مراسم بزرگداشت ارتحال ٱیت الله هاشمی رفسنجانی، باحضورپرشکوه مردم انقلابی،شهرستان عباس ٱباد و سخنرانی امام جمعه انقلابی شهرستان عباس ٱباد و ریاست دانشگاه ٱزاد قائمشهردرمسجد جامع عباس ٱباد برگزارگردید

دسته: مازندران

 

دادگاه تجدید نظر مازندران در یک پرونده خانوادگی، بر اساس موازین حقوق بشر بین‌المللی رای جالب توجهی صادر کرده‌است.

دسته: مازندران

خانواده دختر دانشجویی که هفته گذشته در بیمارستان امام بهشهر جان باخت، تاکید دارند که قصور پزشکی باعث مرگ فرزندشان شده است.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی مازندران

درباره طلحه و زبیر در تاریخ ببینید چه شخصیت های عظیمی بودند آنها السابقون السابقون بودند آنها اولائک المقربون بودند آنها مجاهدین فی سبیل الله بودند آنها شمشیرزنان بدر و احد و خندق و حنین بودند زبیر سیف الاسلام و طلحه، طلحه الخیر در کلام رسول الله و آنها با رسول الله بودند در کنار رسول الله بودند تا آخر عمر در کنار پیامبر از خودشان فداکاری نشان دادند بعد از پیامبر در زمان خلافت ابابکر و عمر همراه علی بودند با علی بودند حتی با آقا امیرالمومنین اعتراض می کردند که چرا حرکت نمی کنید ؟ چرا قیام نمی کنید؟

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی مازندران

مسئولینی که خانه چند میلیاردی دارند در کاخ های نیاوران و سعادت آباد و ولنجک و فرمانیه زندگی می کنند خوی اشرافیگری پیدا کرده اند نمی توانند به فکر محرومین جامعه باشند.آیا اینها به فکر گرسنگان جامعه هستند ؟

دسته: مازندران

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مازندران از ضرب و شتم رئیس و کارکنان محیط زیست نوشهر توسط عوامل شهرداری خبر داد.

دسته: مازندران

- محمد دامادی به عنوان رئیس مجمع نمایندگان مازندران انتخاب شد.

دسته: مازندران

خطبه آتشین حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی مازندران

در کره جنوبی دوست رئیس جمهور کره جنوبی( نه برادر و خواهر رئیس جمهور نه فامیل نزدیک رئیس جمهور بلکه دوست رئیس جمهور کره جنوبی) از چند شرکت ، کمک مالی غیرقانونی دریافت کرده مردم با حضور میلیونی در خیابان ها اعتراض کردند ، رئیس جمهور کره جنوبی با چشم اشک بار از مردم در صداوسیما عذرخواهی کرده و رئیس جمهور کره جنوبی را مجلس استیضاح کرده و از رئیس جمهوری برکنار شد و باز هم بعد از برکناری با شرم ساری از مردم کشورش طلب بخشش کرد .

دسته: مازندران

جلسه رسیدگی به اتهامات محمود - ط معروف به شاه مازندران صبح دیروز در دادگاه کیفری شهرستان بابل برگزار شد. این مرد جوان و قوی هیکل مدتی قبل به اتهام ایراد ضرب و جرح و قدرت نمایی در فضای مجازی از سوی پلیس مازندران تحت تعقیب قرار گرفته بود.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی شمال کشور

اما رهبری معظم در بحث هسته ای و مذاکرات هسته ای بسیار هوشیارانه عمل کردند با اعلام عدم خوشبینی به مذاکرات اما دست مسئولین را باز گذاشتند از آنها حمایت کردند البته رهبری معظم خط قرمزهایی را ترسیم کردند اما از خط قرمز ها عبور کردند

دسته: مازندران