پربیننده‌ترین خبر, عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان, عدالت خواهی, عدالت خواهان, عدالتخواه،عدالت طلبان, عدالت محوری ،مطالبه گر، داغ ترین خبر امروز, جنبش عدالت خواه دانشجویی, عدالت خواه, گلستان, مبارزه با زمین خواری, مبارزه با رانتخواری, خون دل

به گزارش پایگاه عدالت خواهانیک روزنامه نگار اصلاح طلب در توییتر خود درباره مدیری که این روزها چهره اش را زیاد می بینید نوشت:

دسته: تهران

 

پایگاه عدالت خواهان"مصطفی کواکبیان در توئیتر خود نوشت:اعضای محترم شورای شهر، تهران مظلوم را از بلاتکلیفی درآورید زمان را از دست ندهید نگران یک رأی اصولگرایان در شورای ٢١ نفره نباشید و با رأی قاطع به محسن هاشمی گروه‌های فشار صاحب قدرت را خلع سلاح کنید

دسته: تهران

 استعفای نجفی جلسه سعدآباد محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفای محمدعلی نجفی خط و نشان حسینعلی حاجی‌دلیگانی عزل و نصب نماینده مردم شاهین‌شهر علی‌اکبر ناطق‌نوری اسحاق جهانگیری آقای نجفی سیدمحمد خاتمی شهرداری تهران نشست سعدآباد قوه قضائیه شورای شهر تهران تعیین تکلیف جلسه علنی سیدحسن خمینی مجلس شورای اسلامی علی مطهری حسن روحانی پایان جلسه

پایگاه عدالت خواهان"در آن جلسه خط و نشان کشیدند که چه کسانی باید استعفا بدهند و چه کسانی باید جایگزین شوند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"رضا حقیقت نژاد از کارمندان بی بی سی فارسی نیز نوشته است: «شورای شهر تهران آقای حسینی مکارم که از جمله دریافت کنندگان املاک نجومی از قالیباف بوده را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرده و همزمان از قوه قضاییه گلایه دارد چرا به فساد دوران قالیباف رسیدگی نمی شود؛ سنگ پای قزوین»

دسته: تهران

 تهران استعفای نجفی استعفای شهردار تهران طرح ترافیک اعضای شورای شهر مسئولین شهرداری حمل و نقل ترافیک شهرداری دادستان تهران نجفی در شورای شهر معاون حمل و نقل ترافیک کمیسیون عمران شورای شهر بررسی استعفای نجفی جلسه شورای شهر تهران پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان محمدحسن ملک مدنی احضار به دادسرا روحانی و اصلاح‌طلبان طرح جدید ترافیک دولت و اصلاح‌طلبان مصوبه شورای شهر حساب شهروندی محسن پورسیدآقایی محمدجعفر منتظری رئیس کمیسیون عمران مرتضی الویری آقای پورسیدآقایی مبدع طرح محمدعلی نجفی شهرداری تهران اختلافات درونی اعضای اصلاح‌طلب

پایگاه عدالت خواهان"سه بار استعفای شهردار تهران و اختلافات برخی اعضای شورای شهر با مسئولین شهرداری بر سر موضوعاتی مثل طرح ترافیک و مصاحبه علیه یکدیگر، این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا ماجرای شورای اول در حال تکرار است.

دسته: تهران

 تهران دادستان کل استعفای شهردار تهران شورای شهر تهران انتقاد تند قاچاق کالا و ارز مبارزه با قاچاق کالا حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گرحمایت از کالای داخلی سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی دادستانی کل عملکرد شورای شهر کلانشهر تهران حقوق عامه مبنای قانونی عمومی و انقلاب حمایت از سرمایه‌گذاری علت بیماری شهرداری تهران تحت تعقیب خطوط سیاسی شعار امسال حقوق عمومی تحت نظارت مدیریت شهری امور بانکی اقتصاد مقاومتی خدمات شهری جلسه رسمی

پایگاه عدالت خواهان"دادستان کل کشور با انتقاد از شورای شهر در عدم پذیرش استعفای شهردار تهران گفت: شهردار تهران مجددا استعفای خود را تقدیم کند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"بعد از همه اما و اگرها و بازی های فریبکارانه سیاسی میان اصلاح طلبان، استعفای نجفی پذیرفته نشد و با این اقدام بر روی کارنامه فعالیت های انجام نداده شهردار، مُهر تاییدی خورد تا همچنان شورای پنجم به شورای سیاست زده که به دنبال فریب افکار عمومی است، شناخته شود.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"بنده با توجه به بیماری‌ای که دارم و به‌خاطر آن حضورم در شهرداری خیانت است، از اعضای شورای شهر تهران تقاضا دارم که این موضوع را به موضوع سیاسی و اطراف آن ارتباط ندهند و اصلی‌ترین علت، بیماری من است و معالجه در سه ماهه آینده با توجه به زمان‌بردن آن می‌طلبد که بنده استعفا دهم.

