبه‌ مقام معظم رهبری خبر داد.

دسته: کردستان

قابل توجه مسئولین و نمایندگان مومن مجلس

محمد قسیم عثمانی نماینده بوکان در مورخه 29/10/86 کتبا در نزد فرماندار وقت بوکان به خداوند متعال و به کلام الله مجید سوگند یاد کرده بود که ....

دسته: کردستان