برخی از نقاط شمال تهران امشب(یکشنبه 95/8/30) شاهد بارش سنگین برف بود.

دسته: تهران

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران گفت: انفجار مهیب ساختمان مسکونی در خیابان خلیج آتش‌نشانان را به محل حادثه کشاند.

دسته: تهران

چمران با 16 رای موافق به عنوان رئیس، ابقا شد. طلایی با 17 رأی نایب رئیس ماند. پیرهادی با 17 رای و قناعتی نیز با 17 رای، منشی هیئت رئیسه شورای شهر باقی ماندند و تقی پور نیز با 16 رای برای سومین سال متوالی سخنگوی شورای شهر شد.

دسته: تهران

 

 

آیین تودیع و معارفه فرمانداران قدیم و جدید شهرستان ورامین نیز روز شنبه با حضور معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران و سایر مسئولان شهرستانی برگزار خواهد شد.

دسته: تهران

 

به عنوان یک سردار در نیروی انتظامی و کسی که ۳۴ سال سابقه خدمت دارد، ماهانه ۴ میلیون تومان حقوق می‌گیرم.

دسته: تهران

در پی تخریب قبور شهدا به سبک قبرستان بقیع برگزار می شود:

از روز گذشته پیامکی در میان خانواده شهدا دست به دست می چرخد که حکایت از برگزاری تجمعی اعتراضی در مقابل شهرداری تهران دارد.

دسته: تهران

تجمع مهندسین اینبار در مقابل دفتر ریاست جمهوری (پاستور)

دسته: تهران

مدیر کل محیط زیست شهر تهران با اشاره به مشاهده یک جفت خرس قهوه‌ای در ارتفاعات شمال تهران توسط دو نفر از کوهنوردان گفت: این خرسهای قهوه‌ای احتمالا برای پیدا کردن غذا و به سبب سرمای هوا به ارتفاعات کلک چال آمده بودند.

دسته: تهران

 

اولین تصاویر از عوامل بازداشت شده داعش در تهران در تسنیم منتشر شد. اعترافات عوامل بازداشت شده داعش که قصد انجام چندین عملیات بزرگ تروریستی در تهران را داشتند، امروز از شبکه دوم و خبر سیما پخش خواهد شد.

دسته: تهران

 

اعترافات عوامل بازداشت شده داعش که قصد انجام چندین عملیات بزرگ تروریستی در تهران را داشتند، امروز از شبکه دوم و خبر سیما پخش خواهد شد.

دسته: تهران