پایگاه عدالت خواهانعلی اعطا سخنگوی شورای شهر تهران گفت: تخلفات پروژه ایران مال از سوی شهرداری به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارسال شده است، رای این پرونده به زودی صادر خواهد شد.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهاناصلاح طلبان درحالی به حدادعادل درباره فروش لیست این جریان در شورای شهر تهران حمله ور شده اند که در گذشته بارها هم جناحی های خودشان به این مسئله تاکید و صحت آن را تایید کرده‌اند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهانشهردار جدید تهران کیست؟ | شهردار بعدی تهران تا چند روز دیگر توسط شورای شهر انتخاب می شود. پس از استعفای محمدعلی نجفی، حالا شورای شهر به ریاست محسن هاشمی رفسنجانی، باید شهردار جدید تهران را انتخاب کند. محمدعلی افشانی، حجت میرزایی، سمیع الله حسینی مکارم، پیروز حناچی و محمود حسینی 5 نفری هستند که احتمالا شهردار بعدی تهران روز 23 اردیبهشت 97 از میان آنها انتخاب می شود...

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهانعضو شورای شهر تهران نسبت به انتصابات جوانان و زنان در شهر تهران در مجموعه شهرداری انتقاد کرد و گفت: این انتصابات به صورت جرثقیلی بوده و ظلم آشکاری به جوانان و زنان است.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"آتش سوزی در یکی از برج‌های بلندمرتبه شهرک آفتاب پرند توسط آتش‌نشانان خاموش شد.

دسته: تهران

 تهران شهرداری تهران رای اکثریت کمیسیون عمران و حمل‌ونقل نامزدهای شهرداری تهران گزینه‌های شهرداری تهران حسینی مکارم حمل‌ونقل شورای شهر رئیس کمیسیون عمران شورای شهر تهران

پایگاه عدالت خواهان"رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران گفت: برای شهرداری تهران لیست قوی‌ای بسته نشد ولی باید به رأی اکثریت احترام بگذاریم.

دسته: تهران

پربیننده‌ترین خبر, عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان, عدالت خواهی, عدالت خواهان, عدالتخواه،عدالت طلبان, عدالت محوری ،مطالبه گر، داغ ترین خبر امروز, جنبش عدالت خواه دانشجویی, عدالت خواه, گلستان, مبارزه با زمین خواری, مبارزه با رانتخواری, خون دل

پایگاه عدالت خواهانکاری به مردم و مصلحت تهران ندارند. گوششان هم به نصیحت های بزرگان بده کار نیست. اما آنها نمی دانند که مردم تمامی این اقدامات و تحرکات را می بینند تا برای انتخابات 1400 تصمیم بهتری بگیرند. 

دسته: تهران

پربیننده‌ترین خبر, عدالت خواهان گلستان, پایگاه خبری عدالتخواهان, عدالت خواهی, عدالت خواهان, عدالتخواه،عدالت طلبان, عدالت محوری ،مطالبه گر، داغ ترین خبر امروز, جنبش عدالت خواه دانشجویی, عدالت خواه, گلستان, مبارزه با زمین خواری, مبارزه با رانتخواری, خون دل

به گزارش پایگاه عدالت خواهانیک روزنامه نگار اصلاح طلب در توییتر خود درباره مدیری که این روزها چهره اش را زیاد می بینید نوشت:

دسته: تهران

 

پایگاه عدالت خواهان"مصطفی کواکبیان در توئیتر خود نوشت:اعضای محترم شورای شهر، تهران مظلوم را از بلاتکلیفی درآورید زمان را از دست ندهید نگران یک رأی اصولگرایان در شورای ٢١ نفره نباشید و با رأی قاطع به محسن هاشمی گروه‌های فشار صاحب قدرت را خلع سلاح کنید

دسته: تهران

 استعفای نجفی جلسه سعدآباد محمدعلی نجفی شهردار تهران استعفای محمدعلی نجفی خط و نشان حسینعلی حاجی‌دلیگانی عزل و نصب نماینده مردم شاهین‌شهر علی‌اکبر ناطق‌نوری اسحاق جهانگیری آقای نجفی سیدمحمد خاتمی شهرداری تهران نشست سعدآباد قوه قضائیه شورای شهر تهران تعیین تکلیف جلسه علنی سیدحسن خمینی مجلس شورای اسلامی علی مطهری حسن روحانی پایان جلسه

پایگاه عدالت خواهان"در آن جلسه خط و نشان کشیدند که چه کسانی باید استعفا بدهند و چه کسانی باید جایگزین شوند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"رضا حقیقت نژاد از کارمندان بی بی سی فارسی نیز نوشته است: «شورای شهر تهران آقای حسینی مکارم که از جمله دریافت کنندگان املاک نجومی از قالیباف بوده را به عنوان سرپرست شهرداری انتخاب کرده و همزمان از قوه قضاییه گلایه دارد چرا به فساد دوران قالیباف رسیدگی نمی شود؛ سنگ پای قزوین»

