دادستان دیوان محاسبات گفت: با توجه به اینکه حاکم شرع دیوان محاسبات، قرار قبولی اعاده دادرسی شهردار مشهد را صادر کرده بنابراین تا اتخاذ تصمیم جدید، رأی در خصوص شهردار مشهد متوقف شده است.

دسته: خراسان رضوی

وی با تاکید بر اینکه «آتش به اختیار» به این معنا نیست که خودسرانه عمل کنید، بیان کرد: آتش به اختیار یعنی ابتکار و احساس مال شما، احساس دارید بروید جلو با ابتکار خط مقابله با آرمان‌ها و مقاصد اصلی و اصول ارزشی انقلاب بایستید و دفاع کنید و با دشمن بجنگید.

دسته: خراسان رضوی

آیت‌الله علم الهدی، امام جمعه مشهدمقدس از خادمان رسمی آستان قدس است، و از آن جایی که هر خادم رسمی دو سهم قبر دارد، وی همسرش را توانست در بارگاه امام رضا(ع) تدفین کند.

دسته: خراسان رضوی

تجمع اعتراضی مردم مشهد نسبت به تصویب و اجرای مخفیانه سند آموزشی 2030 برگزار شد.

 

دسته: خراسان رضوی

فکارسنجی های پیش از انتخابات نشان می داد که فهرستی که نزدیک به اصولگرایان در مشهد باشد مورد اقبال قرار می گیرد یه طوری که نتایج انتخابات ریاست جمهوری نشان داد آیت الله رئیسی بیش از 300 هزار رای از آقای حسن روحانی در شهر مشهد جلو بود اما اصولگرایان شکست قابل توجهی را متحمل شدند.

دسته: خراسان رضوی

حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در جامعه الحسین مشهد مقدس اظهار داشت:

بنده به عنوان یک کاندیدا باید از آن دسته از مردم عزیزی که آمده بودند برای رای دادن اما فقط به جرم اینکه می‌خواهند به رقیب کاندیدای دولت رای دهند باید ساعت‌ها پشت در صندوق‌ها معطل بمانند و رایشان را نتوانند بدهند عذر بخواهم.

دسته: خراسان رضوی

«شما حرف مرا قبول ندارید ایراد ندارد، بنده اصول دین نیستم، حرف بنده را قبول نکنید اما این مراجع تقلید شما هستند. از آنها استفتاء کنید که آیا برگزاری کنسرت در مشهد مجاز و حرمت شکنی است یا خیر؟»

دسته: خراسان رضوی

علیرضا قربانی خواننده معروف کشور عصر پنجشنبه در جشن سپاس از حضور و حماسه آفرینی مردم مشهد در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با عنوان 'تکرار امید' به اجرای زنده در ورزشگاه کارگران مشهد پرداخت.

دسته: خراسان رضوی

درحالی‌که خبر رسید قرار است امیرحسین مقصودلو (تتلو) در مشهد به اجرای کنسرت بپردازد، مسئولان ارشاد این شهر این خبر را تکذیب کردند.

دسته: خراسان رضوی

رییس مجمع نمایندگان خراسان رضوی گفت: از دست اندرکاران انتخابات خراسان رضوی که سیاسی عمل کردند اظهار گلایه کرده و از این رسانه این مهم را به گوش وزیر کشور میرسانم.

دسته: خراسان رضوی