روستای هدف گردشگری کزج؛

خلخال- روستای هدف گردشگری کزج یکی از جاذبه‌های گردشگری کمتر شناخته شده کشور است؛ روستایی که در ابعاد مختلف مهمانان خود را شگفت زده می‌کند.

دسته: اردبیل

جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی استان اردبیل با ارسال نامه‌ای به دادستانی عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل خواستار رسیدکی به  طرح برخی شبهات و ایرادات از طرف نامزدهای انتخاباتی شورای شهر و روستا به ویژه مرکز استان به روند برگزاری و شمارش آرا شد.

دسته: اردبیل

زمین لرزه‌ای به بزرگی 5 ریشتر استان اردبیل را لرزاند.

دسته: اردبیل

قدرت سیبیل شرور سابقه دار اردبیل در عملیات تعقیب و گریز پلیسی دستگیر شد.

دسته: اردبیل

وضعیت ارائه خدمات بیمارستان‌های اردبیل؛

با وجود تدارک تمهیدات لازم برای ارائه خدمات درمانی و بهداشتی به مسافران نوروزی، برخی مسافران از نحوه خدمات درمانی در بیمارستان‌های اردبیل رضایت ندارند.

دسته: اردبیل

رحمانی فضلی اضافه کرد: با بازدیدها و نشست‌های مکرر ضعف‌ها و کاستی‌ها را به خوبی مورد ارزیابی قرار دادیم و سعی و تلاشمان بر این است تا در بازگشت به تهران نسبت به رفع بسیاری از موانع و مشکلات در سر راه تولید، اشتغال، کارآفرینی و مسیر توسعه استان اردبیل گام‌های جدی‌تر و عملیاتی را برداریم.

دسته: اردبیل

بعد از نزدیک به یک ماه سرگردانی در تعیین تکلیف شهردار اردبیل، اعضای شورای شهر اکبر نیکزاد استاندار سابق را به عنوان شهردار اردبیل انتخاب کردند.

دسته: اردبیل

امام جمعه اردبیل گفت:بی‌تردید دولت درخصوص گمرک اصلاندوز بی‌دقتی کرده و اطرافیان تصمیم‌گیر به دولت خیانت کرده‌اند که این خیانت باید جبران شود.

دسته: اردبیل

مردم منطقه علی الخصوص قشر متوسط و مستضعف منطقه به خاطر تشابه اسمی و به خاطر چهره مردمی دکتر ایرج فیضی خانکندی، رای خود را با نام دکتر محمد فیضی زنگیر به صندوق ها می اندازند.

دسته: اردبیل

ترافیک رفت و آمد بزرگان اصلاح‌طلب برای جلب رای مردم در دو حوزه انتخابیه اردبیل نیر، نمین و سرعین و پارس آباد و بیله‌سوار در حالی ادامه‌دارد که نظرسنجی‌ها حکایت از این دارد که مردم اردبیل دوست ندارند منتخبشان تحت‌ قیومیت کسی باشد.

دسته: اردبیل