اعضای حزب اراده‌ی ملت ایران در تبریز،نوشتند:ما به جهت اینکه جریان اصلاحات را پاسخ گوی مشکلات مردم نمی‌دانیم، استعفای خود را از عضویت، تمامی سمت‌های حزبی، عضویت در شورای اصلاح‌طلبان و فعالیت در چهارچوب این جریان اعلام می‌نماییم.

دسته: آذربایجان شرقی

تجمع حمایت دانشگاهیان دانشگاه تبریز از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه به همراه بدرقه کاروان کمک‌های انسان دوستانه آنان با حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تبریز برگزار شد.

دسته: آذربایجان شرقی

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند اکنون کجایند تا بگویند چرا از یک فرد در مظان اتهام حمایت کردند و موضوع را سیاسی جلوه دادند؟

دسته: آذربایجان شرقی

 

عدالت, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, نهضت عدالتخواهی, پیروزی حق, فساد, مبارزه با فساد, فساد مالی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, امنیت اقتصادی, مبارزه با فساد, فساد,ویژه‏خواری,

دسته: آذربایجان شرقی

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ضمن اظهار تاسف نسبت به بروز حادثه مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک معروف تبریزی، افزود: عمدی وغیرعمدی بودن حادثه باید با دقت پیگیری شود.

دسته: آذربایجان شرقی

 

مادربزرگ و همسر اعضای خانواده یک پزشک تبریزی به دنبال استفاده از غذای آلوده در تبریز فوت کردند.

دسته: آذربایجان شرقی

بارش باران در تبریز موجب آبگرفتگی معابر و خیابان‌ها شده و در عبور و مرور اختلال ایجاد کرده است.

دسته: آذربایجان شرقی

 آذربایجان شرقی - عضو جدید شورای شهر تبریز گفت: بنده در جایی که نتوانم به تبریز خدمت کنم، حضور نمی یابم، لذا در جلسه بعد استعفا نامه خود را تقدیم شورا خواهم کرد.

دسته: آذربایجان شرقی

عکس/ استمداد کارکنان و کارگران کمپرسورسازی تبریز از کمیته امداد پس از چهارماه تاخیر در پرداخت حقوق!

دسته: آذربایجان شرقی

مدیرکل اطلاعات آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه در سال گذشته برخوردهایی در زمینه فساد صورت گرفت که رسانه‌ای نشد، گفت: موضوع شورای شهر و شهرداری هم قرار نبود قبل از صدور حکم رسانه‌ای شود که با دستگیری عضو شورای شهر این موضوع علنی شد. 

دسته: آذربایجان شرقی