صفحه نخست روزنامه‌های پنجشنبه 25آبان را در ادامه می بینید.

دسته: اجتماعی روز

در گفت و گوی روزنامه مشرق با «زهرا اشراقی»

بار اول رضا را در مکه دیدم. سال ٦١ بود که از طرف بعثه به حج مشرف شدیم. من به‌همراه لیلی، دخترخاله‌ام، در هتل منتظر رسیدن آسانسور بودیم. رضا هم چون مجروح جنگی بود، با پای گچ‌گرفته و عصابه‌دست و البته سر تراشیده آمد! باهم که برخورد کردیم، لیلی هم به من سقلمه زد و گفت: «این رضا بود»، گفتم: «فهمیدم!» چه مکه‌ای شد (می‌خندد

دسته: اجتماعی روز

نمایندگی های غیر مجاز خودرو پس از گذشت چند ماه که از مدت زمان تحویل خودرو فرا می‌رسد از اصل موضوع سرباز زده و توصیه می کنند به کنسل کردن قرارداد و پرداخت وجه و پس از آن هم که با این ترفند قرارداد را به لحاظ حقوقی باطل می کنند، اعلام می کنند که فعلا امکان مالی مناسب جهت استرداد وجه شما هم نیست.

دسته: اجتماعی روز

نان‌هایی که این روزها در خبازی‌ها می‌پزند بیش از 30 درصد آن از گندم دامی و خاک درست شده است و کباب‌های ارزانی که به مردم می‌فروشند، اصلاً گوشت یا حتی دنبه نیست!

دسته: اجتماعی روز

 ایمان و اعتقاد به ظهورمنجی آخر زمان ، یکی از اصلی ترین و مهمترین  اصول اعتقادی مذهب شیعه است کما انکه تمام ادیان بشری و حتی التقاطی ترین تفکرات بشری در جهان امروز نیز به نوعی به ان اعتقاد خود را اعلان نموده اند.

ایمان و اعتقاد به ظهورمنجی آخر زمان ، یکی از اصلی ترین و مهمترین  اصول اعتقادی مذهب شیعه است کما انکه تمام ادیان بشری و حتی التقاطی ترین تفکرات بشری در جهان امروز نیز به نوعی به ان اعتقاد خود را اعلان نموده اند. 

دسته: اجتماعی روز

گزارش لحظه‌به‌لحظه از زلزله غرب‌کشور

زمین‌لرزه‌ای به‌بزرگی ۷.۳ ریشتر کرمانشاه و کمی بعد پس‌لرزه ۴.۶ریشتری حوالی مرز ایران و عراق را لرزاند؛ این زمین‌لرزه در بسیاری از استان‌های غربی کشور احساس شده و آسیب‌هایی به مناطق غربی‌ وارد کرده است.

دسته: اجتماعی روز

منابع عراقی از سانحه رانندگی برای یک خودرو حامل زائران ایرانی «اربعین حسینی» خبر داد که در جنوب شرق عراق در حال بازگشت به ایران بود.

دسته: اجتماعی روز

در حالی که پیشتر وزارت اطلاعات در گزارشی از تهدید جدی بیوتروریسم خبر داده بود، شواهد حکایت از آن دارد که مسئولان حوزه سلامت کشور نه تنها به این مهم و هشدارهای مبنی بر عدم ارسال اطلاعات سلامت غیر ضرور مردم به سازمانهای جهانی بی توجه بوده، بلکه سرورهای حاوی اطلاعات ریز سلامت مردم یعنی اصل اطلاعات را در کشور آلمان مستقر کرده اند

در حالی که پیشتر وزارت اطلاعات در گزارشی از تهدید جدی بیوتروریسم خبر داده بود، شواهد حکایت از آن دارد که مسئولان حوزه سلامت کشور نه تنها به این مهم و هشدارهای مبنی بر عدم ارسال اطلاعات سلامت غیر ضرور مردم به سازمانهای جهانی بی توجه بوده، بلکه سرورهای حاوی اطلاعات ریز سلامت مردم یعنی اصل اطلاعات را در کشور آلمان مستقر کرده اند.

دسته: اجتماعی روز

در حالی که روابط عمومی «کامیون» از حضور آینور دوغان در این فیلم خبر داده، کامبوزیا پرتوی حضور این خواننده ترک را در حد یک پیشنهاد دانست.

دسته: اجتماعی روز

 وزیر کشور از افزایش 15 تا 20 درصدی زائران اربعین حسینی در سالجاری خبر داد و گفت: خوشبختانه با اعمال قوانین راهنمایی و رانندگی و توجه زائران به این بحث شاهد کاهش 67درصدی تلفات جاده ای نسبت به سال قبل بودیم.

دسته: اجتماعی روز

نعمتی خبر داد

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت که طبق مصوبه مجلس، ششم آذرماه مصادف با هشتم ربیع الاول تعطیل رسمی است.

دسته: اجتماعی روز

 در زمان حاضر شمار زائران برگشته از کربلای معلی به مرز شلمچه به ۳۹۰ هزار نفر رسید. 

دسته: اجتماعی روز

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا اعلام کرد

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا به بار بازگشت زوار اربعین حسینی از مرزها اشاره کرد و گفت: در حال حاضر بار بازگشت از مرزهای مهران، شلمچه و چزابه، پرحجم و روان گزارش شده است.

دسته: اجتماعی روز

سید محمود علوی وزیر اطلاعات در پیاده روی اربعین در جکع زوار با پوششی متفاوت

دسته: اجتماعی روز

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین:

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی، اسکان و تغذیه ستاد مرکزی اربعین با بیان اینکه تمرکز فعالیت‌مان بر پنج‌شنبه و جمعه یعنی اوج زمان بازگشت زائرین است گفت: در داخل مرزهای کشورمان موکب‌های ایرانی برای پذیرش 100 هزار نفری آماده شده‌اند.

دسته: اجتماعی روز