نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به چاپ مجدد تصویر ابو علی سینا بر روی جلد دفترچه های بیمه تامین اجتماعی دلیل حذف آن را قدیمی بودن پرتره این دانشمند ایرانی اعلام کرد.

دسته: اجتماعی روز

مهندس کبیر زمردی از پرورش، تکثیر و بازار خریدوفروش گوشت و پوست قورباغه و دیگر آبزیان خاص در ایران می‌گوید…

دسته: اجتماعی روز

روزنامه های زنجیره ای اصلاح طلب و دولتی تیتر امروز خود را بجای پرداختن به مشکلات اصلی جامعه همچون دروغهای برجامی خود به مردم و یا فرار دلار برای فتح قله 8000 هزار تومانی! آنهم در سایه تدبیر دولت اعتدالی، به شادی مردم از برد شیرین فوتبال اختصاص دادند!؟

دسته: اجتماعی روز

دولتمردان با پیراهن تیم ملی ظاهر شدند

بعد از بازی فوتبال ایران و مراکش که با برد تیم ملی کشورمان همراه شد شاهد انتشار تصاویری از دولتمردان با پیراهن فوتبالی و شادی همراه مردم بودیم.

دسته: اجتماعی روز

ویژه برنامه 2018، آیتمی را به جالب ترین صحبت‌های بازیکنان تیم ملی در برنامه نود اختصاص داده است.

دسته: اجتماعی روز

از آحاد ملت تقاضا مندیم برای انتخاب نمایندگان خود در مجلس کمی خوش سلیقه تر عمل کنند! دوستان یک سخنانی می گویند که آدم بعد از شنیدنش می خواهد عین ژاپنی ها هاراگیری کند!

دسته: اجتماعی روز

مصلای تهران از ساعات اولیه امروز با حضور میلیونی نمازگزاران شاهد صحنه‌های بی بدیل بود که نشان از عشق گرفتن پاداش یک ماه عبودیت الهی بود.

دسته: اجتماعی روز

درگیری پلیس با اشرار، تعقیب و گزیز برای دستگیری مجرمان و مخلان امنیت عمومی، به شهادت رسیدن پلیس مبارزه با مواد مخدر و جراحت شدید ماموران انتظامی و ....

دسته: اجتماعی روز

مسئولان دولتی تا چه حد اطمینان دارند که در انظار عمومی حضور یابند و با اعتراض مردم نسبت به عملکردشان مواجه نخواهند شد.

دسته: اجتماعی روز

پس از پیشنهاد مضحک نتانیاهو مبنی بر ارسال فناوری‌های کشاورزی به ایران برای حل مشکل کم‌آبی جمعی از کاربران با راه اندازی #شمر_زمان نسبت به این موضوع واکنش نشان دادند.

دسته: اجتماعی روز

حق تان است از سفره ی انقلاب لابد. بروید روسیه و به عشق حالتان برسید. خدا را چه دیده اید! شاید آنجا هم توفیق سلفی حقارت با زنان اجنبی نصیبتان شد و شاید هم خدا عنایتی کرد و باب بیزینسی باز شد و فرزندان مظلومتان دویست میلیون تومنی واردات( بخوانید قاچاق) کردند.

دسته: اجتماعی روز

یکصد و سه تن از استادان دانشگاه صنعتی شریف در حمایت از دکتر صالحی، رییس سازمان انرژی اتمی به رهبر انقلاب و مردم شریف ایران نامه‌ سرگشاده‌ای را منتشر کردند.

دسته: اجتماعی روز

پایگاه عدالت خواهان"استقامت و جهاد امام خمینی (ره) در روزگاری که اغلب علمای آن روزگار با ایشان همراه نبودند، داستانی است که نشان می‌دهد ایشان مظلوم مقتدر بوده است.

دسته: اجتماعی روز

پایگاه عدالت خواهان"نسخه پروکسی تلگرام بدون هیچ محدودیت و ممانعتی از سوی نهادهای اجرایی، به‌ راحتی در دسترس کاربران ایرانی قرار گرفته که می‌تواند بسیار خطرناک باشد

دسته: اجتماعی روز