اهانت  آقای مرتضی ناصحی سرپرست اداره کل اداری و مالی استانداری مازندران در مراسم همایش مسئولین ستاد، روسای دفاتر، معاونین بانوان و مسئولین فضای مجازی نمازهای جمعه استان مازندران در روستای قراخیل شهرستان قائمشهر

دسته: مازندران

در گزارش تصویر زیر منزل ملوان شهید حادثه سانچی میلاد عنایتی در قائم‌شهر استان مازندران را می‌بینید

در گزارش تصویر زیر منزل ملوان شهید حادثه سانچی میلاد عنایتی در قائم‌شهر استان مازندران را می‌بینید.

دسته: مازندران

امام جمعه انقلابی :


اگر از اول انقلاب تا به امروز ماهانه یک میلیارد حقوق می گرفتند،یعنی از سال 57 تا به امروز ماهانه یک میلیارد حقوق می گرفتند در این 38 سال حقوق شان حدود 400 میلیارد می شد آنهایی که هزار میلیارد سرمایه دارند پس معلوم است درآمد و حقوق آنها ماهیانه 2و نیم میلیارد از اول انقلاب تا به امروز بوده است.

دسته: مازندران

مدیرکل اوقاف و امورخیریه مازندران از حمله اغتشاش‌گران به سه امامزاده استان خبرداد و گفت: سه نفر در این رابطه همزمان با انجام اغتشاش دستگیر شدند که دو نفر از آن‌ها مازندرانی نبودند.

دسته: مازندران

سید مصطفی محمدی امام جممه انقلابی

وی اظهار داشت:شمری که سر حسین را برید جانباز صفین بود تا مرز شهادت پیش رفته بود، جانباز صفینی که تا مرز شهادت پیش رفته بود یک روزی می آید در مقابل فرزند پیغمبر قرار می گیرد و فرزند علی بن ابی طالب امام شیعیان حسین بن علی را سر می برد.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

محمدی افزود:در همین انتخابات اخیر مگر نگفته بودند که چه کسی گفته ما یارانه ها را می خواهیم حذف کنیم، ما نمی خواهیم یارانه ها را حذف کنیم،حتی یارانه های افراد تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی را سه برابر کردند گفتند ما اگر می خواستیم حذف کنیم چرا سه برابر کردیم برای یک ماه و دو ماه این کار را کردند و بعد پیامک دادند آنهایی که یارانه هایشان حذف شده ما می خواهیم یارنه هایشان را وصل کنیم و برگردانیم اما انتخابات که تمام شد رای شان را گرفتند حالا گفتند: یارانه 30 میلیون نفر را می خواهیم حذف کنیم.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی/

وی اظهار کرده :شاید کسی در بیت امام باشد و با امام زندگی کرده باشد، اما امام شناس نباشد و معنای ولایت را درک نکرده باشد ولی آن جوان لبنانی ،آن جوان بحرینی و یمنی حضور امام را درک نکرده باشد اما معنا و جایگاه ولایت را بهتر فهمیده باشد و بهترامام شناس باشد.

دسته: مازندران

حوالی ایستگاه هواشناسی سیاه بیشه، محور کندوان.

دسته: مازندران

دادستان عمومی و انقلاب بهشهر از شناسایی و دستگیری اعضای باندی خبر داد که در سطح استان مازندران و برخی استان‌های دیگر اقدام به جعل اسناد،پولشویی و فرار مالیاتی در سطح گسترده کرده‌اند.

دسته: مازندران

تمام تلاش مسئولین باید این باشد که باری از دوش مردم بر دارند ، چه شده است که عده ای از برداشتن بار از دوش مردم ناراحتند و برای رسیدن به منافع خود، حاضرند مشکلات و رنج های مردم بیشتر شود

دسته: مازندران

جمعی از یاوران ولایت و مدافعان انقلاب شهرستان (عباس آباد-تنکابن-رامسر) ،از استاندار محترم مازندران جناب آقای مهندس اسلامی،عزل فرماندار تنکابن و گزینش فردی شایسته ،کارآمد و متعهد ،بدون دخالت نماینده این حوزه شدند

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی/

نماینده مجلس کف روی آب نمی شود که هر روز به لباسی درآید یک روز اصولگرا باشد،روز دیگر اصلاح طلب و اعتدالگرا گردد و روز دیگر اعلام کند که مستقل است که با اعلام استقلال از جریان سیاسی از مردم رای بگیرد هر روز به لباسی درآید بلکه با مردم صادق و رو راست باشد.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی/

این فتنه سیاه که با ارعاب و وحشت و جنایت های هولناک مثل سربریدن کودکان، پوست کندن زنده زنده مردان در مقابل چشم خانواده هایشان و اسارت گرفتن دختران و زنان و تجاوز بر آنها و سوزاندن افراد و ذبح دسته جمعی جوانان تا انفجار مساجد و مدارس و بیمارستان ها که تمام این جنایت ها توسط امریکا طراحی می شد که با رهبری ......

دسته: مازندران

چرا کسی شهرداری سلمانشهر را بازخواست نمی کند؟+سند
قانونگرایی و رعایت قانون, یک ارزش مسلم است که تردید به آن, افراد را در معرض انزجار و طرد اجتماعی قرار می دهد

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی

سیدمصطفی محمدی اظهار کردبا تیمی که دری اصفهانی و جاسوسانی بودند که رئیس دولت به آنها سکه و مدال افتخار داده و آنها را با بوعلی و امیرکبیر هم تراز دانسته و آنها را سردار دیپلماسی خوانده و جاسوس از كار درآمدند که متاسفانه قوه قضائیه برای جاسوس مملکت 5 سال زندان بریده است. جاسوسی که هم از ما حقوق می گرفت ،هم از دشمن ما حقوق می گرفت و برای دشمن کار می کرد.

دسته: مازندران