این رواق در روز میلاد حضرت زهرا افتتاح و کلیه خدمات اعم از کفشداری، نظافت و ...توسط نیروهای افتخاری خواهر به زائران ارائه می شود.

دسته: خراسان رضوی

علم‌الهدی با بیان اینکه طرح دهکده رضوی، طرح جالب و خوبی است، گفت: آستان قدس رضوی به دنبال تبدیل دانشگاه امام رضا(ع) به دانشگاهی جامع است.

دسته: خراسان رضوی

دستور انتخاباتی جدید علیه نیروهای انقلابی

هر چند حجت الاسلام رئیسی بارها تأکید کرده اند که حضور در جوار امام رضا (ع) و خدمت به زائران را ارجح می داند اما بی حاشیه بودن رئیسی و موج گسترده اقبال مردمی از وی باعث شده که اصلاحات وی را در مشهد قطبی بداند که حضور آیت الله علم الهدی در کنار وی عامل قوی تری برای رقیب دیدن رئیسی و تخریب وی گردیده است.

دسته: خراسان رضوی

بیش از 300 نفر از آیات عظام، نخبگان کشور و نمایندگان مجلس درباره تخریب بافت تاریخی پیرامون حرم مطهر رضوی نامه‌ای خطاب به سران سه قوه نوشتند.

دسته: خراسان رضوی

علم‌الهدی تصریح کرد: دنبال اردوکشی سیاسی با عده‌ای لائیک نیافتید که شکست خواهید خورد، چون تضمین‌کننده این انقلاب خون صدها هزار شهید است که پای نهال انقلاب رفته و این نظام را آب یاری کرده است و در این نظام هرکسی بخواهد باخدا دربیافتد قبل از عذاب آخرت به ذلت و خواری و نکبت دنیا گرفتار خواهد شد.

دسته: خراسان رضوی

 

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی گفت: از صبح پیروزی انقلاب مهمترین دغدغه امام تداوم انقلاب بود، امام (ره) همواره تداوم انقلاب را در دست با کفایت مقام معظم رهبری می‌دیدند.

دسته: خراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی به همراه جمعی از معاونان ومدیران ارشد آستان قدس رضوی از روستای «تیمورآباد» بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این روستا، از نزدیک با مشکلات و نیازهای آنان آشنا شد.

دسته: خراسان رضوی

مجمع نمايندگان استان خراسان رضوي با مسوولين استانداري اين استان براي حل مشكل سهامداران پديده شانديز جلسه برگزار كردند.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس گفت: اگر کسی بخواهد درباره ولنگرای فرهنگی حرفی بزند تندرو و متحجر و غیرعقلانی نامیده می‌شود.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس با تاکید براینکه به تمام کشورهای منطقه که مزدور آمریکا هستند، دسترسی داریم، گفت: با برجام و مذاکره جلوی جنگ را نگرفتیم بلکه با مدافعان حرم جلوی جنگ را گرفتیم، اگر این مدافعان حرم نبودند امروز آمریکا و داعش وسط این کشور بودند

دسته: خراسان رضوی