قائمشهر کشف سنگ قبر سنگ قبر تاریخی ایل گرایلی جغتای دهستان بالاتجن محمدحسن‌خان اعتمادالسلطنه موسی خیل تاریخ عالم آرای عباسی آقامحمدخان قاجار یگان حفاظت میراث فرهنگی سنگ آهکی اسفراین آداب و رسوم دامغان مازندران بهشهر ترک‌های خراسان شاه‌سلطان حسین حیاط مزار دوره صفویه میراث فرهنگی مازندران گرگان دوره قاجار سمنان مهدی خلیلی گلستان عصر قاجار شهرستان میامی شهرستان اسفراین

پایگاه عدالت خواهانیک باستان‌شناس گفت: در دومین روز سال 97 در روستای موسی خیل قائمشهر یک سنگ قبر تاریخی به‌طور اتفاقی کشف شد.

دسته: مازندران

پایگاه عدالت خواهان"اداره کل حفاظت محیط زیست استان مازندران از مرگ یک پلنگ به دلیل گرفتار شدن در تله سیمی در بهشهر خبر داد.

دسته: مازندران

سید مصطفی محمدی امام جممه انقلابی

پایگاه عدالت خواهان"بخاطر پیروزی های سپاه و مدافعان حرم و جبهه مقاومت در سوریه امروز می بینیم استکبار جهانی خودش را رسوا کرده و به کمک داعشیان و تروریست های وحشی آمده و سوریه را مورد هدف موشک های خودش قرار داده است و همانطور که پیش بینی می شد آنچه که در این حمله هوایی به سوریه اتفاق افتاد خسران و ضرر برای امریکا و اسرائیل بود که ......

دسته: مازندران

سید مصطفی محمدی امام جممه انقلابی

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی

ایجاد مشکلات و ایجاد نارضایتی ها و ایجاد آشوب های داخلی به دنبال ناکارآمد جلوه دادن نظام ولایی و حاکمیت بر پایه ولایت فقیه هستند و ایجاد شبهه می کنند که مشکلات کشور را به نام رهبری تمام کنند و مشکلات مربوط به قوای سه گانه ،مشکلات مربوط به قوه مجریه و ناکارآمدی دولت، مشکلات مربوط به ناکارآمدی نمایندگان مجلس و قوه مقننه و مشکلات مربوط به قوه قضائیه را می خواهند به رهبری معظم مرتبط کنند که چرا رهبری پاسخگو نیست.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

هرساله در 20 فروردین ماه ،روز ملی فناوری هسته ای جشن می گرفتیم و هر ساله در زمینه هسته ای دستاوردهایی رونمایی می کردیم الان که روز ملی فناوری هسته ای نداریم و چند سالی است که به برکت دولت علی برکت الله روحانی تمام فعالیت های هسته ای متوقف شد،به برجامی دلخوش کردیم که نافرجام بود،به امریکایی دل بستیم که در دشمنی کم نداشته است و کم نگذاشته است.

دسته: مازندران

 

پایگاه عدالت خواهان"رئیس پلیس راه مازندران گفت: آمد و شد خودروها در آخرین روز سال در محور کندوان به‌صورت سنگین، هراز پرحجم و محورهای سوادکوه و کیاسر عادی و روان است.

دسته: مازندران

سید مصطفی محمدی امام جممه انقلابی


مسئولین ما باید مسئولیت مشکلات و معضلات اقتصادی و معیشتی کشور را بپذیرند،نمایندگان مجلس هم باید مسئولیت این مشکلات کشور را بپذیرند چون این نمایندگان به وزرای ناکارآمد رای اعتماد دادند که این بلا را برسر اقتصاد کشور آوردند وقتی طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان کشور و طرح سئوال از رئیس جمهور را می خواهند حذف کنند،استیضاح سه وزیر را در یک روز انجام می دهند.

دسته: مازندران

دشمنان ما به دنبال حرامزادگی و آلوده کردن دامن پاک مادران جامعه ایران هستند،دشمنان می خواهند این دامن پاک مادرانی که مردان جامعه را به معراج می برند و شهید حججی ها و شهید فهمیده ها را تربیت می کنند را آلوده کنند و برخی از مسئولین ما هم جاده صاف کن دشمنان برای آلوده کردن مادران شدند بدا بحالشان.به ابتذال کشاندن زنان جامعه برنامه دشمن است که بدست برخی از مسئولین در حال انجام است .

دسته: مازندران

آقای اسلامی استاندار محترم استان مازندران بهتر است ابتدآ مدیران لایق و انقلابی را در جایگاه های مختلف مدیریتی خصوصآ در فرمانداری ها انتخاب و انتصاب نمایید

دسته: مازندران

در حالی به روزهای پایانی سال 96 و آغاز فصل کاشت برنج در سال زراعی جدید نزدیک می‌شویم که بسیاری از تولیدات برنج کشاورزان مازندران به واسطه‌ مدیریت‌های ناصحیح و واردات برنج، روی دست آن‌ها باقی مانده و سبب رکود بازار فروش و دلسرد شدن کشاورزان برای کشت این محصول برای سال آینده شد.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

 حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه  انقلابی

سیدمصطفی محمدی گفت: اینکه از نظر رهبری ارتجاع حرکت ضد انقلابی است،اشرافیگری مسئولین حرکت ضد انقلابی است،زیاده طلبی مسئولین حرکت ضد انقلابی است،بی مبالاتی به بیت المال فساد و اختلاس حرکت ضد انقلابی است ،بی اعتنایی به طبقه فقیر و ضعیف و دل سپردن به طبقه مرفه حرکت ضد انقلابی است که اگر مسئولین حرکت ضد انقلابی دارند دچار ارتجاع شدند باید به دامن انقلاب برگردند و خودشان را اصلاح کنند

دسته: مازندران

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان آمل از دستگیری ۴۰ پسر و دختر جوان در پارتی شبانه آمل خبر داد و گفت: این افراد با فراخوان شبکه‌های اجتماعی نظیر اینستاگرام و تلگرام یکدیگر را برای این مراسم دعوت کرده بودند.

دسته: مازندران

سید مصطفی محمدی امام جممه انقلابی


وی گفت:گفتند فردی به جنگل رفت هنگام برگشت از او پرسدند جنگل را چطور دیدید؟ گفت والله ما رفتیم هرچه نگاه کردیم دیدیم آنقدر درخت بود که نتوانستیم جنگل را ببینیم. این فرد نمی داند جنگل همین مجموعه درخت هاست که آنجا است. حالا رئیس دولت در میانه رفراندم مردمی ایستاده است و سخن از رفراندوم می کند این چیز عجیبی است که در آن جمعیت رفراندوم را ندیده است.

دسته: مازندران