تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

«شما حرف مرا قبول ندارید ایراد ندارد، بنده اصول دین نیستم، حرف بنده را قبول نکنید اما این مراجع تقلید شما هستند. از آنها استفتاء کنید که آیا برگزاری کنسرت در مشهد مجاز و حرمت شکنی است یا خیر؟»

دسته: خراسان رضوی

علیرضا قربانی خواننده معروف کشور عصر پنجشنبه در جشن سپاس از حضور و حماسه آفرینی مردم مشهد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با عنوان 'تکرار امید' به اجرای زنده در ورزشگاه کارگران مشهد پرداخت.

دسته: خراسان رضوی

درحالی‌که خبر رسید قرار است امیرحسین مقصودلو (تتلو) در مشهد به اجرای کنسرت بپردازد، مسئولان ارشاد این شهر این خبر را تکذیب کردند.

دسته: خراسان رضوی

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: از دست اندرکاران انتخابات خراسان رضوی که سیاسی عمل کردند اظهار گلایه کرده و از این رسانه این مهم را به گوش وزیر کشور میرسانم.

دسته: خراسان رضوی

شرکت ابنیه پدیده شاندیز (سهامی خاص) از مجموعه شرکت‌های وابسته به شرکت توسعه بین‌المللی صنعت گردشگری پدیده شاندیز (سهامی عام) بوده که در سال‌های قبل نزد سازمان بورس ثبت شده است.

دسته: خراسان رضوی

رسانی شبکه خبر به نقل از مهر، حسن پرکار رئیس هلال احمر مشهد گفت: این حادثه صبح امروز در کیلومتر ۵۰ محور مشهد به تربت حیدریه رخ داد که متاسفانه یک نفر جان خود را در این حادثه از دست داد و ۱۳ نفز نیز مصدوم شدند.

دسته: خراسان رضوی

در حال تکمیل/ نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی:

نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان‌رضوی گفت: شیطان وقتی می‌بیند زمینه‌هایی در امیال نفسانی ما موجود است و اکنون فکر و ذهن ما نسبت به مسائل مختلف مشغله دارد؛ می‌داند با وجود این مشغله‌ها چطور در فکر ما نفوذ و اندیشه گناه را تولید کند.

دسته: خراسان رضوی

زمین لرزه به قدرت ۵.۳ در مقیاس ریشتر سفید سنگ در استان خراسان رضوی را لرزاند.

دسته: خراسان رضوی

عربین بیزینس:

مدیر شرکت مدیریتی هتل‌های مستقر در دبی گفت: «قراردادهایی برای احداث هتل در تهران، مشهد، اصفهان امضا کرده‌ایم. ما انتظار داریم نخستین هتلمان را تا پایان سه ماهه 2018 در مشهد افتتاح کنیم.»

دسته: خراسان رضوی

نشست صمیمی و گفتگوی صریح آیت الله علم الهدی با دانشجویان

 آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در دیدار صمیمی با نخبگان علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: وقتی آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت کشور بودند به من زنگ‌زده‌اند و گفتند این مطالبی که شما در نماز جمعه می‌گویید، بار امنیتی در کشور دارد و ابراز .....

دسته: خراسان رضوی