سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

امروز راهی که دولت در پیش گرفته است برای اینکه برجام آسیب نبیند فشارهای امریکا تحمل می کند و از کنار آن می گذرد و برای آن هم واکنش درخور نشان نمی دهد و برای امریکا مسجل شده است که ایران از برجام دست نخواهد کشید و از هر راهی شده می خواهد به ایران ضربه بزند و هر راهی را امریکا درپیش بگیرد ،حتی تحریم های جدیدی هم اعمال کند برجام سرجایش هست این برای امریکا خوب هست چه چیزی برای امریکا بهتر از این می شود

دسته: مازندران

خبر « سید جواد موسوی مدیرکل حراست استانداری عزل شد» اگرچه کوتاه بود اما بسیاری را با شگفتی مواجه کرد؛ شگفتی از این جهت که چرا مدیرکل استانداری، در معرض تعویض قرار گرفت.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

وی اظهار کرد: یک روز به عاشورا توهین کردند گفتند عاشورا را جناحی نکنید. یک روز خودشان حسین بن علی و شهادت حسین بن علی را زیر سئول بردند بعد گفتند حسین بن علی را جناحی نکنید. یک روز به امام هشتم توهین کردند بعد گفتند امام هشتم را جناحی نکنید.امام رضا را جناحى نكنيد. چرا امروز می گویند شهدا را جناحی نکنید؟ در روزنامه هایشان به مدافعین حرم توهین کردند بعد می گویند شهدا را جناحی نکنید.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

وی افز.د:یکی از وعده ها گشایش اقتصادی است تورم و گرانی که روز به روز افزایش پیدا می کند رکود اقتصادی با همه ادعاها هنوز باقی مانده است رئیس دولت وعده داده است که در این دولت فقر مطلق به طور مطلق ،و کامل ازبین می رود این نیاز است که فضای کسب و کار در جامعه ما بهتر شود.

دسته: مازندران

استاندار مازندران، زنده نگه داشتن نام شهدا را از نیازهای اساسی کشور برشمرد و گفت: روحیه شهادت طلبی دشمنان را در پشت خاکریزها متوقف کرده است.

دسته: مازندران

 

نخستین همایش نجات مرال‌ها یا گوزن‌های سرخ به منظور جلوگیری از خاموشی و انقراض این حیوان در جنگل‌های مازندران با همت دوستداران محیط زیست در آمل برگزار شد.

دسته: مازندران


بر اساس اعلام پلیس راهنمایی و رانندگی مازندران از آغاز امسال تاکنون خودروی پراید همچنان در حوادث رانندگی جاده های مازندران صدرنشین است.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

وی افزود: گرچه با حرکتی که در روز تحلیف از نمایندگان دیدیم و حرکتی که نمایندگان مجلس در روز تحلیف از خود نشان دادند مردم ما، ملت ما نسبت به نمایندگان مایوس هستندکه اینها اشخاصی نیستند خیلی به مسائل جدی کشور اهتمام داشته باشند کسانی که برای عکس سلفی گرفتن با یک خانم اروپایی سرو دست می شکستند چه انتظاری از اینها داریم.اینهایی که می خواهند به عنوان عصاره من و شما باشند،

دسته: مازندران

مدیرعامل شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران- منطقه شمال از ورود 12 نفتکش حامل نفت ترکمنستان تا اواسط شهریور به پایانه نفتی نکا خبر داد و گفت: ما آمادگی کامل داریم تا با توافقی که در زمینه ترانزیت بدست خواهد آمد، استارت انتقال نفت 500 هزار بشکه بدون هیچ مشکلی کلید بزنیم.

دسته: مازندران

جوانان روستای کیاسر در شهرستان بهشهر استان مازندران برای دفاع از حریم دین و کشور با دست خالی اقدام به ساخت موشک‌های دست‌ساز کرده‌اند.

دسته: مازندران

بخشدار امامزاده عبدالله آمل از وقوع حریق در جنگل های این بخش خبر داد و گفت: دو هزار متر مربع از جنگل های منطقه دچار حریق شد.

دسته: مازندران

متاسفانه یکی از اعضای کوچک مجمع کوچک روحانیون اصلاحاتی در مقاله ای تنفیذ ریاست جمهوری را یک کار تشریفاتی دانسته که رهبری حق استنکاف آن را ندارد که بعد از رای مردم و تایید صحت انتخابات توسط شورای نگهبان ،تنفیذ هبری نیازی نیست.لذا تنفیذ رهبری کارکرد مشروعیت بخشی را ندارد و ضرورتی هم برای تنفیذ نیست فقط برای تشریفات رهبری، رای مردم را تنفیذ می کند.

دسته: مازندران

حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

سیدمصطفی محمدی گفت : اشتباه کردند که به خط قرمزهای رهبری پایبند نبودند که رهبری فرمودند:قبل از برداشتن تحریم ها به هیچ تعهدی عمل نکنید اما قبلاز برداشته شدن تحریم ها تمام فعالیت هسته ای را تعطیل کردند تاسیسات هسته ای را پلمپ کردند و ازبین بردند اما غرب وامریکا به تعهدات خودشان عمل نکردند. اشتباه کردند که اقتصاد مقاومتی را عملیاتی نکردند و کلید حل مشکلات را مذاکره با غرب و رابطه با امریکا دانستند.

دسته: مازندران