نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی گفت: از صبح پیروزی انقلاب مهمترین دغدغه امام تداوم انقلاب بود، امام (ره) همواره تداوم انقلاب را در دست با کفایت مقام معظم رهبری می‌دیدند.

دسته: خراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی به همراه جمعی از معاونان ومدیران ارشد آستان قدس رضوی از روستای «تیمورآباد» بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این روستا، از نزدیک با مشکلات و نیازهای آنان آشنا شد.

دسته: خراسان رضوی

مجمع نمايندگان استان خراسان رضوي با مسوولين استانداري اين استان براي حل مشكل سهامداران پديده شانديز جلسه برگزار كردند.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس گفت: اگر کسی بخواهد درباره ولنگرای فرهنگی حرفی بزند تندرو و متحجر و غیرعقلانی نامیده می‌شود.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس با تاکید براینکه به تمام کشورهای منطقه که مزدور آمریکا هستند، دسترسی داریم، گفت: با برجام و مذاکره جلوی جنگ را نگرفتیم بلکه با مدافعان حرم جلوی جنگ را گرفتیم، اگر این مدافعان حرم نبودند امروز آمریکا و داعش وسط این کشور بودند

دسته: خراسان رضوی

 

وزیر ارشاد با اشاره به مخالفت با برگزاری کنسرت در مشهد مقدس گفت: در شهر مشهد به دلیل وجود مرقد حضرت رضا(ع) کوتاه آمدیم و گفتیم که رعایت حرمت امام رضا(ع) شود.

دسته: خراسان رضوی

اساتید بسیجی کشور در هفدهمین اجلاس بسیج اساتید به تصویب روز برجام به عنوان روز تعامل با دنیا اعتراض کردند.

دسته: خراسان رضوی

حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: دستگاه قضا با اصل برگزاری کنسرت‌ها مخالف نیست ولی شرط و دغدغه ما همواره این بوده که کنسرت‌ها سالم و بدون مسائل خلاف اخلاق و عفت عمومی برگزار شود.

دسته: خراسان رضوی

محمد قانعی اظهار داشت: هتل بین المللی قصر مشهد از سوی شهرداری مشهد پلمب شده است.

دسته: خراسان رضوی

وی بیان داشت: اقتصاد مقاومتی تبدیل به توپ بازی شده است مردم به مسئولین پاس می دهند مسئولین هم به مردم برادران دستوری رهبری هم به ملت بود هم به دولت بود شما در طول این چهارماه چندبار برای خرید پوشاک و لوازم خانگی به محصولات داخلی کشور اکتفا کنید و به واردات خارجی پشت پا بزنید تنها مسئولین در مسئله قاچاق کالا و واردات مقصرنیست بلکه مردم و ما نیز مقصر هستیم اقدام و عمل یعنی اینکه ما باید شروع کنیم و اجناس خارجی خریداری نکنید واز ورود کالای  قاچاق جلوگیری کنید.

دسته: خراسان رضوی