عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تهران کم حافظه نیستند به ماجرای طرح گران کردن شهر تهران پرداخت و گفت: شاید برخی گمان کنند که مسائل گذشته از یاد می رود اما بهتر است بدانند هر چند برخی خاطرات فراموش می شود اما برخی همیشه دراذهان عمومی زنده می ماند که یکی از آنها ماجرای گران کردن شهر تهران است که توسط آقای کرباسچی سالها پیش عنوان شد.

دسته: تهران

عکس نوشت، شرحی است بر یک عکس؛ این بار عکسی تلخ از ماجرای فقر، در گوشه آشکاری از این شهر، ما را به دادگاه می کشاند. متهم ردیف اول کیست؟

دسته: تهران

برای اجلاسیه دوم مجلس دهم

محمدرضا عارف در نشست امروز به عنوان رئیس مجمع نمایندگان تهران شد.

دسته: تهران

یکی از کارکنان شرکت پیمانکاری شهرداری تهران در درگیری شبانه در خیابان ۱۳ آبان دچار جراحت شد و صبح امروز به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

دسته: تهران

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران، با اشاره به دلایل گرانی مرغ در بازار، از آغاز توزیع ویژه این کالا در استان خبر داد و گفت: عرضه گوشت گرم نیز، در فروشگاه‌های زنجیره ای انجام می شود.

دسته: تهران

اتوبوس های شبانه تهران وسیله ای حیاتی برای افراد اغلب آسیب پذیری هستند که ناچارند نیمه شب ها سفر درون شهری داشته باشند، اما حضور مصرف کنندگان مواد مخدر و رفتار پرخطر آنها، این وسیله نقلیه عمومی را دلهره آور کرده است.

دسته: تهران

معاون وزیر راه و شهرسازی:

پردیس- معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح پروژه‌های مسکن مهر را نمایشی دانست، گفت: ۴۰ هزار واحد آماده واگذاری است.

دسته: تهران

رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاکدشت خبر داد؛

پاکدشت- رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاکدشت از جریمه ۱۲ میلیارد ریالی قاچاقچی پتو در این شهرستان خبر داد.

دسته: تهران

فردی با اسلحه شکاری در خسروشهر به سمت مردم تیراندازی کرد و زمانی که ماموران پلیس قصد تسلیم کردن او را داشتند به رئیس کلانتری نیز شلیک کرد.

دسته: تهران

فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به پیش بینی ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه، گفت: محور هراز از ساعت ۱۹ یک طرفه می شود.

دسته: تهران