اما متاسفیم از سخنان حاشیه ساز در روز 22 بهمن توسط ریاست جمهوری.   سخنرانی ومصاحبه اخیر ایشان در واقع، بی توجهی به پرسشهای اساسی مردم (مشکلات معیشتی اشتغال ،رکود وفساد موجود، عدالت اقتصادی و  مطالبات اجتماعی،توزیع عادلانه ثروت ملی و درآمدهای عمومی، نفوذ اشرافیت در بدنه نظام و ....) از مطالبات اساسی مردم است.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان" جمعیت حامیان ویاوران ولایت شهرستان عباس آباد(غرب مازندران) طی بیانیه ایی نوشت:

                         نام خداوند سبحان                             

بادرود،سلام به مردم قهرمان و انقلابی ما که با حضور شکوه مندانه و گسترده خود در صحنه ،مقارن با اوج خباثتهای دشمنان  ، حماسه ای دیگر در تاریخ انقلاب اسلامی خلق کردند وثابت کردند که همچنان پای انقلاب ایستاده اند.     

اما متاسفیم از سخنان حاشیه ساز در روز 22 بهمن توسط ریاست جمهوری.   سخنرانی ومصاحبه اخیر ایشان در واقع، بی توجهی به پرسشهای اساسی مردم (مشکلات معیشتی اشتغال ،رکود وفساد موجود، عدالت اقتصادی و  مطالبات اجتماعی،توزیع عادلانه ثروت ملی و درآمدهای عمومی، نفوذ اشرافیت در بدنه نظام و ....) از مطالبات اساسی مردم است. که به نظر می رسد برای فرار از پاسخ به وعده ها ، طرح رفراندوم ،مطرح می شود. این اظهارات مسئله ساز،راه نجات و پاک کردن صورت مسئله نخواهد بود. امروز بعد از 5 سال، مردم به وعده، وعید و حرف درمانی، نیاز ندارند، عمل می خواهند. ملت شریف و با گذشت ما "اثبات کردند با وجود مشکلات وضعفهای داخلی،دشمن شناس،زمان شناس و بصیر هستند و به نظام وولایت وفادارند و به هنگام با صفوف به هم فشرده با وحدت،یکدلی با خلق طوفانی عظیم ،با حضوری دشمن شکن، در میعادگاه عاشقان روز 22بهمن ،تمام برنامه ریزی ها وتوطئه دشمنان، علیه نظام و انقلاب را خنثی می کنند و مسیر پر تلاطم تحقق آرمانها و اهداف انقلاب و ولایت را هموار می سازند. شایسته نیست رئیس جمهور بجای تقدیر، تشکر وپاسخ عملی،از حماسه حضور مردم، برای حاشیه سازی ، بهره برداری کنند! با طرح رفراندوم ،بیان اصل 59 قانون اساسی وبازسازی چهره ها وعناصر منفور نظام،ضمن رسانه ای کردن اختلاف آراء ،با ضایع کردن این ظرفیت عظیم ، خوراک رسانه ای دشمنان را تامین کنند!                       

آیا این اظهارات خلاف وحدت ملی نیست؟ آیا دشمنان ما بهره نمی برند؟ ایراد سخنان تفرقه آمیز، بازی در زمین دشمنان نیست؟   آیا این مطالب ،پاداش حضور مردم با غیرت و عزتمند ماست؟     

ملت عزیز ،بزرگوار ما حجت را بر مسئولان کشور تمام کردند اما مسئولین ما چگونه پاسخ دادند!  آیاحضور بی نظیر مردم در 22بهمن ،بزگترین رفراندوم تاریخ انقلاب نیست؟ که لبیک گویان به ندای  رهبری نظام ،پیام ایستادگی و نه گفتن به دشمنان را به نمایش گذاشته اند.  چرا برخی این حماسه بزرگ را به نفع عملکرد خود وخط سازش و تسلیم پذیری ،مصادره می کنند. آیا حضور ده ها میلیونی مردم در جشن 40 سالگی انقلاب در سراسر کشور مشت محکمی بر دهان یاوه گویان و خواص کج اندیش داخلی، که رفع مشکلات را به تسلیم پذیری با امریکا گره زده اند، نمی باشد؟ ظاهرا نباید این مقوله را پایان یافته بدانیم. این امام زاده در سه سال آینده نیز شفاء نخواهد داد. امید واهی داشتن ،خلاف عقل است. عقلانیت ، تدبیر حکم می کند که ما بعنوان حامیان و مدافعان انقلاب،خواستار اجرایی شدن اصل 89 قانون اساسی شویم. و همراه،همگام با 180 نماینده غیرتمند مجلس،از ریاست محترم مجلس در خواست موکد داشته باشیم واز مطالبات بر حق مردم حمایت کنیم .  


در پایان متذکر می شویم به سخنان ولی امر مسلمین امام خامنه ای، مسئولان توجه کنند: در سال 59 رئیس جمهور وقت جامعه را دو قطبی، ومردم را به دو دسته مخالف و موافق تقسیم کرد که نباید این تجربه تکرار شود.

 


                  جمعیت حامیان ویاوران ولایت شهرستان عباس آباد(غرب مازندران)

                                               26/11/96 (27)

 

 

 

 

 نوشتن دیدگاه