دسته: تهران

 تهران استعفای نجفی استعفای شهردار تهران طرح ترافیک اعضای شورای شهر مسئولین شهرداری حمل و نقل ترافیک شهرداری دادستان تهران نجفی در شورای شهر معاون حمل و نقل ترافیک کمیسیون عمران شورای شهر بررسی استعفای نجفی جلسه شورای شهر تهران پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهان گلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان محمدحسن ملک مدنی احضار به دادسرا روحانی و اصلاح‌طلبان طرح جدید ترافیک دولت و اصلاح‌طلبان مصوبه شورای شهر حساب شهروندی محسن پورسیدآقایی محمدجعفر منتظری رئیس کمیسیون عمران مرتضی الویری آقای پورسیدآقایی مبدع طرح محمدعلی نجفی شهرداری تهران اختلافات درونی اعضای اصلاح‌طلب

پایگاه عدالت خواهان"سه بار استعفای شهردار تهران و اختلافات برخی اعضای شورای شهر با مسئولین شهرداری بر سر موضوعاتی مثل طرح ترافیک و مصاحبه علیه یکدیگر، این سوال را به ذهن متبادر می کند که آیا ماجرای شورای اول در حال تکرار است.

دسته: تهران

 تهران دادستان کل استعفای شهردار تهران شورای شهر تهران انتقاد تند قاچاق کالا و ارز مبارزه با قاچاق کالا حجت‌الاسلام والمسلمین منتظری پربیننده‌ترین خبرعدالت خواهان گلستان پایگاه خبری عدالتخواهانگلستان ما استانداری گلستان عدالت خواهی عدالت خواهان دانشجوایان عدالت خواه عدالتخواهان عدالتخواه،عدالت طلبان عدالت محوری مطالبه گرحمایت از کالای داخلی سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی دادستانی کل عملکرد شورای شهر کلانشهر تهران حقوق عامه مبنای قانونی عمومی و انقلاب حمایت از سرمایه‌گذاری علت بیماری شهرداری تهران تحت تعقیب خطوط سیاسی شعار امسال حقوق عمومی تحت نظارت مدیریت شهری امور بانکی اقتصاد مقاومتی خدمات شهری جلسه رسمی

پایگاه عدالت خواهان"دادستان کل کشور با انتقاد از شورای شهر در عدم پذیرش استعفای شهردار تهران گفت: شهردار تهران مجددا استعفای خود را تقدیم کند.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"بعد از همه اما و اگرها و بازی های فریبکارانه سیاسی میان اصلاح طلبان، استعفای نجفی پذیرفته نشد و با این اقدام بر روی کارنامه فعالیت های انجام نداده شهردار، مُهر تاییدی خورد تا همچنان شورای پنجم به شورای سیاست زده که به دنبال فریب افکار عمومی است، شناخته شود.

دسته: تهران

پایگاه عدالت خواهان"بنده با توجه به بیماری‌ای که دارم و به‌خاطر آن حضورم در شهرداری خیانت است، از اعضای شورای شهر تهران تقاضا دارم که این موضوع را به موضوع سیاسی و اطراف آن ارتباط ندهند و اصلی‌ترین علت، بیماری من است و معالجه در سه ماهه آینده با توجه به زمان‌بردن آن می‌طلبد که بنده استعفا دهم.

دسته: تهران

هردم از این باغ بری می رسد:

پایگاه عدالت خواهان"مسعود سفیری که در دهه 60 به خارج از کشور مهاجرت کرده بود به ایران بازگشت و به مدت 14سال به عنوان روزنامه نگار، دبیر و سردبیر در تعدادی از جمله روزنامه های ابرار، اخبار، بامداد نو، حیات نو،همبستگی،صبح اقتصاد و … قلم زده است. وی در برخی از این روزنامه ها دبیر و سر دبیر بود، و در نهایت دهه گذشته درحالی که سردبیر روزنامه همسبتگی بود به آمریکا گریخت و در آنجا پناهنده شد.

دسته: تهران

آیت‌الله خاتمی در خطبه‌های نماز جمعه تهران:

پایگاه عدالت خواهانامام جمعه موقت تهران همچنین عنوان کرد: آنچه که در این بین مورد تعجب است سخنان مفتیان است، برخی مفتیان دین‌فروش فتوا داده‌اند تظاهراتی که در غزه انجام می‌شود یک نوع بدعت و حرام است و در عین حال رژیم صهیونیستی هم به استقبال این کلام نامربوط رفته که باید از این‌ها سوال کرد که آیا شما دین دارید؟ و قرآن می‌گوید که این رفتار شما غیراسلامی است. چرا اکنون شما سکوت کرده‌اید، چرا آرام هستید و از مظلومان حمایت نمی‌کنید؟

دسته: تهران

به گزارش پایگاه عدالت خواهانطیف جالبی از اصلاح طلبان در حال حاضر به پروپاگاندای محمدعلی نجفی تبدیل شده اند. از مصطفی تاجزاده و عبدالله رمضان زاده گرفته تا حمیدرضا جلائی پورو غلامعلی رجایی همگی چپ و راست دستور کار رسانه ای برای فشار بر شورای شهر جهت عدم قبول استعفای نجفی صادر می کنند و حتی اخبار را از زبان نجفی منشتر می کنند که گویی وی راغب به خروج از شهرداری تهران نیست.

دسته: تهران

 

متن پیش رو در مشرق منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

پایگاه عدالت خواهان"متن پیش رو در مشرق منتشر شده و انتشار آن به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست.

دسته: تهران