معاون امداد و نجات هلال احمر سمنان:

سمنان - معاون امداد و نجات هلال احمر استان سمنان با بیان اینکه زلزله دامغان خسارتی در پی نداشت، گفت: دو اکیپ جستجو و ارزیابی به مناطق زلزله زده شمال این شهرستان اعزام شد.

دسته: سمنان

فرماندار دامغان:

دامغان-فرماندار دامغان گفت: حادثه زمین لرزه ۴.۵ ریشتری در مرز بین استان های مازندران و سمنان، در شمال دامغان نیز به شدت احساس شد که ابعاد این حادثه و خسارات احتمالی در دست بررسی است.

دسته: سمنان

مدیرکل حفاظت محیط زیست سمنان از مشاهده یک قلاده یوزپلنگ آسیایی ماده به همراه دو توله یوز یکساله در پارک ملی توران در منطقه زمان آباد خبر داد.

دسته: سمنان

جانشین رییس پلیس راه راهور ناجا از خروج از جاده یک دستگاه ولوو با ٣٧ سرنشین در محور دامغان - شاهرود خبرداد.

دسته: سمنان

فرمانده انتظامي استان سمنان از دستگيري كلاهبردار حرفه­اي كه با هويت­هاي جعلي از شركت­هاي باربري در شش استان كشور 40 تريلي گندم با ارزشي بالغ بر 16 ميليارد ريال سرقت كرده بود، خبرداد.

دسته: سمنان

شاهرود - رئیس ذخیرگاه زیستکره خارتوران گفت: چهار قلاده یوز شامل یک یوز ماده و سه توله در حاشیه جاده خارتوران و در محدوده منطقه دلبر و بر روی جاده آسفالت مشاهده و شکار دوربین عکاسی شدند.

دسته: سمنان

 

آتش سوزی در پالایشگاه شاهرود از ساعت ۲:۳۰بامداد جمعه آغاز و تا ۷:۳۰ درجریان بود که خوشبختانه با تلاش یگان اطفای حریق این پالایشکاه و آتش نشانی شاهرود، شعله های آتش مهار شد.

دسته: سمنان

نماینده ولی فقیه در استان سمنان با بیان اینکه این استان پهناور مشکلات اساسی از جمله خشکسالی دارد و زمین ها تشنه اند، گفت: برای رفع این تشنگی سمنان را به خزر وصل کنید.

دسته: سمنان

اسید پاشی در سمنان امروز دو دختر جوان را راهی بیمارستان کرد.

دسته: سمنان

سخنرانی منتجب نیا در دانشگاه سمنان که با پوسترهایی حاوی شعارهای ضد انقلابی تبلیغ شده بود به درگیری انجامید.

دسته: سمنان