وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با استعفای مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم موافقت کرد.

دسته: قم

نامه جمعی از طلّاب حوزه علمیه قم در پی برگزاری کنسرت در شهر قم

جمعی از طلّاب حوزه علمیه قم در پی  برگزاری کنسرت در شهر قم نامه سرگشاده ای نوشتند.

دسته: قم

مرجع تقلید شیعیان برخورد جدی با برگزارکنندگان کنسرت در قم را خواستار شد و گفت: ‌حرمت قم باید حفظ شود و نباید در این موضوع سکوت کنید.

دسته: قم

مردی که تا آخرین لحظه عمر امام در کنار امام صادقانه خدمت کرد و غسل و کفن امام را هم با قلبی شکسته و چشمی اشکبار انجام داده حالا در گوشه ای شهر و در خلوتی غریبانه در بستر بیماری افتاده است.

دسته: قم

جشن میلاد امام زمان(عج) در مسجد جمکران

دسته: قم

لاریجانی باید ریزش سنگین آرائش و اختلاف قابل توجه با امیرآبادی که از قضا جزو اصولگرایان اصیلی است که لاریجانی و فراکسیونش آنها را "تندرو" می‌خوانند را در حمایتهای بی‌دریغش از دولت جستجو کند. پیام مهم مردم قم به لاریجانی "نه به وکیل‌الدولگی" است. شاید وکیل‌الدوله بودن و عکس یادگاری با ظریف برای برخی رای‌آور باشد، اما اختلاف شصت‌هزار رای لاریجانی با نفر اول نشان داد مردم قم دوست ندارند نماینده‌شان وکیل‌الدوله باشد.

دسته: قم

 

طبق نتایج غیررسمی از شمارش آرای صندوق‌های اخذ رای در قم امیرآبادی، لاریجانی و ذوالنور به عنوان نمایندگان مردم قم در خانه ملت انتخاب شدند.

دسته: قم

 با انصراف یامین پور، رقابت اصلی میان لیست اصولگرایان شامل آشتیانی، امیرآبادی و ذوالنور و لیست جامعه مدرسین حوزه علمیه قم شامل علی لاریجانی و بنایی و آشتیانی (مشترک در دو لیست) صورت می گیرد.

دسته: قم