معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی آذربایجان‌شرقی از دستگیری یک نفر در رابطه با ماجرای دیشب مسجد علی‌ابن ابیطالب(ع) تبریز خبر داد.

دسته: آذربایجان شرقی

نماینده شبستر علی‌‌رغم دریافت تذکرات قبلی، بار دیگر در مجالس آقایان حضور یافت و در ایام محرم نقش «دسته‌‌باشی» را ایفا کرد.

دسته: آذربایجان شرقی

پاسخ بانوی تبریزی به نامه دختر اردبیلی:

اخیرا و در پی انتخاب مجید خدابخش به عنوان استاندار جدید آذربایجان شرقی ، دختری اردبیلی با انتشار نامه ای خطاب به رئیس جمهور، با اشاره به سرگذشت خود و ظلمهایی که در زمان استانداری خدابخش در اردبیل بر او گذشته است ، از رئیس جمهور خواست تا حکم استانداری خدابخش را لغو کند. این نامه واکنشهای مختلفی را در پی داشته که یکی از آنها پاسخ یک بانوی تبریزی به این نامه است.

دسته: آذربایجان شرقی

امت حزب الله را از توهینات موهون سایت مدیریت منابع انسانی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی با مدیریت(آقای ناصر علیپور _مدیر منابع انسانی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی )به عزاداران و مداحان ابا عبدالله الحسین علیه السلام مطلع نمودیم.

دسته: آذربایجان شرقی

مثل اینکه اهانت به مسئولین نظام و عاشقان دلباخته به این نظام و مبلغان راه  ابا عبدالله الحسین در شرکت  گاز استان آذربایجان شرقی تمامی ندارد

دسته: آذربایجان شرقی

آقای استاندار احتمالا از تخلفات رخ داده مطلع هستید ولی مثل برخی از نهادهای بازرسی و نظارتی و اطلاعاتی و قضائی استان و بعضی از نمایندگان مجلس دچار گازگرفتگی شدید و سکوت شده اید. گاز گرفتگی واقعا بد دردی است. انسان بدون اینکه خودش بفهمد، گاز مسموم وارد خون می شود و کم کم حواس ادراکی را مخل می کند.

دسته: آذربایجان شرقی

پس از اینکه پیکر شهید نوجوان، حسن جنگجو پس از 34 سال شناسایی شده و صبح امروز در تبریز تشییع شد، مادر این شهید پس از سال‌ها تحمل فراق، در تبریز به فرزند شهیدش پیوست.

دسته: آذربایجان شرقی

در زبان عربی به موش صحرائی نافقاء می گویند و گویا کلمه نفاق هم از همین کلمه گرفته شده است چرا که موش صحرایی در زیر زمین کانال می زند و از یک در وارد می شود و چنانچه خطری او را تهدید کرد از در دیگر که معمولاً نامرئی است فرار می کند و رفتار منافقانه نیز این  چنین است.

دسته: آذربایجان شرقی

ساعت 5 عصر روز 4 شنبه هفته گذشته  در بالای شهر تبریز و در محله یک درصدی های اکثرا مرفه و بی درد، در سالن بسیار تشریفاتی و لوکس شرکت گاز استان که در ایران کم نظیر یا بی نظیر است -  اسناد ریخت و پاش و زدوبندهای کلان در نگهداری و تاسیسات فنی آن به زودی منتشر می شود

دسته: آذربایجان شرقی

ورود ممنوع‌‌های تبریز برای بانوان؛

تابوهای خودساخته‌‌ای که در تبریز ایجاد گشته باعث شده تا بسیاری از خانواده‌‌ها و زنان از حضور در برخی مناطق و محله‌‌ها اجتناب کنند، خط قرمزهایی که این روزها نیاز به اصلاح دارد.

دسته: آذربایجان شرقی

نفرات اول کنکور ریاضی، تجربی و تنی چند از داوطلبینی که رتبه های یک رقمی را کسب کردند از برنامه ریزی خود برای موفقیت در کنکور گفتند.

دسته: آذربایجان شرقی

مدیرکل میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی گفت: نباید انتظارات مردم را بی‌مورد بالا ببریم از نظر ما سال ۲۰۱۸ نقطه شروعی برای گردشگری تبریز است.

