رحمانی فضلی اضافه کرد: با بازدیدها و نشست‌های مکرر ضعف‌ها و کاستی‌ها را به خوبی مورد ارزیابی قرار دادیم و سعی و تلاشمان بر این است تا در بازگشت به تهران نسبت به رفع بسیاری از موانع و مشکلات در سر راه تولید، اشتغال، کارآفرینی و مسیر توسعه استان اردبیل گام‌های جدی‌تر و عملیاتی را برداریم.

دسته: اردبیل

بعد از نزدیک به یک ماه سرگردانی در تعیین تکلیف شهردار اردبیل، اعضای شورای شهر اکبر نیکزاد استاندار سابق را به عنوان شهردار اردبیل انتخاب کردند.

دسته: اردبیل

امام جمعه اردبیل گفت:بی‌تردید دولت درخصوص گمرک اصلاندوز بی‌دقتی کرده و اطرافیان تصمیم‌گیر به دولت خیانت کرده‌اند که این خیانت باید جبران شود.

دسته: اردبیل

مردم منطقه علی الخصوص قشر متوسط و مستضعف منطقه به خاطر تشابه اسمی و به خاطر چهره مردمی دکتر ایرج فیضی خانکندی، رای خود را با نام دکتر محمد فیضی زنگیر به صندوق ها می اندازند.

دسته: اردبیل

ترافیک رفت و آمد بزرگان اصلاح‌طلب برای جلب رای مردم در دو حوزه انتخابیه اردبیل نیر، نمین و سرعین و پارس آباد و بیله‌سوار در حالی ادامه‌دارد که نظرسنجی‌ها حکایت از این دارد که مردم اردبیل دوست ندارند منتخبشان تحت‌ قیومیت کسی باشد.

دسته: اردبیل

زمین لرزه‌ای به بزرگی 3.3 در مقیاس امواج درونی زمین (ریشتر) کلر، اردبیل را لرزاند.

دسته: اردبیل

شهردار اردبیل از سوی همسر یکی از اعضای شورای شهر این استان، مورد ضرب و شتم قرار گرفت.

دسته: اردبیل

در پی اعتراض به جذب نیروی غیربومی صورت گرفت؛

اهالی روستای گرده از توابع بخش مرکزی شهرستان نمین برای دومین بار در مقابل کارخانه سیمان اردبیل تجمع کردند.

دسته: اردبیل

سلیم مؤذن‌زاده اردبیلی، ذاکر اهل بیت(ع) و مداح قطعه ماندگار «زینب، زینب» به علت عارضه قلبی در بیمارستان بستری شد.

دسته: اردبیل

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان اردبیل افزود: پس از شناسایی، بلافاصله با ملاحظات حفاظتی بقایای این جانور باستانی سازماندهی و با هماهنگی مسئولان، فرماندار و مسئولان قضایی شهرستان بیله‌سوار از معدن به اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این شهرستان انتقال داده شد

دسته: اردبیل