رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی خبر داد

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی (پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی) گفت: تعیین وقت دادگاه برای این پرونده صادر شده است.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس دفتر رهبر انقلاب مطرح کرد:

تبریز - رئیس دفتر مقام معظم رهبری دلایل تغییر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی را تشریح کرد و گفت: آیت الله مجتهد شبستری مشغله زیادی در تهران دارند و اخیرا کسالتی پیدا کرده اند.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی گفت: مراسم تودیع آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی فردا برگزار می‌شود

دسته: آذربایجان شرقی

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شامگاه روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت با سفر به تبریز با مردم پرشور و با بصیرت این شهر دیدار کرد.

دسته: آذربایجان شرقی

به طور قطع تبریز وآدربایجان در طول سالیان متمادی چه در دوران صفویه وچه در صدو پنجاه سال اخیراز نقاط بسیار مهم و تعیین کننده در سرنوشت کشور بوده است و تاریخ گواه آن است, یکی ازاین موارد قیام بیست ونه بهمن مردم تبریز می‌باشد. که نقش اساسی در پیروزی انقلاب و حماسه‌ای سر نوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی می‌باشد.

دسته: آذربایجان شرقی

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید در مورد ارتباط حسین فریدون با دانیال‌زاده روشن‌گری‌های لازم را داشته باشد و این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.

دسته: آذربایجان شرقی

اعضای حزب اراده‌ی ملت ایران در تبریز،نوشتند:ما به جهت اینکه جریان اصلاحات را پاسخ گوی مشکلات مردم نمی‌دانیم، استعفای خود را از عضویت، تمامی سمت‌های حزبی، عضویت در شورای اصلاح‌طلبان و فعالیت در چهارچوب این جریان اعلام می‌نماییم.

دسته: آذربایجان شرقی

تجمع حمایت دانشگاهیان دانشگاه تبریز از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه به همراه بدرقه کاروان کمک‌های انسان دوستانه آنان با حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تبریز برگزار شد.

دسته: آذربایجان شرقی

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند اکنون کجایند تا بگویند چرا از یک فرد در مظان اتهام حمایت کردند و موضوع را سیاسی جلوه دادند؟

دسته: آذربایجان شرقی