معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی جزئیات بیشتری از درگیری و تیراندازی پلیس با یک اراذل و اوباش مسلح در چهار راه بهشتی تبریز را تشریح کرد.

دسته: آذربایجان غربی

حسن روحانی رییس جمهور صبح امروز از مناطق سیل زده آذربایجان شرقی بازدید کرد.

دسته: آذربایجان غربی

نگاهی به حواشی نشست خبری رحیم حب نقی رئیس دانشگاه ارومیه ؛

رئیس دانشگاه ارومیه، اکنون باید انتخاب کند با تشکل خاطی که از مجرم حامی گروهک تروریستی پژاک و سازمان منافقین حمایت کرده، داخل دانشگاه برخورد می شود یا پرونده این تخلف به نهادهای قانونی و مراجع قضایی خارج از دانشگاه محول خواهد شد.

دسته: آذربایجان غربی

 

فرمانده انتظامی شهرستان ارومیه از دستگیری عوامل تیراندازی امروز ارومیه خبرداد.

دسته: آذربایجان غربی

نماینده مردم ارومیه در مجلس، سر ریز فاضلاب شهری و پساب های صنعتی به دریاچه ارومیه را عاملی دانست که احیای این سرمایه ملی را غیرممکن می‌کند.

دسته: آذربایجان غربی

به گزارش پایگاه عدالت خواهان",دریاچه ارومیه ، کمپین مردمی ، پویش همگانی ، من دریاچه ارومیه هستم ، I am Urmia Lake ، افزایش سطح تراز آب ، حمایت هنرمندان ، بازیگران ، ورزشکاران ، مردم ، ارومیه ، Urmia Lake ، سازمان ملل ، آذربایجان غربی ، کاهش سطح آب دریاچه

همه با هم کمپین من دریاچه ارومیه هستم رو جدی بگیریم اگر یک میلیون امضا جمع بشه سازمان ملل موظف میشه تمام توان خود را برای احیای دریاچه ارومیه بکار بگیره، لطفا با این کمپین همراه بشین، یک همراهی گروهی دریاچه ارومیه را نجات خواهد داد.

دسته: آذربایجان غربی

مرتضی سلیمی

 

قائم مقام سازمان امداد و نجات با اشاره به مهم‌ترین حوادث شبانه‌روز گذشته گفت:‌ علاوه بر وقوع تصادفات در جاده‌های کشور، سیل و آب‌گرفتگی در آذربایجان غربی ۱۴ نفر را مصدوم کرد.

دسته: آذربایجان غربی

خانواده‌ها نسبت به کنترل فرزندان خود و جلوگیری از شنای فرزندانشان در منطقی که احتمال خطر دارد، اقدام کنند.

دسته: آذربایجان غربی

معاون عملیات سپاه شهدای آذربایجان غربی اخبار منتشر شده در خصوص کشف بمب در شهرستان پیرانشهر را تکذیب کرد.

دسته: آذربایجان غربی

سردار سرتیپ دوم رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه  درباره آخرین درگیری‌های شمال غرب کشور با اشرار مسلح عنوان داشت: در درگیری اول سپاه پاسداران با اشرار مسلح ما سه شهید داشتیم و آنها 12 کشته داشتند و در درگیری دوم 7 تا 8 نفر از اشرار مسلح به هلاکت رسیدند.

دسته: آذربایجان غربی