رئیس روابط عمومی علوم پزشکی شیراز اعلام کرد: 3 نفر در استان به تب کریمه کنگو مبتلا شدند.

دسته: فارس

دادستان مرکز استان فارس:

دادستان عمومی و انقلاب شیراز پرونده وقوع حادثه انفجار یک هایپرمارکت در شیراز را در دست بررسی اعلام کرد و گفت: این حادثه امنیتی نبوده است.

دسته: فارس

سرپرست اورژانس کشور اعلام کرد

سرپرست اورژانس کشور با اشاره به آخرین جزئیات حادثه انفجار در هایپرمارکت شیراز، گفت: ۳۷ نفر در اثر این حادثه مصدوم شدند.

دسته: فارس

رئیس مرکز اورژانس استان فارس

رئیس مرکز اورژانس و فوریت‌های پزشکی استان فارس از مصدوم شدن ۳۵ نفر در حادثه انفجار یک فروشگاه در بلوار نصر شیراز خبر داد.

دسته: فارس

شیراز _ مدیرعامل سازمان آتش نشانی شهرداری شیراز گفت: دلیل انفجار و آتش سوزی هایپرمارکت سهل انگاری و عدم توجه به نکات ایمنی بوده است.

دسته: فارس

نماینده مردم جهرم در مجلس گفت: با وجود گذشت ۲ ماه از وقوع سیل در استان فارس، هنوز دولت تدبیری برای جبران خسارت های آن نکرده است.

دسته: فارس

با همکاری پلیس استان و سربازان گمنام امام زمان (عج) استان فارس

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با همکاری پلیس استان و سربازان گمنام امام زمان (عج) 11 تروریست دستگیر و بیش از 100 کیلوگرم مواد منفجره کشف شد.

دسته: فارس

«تور شراب در تپه‌های کیانتی، همراه با تجربه چشیدن مزه شراب‌های کهنه و بازدید از قدیمی‌ترین کارخانه شراب‌سازی در ایتالیا»!! این تبلیغی است که از روز گذشته با عنوان یک "تور خاص" فضای مجازی را فراگرفته است.

دسته: فارس

فرمانده انتظامی استان درباره این گروگانگیری گفت: مأموران پلیس آگاهی چندروزقبل از طریق پلیس 110 در جریان یک آدم ربایی در شمال شیراز قرار گرفتند بلافاصله نیزتحقیقات تخصصی دراین باره آغازشد.

دسته: فارس

صبح امروز یکی از محیط‌بانان پرتلاش در ارتفاعات پارک ملی بمو در استان فارس توسط شکارچیان غیرمجاز زخمی شد.

دسته: فارس