امام جمعه تبریز:

امام جمعه تبریز گفت: اختلاف افکنی، دوقطبی سازی و تضعیف نظام اصلی‌ترین هدف شوم آمریکا در منطقه است و نهاد ولایت فقیه و نهاد وابسته به نظام و رهبری را هدف تهاجمات کور خود قرار داده‌اند.

دسته: آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی گفت: نباید انتظارات مردم را بی‌مورد بالا ببریم از نظر ما سال ۲۰۱۸ نقطه شروعی برای گردشگری تبریز است.

دسته: آذربایجان شرقی

جزئیات آتش‌سوزی نیروگاه تبریز , ساعاتی پیش به دنبال وقوع حریق در نیروگاه حرارتی ایستگاه‌های 2 و 14 سازمان آتش نشانی تبریز برای اطفای حریق به محل آتش سوزی اعزام شدند.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی خبر داد

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی (پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی) گفت: تعیین وقت دادگاه برای این پرونده صادر شده است.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس دفتر رهبر انقلاب مطرح کرد:

تبریز - رئیس دفتر مقام معظم رهبری دلایل تغییر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی را تشریح کرد و گفت: آیت الله مجتهد شبستری مشغله زیادی در تهران دارند و اخیرا کسالتی پیدا کرده اند.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی گفت: مراسم تودیع آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی فردا برگزار می‌شود

دسته: آذربایجان شرقی

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شامگاه روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت با سفر به تبریز با مردم پرشور و با بصیرت این شهر دیدار کرد.

دسته: آذربایجان شرقی

به طور قطع تبریز وآدربایجان در طول سالیان متمادی چه در دوران صفویه وچه در صدو پنجاه سال اخیراز نقاط بسیار مهم و تعیین کننده در سرنوشت کشور بوده است و تاریخ گواه آن است, یکی ازاین موارد قیام بیست ونه بهمن مردم تبریز می‌باشد. که نقش اساسی در پیروزی انقلاب و حماسه‌ای سر نوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی می‌باشد.

دسته: آذربایجان شرقی

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید در مورد ارتباط حسین فریدون با دانیال‌زاده روشن‌گری‌های لازم را داشته باشد و این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.

دسته: آذربایجان شرقی