دسته: تهران

هردم از این باغ بری می رسد:

پایگاه عدالت خواهان"مسعود سفیری که در دهه 60 به خارج از کشور مهاجرت کرده بود به ایران بازگشت و به مدت 14سال به عنوان روزنامه نگار، دبیر و سردبیر در تعدادی از جمله روزنامه های ابرار، اخبار، بامداد نو، حیات نو،همبستگی،صبح اقتصاد و … قلم زده است. وی در برخی از این روزنامه ها دبیر و سر دبیر بود، و در نهایت دهه گذشته درحالی که سردبیر روزنامه همسبتگی بود به آمریکا گریخت و در آنجا پناهنده شد.

دسته: تهران

آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

پایگاه عدالت خواهانامام جمعه موقت تهران همچنین عنوان کرد: آنچه که در این بین مورد تعجب است سخنان مفتیان است، برخی مفتیان دین‌فروش فتوا داده‌اند تظاهراتی که در غزه انجام می‌شود یک نوع بدعت و حرام است و در عین حال رژیم صهیونیستی هم به استقبال این کلام نامربوط رفته که باید از این‌ها سوال کرد که آیا شما دین دارید؟ و قرآن می‌گوید که این رفتار شما غیراسلامی است. چرا اکنون شما سکوت کرده‌اید، چرا آرام هستید و از مظلومان حمایت نمی‌کنید؟

دسته: تهران

به گزارش پایگاه عدالت خواهانطیف جالبی از اصلاح طلبان در حال حاضر به پروپاگاندای محمدعلی نجفی تبدیل شده اند. از مصطفی تاجزاده و عبدالله رمضان زاده گرفته تا حمیدرضا جلائی پورو غلامعلی رجایی همگی چپ و راست دستور کار رسانه ای برای فشار بر شورای شهر جهت عدم قبول استعفای نجفی صادر می کنند و حتی اخبار را از زبان نجفی منشتر می کنند که گویی وی راغب به خروج از شهرداری تهران نیست.

دسته: تهران

 

متن پیش رو در مشرق منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

پایگاه عدالت خواهان"متن پیش رو در مشرق منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دسته: تهران

شهردار تهران استعفای خود را تقدم شورای شهر تهران کرده است و هم اکنون در جلسه شورای این موضوع در حال بررسی است.

دسته: تهران

جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در ساعت 15 و 29 دقیقه انفجار در یک مجتمع مسکونی در شهرک پیکان‌شهر به سامانه آتش‌نشانی شهر تهران اعلام و ماموران ایستگاه 76 به محل حادثه اعزام شدند.

دسته: تهران

نیروهای پلیس ۶ گروگانگیر که اقدام به گروگان گرفتن یک تن و دریافت ۱۰ میلیون تومان از خانواده وی کرده بودند را دستگیر کردند.

دسته: تهران

در هفته گذشته علاوه بر انتشار گزارش‌های متعددی از رخداد زلزله در استان‌های کرمانشاه و کرمان، زلزله‌های بیش از ۳ ریشتر در خاش استان سیستان و بلوچستان و دهدز استان خوزستان نیز به ثبت رسید.

دسته: تهران

رییس کلانتری ۱۱۰ شهدا در خصوص مصدومیت شدید بامدادی دختر ۱۴ ساله توضیحاتی ارائه کرد.

دسته: تهران

تغییرات در سطح مدیران و کارکنان یک مجموعه اگر براساس شایستگی ها نباشد آن سازمان را آرام آرام به سمت سستی و خمودگی و مشکلات مالی و عملکردی می برد، از این منظر بد نیست به یک جابجایی در یکی از شهرداری تهران اشاره کنیم که بدون در نظر گرفتن شان و جایگاه حقیقی و حقوقی بوده است و امید میرود برای این تغییر تدبیری صورت بگیرد.

دسته: تهران

کلیه مقاطع تحصیلی تهران و شهرستانهای استان تهران چهارشنبه تعطیل شد

دسته: تهران

روز گذشته ساختمان برق حرارتی وزارت نیرو دچار آتش سوزی شده بود و با گذشت بیش از ۲۴ ساعت از آتش سوزی، ساختمان های اطراف محل آتش سوزی احتمال ریزش دارند.

دسته: تهران

معاون پایش و نظارت محیط زیست استان تهران گفت:هنوز تعطیلی مدارس یا سایر تمهیدات برای کاهش آلودگی هوا مشخص نیست و تعطیلی دانش‌آموزان منوط به مصوبه کارگروه هماهنگی شرایط ویژه آلودگی هوای استان تهران است

دسته: تهران

استاندار تهران گفت: در حال حاضر فرد مورد نظر به بیمارستان منتقل شده اما هنوز انگیزه فرد مهاجم مشخص نشده است.

دسته: تهران

تیمی از ماموران پلیس امنیت پس از دستور رئیس پلیس پایتخت مبنی بر آغاز طرح شبانه امنیت و آرامش در تهران همراه شد و طی این طرح با نوع جدیدی از برده داری در یک قهوه خانه در محله جنت آباد برخورد کرد.

دسته: تهران

در هشت ماه ابتدای سال رخ داد؛

مدیر کل پزشکی قانونی استان تهران گفت : از ابتدای فروردین تا پایان آبان ماه امسال 75 تن در این استان به دلیل برق گرفتگی فوت کردند.

دسته: تهران