بر اساس لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری، شرایط بازنشستگی کارمندان دولت تغییر خواهد کرد.

دسته: اجتماعی روز

واکنش‌‌ها در این چالش توییتری به همین‌جا ختم نشد و در ادامه افراد مختلف از آشنا پرسیدند که «مگر شما مشاور رئیس‌جمهور نیستید؟ میزان کار درست را شما بگویید

دسته: اجتماعی روز

استاد رحیم پور ازغدی:

*امام گفت دقت کنید تمام فرقه های فاسد از داخل روحانیت بیرون آمد؛ چون یک روحانی یا روحانی زاده بی تقوا بود و امر به معروف هم نشد/ *انقلابی، چاپلوس هیچکس نیست؛ از همه باید انتقاد کنیم البته به شرط اینکه وارد باشد، اخلاقی باشد

دسته: اجتماعی روز

سازمان هواشناسی از بارش برف و باران در ۱۸ استان کشور از جمله یزد و کرمان طی امروز و روزهای شنبه و یکشنبه هفته پیش رو خبر داد.

دسته: اجتماعی روز

سخنگوی شرکت ملی نفتکش ضمن اعلام اینکه ربات ارزیاب برای تصویربرداری از سانچی فردا صبح به زیر آب منتقل می‌شود، از اتمام عملیات اخذ DNA از خانواده‌های مفقودین نفتکش برای هویت‌یابی سه پیکر پیدا شده خبر داد.

دسته: اجتماعی روز

برنامه تلویزیونی «جهان آرا» مطرح شد؛

برنامه تلویزیونی «جهان آرا»، دوشنبه شب ۲۵ دی ماه با حضور مدیر مرکز مطالعات ایران معاصر مسکو، از شبکه افق پخش شد.

دسته: اجتماعی روز

یک مسئول وزارت بهداشت گفت: از ابتدا در جریان جزئیات درمان این مقام سیاسی کشور بودیم و اقدامات و توصیه های کاملا علمی و مطابق آخرین پیشرفتهای روز دنیا در داخل کشور برای وی انجام شده است.

دسته: اجتماعی روز

متن کامل لایحه دائمی شدن قانون مدیریت خدمات کشوری منتشر شد.

دسته: اجتماعی روز

کانال دولت بهار وابسته به احمدی نژاد از مردم درخواست ضمانت کرد!

دسته: اجتماعی روز

جای خالی جشن دوسالگی برجام توسط دولتی ها

۷۰۰ روز پس از شروع برجام شاخص‌های اقتصادی نشان می‌دهد اهداف آن محقق نشده است/ سرمایه‌گذاری خارجی نرخ بیکاری، ضریب جینی و قیمت دلار حال و روز خوشی ندارند

دسته: اجتماعی روز

یک مرد ۴۰ساله در پی تخریب ملکی متعلق به شهرداری تهران در منطقه ۱۸ جان خود را از دست داد.

دسته: اجتماعی روز

فیلترینگ تگلرام توسط شورای عالی امنیت ملی صورت گرفته است؛شورایی که ریاست آن بر عهده رئیس جمهور روحانی است/ *چطور است که وقتی تصمیمی ممکن است منافع دولت را به خطر بیندازد، آن تصمیم بر عهده یک نهاد امنیتی گذاشته می شود، ولی زمانی که خبر رفع فیلتر اعلام می شود که به نفع دولت و رئیس جمهور می تواند باشد، آن را مستقیم به دستور «حسن روحانی» عنوان می کنند؟

دسته: اجتماعی روز

/ تصویر رویاییِ غرب که دروغ است؛ همه چی پولی است!

*جمع آوری زباله همانند برق و آب و ... هزینه جداگانه ای دارد که باید به صورت ماهیانه پرداخت کرد/ *می توانید درخواست کنید که زباله های خانه شما را به صورت روزانه ببرند؛ مشکلی هم ندارند، پولش را می گیرند/ *در بعضی از شهرها حتی مسوولیت جمع آوری زباله های واحدهای مسکونی و اداری با شهرداری ها نیست!/ *جمع آوری زباله معابر نیز وجود ندارد! ....

دسته: اجتماعی روز

معاون دادستان کل کشور:

عبدالصمد خرم آبادی، دبیر کمیته فیلترینگ با بیان اینکه کاهش ۴۰ درصدی تراکنش های بانکی در زمان فیلتر تلگرام، صحیح نیست، گفت: بی تفاوتی قوه مجریه در برابر فعالیت تلگرام نوبر است.

دسته: اجتماعی روز

واکنش آیت‌الله مکارم‌ به سخنان اخیر روحانی:

یکی از مراجع تقلید با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌جمهور گفت: صرف‌نظر از اینکه محتوای کلام دقیقاً چه بوده است، معصومین خط قرمز ما هستند.

دسته: اجتماعی روز