نشست صمیمی و گفتگوی صریح آیت الله علم الهدی با دانشجویان

 آیت‌الله علم‌الهدی پیش از ظهر امروز در دیدار صمیمی با نخبگان علمی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مشهد گفت: وقتی آقای جلیلی دبیر شورای عالی امنیت کشور بودند به من زنگ‌زده‌اند و گفتند این مطالبی که شما در نماز جمعه می‌گویید، بار امنیتی در کشور دارد و ابراز .....

دسته: خراسان رضوی

رئیس پلیس‌ فتای خراسان رضوی با تأکید بر برخورد جدی پلیس فتا با عاملان پخش شایعات دردسرساز در فضای مجازی از شناسایی و دستگیری تعدادی از مظنونین انتشار شایعات اخیر مرتبط با زلزله در مشهد خبر داد.

دسته: خراسان رضوی

امام جمعه مشهد گفت: با توسعه تولید می‌توانیم نقشه‌های کنونی دشمن را مانند تمام حرکاتش خاک و خاکستر کنیم.

دسته: خراسان رضوی

مسئول دفتر قائم‌مقام آستان قدس رضوی گفت: عزل قائم مقام سابق آستان قدس جزو اولین تغییرات مدیریتی آیت‌‌الله رئیسی بود و پس از تودیع، وی عملاً حتی یک روز هم در سمت مشاوره یا هیئت امنا اشتغال نداشته است.

دسته: خراسان رضوی

این رواق در روز میلاد حضرت زهرا افتتاح و کلیه خدمات اعم از کفشداری، نظافت و ...توسط نیروهای افتخاری خواهر به زائران ارائه می شود.

دسته: خراسان رضوی

علم‌الهدی با بیان اینکه طرح دهکده رضوی، طرح جالب و خوبی است، گفت: آستان قدس رضوی به دنبال تبدیل دانشگاه امام رضا(ع) به دانشگاهی جامع است.

دسته: خراسان رضوی

دستور انتخاباتی جدید علیه نیروهای انقلابی

هر چند حجت الاسلام رئیسی بارها تأکید کرده اند که حضور در جوار امام رضا (ع) و خدمت به زائران را ارجح می داند اما بی حاشیه بودن رئیسی و موج گسترده اقبال مردمی از وی باعث شده که اصلاحات وی را در مشهد قطبی بداند که حضور آیت الله علم الهدی در کنار وی عامل قوی تری برای رقیب دیدن رئیسی و تخریب وی گردیده است.

دسته: خراسان رضوی

بیش از 300 نفر از آیات عظام، نخبگان کشور و نمایندگان مجلس درباره تخریب بافت تاریخی پیرامون حرم مطهر رضوی نامه‌ای خطاب به سران سه قوه نوشتند.

دسته: خراسان رضوی

علم‌الهدی تصریح کرد: دنبال اردوکشی سیاسی با عده‌ای لائیک نیافتید که شکست خواهید خورد، چون تضمین‌کننده این انقلاب خون صدها هزار شهید است که پای نهال انقلاب رفته و این نظام را آب یاری کرده است و در این نظام هرکسی بخواهد باخدا دربیافتد قبل از عذاب آخرت به ذلت و خواری و نکبت دنیا گرفتار خواهد شد.

دسته: خراسان رضوی