دریادار فدوی:

اهواز - فرمانده نیروی دریایی سپاه گفت: امروز به عقیده دشمن، انقلاب اسلامی از مرحله بازدارندگی عبور کرده است.

دسته: خوزستان

اخیرا گمانه‌زنی‌های زیادی در فضای مجازی مبنی بر انتصاب محمدباقر قالیباف برای شهرداری اهواز مطرح است.

دسته: خوزستان

ماجرای مسکن مهر خرمشهر جالب و اسف بار است. خانه ها ساخته شده ولی سالهاست روی زباله های ساختمانی و خانگی سوار است. آسفالت هم نشده و مردم باید از گل و لای عبور کنند. حالا نداشتن مدرسه و پاسگاه پلیس و فضای سبز سرجای خود ولی وقتی برای گزارش آمدیم ماموران مانع تهیه گزارش شدند!

دسته: خوزستان

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس:

نماینده مردم ایذه و باغملک در مجلس شورای اسلامی گفت: ‌‌اشخاص وابسته به گروه‌های خارجی در شورای شهر تائید صلاحیت نشدند‌.

دسته: خوزستان

آیت‌الله حیدری:

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان این‌که حضور مردم پای صندوق‌های رأی تکلیف و حق است گفت: این حضور نماد جمهوریت نظام مقدس ایران است و ان‌شاءالله امسال با حضور و انتخاب اصلح می‌توانند دل امام زمان‌(عج) را شاد کنند.

دسته: خوزستان

فرمانده انتظامی خوزستان:

فرمانده انتظامی خوزستان گفت: بیش از ۱۵ هزار نفر از مأموران نیروی انتظامی امنیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در خوزستان برقرار می‌‎کنند.

دسته: خوزستان

آمار-تکان-دهنده-ای-که-ناخواسته-توسط-دولت-منتشر-شد-سالیانه-«270میلیون-متر-مکعب»-فاضلاب-به-کارون-سرازیر-می-شود-سند

مصوبه ای در دولت که با هدف کمک به مردم خوزستان تهیه شده، از سرازیر شدن سالیانه 270میلیون متر مکعب فاضلاب خام به کارون پرده برداشته است.

دسته: خوزستان

جمعی از خانواده‌های شهدا، ایثارگران و امت انقلابی خوزستان با صدور بیانیه‌ای خطاب به استاندار خوزستان اعلام کردند خانواده شهدا هیچ‌گاه درخواست رایگان شدن برق را نکرده‌اند.

دسته: خوزستان

بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام تلاش دارد تا با سازماندهی نهضت خدمت رسانی مردمی برای محرومین در عرصه رفع محرومیت در پنج حوزه فرهنگی، تربیتی، ازدواج، اشتغال و درمان اقدام نماید.

دسته: خوزستان

یک کارشناس محیط زیست در مورد مشکل خوزستان با رد کردن راهکار ریگ پاشی اظهار داشت: تکنولوژی جذب سامانه‌های بارشی راهکاری مؤثر است که قادر است میلیونها متر مکعب آب را از روی اقیانوس هند، دریای مدیترانه و یا دریای احمر به سمت منطقه جذب نموده و بدون هزینه آب پاشی روی زمین به صورت باران پخش نماید.

دسته: خوزستان