کلاهبرداران از سفر رییس جمهور به استان مرکزی سوء استفاده کردند و طعمه های خود را فریب دادند.

دسته: مرکزی

باتوجه به سفر ریاست محترم جمهوری به استان مرکزی

جریانات، احزاب، گروه‌ها، تکل‌ها، نخبگان و نیروهای مومن به اسلام و انقلاب و ولایت در استان مرکزی در نامه‌ای صدور مجوز نصب بنر مطالبات منتقدان را در کنار بنرهای تبلیغی رئیس جمهور را خواستار شدند.

دسته: مرکزی

شهریار فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش استان مرکزی درباره ی آخرین جزییات تصادف سرویس معلمان در شازند گفت: تعداد ۱۱ نفر از همکاران ما داخل مینی بوس بودند که با یک تریلی تصادف می کنند.

دسته: مرکزی

سوت مسابقه را که می‌زنند، شروع می‌شود، اولی می‌پرد روی گردن دومی، صدای جمعیت بلند می‌شود، دومی پنجه می‌اندازد و جا خالی‌ می‌دهد، جمعیت کُری می‌خواند، دوباره گلاویز می‌شوند، این بار اولی فرصت را شکار می‌کند، پوزه حریف را به دندان می‌گیرد.

دسته: مرکزی

 تکیه استاندار مرکزی بر دیوار سست فتنه + فیلم و عکس

این سخنان رئیس جمهور و موضع سکوت استاندار علیرغم درخواست فراوان دانشجویان نشان از آن دارد که استاندار مرکزی آنچنان هم که خود می گوید نماینده ی دولت در استان مرکزی نمی باشد و گویا میدان بازی دیگری برای خود در استان مرکزی پی ریزی کرده اند.

دسته: مرکزی

-رئیس دادگستری استان البرز

وی افزود:حضور حداکثری مردم در پای صندق های رای سرمایه ای گرانبهاست که جمهوری اسلامی ایران از آن بهره مند است و فرصتی فراهم می شود تا به دفعات به جهانیان ثابت کنیم نظام ما از مشروعیت برخوردار است و مردم با وجود همه کمبودها، فشارها و سوء مدیریت ها در هر جایی که احساس تکلیف کنند حضور پر رنگ خود را به نمایش می گذارند.

دسته: مرکزی

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی:

رئیس پلیس فتا فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری یک عامل برداشت غیرمجاز در اراک خبر داد.

دسته: مرکزی

نایب رئیس کمسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی گفت: شروط 10 گانه شورای امنیت ملی، مجلس شورای اسلامی و نه گانه مقام معظم رهبری نشان از نقص برجام است.

دسته: مرکزی