بیش از 300 نفر از آیات عظام، نخبگان کشور و نمایندگان مجلس درباره تخریب بافت تاریخی پیرامون حرم مطهر رضوی نامه‌ای خطاب به سران سه قوه نوشتند.

دسته: خراسان رضوی

علم‌الهدی تصریح کرد: دنبال اردوکشی سیاسی با عده‌ای لائیک نیافتید که شکست خواهید خورد، چون تضمین‌کننده این انقلاب خون صدها هزار شهید است که پای نهال انقلاب رفته و این نظام را آب یاری کرده است و در این نظام هرکسی بخواهد باخدا دربیافتد قبل از عذاب آخرت به ذلت و خواری و نکبت دنیا گرفتار خواهد شد.

دسته: خراسان رضوی

 

نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی گفت: از صبح پیروزی انقلاب مهمترین دغدغه امام تداوم انقلاب بود، امام (ره) همواره تداوم انقلاب را در دست با کفایت مقام معظم رهبری می‌دیدند.

دسته: خراسان رضوی

تولیت آستان قدس رضوی به همراه جمعی از معاونان ومدیران ارشد آستان قدس رضوی از روستای «تیمورآباد» بازدید کرد و ضمن گفت‌وگو با ساکنان این روستا، از نزدیک با مشکلات و نیازهای آنان آشنا شد.

دسته: خراسان رضوی

مجمع نمايندگان استان خراسان رضوي با مسوولين استانداري اين استان براي حل مشكل سهامداران پديده شانديز جلسه برگزار كردند.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس گفت: اگر کسی بخواهد درباره ولنگرای فرهنگی حرفی بزند تندرو و متحجر و غیرعقلانی نامیده می‌شود.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد مقدس با تاکید براینکه به تمام کشورهای منطقه که مزدور آمریکا هستند، دسترسی داریم، گفت: با برجام و مذاکره جلوی جنگ را نگرفتیم بلکه با مدافعان حرم جلوی جنگ را گرفتیم، اگر این مدافعان حرم نبودند امروز آمریکا و داعش وسط این کشور بودند

دسته: خراسان رضوی

 

وزیر ارشاد با اشاره به مخالفت با برگزاری کنسرت در مشهد مقدس گفت: در شهر مشهد به دلیل وجود مرقد حضرت رضا(ع) کوتاه آمدیم و گفتیم که رعایت حرمت امام رضا(ع) شود.

دسته: خراسان رضوی

اساتید بسیجی کشور در هفدهمین اجلاس بسیج اساتید به تصویب روز برجام به عنوان روز تعامل با دنیا اعتراض کردند.

دسته: خراسان رضوی

حجت الاسلام و المسلمین مظفری گفت: دستگاه قضا با اصل برگزاری کنسرت‌ها مخالف نیست ولی شرط و دغدغه ما همواره این بوده که کنسرت‌ها سالم و بدون مسائل خلاف اخلاق و عفت عمومی برگزار شود.

دسته: خراسان رضوی