حجت الاسلام والمسلمین سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی :

مردم-باید-ناظر-برعملکرد-مسئولین-باشند-استانداران-زنجان-و-خوزستان-و-همدان-و-قزوین-بخاطر-اتهام-تخلفات-انتخاباتی-احضار-شدند-فرماندار-به-ما-پیغام-دادند-که-به-دولت-موضع-نگیرید

ما سه سال پیش نسبت به فساد مالی برادر رئیس جمهور در خطبه هاى نمازجمعه  فریاد زدیم که کسانی که دغدغه بیت المال مسلمین را داشتند آنها آن روز داد زدند اما بعد از سه سال این روزها می بینیم قرار برای برادر رئیس جمهور صادر می شود که این خود آزمونی بزرگ برای رئیس قوه مجریه و قوه قضائیه است

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی:

تعجب اینجاست که در چهار سال گذشته دولت بودجه دفاعی را 85 درصد کاهش داده است و هرساله چند هزار میلیارد دلار بودجه نظامی را کم کرده است و از سوی دیگر در ضدیت با پیشرفت موشکی بارها سخن گفته اند حتی در ایام انتخابات به سپاه و آزمایشات موشکی و شهرهای موشکی زیرزمینی حمله ور می شوند و آن را مانع دستیابی اهداف دولت و مانع به نتیجه رسیدن مذاکرات و برجام اعلام داشته..

دسته: مازندران

به دلیل بارش های پراکنده باران؛

ساری - پلیس راه مازندران از مسافران و هم استانی ها خواست تا از سفرهای غیرضروری در محورهای کوهستانی استان به دلیل شرایط نامساعد جوی پرهیز کنند.

دسته: مازندران

به دام افتادن یک یوزپلنگ به جای خوک در تله کشاورزان ساروی

دسته: مازندران

با گذشت پنج روز ازماجرای مرموز ناپدید شدن دخترک سه ساله در حاشیه رودخانه سردآبرود واقع در کلاردشت، تا دیروزهیچ ردی ازاوبه دست نیامد وتیم‌های عملیاتی همچنان سرگرم جست‌و‌جوهای گسترده هستند.

دسته: مازندران

وسیله نقلیه شخصی یا عمومی، موتور سیکلت، قایق موتوری، جت اسکی و سایر وسایل نقلیه موتوری افرادی که سرنشینان آن به کشف حجاب اقدام می‌کنند توسط عوامل انتظامی توقیف و به پارکینگ منتقل خواهد شد و با متهم نیز وفق مقررات مربوطه برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

دسته: مازندران

سیدمصطفی محمدی امام جمعه انقلابی گفت :

وی گفت : وقتی بنی صدر جامعه را دوقطبی کرد به انقلابی ها و منتقدین اهانت کرد،بچه های انقلابی را در اداره کشور حذف کرد،لیبرال ها را در کشور حاکم کرد و به نهادهای انقلابی و به ارزش ها به اصول اسلامی ما حمله و هجمه کرد آن وقت کارش به جایی رسید که مردم او را حذف کردند و با لباس زنانه از کشور خارج شد و هیچ کس از او حمایت نکرد حتی همان 11 میلیونی که به او رای دادند از او حمایت نکردند.

دسته: مازندران

مردم غیور بابل با وجود بارش باران در این شهر در راهپیمایی روز قدس حضور پرشوری داشتند.

دسته: مازندران

سردارسید محمود میرفیضی

 

فرمانده انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری سه قاچاقچی اشیاء عتیقه و کشف بیش از ۱۸ قطعه سکه طلا مربوط به دوره ایلخانی در شهرستان محمودآباد خبر داد.

دسته: مازندران

 

وی گفت :تاکید رهبری معظم بر تفکر انقلابی و انقلابی گری بود؛بزرگترین درس امام روحیه انقلابی و عمل انقلابی است.که امروز به روحیه انقلابی به شعار انقلابی و به اصول و مبانی انقلاب امام بزرگوار نیازمندیم،کشور احتیاج به روحیه انقلابی دارد که لازمه اش این است ، انقلاب و ارزش های انقلاب را زنده نگه داریم.

دسته: مازندران