معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر شایعه وقوع حادثه تروریستی در اطراف روستای گلدشت شهرستان دشتستان را که در فضای مجازی منتشر شده تکذیب کرد.

دسته: بوشهر

پسر ۲۵ ساله‌ای بامداد امروز در یکی از روستاهای دشتستان با فشردن گلو و ضربات عمدی، مادرش را مصدوم کرد.این زن به علت شدت ضربات عمدی که دریافت کرده بود در بیمارستان درگذشت. پس از این اتفاق، پسر ۲۵ ساله از سوی ماموران نیروی انتظامی دستگیر شد.

دسته: بوشهر

:فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که هفته گذشته با اسلحه ساچمه زنی رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان لامرد را به شهادت رسانده بود در کنگان شناسایی و دستگیر شد

دسته: بوشهر

لخ لخ از غذاهای محلی استان بوشهر است. این غذا به دو صورت درست می‌شود یکی با لیمو عمانی و دیگری با تمر هندی. لخ لخ از کلمه عربی “لخلخه” گرفته شده و به معنای بوی خوش است. این غذا از سواحل عربی “خلیج فارس” گرفته شده، و بیشتر در سواحل ایران جا افتاده است.

دسته: بوشهر

عامل 2 فقره تیراندازی در شهر کلمه شهرستان دشتستان دستگیر شد

دسته: بوشهر

فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود، با صدور دستورات، هوشیاری و توصیه‌های لازم تیم ویژه کشف جرم پلیس آگاهی و امنیت عمومی شهرستان اقدامات پلیسی و تخصصی خود را آغاز کردند.

دسته: بوشهر

پیکر حسین عیوضی از قربانیان حادثه منا با استقبال نماینده ولی‌فقیه در استان، استاندار، مسئولان دستگاه‌های اجرایی و فرماندهان نیروهای مسلح استان بوشهر وارد فرودگاه بوشهر شد.

دسته: بوشهر

 

مسئول هماهنگی جبهه اصلاحات استان بوشهر گفت: در انتخابات گذشته شورای نگهبان هاشمی را با بهانه کذایی رد صلاحیت کرد اما در حال حاظر مثلث سید حسن خمینی، هاشمی رفسنجانی و روحانی حضور دارند.

دسته: بوشهر

سپاس از منابع مطلع خود شنیده است که سالاری چند روز پیش در یکی از سفرهای خود به تهران به دیدار یکی از سران فتنه یعنی رئیس دولت اصلاحات رفته و حدود یک ساعت با او صحبت کرده است.

دسته: بوشهر