تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

تخلفات انتخاباتی توسط ستاد انتخابات کشور بی داد می کند/ لحطه به لحطه با تخلفات انتخاتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره به آخرین جزئیات از مشاهده بیماری تب کنگو در اصفهان گفت: تا کنون ۴ مورد بیماری تب کریمه کنگو در استان اصفهان مشاهده شده است.

دسته: اصفهان

با اعلام پایان زمان رای گیری در سراسر کشور، کار شمارش آرا در شعب شهرستان‎‌های استان اصفهان آغاز شد که بنا به گفته رئیس انتخاباتی استان میزان مشارکت نهایی استان اصفهان ۷۲ درصد بود.

دسته: اصفهان

 

 

 

ستاد انتخاباتی حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی یکشنبه شب در اصفهان افتتاح شد.

دسته: اصفهان

بغض دوستداران زاینده‌رود کم بود، تصویر پارکینگ شدن بستر خشک زاینده‌رود که از روز گذشته در شبکه‌های اجتماعی پخش شد، بیش از گذشته نمک به زخم شهروندان پاشید.

دسته: اصفهان

برخورد یک شاهین با شبکه برق فشارقوی در شهرستان نطنز منجر به کشته شدنش شد.

دسته: اصفهان

ساعت ۱۰:۱۷:۳۷ امروز یکشنبه ۳ بهمن ۹۵ زلزله ای به قدرت ۴.۵ ریشتر در عمق ۱۰کیلومتری سطح زمین، فریدون‌شهر در استان اصفهان را لرزاند.

دسته: اصفهان

چند روز پیش جانباز اصفهانی در حالیکه نوشته ای اعتراض آمیز در دست داشت مقابل استانداری بوشهر لحظاتی تحصن کرد.

دسته: اصفهان

مأموران اورژانس برخوار اصفهان پس از مرگ جوان ٢٠ساله، در محاصره دوستان و آشنایان این پسر قرار گرفتند.

دسته: اصفهان

پس از درج مطلب نظرسنجی در مورد زمان برگزاری همایشها ( ساعات اداری یا غیر اداری ) و رأی قاطع مردم به برگزاری همایشها در غیر ساعات اداری ، حجت الاسلام صالحیان مسئول شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اصفهان به دفاع از برگزاری همایشها و سالگردها در زمان اداری پرداخت !

دسته: اصفهان

انتخابات اصفهان در دوره مجلس دهم با حواشی فراوانی روبرو بود. مینو خالقی یکی از زنانی بود که از حوزه انتخابیه اصفهان در ابتدا تایید صلاحیت شد اما پس از انتخابات، شورای نگهبان آراء وی را باطل اعلام نمود. این موضوع تاکنون کشمکش های زیادی را در بین دولت و شورای نگهبان به وجود آورده بود که در نهایت این موضوع امروز تعیین و تکلیف شد.

دسته: اصفهان