دسته: آذربایجان شرقی

جزئیات آتش‌سوزی نیروگاه تبریز , ساعاتی پیش به دنبال وقوع حریق در نیروگاه حرارتی ایستگاه‌های 2 و 14 سازمان آتش نشانی تبریز برای اطفای حریق به محل آتش سوزی اعزام شدند.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی خبر داد

رئیس دادگستری آذربایجان‌شرقی با تشریح آخرین وضعیت پرونده پزشک تبریزی (پرونده قتل همسر و مادر بزرگ پزشک تبریزی) گفت: تعیین وقت دادگاه برای این پرونده صادر شده است.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس دفتر رهبر انقلاب مطرح کرد:

تبریز - رئیس دفتر مقام معظم رهبری دلایل تغییر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی را تشریح کرد و گفت: آیت الله مجتهد شبستری مشغله زیادی در تهران دارند و اخیرا کسالتی پیدا کرده اند.

دسته: آذربایجان شرقی

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه آذربایجان شرقی گفت: مراسم تودیع آیت الله مجتهد شبستری نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی فردا برگزار می‌شود

دسته: آذربایجان شرقی

حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، شامگاه روز شنبه بیست و سوم اردیبهشت با سفر به تبریز با مردم پرشور و با بصیرت این شهر دیدار کرد.

دسته: آذربایجان شرقی

به طور قطع تبریز وآدربایجان در طول سالیان متمادی چه در دوران صفویه وچه در صدو پنجاه سال اخیراز نقاط بسیار مهم و تعیین کننده در سرنوشت کشور بوده است و تاریخ گواه آن است, یکی ازاین موارد قیام بیست ونه بهمن مردم تبریز می‌باشد. که نقش اساسی در پیروزی انقلاب و حماسه‌ای سر نوشت ساز در تاریخ ایران اسلامی می‌باشد.

دسته: آذربایجان شرقی

محمداسماعیل سعیدی نماینده مردم تبریز

نماینده مردم تبریز در مجلس شورای اسلامی گفت: قوه قضائیه باید در مورد ارتباط حسین فریدون با دانیال‌زاده روشن‌گری‌های لازم را داشته باشد و این موضوع را مورد رسیدگی قرار دهد.

دسته: آذربایجان شرقی

اعضای حزب اراده‌ی ملت ایران در تبریز،نوشتند:ما به جهت اینکه جریان اصلاحات را پاسخ گوی مشکلات مردم نمی‌دانیم، استعفای خود را از عضویت، تمامی سمت‌های حزبی، عضویت در شورای اصلاح‌طلبان و فعالیت در چهارچوب این جریان اعلام می‌نماییم.

دسته: آذربایجان شرقی

تجمع حمایت دانشگاهیان دانشگاه تبریز از جبهه مقاومت اسلامی و مردم ستمدیده سوریه به همراه بدرقه کاروان کمک‌های انسان دوستانه آنان با حضور جمعی از دانشگاهیان دانشگاه تبریز برگزار شد.

دسته: آذربایجان شرقی

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند

آن‌هایی که ترانه قتل خانواده پزشک اصلاح‌طلب تبریزی را می‌سرودند اکنون کجایند تا بگویند چرا از یک فرد در مظان اتهام حمایت کردند و موضوع را سیاسی جلوه دادند؟

دسته: آذربایجان شرقی

 

عدالت, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, عدالت‏خواهی, جنبش عدالتخواهی, نهضت عدالتخواهی, پیروزی حق, فساد, مبارزه با فساد, فساد مالی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, مفاسد اقتصادی, مبارزه با مفاسد اقتصادی, امنیت اقتصادی, مبارزه با فساد, فساد,ویژه‏خواری,

دسته: آذربایجان شرقی

 

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس ضمن اظهار تاسف نسبت به بروز حادثه مرگ دو نفر از اعضای خانواده پزشک معروف تبریزی، افزود: عمدی وغیرعمدی بودن حادثه باید با دقت پیگیری شود.

دسته: آذربایجان شرقی