تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

نماینده مردم جهرم در مجلس گفت: با وجود گذشت ۲ ماه از وقوع سیل در استان فارس، هنوز دولت تدبیری برای جبران خسارت های آن نکرده است.

دسته: فارس

با همکاری پلیس استان و سربازان گمنام امام زمان (عج) استان فارس

سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس گفت: با همکاری پلیس استان و سربازان گمنام امام زمان (عج) 11 تروریست دستگیر و بیش از 100 کیلوگرم مواد منفجره کشف شد.

دسته: فارس

«تور شراب در تپه‌های کیانتی، همراه با تجربه چشیدن مزه شراب‌های کهنه و بازدید از قدیمی‌ترین کارخانه شراب‌سازی در ایتالیا»!! این تبلیغی است که از روز گذشته با عنوان یک "تور خاص" فضای مجازی را فراگرفته است.

دسته: فارس

فرمانده انتظامی استان درباره این گروگانگیری گفت: مأموران پلیس آگاهی چندروزقبل از طریق پلیس 110 در جریان یک آدم ربایی در شمال شیراز قرار گرفتند بلافاصله نیزتحقیقات تخصصی دراین باره آغازشد.

دسته: فارس

صبح امروز یکی از محیط‌بانان پرتلاش در ارتفاعات پارک ملی بمو در استان فارس توسط شکارچیان غیرمجاز زخمی شد.

دسته: فارس

در ماه های اخیر شهرداری یکی از شهر های فارس اقدام به نصب المان هایی در این شهر کرده، که هر چند در نگاه اول زیبایی خاصی به خیابان ها داده است اما نرخ های پرداخت شده به پیمانکار دولتی این پروژه ها، آنقدر عجیب و غیر قابل باور است که توجه هر شهروند دلسوزی را...

دسته: فارس

خبرجنوب» نوشت: مردی که با گروگانگیری اعضای خانواده همسرش در کوچه 13شهرک مهدی آباد، سه ساعت وحشت را رقم زده بود، با تسلیم خود به این گروگان گیری پایان داد .

دسته: فارس

 

درحالی‌که حریق تنگ خرسی پاسارگاد در استان فارس که از صبح روز گذشته آغاز شده هر لحظه در حال گسترده‌تر شدن است، هنوز هواپیمای اطفای حریق از تهران به منطقه نرسیده است.

دسته: فارس

رئیس پلیس فتای استان فارس از دستگیری سرگرد تقلبی پلیس فتا در اینستاگرام خبر داد.

دسته: فارس

جانشین فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: قاتل دو تن از محیط بانان استان فارس که از سه ماه قبل متواری شده بود، در شهرستان پاوه دستگیر شد.

دسته: فارس