برگزاری کارگاه تحکیم خانواده کجای رسالت شیلات گلستان است؟!سوالی که افکار عمومی استان این روز ها بشدت در پی پاسخ به آن هستند.

به گزارش پایگاه عدالت خواهان"برگزاری کارگاه تحکیم خانواده کجای رسالت شیلات گلستان است؟!سوالی که افکار عمومی استان این روز ها بشدت در پی پاسخ به آن هستند.
آنهم در شرایطی که مدیرکل شیلات گلستان می بایست نسبت به عملکرد نامطلوب وی در مسائلی درجه ی یک نظیر تلفات سنگین ماهیان خاویاری افاضه بفرمایند.بدنیست به جای اینگونه اقدامات سیاسی و غیر مرتبط با مسئله ی خانواده به افکار عمومی استان پاسخ دهد که لاشه ی ماهیان خاویاری تلف شده که حجم بالایی نیز دارد در چه وضعیتی قرار دارد؟پاسخ دهد این مدیرکل و حسن میقانی رئیس معزول مرکز ماهیان خاویاری مرجانی با لاشه ی ماهیان تلف شده چه کرده اند؟!


یک منبع آگاه در شیلات گفت:قطعا باید برگزاری اینگونه میتینگ های سیاسی و تشریفاتی را برای انحراف افکار عمومی و رسانه ها از این مسائل و سوالات اساسی و درجه یک دانست!


در همین رابطه برخی منابع آگاه در شیلات گلستان نیز از صرف هزینه هایی این چنینی از بودجه ی شیلاتی برای برگزاری اینگونه تحرکات سیاسی و نمایشی انتقاد کرده و با اشاره به عدم واریز چند ماه اضافه کاری و ماموریت پرسنل زحمتکش مجموعه ی شیلات خاطر نشان کردند:معلوم نیست چرا مدیرکل با اینگونه هزینه کردهایی که هرگز به رسالت شیلات ارتباطی ندارد بودجه های داخلی شیلات را به حراج می گذارد؟!


این منبع گفت:در حال حاضر پرسنل زحمتکش شیلات گلستان با وجود زحمات و خدمات کارشناسی بالای چند ماه است که هیچگونه اضافه کار و ماموریتی دریافت نکرده اند و در مقابل شاهد مانور  سیاسی مدیرکل از بودجه های شیلات هستند.


این منبع افزود:این قبیل مانورهای ظاهری بارها و بارها توسط مدیرکل روی داده است و محدود به این مورد نمی باشد.مسئله ی کارگاه نمایشی زالو بجای توسعه ی عملی اینگونه واحد ها،دعوت های مکرر و هزینه ساز و البته غیر ضروری از مسئولین سازمان شیلات ایران و دیگر مسئولین،برگزاری جشن نمایشی و زودهنگام شکرگزاری میگو،خرید خودروی لوکس و غیر ضروری،تبدیل دفتر نمایندگی ولی فقیه در شیلات به اتاق خوابی مجلل و البته واحد مدیرکل و ...را باید از جمله اقدامات نمایشی قدس علوی برشمرد.


این منبع خاطر نشان کرد:خروجی این حرکات قدس علوی این شده که امروز بالای چند ماه از اضافه کاری و حق ماموریت و رفاهیات پرسنل خدوم شیلات گلستان خبری نباشد.
این منبع در پایان عنوان کرد:امیدواریم با درایت مسئولین مربوطه به این قبیل اقدامات در مجموعه ی شیلات استان گلستان پایان داده شود.


این پایگاه خبری در همینجا ضمن محکومیت این گونه تحرکات سیاسی و نمایشی از بودجه ی بیت المال از مسئولین نظارتی به جد خواستار رسیدگی به این اقدامات هستند.

                      هیئت تحریریه ی پایگاه عدالتخواهان

 

 

 

 نوشتن دیدگاه