گزارش اختصاصی پایگاه عدالت خواهان

کارمندان شورای حل اختلاف شهرستان ری استان تهران امروز15 شهریورماه 96بخاطرپرداخت نشدن حقوق و پاداش های کاری خودتحصن کردند

دسته: تهران

سیدسلمان سامانی گفت که در اجرای تبصره ٣ ذیل بند ١ ماده ٨٠ قانون شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران و پس از طی مراحل قانونی، حکم شهردار تهران توسط وزیر کشور صادر شد.

دسته: تهران

معاون وزیر کشور گفت: اقدامات لازم برای صدور حکم شهردار تهران در وزارت کشور انجام شده و منتظر طی سایر تشریفات قانونی هستیم.

دسته: تهران


اولین روز کاری نجفی آغاز شده و جلسات متعددی با مدیران قالیباف برگزار شد اما باید دید این روز کاری ادامه دار خواهد بود و یا اینکه شورای شهر فردی از داخل شهرداری را برای سه ماه به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب می کند.

دسته: تهران

اسلحه‌های کشف شده از فروشندگان و قاچاقچیان مواد مخدر توسط پلیس آگاهی تهران

دسته: تهران

خطیب نمازجمعه تهران:

امام‌جمعه موقت تهران گفت: جریان تکفیری داعش ۴ عنوان فقهی برای اعدام دارند. این جریان مفسد فی الارض، محارب با خدا و رسول خدا، باغی و ناصبی هستند.

دسته: تهران

بامداد دیروز، درحالی که تهران به خواب عمیقی رفته بود، اعلام ماجرایی مشابه ربوده شدن «بنیتا»، ساعات پردلهره‌ای برای سرپرست دادسرای جنایی تهران وکارآگاهان پلیس پایتخت رقم زد. رسیدگی به این ماجرا از زمانی کلید خورد که زنی با چشمان اشکبار به کلانتری رفت و از سرقت خودروی حامل پسر پنج ماهه‌اش خبر داد.

دسته: تهران

سالاري، رئيس كميسيون معماري و شهرسازي شورا گفت: نامه زده ام در انتظار پاسخ هستم قرار بود اينجا پارك شود اما به جاي آن هتل ساختند.

دسته: تهران

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران گفت: شهردار شدن نجفی در اولین جلسه رسمی شورا صورت می‌گیرد و باید دوباره رأی‌گیری انجام شود.

دسته: تهران

در بخشی از اظهارات نجفی در زمان ارائه برنامه هایش، با اشتباهات یا اطلاعات ناقص نیز روبه رو می شویم. او حتی نمی داند تعداد ایستگاه های فعال تهران به چه میزان است و عنوان کرده که 80 ایستگاه فعال وجود دارد در حالیکه در حال حاضر حدود 140 ایستگاه فعال در تهران توسط شهروندان مورد استفاده قرار می گیرد و 30 ایستگاه دیگر در آستانه بهره برداری هستند!

دسته: تهران

عضو شورای شهر تهران با اشاره به اینکه مردم تهران کم حافظه نیستند به ماجرای طرح گران کردن شهر تهران پرداخت و گفت: شاید برخی گمان کنند که مسائل گذشته از یاد می رود اما بهتر است بدانند هر چند برخی خاطرات فراموش می شود اما برخی همیشه دراذهان عمومی زنده می ماند که یکی از آنها ماجرای گران کردن شهر تهران است که توسط آقای کرباسچی سالها پیش عنوان شد.

دسته: تهران

برای اجلاسیه دوم مجلس دهم

محمدرضا عارف در نشست امروز به عنوان رئیس مجمع نمایندگان تهران شد.

دسته: تهران

یکی از کارکنان شرکت پیمانکاری شهرداری تهران در درگیری شبانه در خیابان ۱۳ آبان دچار جراحت شد و صبح امروز به علت شدت جراحات جان خود را از دست داد.

دسته: تهران

مدیرکل پشتیبانی امور دام استان تهران، با اشاره به دلایل گرانی مرغ در بازار، از آغاز توزیع ویژه این کالا در استان خبر داد و گفت: عرضه گوشت گرم نیز، در فروشگاه‌های زنجیره ای انجام می شود.

دسته: تهران

اتوبوس های شبانه تهران وسیله ای حیاتی برای افراد اغلب آسیب پذیری هستند که ناچارند نیمه شب ها سفر درون شهری داشته باشند، اما حضور مصرف کنندگان مواد مخدر و رفتار پرخطر آنها، این وسیله نقلیه عمومی را دلهره آور کرده است.

دسته: تهران

معاون وزیر راه و شهرسازی:

پردیس- معاون وزیر راه و شهرسازی افتتاح پروژه‌های مسکن مهر را نمایشی دانست، گفت: ۴۰ هزار واحد آماده واگذاری است.

دسته: تهران

رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاکدشت خبر داد؛

پاکدشت- رئیس اداره تعزیرات حکومتی پاکدشت از جریمه ۱۲ میلیارد ریالی قاچاقچی پتو در این شهرستان خبر داد.

دسته: تهران

فردی با اسلحه شکاری در خسروشهر به سمت مردم تیراندازی کرد و زمانی که ماموران پلیس قصد تسلیم کردن او را داشتند به رئیس کلانتری نیز شلیک کرد.

دسته: تهران

فیروزکوه- رییس پلیس راه شرق استان تهران با اشاره به پیش بینی ترافیک سنگین در محورهای هراز و فیروزکوه، گفت: محور هراز از ساعت ۱۹ یک طرفه می شود.

دسته: تهران

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ اعلام کرد

رئیس پلیس راهور تهران بزرگ از اعمال تمهیدات ترافیکی در عید سعید فطر برای تسهیل در عبور و مرور نمازگزاران خبر داد.

دسته: تهران

در بازدید عضو شورا مطرح شد؛

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای شهر تهران گفت: ایستگاه های بهره برداری شده در خط ۷ هواکش دارند.

دسته: تهران

عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه ها؛

یک مقام شرکت فرودگاه ها از برگزاری مانور محدود آمادگی امنیتی در ترمینال ۴ فرودگاه مهرآباد خبر داد و گفت: محدودیت این مانور در حدی بود که صدای تیراندازی از اطراف این ترمینال شنیده نمی‌شد.

دسته: تهران

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامی گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار داشت: حریق محدوده اتوبان یادگار امام مربوط به فضای سبز و علفزار دشت بهشت است.

دسته: تهران

اعضای منتخب شورای شهر تهران در یک توافق جمعی متعهد شدند در طول ۴ سال نمایندگی مردم در این شورا هیچ‌گونه مسئولیتی که قابل جمع با عضویت در شورا نباشد، بر عهده نگیرند.

دسته: تهران